24 szep 27, 05:03:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 148 149 [150] 151 152 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1086948 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #2235 Dátum: 08 aug 26, 00:43:29 »

Foggalmam sincs mi a vércsoportom.
Hm.. Nekem az Ikrek 100%osaan illik ráám.
Meg végülis a disznóós is.xD
Naplózva
Ibo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #2236 Dátum: 08 aug 26, 08:07:49 »

én tipikus kos vagyok, ráadásul a kakas évében születtem... szokták mondani, hogy nagyon nehéz velem, nem is érem miért?  Nevet
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #2237 Dátum: 08 aug 26, 10:52:21 »

Én nyilas vagyok és a nyilag 95%-ban illik rám. Van 1-2 dolgog ami nem igaz... vagyis nem teljesen igaz. Pl.: azt írja, hogy a nyilas nem kötődik senkihez és egy magányos farkas tapíus vagyok. Én ezt magamra úgy mondanám, hogy nehezek kötődök valakihez, de akihez kötődök ahoz nagyon...
A kecske évében születtem, de azt még nem is olvastamXD
Amúgy a horoszkópokat nagyon szeretem és nagyon érdekelnek ezek a dolgok... A Rákokkal elvileg nem, de igazából jól kijövök.... nagyon jól:D
A vércsoportomat én sem tuom, de nagyon szeretném tudni...
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Kunoichi-san
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21



« Válasz #2238 Dátum: 08 aug 26, 11:43:11 »

Nem akarok semmit félbeszakítani  Pirul, de segítséget szeretnék kérni. Az lenne a nagy problémám, hogy a suliban, ahová megyek szeptembertől (Radnóti) hetente van úszás délután. Nekem mindig is bajom a havimmal, de mit csináljak akkor, ha pont az úszásra esik? Úgy tudom, olyankor nem lehet úszni, se vízbe menni.  Szomorú Nem kérhetek havonta felmentést, és sztem nincs is itt ilyen. Ti mit csinálnátok?

Tanácstalan vagyok... Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 26, 11:43:52 írta Kunoichi-san » Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2239 Dátum: 08 aug 26, 11:53:08 »

Hmm én is a disznó évében születtem és szűz vagyok (mind2 értelemben xDD) és aszondják h,goy inteligensek és elég tisztaság mániások ,nem szeretik a koszt ,ez egy időben jellemző volt rám ,meghát most se naon szeretem a koszt ,szala az én szobám tiszta ,de a kereszt anyám az eyfeszt takarit ,porszivozik sepreget stb.. mondjuk ezt én is csináltam csak aztán kicsit megváltoztam  Hümm-hümm.
Kunoichi-san szólj a tanárnődnek az csak megrti ,Rebinek is (fórumos) ez a véleménye.
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 26, 11:53:44 írta ipirike » Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2240 Dátum: 08 aug 26, 12:03:34 »

(Van egy horoszkópos topic, úgy emlékszem Nyelvesít ^^ de ha a kínai horoszkópról beszélünk ráfoghatjuk, h ez mááás xP)

Én tűz-nyuszi vagyok:D És hát rám illik a leírás. Néha sajnálatos, de sokszor meg kifejezetten örülök neki^^ Hiszen nyuuufiii :3 Nyelvesít xD
Az,h ehhez az ikrek (mérleg aszcendens) társul, már kész főnyeremény xD Úgy érzem,h őrültek háza lesz egyszer a vége: DDD~~

Már nagyon várom  Pojén


--Kunoichi, nálunk anno suliban ez nem volt probléma. Egyszerűen annyit mondasz, hogy egészségügyi problémák miatt az adott alkalommal nem vennél részt az úszáson. Vagy anyuval kell íratni egy "igazolást" ugyanezzel a szöveggel. Ez természetes sztem,h nincs gond. Nálunk még tesi alól is felmentés volt havi egy alkalommal^^
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 26, 12:06:57 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Ibo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #2241 Dátum: 08 aug 26, 12:12:43 »

Kunoichi-san, lennie kell havi felmentésnek, nálunk volt. Ha meg nem megy bele a tanár, akkor marad a tampon. Bár medencében nem túl jó ha ilyenkor úszkál az ember, még összeszed valamit. Ha meg rendetlenkedik, akkor ugorj el dokihoz, mert nem hiszem, hogy a tanár havonta többször adna ilyen felmentést. Legalábbis nálunk nem lehetett.
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2242 Dátum: 08 aug 26, 12:19:40 »

nálunk tesin félévente 1x vanijen...deezis hülyeség mermost mérnem lehet havi 1 ijen alkalom....pf....
Naplózva

Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #2243 Dátum: 08 aug 26, 12:50:55 »

nállunk felmentés egyáltalán nincs, max. ha beteg vagy. nállunk könnyített van. ha valaki kéri, akkor mindennek a felét kell csinálnia. Amikor nekünk anno úszás volt, olyankor szóltál, hogy most eügyi bajod van és olyankor nem kellett úsznod. De ha ilyen nincsm akkor tényleg marad a tampon, mást nem nagyon tudsz csinálni (hacsak nem lógszXD de nam adom a tippeketXD). Sztem az arra az óra-másfél órára tökéletesen meteszi... én tengerben is így voltam és nem volt semmi bajom... sőtt... a mindennapokban sem volt eddig még semmi bajom... habár a tenger meg merem kockáztatni, hogy tisztább, mint a medence, de egyáltalán nem biztos, hogy elkapsz valamit... Ha meg véletlen mégis, akkor elmész az orvoshoz és nem valószínű, hogy olyan komoly dolgot kapnál el, amit nem lehet egyszerűen kezelni...
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #2244 Dátum: 08 aug 26, 13:02:47 »

Húh nállam az volt, hogy folyton ellógtam a tesit emiatt, de a taná szó nélkül elfogadta, csak egyszer egyszerre 3-an voltunk emiatt felmentettek, és akkor kicsapta a hisztit, hogy csak könnyített órát lehet kérni. xP De nállunk elfogadta úszáskor.
Naplózva
Liz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #2245 Dátum: 08 aug 26, 13:25:37 »

Én is járok úszásra, de, ha ilyen van, akkor szólok a tanárnak, és helyette tesire megyek... na persze ilyen csak nekem van, mert gyógyúszásra járok a gerincem végett. Sztem nyugodtan szólhatsz a tanárnak, megértő lesz... legalábbis ha nő    Hmm?
Naplózva

by Liz X")
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #2246 Dátum: 08 aug 26, 13:45:15 »

Hát nem biztos. Osztálykiránduláson voltunk, épp valami kávézóban vagy nemtom, szal sétálgattunk a faluban, és egy csajnak nagyon elkezdett emiatt görcsölni/fájni a hasa..  Megkérdezte hg visszamehetnek-e a szállásra, legalábbis gyógyszerért,hát nem, azt mondta hg nemsoká megyüünk. Jóó köbö 20 perc eltelik, megkérdeztem tőle hg mikor megyünk, mert már annyira fájt a hasa hg könnyezett (am még jó hg nekem nem ilyen vészes...xD) erre feláll elkezd ordibálni és hazamentünk. Útközben is ott baszogatott hg köszönnyétek meg ennek a 3 lánynak, hát "Köszönjük Emese" lett belőle...ikszdé
Meg még amikor megérkeztünk is lecseszett hg többezer nőnek van ilyen, meg hg senki nem hal bele.. Meg utána végig köcsög volt, mert 1ből küldött aludni, és nem is dumálhattunk, mee abban a házban volt..

öhh kicsit eltértem a lényegtől ^^"
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2247 Dátum: 08 aug 26, 14:02:34 »

Idegbajos nyanya x) Egy jó 7 napos görcs kombó kéne neki x) Megérdemelné xDDDD
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #2248 Dátum: 08 aug 26, 14:15:06 »

Húh, nekem szerencsére nem szokott görcsölni. ^^"
Egyik évfolyamtársam mesélte tesin, hogy neki olyan vészes, hogy kellett írni a matek tanárnak, hogy ne küldje ki a táblához, mert szegény csaj alig tudott már felállni. ^^"
Naplózva
Ibo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #2249 Dátum: 08 aug 26, 15:07:12 »

oh, szegény lányok. amúgy vannak már tök jó görcsoldók és végszükségnek ott van a fogamzásgátló. nekem azóta egyáltalán nincsenek görcseim, és tuti pontos, szóval sokmindent ki lehet vele küszöbölni. és már a hormontartalmuk is kevés, nem kell parázni miatta. nekem csak nagyon durva hangulatingadozásom van. kívánom az ilyen szadista bunkó hölgyeknek, hogy fussanak össze velem "azokon a napokon"  Ördögi imádkoznának, hogy inkább görcsöljek  Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 148 149 [150] 151 152 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!