24 szep 27, 00:10:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1086838 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #2265 Dátum: 08 szep 04, 08:04:57 »

Téll nagyon kedves vagy, Aemy. ^^ Szal most valahogy így néztem--> WTF? ,amikor azt írtad, hogy "fogtam és felpofoztam.  No comment Utána mikor ledöbbent, akkor kapta a fejmosást.  Ördögi" Nevet.
Hmm... Hát én is hasonlóképp tettem, mint te, Aemy. Nyelvesít Csak tőlem alapból féltek. xD Én voltam az egyedüli csaj, aki nem engedte, hogy a seggét taperolják. Amikor odajött valaki, megpróbált letapizni, akkor elkezdtem ököllel ütni, mint egy boxos. Nevet Ha nem, akkor rúgni. Kúl Ráadásul év végén elkezdtem judozni és az egyik 6. osztályos srác elkezdett piszkálni... megfogtam egy kézzel... felemeltem... és elhajítottam vagy 2-3 méterre. x"D Mindenki röhögött, csak a srác kicsit sokkba volt. Nevet (Aki nem hiszi el, az kérdezze meg bármelyik judos társamat. x"P) Aztán másnap amikor mentem suliba, akkor meglátott ez a kis srác és mondta a haverjainak, hogy előző nap majdnem kinyírtam. x"D Meg elmondta a fiú o.társaimnak is. xD Szal ezek után óvatosan jöttek csak a közelembe. Nyelvesít

Szerk:Úgyhogy nem szabad hagyni, hogy egy fiú piszkáljon. >.<# Ha nem használ, hogy felpofozod vagy erősen ütöd, esetleg rúgod, akkor csak a legvégső módszer marad... :/ Fejeld le. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 szep 04, 08:08:37 írta Sabaku no Temari » Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #2266 Dátum: 08 szep 04, 08:15:07 »

Haha, ez a megfogom és eldobom 2-3 méterre dologról eszembe jutott valami Nevet
Középiskolás élmény... storytime!!! *.*

Volt egyszer még másodikba v. harmadikba, hogy... hát... jóformán szó szerint felkentem egyik osztálytársamat a falra xDD
Igaz, lány volt (nem, nem tapizott - hála a jó égnek! :o )
Közém és a kajám közé állt Kúl
Azonban hozzátartozik a nemes igazsághoz, hogy egész nap nem ettem, már 4. vagy 5. óra volt (esetleg 6??? o.O) és tudta jól, hogy rohanni akarok a menzára, tök éhes vagyok ésésésés már nagyon esedékes e szempontból gyomrom biológiai szükségleteinek kielégítése.
Erre beáll elém, és mikor ki akarom kerülni, akkor elém totyorog, másik irány, akkor oda totyog... Direkt csinálta, puszta rossz szándékból -.- És mindennek tetejébe röhögött... vagy nem tudom, biztos jópofa dolognak tartotta, hogy nem hagy békén.
De aztán jól meglepődött - azt mondta, nem is nézte ki belőlem, hogy ennyi erő van bennem (mwhaha)
Naplózva

Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2267 Dátum: 08 szep 04, 08:55:48 »

Most elképzeltem... Arvael a dömper....  Ördögi Wuhahhaha most nagyon gonoszkodós vagyok...  Pojén nem bírok magammal. Miért?
Hát a gonosz CON jegyek miatt van... Még nincsenek otthon...  :/
De remélem ma Gábor Ámor du megveszi őket....
És akkor mégjobban rosszalkodni fogok!  Kúl
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #2268 Dátum: 08 szep 04, 09:02:43 »

Nana, azért kb. ugyanakkora voltam akkor is, mint most xD Csak... éhesebb Pojén

Nem tudom - biztos van valami a levegőben - de valahogy ma nekem is olyan gonoszkodós kedvem van! Ohh My God
Naplózva

Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #2269 Dátum: 08 szep 04, 09:05:00 »

