24 szep 25, 15:11:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1086072 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #2430 Dátum: 09 jan 14, 14:30:40 »

Zemo az a motor....gyáhájj Ámor
Énsem tervezek előre...Nevet
Max egy olyan 2 hónappal szoktam magam előtt lenni Nevet
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2431 Dátum: 09 jan 14, 14:52:00 »

Én mindíg terveztem a jövőm, és sorra elértem mindent, amit akartam.  Pontosan
És lassan, el is érek minden álmomat. (Masziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmal is az esküvőt Ámor )
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #2432 Dátum: 09 jan 14, 15:33:16 »

Tervezni nem tervezek csak szeretnék vagy akarok dolgokat azért harcolok.
Álmaim, vágyaim  nekem is vannak.Mindegyiket elszeretném érni csak hogy hogyan miként nem tudom
aemy nagyon örülök boldogságodnak/ boldogságotoknak szivemből kívánom még egyszer és ha kell százszor  elmondom.  Nevet
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2433 Dátum: 09 jan 14, 15:50:54 »

aemy am tényleg sztem mindenki nagyon örül a boldogságotoknak és egy tök jó dolog történik veletek és ez mindenkit valahogy boldoggá tesz itt és reméllem öröké boldogok lesztek és minden jót tudok csak kívánni
hmm nem tom én nem szeretek tervezni de sajna nagyon sokat agyalok milesz hogylessz és ha igy lesz milesz ha ugy lesz mi lesz de kezdek rájönni hogy nem nagyon jön n nekem össze amit elervezek szal inkább nem tervezek hagyom hogy csak történjenek velem a dolgok és néha így nagyonjódolgok lesznek Nevet amiknek tökre örülök igazából én féllek a jövőtől és igyekszek ugy elgodolni hogy ha  rosszul alakul mégse legyen annyira rossz de nem szeretek tervezni ikszdé de mindig van egy A., egy B és esetenként C., terv ikszdé ha netán az álmok nem valósuklnának meg de amiről igazán álmodok és szeretném az még messsze vab addig sok víz lefolyik a dunán Mosolyog
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #2434 Dátum: 09 jan 14, 16:03:26 »

Nekem álmaim egyre közelebb kerülnek meg végre van okom hogy tovább menjek .
A B C esetek sulilag szoktak feljönni vagy amikor megyek keletre vonattal.
Jó lenne ha a világon mindenki boldog lenne nem azt nézné hogy döfhetne kést a hátába.  Mosolyog
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2435 Dátum: 09 jan 14, 16:06:15 »

Tervezni...én mindig tervezek...soha nem jön össze...ez van...
Am Aemy nem tom illetlenség-e megkérdezni de mikorra tervezitek úgy kb a nagy napot?
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2436 Dátum: 09 jan 14, 18:40:37 »

A nagy nap.. Nos nem tűztük ki még. Miért?
Mert Sajnos...
Nos Gábor anyukája nyáron halt meg (sajnos nem sikerült megismernem, mikor járni kezdtünk, már súlyos beteg volt. de amennyire tudtam, segítettem őket, és azóta is igyekszem támasza lenni Gábornak és a bátyjának. senkijük sincs.  Sír) , és apukáját nem ismerjük.
Az én szüleim. Nos testvéreimmel laknak(hugom és nővérem), albérletben. Szerintetek fordulhatok hozzájuk? (egyépként mi is albiban lakunk...  Izé José... )
Így esküvő akkor lesz, ha lesz rá lehetőségünk. Ez van. Sajnos.
Így is örülhetek, hogy ilyen fiatalon képesek vagyunk a saját lábunkon megállni.  Súlyzózik

Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2437 Dátum: 09 jan 14, 18:43:33 »

Megértem...
És részvétem Gábor szülei miatt
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2438 Dátum: 09 jan 15, 09:07:13 »

Az ő nevében köszönöm meg neked.  Pirul
Ami pedig az előző hsz-em illeti: mindent szépen lassan el fogunk érni. Igen. Mert nem hagyom, hogy alább adjunk. Egyszer úgyis sikerülni fog! És belé is ezt sulykolom.

SOSEM ADOM FEL!
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2439 Dátum: 09 jan 15, 15:44:41 »

Aemy azt tegyük már hozzá: Mert ez az én ninja utam!!

Ezt msn-en már megkérdeztem valakitől meg mi a csajokkal néha filozofálunk erről a suliban:
Ti ha most esnétek teherbe megtatanátok? Ide természetesen mellé kell a kor is merthát ez attól is függ
Én 17 vagyok és személy szerint igen...ennek több oka is...egyik az hogy tudom mi az abortusz, kettő az hogy van egy daganat a méhembe és nem is biztos hogy lehet gyerekem de én akarok és nem akarnám hogy talán az egyetlen lehetőségem is elvesszen
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2440 Dátum: 09 jan 15, 15:49:31 »

hmm én 15 vagyok per pill nah mondjuk 16 mer az már nincs olyan messze
és megtartanám kb azért is mert mégis csak az is egy pici kis emberke és kitudja hogy máskor lehetne e nem szeretnék soha se abortuszt pláne ha egészséges gyermeket szülhetnék...igaziból szerintem ha abortuszra mennék nem bocsájtanám meg magamnak..rossz szemmel lenne rám nézve h leányanya meg stb de mégiscsak ezzel meg lehet birkózni és én hogy ugy vok programozva hogy nem vetetném el a gyereket
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #2441 Dátum: 09 jan 15, 16:04:29 »

Hát ha most esnék... 19éves koromra születne meg, és én biztosan megtartanám.
Egy mert ellenzem az abortuszt + elég nagy százalékkal növeli annak az esélyét, hogy később meddővé válj :/
Ugyanazt én is eltudnám mondani mint Noe, én se tudnám megbocsájtani magamnak, hogy gyakorlatilag elveszek egy életet, miközben nem vagyok rákényszerítve...
Persze az más kérdés, ha mondjuk az ember 13 éves... sőt 15-16 éves koromba se lennék biztos a dologban Technikai KO
Nálam benne van az is, hogy szeretem a gyerekeket, szeretnék már ott tartani hogy legyen de inkább majd egy pár év múlva ha választhatnék Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2442 Dátum: 09 jan 15, 16:14:36 »

nemtom ennyi időssen mint én volt már pár ember aki megküzdött a dologgal s hiszem hogy ha ugy alakulna amit nem hinném h fog lenne erőm megküzdeni vele...
persze inkább legyen később ikszdé de gyerekkel való kapcsolatnak sztem jót tesz ha fiatalabb a szülő ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2443 Dátum: 09 jan 15, 16:17:54 »

Persze ez a kortól nagyba függ...és én is inkább arra szavazok hogy azért még várnék egy cseppet milőtt pelenkázom a gyerekem...
Bár iylen idősen inkább a nővére lennék lehet nem az anyja...
Naplózva
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #2444 Dátum: 09 jan 15, 16:21:38 »

Most vok 16 lassan 17 hát nem tudom én sem tudnám megbocsátani magamnak ha abortuszra mennék elég volt videon látni egy életre.
Majd jó pár év mulva kerül remélem azért nálam sor ha lesz ilyen .
Az én ismretségi körömbe van akii most 18 éves és már ikrek anyja.( morita emlékszel arra alányra akiröl nyáron beszéltem ez ő)
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Oldalak: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!