24 szep 27, 16:17:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1087370 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #2025 Dátum: 08 júl 29, 21:05:44 »

Úgylátom mindenki izomzat nukunak gondolja matát... Ez már gyanús... mindjárt kideül, hogy én vagyok a leggyangébb:D
Mindenesetre ha valakinek kell tudok alkathoz illő jó kis edzésterveket összaállítani konditeremhez:D Nevet Nevet
Handy: én is így akarok fogyniXD én elhatároztam, hogy most nyáron lefogyok... hát azóta is fogyokXDXD csak nem látszik... a mérleg meg biztos tönkrement, azért mutat ugyannyit mint eddigXD

Am. a férfi topicban is érdekesek az események... asszem Gdat88-al jól el tudnék dumálgatniXDXD Tetszik, ahogy a jelenlegi témájukat (témánkatXD) látja:)

Húúú, eszembejutott valami, ami nem tartozik ugyan ide, de nagyon dúrva és sztem tök érdekes:
Tudtátok, hogy 16,3cm3 csont LEGALÁBB 8600kg (!!!!!!!!) terhelést képes elviselni?? Sztem nagyon durva és mégis milyen könnyen ltörik (bár el elég relatív volt).
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #2026 Dátum: 08 júl 29, 21:08:08 »

Azthittem hg 16,3cm3 csont LEGALÁBB 8600kg.xDDDDD Nem olvasom vegig. >.<#
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #2027 Dátum: 08 júl 29, 21:14:37 »

Gaara: lol...  Pojén furcsak is lenne...
Am. a csontok a testsúly kb. 14%-át teszik ki... ÁTLAGOSAN 9 kg... (csak mielőtt valaki kiszámolja a sajátjával és nem annyi jön ki:D)

Szóval ilyen érzés okoskodónak lenni... ezt általában csak csillagászatból és ebből a témából történik meg:D
(beleesett egy meghalt szúnyog a billentyűzetem 'h' és 'g' betűje közzéXDXD)
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #2028 Dátum: 08 júl 29, 21:20:20 »

loool.xD szegeny szunyoog.
Iden vagy tavaly (nemtommar) vettuk a %szamitast, de mar nemtom hg kell.xDD
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2029 Dátum: 08 júl 29, 21:24:49 »

Mi idén vettük ,de most nem kezdek el magyarázni mert off.
DE nem csak a csontok vannak ,belsőszervek ,izom az meg mindenkinek van áhh na meg a bőr is ott van ,ezek a kortól,géntől stb... függ a súlyuk.
Naplózva

Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #2030 Dátum: 08 júl 29, 21:25:40 »

szegény????? Há' itt repked neki a monitornak... ideje volt már, hogy elpatkoljonXDXD Hat ez a szúnyogírtóNyelvesít
Oh, korrepetállak én, matekból legalább jó vagyok:D
a súlyt megszorzod 0.14-el és akkor kijön a 14%-a... Nevet  (hát ez éppen nem elmagyarázás volt, de így ki tudod számolni mennyi a csontodXDXD)
Nekem így 9.8 kb-ot nyom a csontom...
Az izomzat meg majdnem a testsúly felét teszi ki... szal ha én vok 71 kg akkor van rajtam majdnem 35kg izom?? durva...Nevet de ez is átlag, szal sztem simán megvan a 35kg... csontozat is megvan 10 kg...
szal akkor már megvan mi rajtam 45kg... maradt még 26kg... a szervek összesen hány kilóak... tudja valaki? (előkerítem... hátha fentvan a netenXD)
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 29, 21:26:25 írta Chidori-san » Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #2031 Dátum: 08 júl 29, 21:35:10 »

LoooL. nekem 5.32 a csontom (eloszedtem a gepen a szamologepet Nevet ) 16kg a izoom. 16+5.32=21,32      38-21,32=16.68-belek es egyeb izek.xD  Nade laccik hg nem fejlodott ki meg a szervezetem x'D
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2032 Dátum: 08 júl 30, 01:26:57 »

Höhh... mien jól elbeszélgettetek!  Ohh My God Én meg IQ teszteket töltöttem ki Deathyvel. xD És nem volt annyi IQ-m... akarom mondani eszem, hogy én is beszálljak a beszélgetésbe?  Neeem xDD

Nahdeakkormost:

Hajam: Semmi pénzért nem cserélném le... Igaz, nem tökéletes, számtalan oan lány van akinek gyönyörű haja, aki nem én vagyok, de én akkoris így szeretem, ahogy van^^

Hasam: azzal sincs semmi bajom...