Úristen. Nevet Már félek tőletek. :/ Nah jó, nem... Nyelvesít Társulok én is a gonoszkodáshoz. Ördögi Szabad? Pirul (Ha nem, akkor egymagam fogok. Nevet)
De jó neked, Aemy, hogy ma meglesz a jegyed. >.<# Nekem hétfőn lesz. Nyelvesít
Ez valami női légkör... xD (Mondjuk, nálam majdnem alap. :/ xD)
« Utoljára szerkesztve: 08 szep 04, 09:09:15 írta Sabaku no Temari » Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Futókagirl
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #2270 Dátum: 08 szep 04, 14:38:37 »

Kösz a sok tippet már csak naponta egyszer akar "meg ilyeszteni" de látja hogy nem jön be annyira hozzá szoktam ikszdé
És úgy oltogatom hogy már nem tud mit mondani a kis diszkós köcsög (általában így nevezem)
Úh ha tudnátok én milyen verekedős vok! A régi fiú oszi társaim már javában féltek tőlem. Az egyik elnavezett terminátornak ikszdéNevet Annyira le tudtam zsibasztani a karjukat meg nagyokat adni nekik...
És ezt az én idegesítő piszkálós bátyámnak köszönhetem hogy ilyen erősen tok ütni:D Ördögi
Naplózva

Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #2271 Dátum: 08 szep 04, 15:57:06 »

Engem tavalyelőtt basztatott 2 gimis pasi (én akkor hatodikos voltam) és fogtam magam és bepancsoltam nekik mert már idegesítettek ^^ (angyali mosoly)
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Katie-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #2272 Dátum: 08 szep 04, 19:30:14 »

én ilyenkor  tökön rúgom Nyelvesít jah meg mikor idegesítettek egyszer , egyik fiú, aki persze ártatlan volt, csak ment el mellettem, úgy lekarmolta szegényt hogy kivérzett... csak nézettrám nagy szemekkel, én meg folyamatosan bocsánatot kéregettem, az o.társaim csak dőltek a röhögéstől xD
Naplózva

Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #2273 Dátum: 08 okt 22, 16:50:46 »

Uha mik vannak azért a világba. Magam nem tartom verekedősnek csak olyannak aki nem fél megvédeni magát .Bár isten vagy akármi mencsen utálok másnak rosszat csinálni.De azért néha 32 fős fiú osztályba elkell néhány "emlékeztetés".
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2274 Dátum: 08 okt 22, 17:07:50 »

Hát ha engem idegesítenek én karmolok...és még mindig bánom hogy Kronoszt úgy kikarmoltam de minek szívózott velem...
Én lekoptatás terén nem vagyok agresszív...szimplán azt mondom nem és azt használ Nevet
Naplózva
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #2275 Dátum: 08 okt 22, 17:11:13 »

Sólni itt azt se tudják mit jelent a nem szó akármilyen nyelven mondhatják nekik.
Na jó annyira nem rosszak az osztálytársak csak fiúk és elszalad veük a ló "néha".
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2276 Dátum: 08 okt 22, 17:16:53 »

hm én ha idgesítenek kiabállok meg amit tok csapkodok ill karmlok hmmm bá utánna megbánom de néha naok kötsöggeci tud lenni vki és van amikor már nem vicces am xD végülis én egy kiegyensúlyozott személ vok xD
hmm am lekoptatás? hmm hát sztem a nem az használ de csak ha nem nyomulnak nagyo de akk is nem kell olyan csíránaklenni h nemerjünk nemetmondani bár néha hmm mind1 én mindig ha lenne valami bár csak ritkánadódik nemmel válaszolok és csíra vok...mitisakartam most kifelyezni?
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2277 Dátum: 08 okt 22, 17:17:49 »

De Noe...akkro most ki is a csíra? Mert én nem vágom mit takarna...
Naplózva
Tamina
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18

Jégszobor, klasszikus Uchiha beszédmóddal...


« Válasz #2278 Dátum: 08 okt 22, 17:26:03 »

Uh sziasztok, én itt új vagyok!   bye bye

Naplózva

Nem vagyok tökéletes. A hiba belőlem is hiányzik.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2279 Dátum: 08 okt 22, 18:05:05 »

rita de ismersz annyra h tudd h nemtok fogalmazni am csíra annyit tesz naon leegyszerüsitve h hülye picsa de az egy olyan nehezen elmagyarázható fogalom ikszdé szal én vok az pl. de nagy általában ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!