24 szep 25, 15:09:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1086070 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Kunoichi-san
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21



« Válasz #2400 Dátum: 08 dec 07, 09:10:54 »

Egyszer már használtam krémet, 4-5 alkalommal, de az volt a hátránya, hogy nem szedett le minden szőrszálat, így nekem kellet egynéhányat kiszedegetni. :/
Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #2401 Dátum: 08 dec 25, 22:57:06 »

Boldog karit minden csajszinak^^


Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #2402 Dátum: 08 dec 26, 12:04:05 »

Aysee viszont neked!
Boldog karácsonyt mindenkinek!

Mindennek megvan az előnye és a hátránya.
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #2403 Dátum: 08 dec 27, 14:17:39 »

Hmmm...csajszik rajtam kívűl ír valaki még naplót? Pirul
Tehát mennyire jellemző ránk a napló írása...kíváncsi vagyok^^"

Itt nem a blogra gondolok^^

Arigatou Rina-san^^

Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2404 Dátum: 08 dec 27, 14:19:18 »

Hát én legalább hatszor kezdtem el naplót írni... Aztán mindig elfelejtettem... x""D És nem folytattam tovább...  Pojén Ha meg két év múlva megtaláltam, akkor gyorsan széttéptem és beledobtam a tűzbe, hogy nehogy valaki elolvassa. xD
Naplózva

Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #2405 Dátum: 08 dec 27, 14:21:29 »

Hmm...Nevet
Én rendesn írom, csak mindig máshova..de most vettem egy olyan jót h húúú *-*
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2406 Dátum: 08 dec 27, 14:58:18 »

hmm én 3x kezdtem naplót írni még régen xD de hmm nem tartott soká meguntam stb
nem tom hmm igy mikor vissza olvastam már sírtam a röhögéstől h lánka de hülye vagy ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ibo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #2407 Dátum: 08 dec 28, 03:50:52 »

én 2000-ig írtam naplót, kb. 4 éven át elég rendszeresen. még mindig megvan, bár már ezer éve ne járt a kezemben, de mindig jókat nevetek ha visszaolvasom. számomra kedves emlékek vannak benne, én nem dobom ki. igaz nem szívesen engedném elolvasni senkinek sem, ahhoz túl privi...
Naplózva
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #2408 Dátum: 08 dec 28, 04:15:38 »

Naplót nem is tudom hányszor kezdtem el de mindig mondtam hogy végig fogom irni.Ez mind szép és jó képzelet volt csak ma 2 hétig irtam utána meg szörnyülködtem mit irtam. Ment is tüzelőnek legalább nem fáztunk.  Nevet 
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Detti
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #2409 Dátum: 08 dec 31, 23:23:53 »

Én kb 3 éve irok naplót.. csak sajna sokszor elfelejtek bele irnii..  de én is visszaolvastam..volt olyan amit átirtam ,lehuztam ..röhögtem .. volt olyan lap amit kitéptem éselégettem h még véletlen sem olvashassa el rajtam kivűl valakii ...
De am tök poén .. van benne egy csomó kis "mellélkelt ábra xD ,matricáák .. iesmii ..
téllegh ma este irook ..  37 perc és már 2009 lesz : D buék xD
Naplózva

Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #2410 Dátum: 09 jan 01, 02:35:14 »

Huh, en nemreg talaltam meg a legelso naplomat, es ayt olvasgatva rohogok xD Regebben naon a rendszeressegre torekedtem, es ugy irtam, h egy lapra 1 napot, persze nem irtam rendszeresen, de azokat a napokat kesobb emlekezetbol megirtam xD Aztan Pony Clubbos naploba irtam, ott meg 1 naphoy irto kicsi hely volt, es exta mini betukkel irtam xD Most bnomtol kaptam egy Hitsus naplot, abba meg akkor irok, amikor kedvem van.  Mosolyog De mar tulvagyok a felen is.  Nevet
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2411 Dátum: 09 jan 01, 13:49:31 »

Mosolyog Én 7 éve vezetek naplót. Eleinte nagyon ritkán, majd 2 naponta írtam. De az utóbbi 2 évben csak hébe-hóba írok:p

Pedig pont hogy lenne mit..hmm... ez az egész annyira jó arra, hogy majd évek múlva visszaolvasva újra megéljük. De arra is talán, hogy tanuljunk belőle. Nem csak a tapasztalatokból vonhatunk le következtetéseket azt hiszem, hanem ha egy olyan fél mondatra találunk rá, amit tovább gondolva újabb és újabb gondolatok születnek.

Szeretem a naplózást és mindenkinek ajánlom - fiúknak is ám, ahoy olvasó szemek:D
Kiírhatod az örömöd bánatod,ha épp nincs kivel megosztanod akár. De ez egyébként is jó egy kis elmélyedésre. Csendre. Merengésre.

^^
és búék^^
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Nicky21
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31

Shugo Hakke Rokujuu Yon Sho


« Válasz #2412 Dátum: 09 jan 02, 13:49:28 »

Én egyszer elkezdtem naplót írni, de nem jutottam vele valami sokra. Általában elfelejtettem hogy nekem egyáltalán van is naplóm. Egyszer elkezdtem megkeresni de sehol sem találtam  meg. Végül előkerült. A húgom elolvasta. Meg is vertem érte egy kicsit, de végül úgy döntöttem hogy nem írok naplót. Nem akartam hogy megint ellopja. (Bár hova rejtettem megtalálta)  Szomorú
Naplózva

\\\" A mosolyod mentett meg! Ezért, ha az életembe kerül is, de megvédelek! Mert... Szeretlek! \\\"
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2413 Dátum: 09 jan 02, 19:09:54 »

Nekem naplóm az inkább egy mese...leírom egy idegennel a főszerepben a napjaimat...kicsit meseszerűbben...ezek általában a füzeteimbe vannak...
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2414 Dátum: 09 jan 02, 19:33:29 »

Rita ez töök kreatiiiv :'D aménis vezetek naplót...csak ugy h igy irokbele rendszersen aztán fé évig nem...aztáán ha történik vmi fontos megint elkezdek iirni... pont most keztem ujra irni Pirul a fonots dolgokat megörzömh  ujra eltudjammajd olvasni... és legalább iigy nemvész el :'D gépbe irnám akkor hajaj. beleolvasnának eltünne kitörölném... stb... xD meg sztem tökjó iigy fekszemazágyba irogatok hát kényelmes :'D
Naplózva

Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!