Combom: vele sem...

Mellbőség: lol xD azzal sincs bajom... jóvanezígy xD

Lábam: 37-38... és ez sem zavar^^

Izomzat: Régen rendszeresen sportoltam, meg most is gyakran járok futni... De nemtoom, hogy mennyi az izomzatom. xD

És ebből ne azt vonja le senki, hogy egy beképzelt vagyok... Mert nem azért mondtam!  Mosolyog Hanem azért, hogy szerintem egy lány legyen megelégedve magával. Mert ezt kapta, és úgysem tud rajta változtatni.  Mosolyog Amúgy sincs sok értelme annak, hogy magatokat szivatjátok, mert ezzel nem sokat értek el. Ha valaki nem vékonynak született, akkor úgysem tud vékony lenni. Ha meg mégis elkezd fogyózni, és le ad egy csomó kilót, akkoris elveszti az alakját és teljesen formátlan lesz.   :/ Ráadásul azt többszörösen szedi vissza... A szépség amúgy is múlandó^^ Nem érdemel annyit, hogy ennyire tönkre tegye bárki is érte az egézségét...

A fiúk beszélgetéséhez meg annyit, hogy ne beszéljenek ők itt arról, hogy nem szeretik a modell féle sovány lányokat. xD A lányok általában nem azért akarnak lefogyni, hogy maguknak tetszenek. Azért akarnak úgy kinézni, mert ezt látják a tvben, az újságban, és ezt fújja nekik mindenki... hogy az a szép, aki sovány. xD ami nem minden esetben igaz!  Mosolyog Szerintem minden lány úgy szép, ahogy van. (nahjó... azért néha nem kell túlzásba vinni az evést. xD Meg a koplalást sem... ) Mert csak így tud önmaga lenni...

De am Gdattal is teljesen egyetértek^^ Szerintem nem az a lényeg, hogy ki mennyire vékony, vagy kövérebb, hanem, hogy jó alakja legyen...  Mosolyog

Morita (rem nem veszed beszólásnak, nem akarom, hogy bannoljanak xD) Szerintem ne csinálj ezzel semmit.  Mosolyog Ha vékony az egész csontozatod úgysem tudsz vele mit kezdeni.  Mosolyog Felesleges emiatt tömnöd a kaját, vagy étvágygerjesztő tablettákat, vagy ien hülyeségeket szedni, mert úgysem fog hatni, meg nem is éri meg. Nevet És legalább idősebb korodra sem fogsz meghízni. Nevet Mindennek van jó oldala, és szerintem te úgy vagy jó, ahogy vagy.  Mosolyog

Má' megint oldal hosszúságú hszeket írok x"D
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 30, 01:29:56 írta Saphira » Naplózva

Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2033 Dátum: 08 júl 30, 07:38:35 »

Ha már itt tartuk én is kifejtem véleményemet. Morita sztem te nayon csini leányzó vagy.  Pontosan Csak ne akarj görcsösen hízni. Egyél ami jól esik, a többi jön magától.   Jobbra nyíl (ezennel invitállak, h minden héten jöjj velünk Ramenezni!!!!!  Hümm-hümm )

