24 szep 27, 03:21:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 149 150 [151] 152 153 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1086913 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
narin12
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165


(20130814-1) AZ ELFELEDETT


« Válasz #2250 Dátum: 08 aug 26, 17:15:45 »

Azért az is jó ha megjönn, nekem 16 éves koromig megjött normálisan aztán egész 22 éves koromig nem volt.Örültem volna még annak is ha görcsölök elviseltem volna valahogy.
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #2251 Dátum: 08 aug 26, 19:52:01 »

starfruit: jó nyomorék... tényleg kéne neki egy 7 napos görcs kombóXD Én hallottam olyat, hogy valaki olyan szinten görcsölt, hogy hányt, elájult stb. Az azért tényleg dúrva...
Nekem 11 évesen jött meg és kb. 2 évig nem volt semmi bajom, de az utóbbi 3 évben már szoktam görcsölni. És kb. 1 éve szokott eléggé görcsölni, de végülis túlélem... Van amikor nagyon szivathatnékja van és olyankor eléggé ki vagyok... Meg én első meg második nap eléggé ideges vok és nagyon könnyű felhúzni az agyam... nagyaon harapós vagyok...ikszdé
narin12: wow... 6 évig nem volt... de dúrva...
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
narin12
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165


(20130814-1) AZ ELFELEDETT


« Válasz #2252 Dátum: 08 aug 26, 20:00:05 »

Chidori-san és pont ez a bajom h olyan sokáig nem volt.Mert ha azt a hülye műtétemet későbre lehetett volna halasztani akkor most semmi bajom nem lenne.Ép azért mondom h azért is örültem volna ha görcsöl a hasam csak lett volna
Naplózva
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #2253 Dátum: 08 aug 27, 11:31:09 »

Fúúú bakker... Nekem úgy szokott lenni, hogy az első 2 napba fekszek, mert úgy görcsölök... Nekem 13 éves koromba jött meg először, akk jó volt, mert 2 havonta volt meg. Aztán most, ebbe az évbe kezdett el úgy görcsölni a hasam, hogy majd megdöglöttem. ^^"
Kunocihi-san: Szerintem beszélj a tanárral... Igaz, én nem járok úszásra, de biztosan megért. Ha nem, akkor ahhogy mondták a csajok, vagy anyuddal irass "igazolást" vagy menj el dokihoz és vele beszélj. Am nálunk tesin úgy volt, (de jó mondani, h volt X3) hogy szóltam a tesitanárnak és ugyan úgy, mint Chidoriéknál, könnyített volt...
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 27, 11:32:56 írta Sabaku no Temari » Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2254 Dátum: 08 aug 29, 07:56:48 »

Ojh, és akkor belenézek a sport topicba... és ilyen arcot vágok:  Ohh My God Mert,h ez az első, amit olvasok:
Bl sorsolás 2008/2009:  Mosolyog
Aztán lesiklik a szemem és: jaaaaaaa, foci!

Nem boys love ikszdé aminek frankón uaz a rövidítése  Pojén

ehheheheheee Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 29, 07:58:30 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Ibo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #2255 Dátum: 08 aug 29, 12:26:41 »

a kis perverz mindenit... hát már csak azon jár az eszed???  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 29, 12:27:32 írta Ibo » Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2256 Dátum: 08 aug 29, 13:20:03 »

 Kúl Nyelvesít Pirul Nevet   <-- smiley talkin' ikszdé

Szal hát mostanában találtam pár naaagyon jó bl-es képet Nevet
Plusz valakinek jóvoltából olvastam egy olyan...khmm... naruto fanficet...hogy húúúú Pojén igaz más a felállás, téma, izé... és ahol most tartok még igen csak 2 szereplővel foglalkozott a sztori Nevet
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Ibo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #2257 Dátum: 08 aug 29, 13:26:44 »

 Nevet
bevallom én is találtam olyan képeket, amelyeket kissé megváltoztatták a bl-hez fűződő viszonyomat, de azért még mindig a vegyes páros híve vagyok... úgy az igazi... az ilyen képekből egyetlen dolog hiányzik ÉN  Ördögi (de ez talán nem itt kellett volna kifejteni... asszem  Neeem)

és ha egy sztorira gondolunk, abban csak khm... az van benne. az akciós részek még nincsenek benne, nem volt eléggé kidolgozott...
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 29, 13:30:57 írta Ibo » Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2258 Dátum: 08 aug 29, 13:43:30 »

Nyihihihiii, most csak szmájlikat írnék legszívesebben  Nyelvesít Nevet Nevet Pojén
Akció? Szerintem izgalmak így is voltak benne:D
Ma ígérem végig is olvasom:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kunoichi-san
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21



« Válasz #2259 Dátum: 08 aug 30, 22:08:23 »

Az előző témához hozzászólva még;
Nekem görcsölési gondjaim eddig még sose voltam (hála égnek), csak aludni utáltam...  >.<# ilyenkor az éjszakáim katasztrófák voltak... : S mikor felébredtem alig mertem kimenni a fürdőszobába...még máig se tudom hogy mit csináljak ha én is koleszos lennék/leszek...
Naplózva
Futókagirl
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #2260 Dátum: 08 szep 02, 15:22:06 »

Sziasztok!
Csajok ti mit csinálnátok ha egy idióta majon (az nálam az emberiség gyenébikje vagyis a fiú) piszkál titeket?
Nem akarom az első héten kék lilára verni mer hát új osztálytárs...aim vannak.
9.-es vok jeeeeeee!
Naplózva

Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #2261 Dátum: 08 szep 03, 08:46:00 »

Én úgy csinálnék, mintha nem venném észre - előbb-utóbb úgyis abbahagyja, mert nem talál benne poént, ha nem reagálsz a heccelésére xD
Vaaaagy esetleg szócsatába keveredni xD
 Ötlet Kerüld el, amennyire lehet xD
Naplózva

Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #2262 Dátum: 08 szep 03, 15:27:40 »

engem pl. 9-be mindig tapiztak... 1x-2x vállbavertem izomból, lezsibadt a karja és azóta nem ér hozzámXD
ha szavakkal bánt, akkor sztem se fogllkozz vele, ha meg nem akad le róla, akkor leyél olyan mint ő. pár bunkó beszólás és abbhagyja, ha látja h megvéded magad...
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2263 Dátum: 08 szep 03, 15:39:40 »

Hát amgvédés nem feltétlen használ..dea fül mellett elengedés igen. Vagy aképébe kell röhögni...ha azt látja hogy viccesnak tartod amit ő mond nem csinálja mert neki ez így nem vicces...
Hmm...görcsölés...nekem általában odáig fajul hogy fekszem és potyognak a könnyeim...
Am nekem elég gyakorta kimarad...volt hogy félév kimaradt...hát hopp
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2264 Dátum: 08 szep 04, 07:54:38 »

Én nem csináltam ebből problémát. Ha tapizott, piszkált stb... fogtam és felpofoztam.  No comment Utána mikor ledöbbent, akkor kapta a fejmosást.  Ördögi
Ez mindíg beválik. 1-2 pofon a srácnak, után atudni fogja hol a helye...  Pontosan

Pedig ismertek, tudjátok, mien kedves tudok ám lenni, és kerülöm az erőszakot is.  Lesütöttszemek De ami jár, az jár..
« Utoljára szerkesztve: 08 szep 04, 07:58:25 írta aemy » Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Oldalak: 1 ... 149 150 [151] 152 153 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!