Magamról pedig: 165 cm vagyok (tudtommal) és 60kg... Sosem méricskéztem magam, sosem fogyóztam... Évek óta ennyi a súlyom. Nem azt mondom h elégedett vagyok 100%-osan magammal, 1-2 kilót le akarok adni... Persze mikor Ámor párom ezt meghallotta, elküldött melegebb éghajlatra....  Pojén
Én meg elgondolkodtam: ha neki így tettszem, mér változtssak.. Hmm?      Jobbra nyíl  Elvégre elsősorban neki szereték tettszeni. De azzal mázlim van, h 1 dekát sem hízom évek óta... Ez pedig egy csokiimádónál nem hátrány...  Ördögi
Szval a lényeg, h jól érezzük magunkat. És hogy olyan párt találjunk, aki annak szeret, akik vagyunk.
Ennél nagyobb öröm nem érhet senkit. Ez tesz boldoggá az embert  Pirul

Saphi nagyon jó érzés volt olvasni a hsz-ed... Örülök, hogy jól érzed magad a bőrödben. Remélem így is marad. Grat  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 30, 07:54:18 írta gmaemy » Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #2034 Dátum: 08 júl 30, 09:34:55 »

Saphira: aki alapból születik egy alkatnak, az általában nem is nagyon akar változni, mert úgy szokta meg az egész életét és nem különösebben zavarja a dolog...
De pl. itt vagyok én. Nem tudom pontosan milyen alaknak születtem, hiszem mióta az eszemet tudom sportolok... Kb. 2 éve hagytam abba és felszedtem jó pár kilót. A tök laspos kaocka (azért nem olyan dúrván, de kockás) hasamra szedtem fel jó pár kilót, a combomra is, a karomra is és ha vaaki visszaemlékezik, vagy nézni a képeket, hogy milyen alakja volt akkor én milyenvan most frászt tud kapni.XDXD
Pl. ha most hirtelen akármi miatt felszeném magadra 10 kilót, sztem le akarnád adni, nem? Mosolyog

Én amúgy nem akarnék olyan lenni, mint egy modell, meg olyan se, hogy minden sarkon valaki leszólítana, hogy járjak vele (vagy ilyen csak a mangákban vanXDXD?)...
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2035 Dátum: 08 júl 30, 10:15:54 »

nyeh hát akkor énis hozzászolok márr nekem is kéne fogyni egy joo 5-10 kiloot ikszdé de ugy igazábol én semmimmel se vagyok megelégedve x"D mer pont azvan h mindenböl kéne fogynom egy kicsit....engem pölö a legjobban a combom meg a derekam irritál.....deee nagyóóón......fuj....namind1...amugymeg aemy sztem elsősorban magadnak akarj tetszeni vagyis szoval ...na ikszdé nekemis mondták azt fiuk h ugyanigyvagyok joo blabla deha egyszer nemérzem magam jol  abörömbe akkor nemtud érdekelni h neki tetszem ikszdé mer jooérzés csak sztem elsősorban neked kell elfogadnod saját magad Nevet
Naplózva

Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2036 Dátum: 08 júl 30, 10:18:21 »

upsz naeztet megkaptam... Crispy felvilágosított....  Nyelvesít
Igazad van, de én elsősorban a páromnak szeretnék tettszeni. De olyant úgyse veszek fel, ami nem tettszik...  Ördögi
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2037 Dátum: 08 júl 30, 10:23:03 »

neeem Nevet nem akartalak...na mind1 Nevet am tudom h ez szeméélyenként változo szal tudom h van aki másnak akar tetszeni de...mivel most nekem nincs kinek tetszeni inkább maradok magamnál x"D
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2038 Dátum: 08 júl 30, 10:35:31 »

Nem szedek én semmit, nem is fogok, én jól érzem magam így és pont ezért zavar amiért mindig húznak engem a súlyommal...például hogy félek hogy a 3. dimenzióban is lesz kiterjedésem...a derekamra soha nem akrok semmi felszedni...nem vagyok beteg szerintem...elegete eszem...többet mint a legtöbben....

És köszönöm annak aki megvédett...
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 30, 10:42:41 írta Morita » Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2039 Dátum: 08 júl 30, 10:43:58 »

hát Morita ha szted igyvagyjó akkor maradj igy Nevet sztem ha elfogadod mAgad akkoregy idö utána örnyezeted is megbékél veele....amugy a magasságra visszatérve énis 170 akárhány centivagyok asszem...namind1 magas és baromira zavar x"D
Naplózva

Oldalak: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!