24 szep 27, 14:24:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1087350 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #2040 Dátum: 08 júl 30, 11:06:14 »

Jaja, főleg a lábméret. :/ Engem az is zavar. Szomorú Alig lehet rendes cipőt találni. (na de azét lehet, de van olyan ami megtetszik és az nincs a méretembe. >.<#)
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2041 Dátum: 08 júl 30, 11:31:54 »

fuu az télleg annyira idegegsitö h tetszik vmi és nincs a méretedbe...amugy nekem lábam azmégpontjo mer 39-40es és abbaszokott lenni mindig mer sztem átlag lányoknak 38as a lába szal én cipőt mindig találok xD engem inkább aaa felsők zavarnak.....meg fürdőruha ikszdé
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2042 Dátum: 08 júl 30, 11:37:08 »

Nekem a szoknya az ami problémát okoz...van egy szoknyám amibe 2 év után belenőttem...nem baj szeretem azt...csak nehéz olyat találni ami nem csúszik le a derekamról...
Naplózva
Katie-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #2043 Dátum: 08 júl 30, 11:38:59 »

én is így vagyok....csak nálam minden ruhánál ez van...a méretemnél mindig egyyel kissebbet kell vennünk mert leesik rólam xD
cipőbe meg alig h van az én méretembe.....xD
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2044 Dátum: 08 júl 30, 11:39:44 »

Hali-hali, gondoltam benézek^^

Hú, a lábdolog húgom miatt ismerős nekem.. volt olyan tél, amikor egyszerűen nem találtunk rá normális cipőt pedig folyton jártuk a boltokat. 41-es a lába... viszont tegnap meg hazaállított egy 38-as csinossággal xD Azért a számozásból királyak a gyártók rendesen. De ez kivétel volt. Ha neki ebből a típusból 8as kellett, akkor nekem 5ös kéne xD

Súly, izom, zsír, hurimuri egyebekhez annyit írnék, h én remekül elvagyok magamnak^^ Bár most ócóé lesz augra kondibérlet hugicnak, így bepattintottam magamnak is, szal kipróbálom.. régen sportoltam végülis, és szerettem^^
Kezdek félni,h elmegy az erőm, és így hogy cipelem a bőröndöt majd koliba ősszel?xD

Am most találkoztam egyik volt oszttársnőmmel és megijedtem - mondjuk bárhányszor találkozunk elkerekednek a szemeim -, mert már fél éve nem láttam és esküszöm megint nőtt x"D mondta is,h tényleg nőhetett, mert gimi óta pár centivel magasabb és nem tudja,h mikor szedte össze. Elhűltem kicsit, amikor elmondta,h 180 centi és 53 kiló. Félek a karjától : ( Adtam is neki pudingot és sütit rögtön. Amúgy tényleg sokat eszik. De a családban mindenki magas náluk és vékony is. Náluk a felső polc ott van, ahol nálunk a szekrény teteje^^ Vicces, amikor apujával találkozom amolyan két méter akárhány a pasas. :p Én meg ott vagyok a derekánál majdnem x"D


--- váá, fürdőruha, tényleg xD azt vicces találni, naagyoon xD amikor a felső jó, de az alsó nagy és hasonlók, aztán rakd össze, és járd be a várost kétszer... -.- troublesome... utálok is vásárolni...

----------remélem egyszer elküldhetem a hsz-t X"D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #2045 Dátum: 08 júl 30, 11:58:05 »

Fürdőruha az tényleg nagyon problémás. Pontosan De most asszem a háromszögalakú az ami most megy, én mellesleg úgy tom. Hümm-hümm
Naplózva
Katie-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #2046 Dátum: 08 júl 30, 12:30:31 »

én most kaptam új fürdőruhát, mert amit vettünk nagy volt xD pedig nem látszott annak az elején...
Naplózva

Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #2047 Dátum: 08 júl 30, 15:48:36 »

az jó =)
am. ki szokott napozni?
Én nem. Alergiás vok a napra. Kb. 5 perc a napon, és azonnali napszúrás. Technikai KO Én csak úszni szeretek. De azt nagyon!  Szeretet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2048 Dátum: 08 júl 30, 15:56:51 »

visszatérve énis 170 akárhány centivagyok asszem...namind1 magas és baromira zavar x"D

Mindenkit zavar, hogy magas?  Hmm?

Én meg 160 centi vagyok (nem röhögni x"D) és az zavar, amikor oltani akarnak vele... x"""D
Vagy amikor osztálytársnőm még alsóban mindig azzal akart szivatni, hogy mien vékony vagyok, meg hasonlók...  Hümm-hümm Engem meg soha nem érdekelt. xD Aztán felsőben megnőttek az emberkék nálunk meg minden...  Hümm-hümm Jobban hasonlítottak egy lányra (már aki x"D) És osztálytársam soha többé nem mondott semmit, mertoan dagadt lett, hogy nagyon x"D Mindig is kérdezte, hogy miért nem hízok meg, amikor eszek egy csomót. xD Há' honnan tudjam? xD

>Öhhh... napallergia...?  Hmm? Az pech lehet... Bár napozni énsem szoktam xD
Beszélni akartam valakivel msn-en... erre nincs itt. Johhny Depi De már hiányzik. x"D Nah mind1, akkor megyek el.. x"D
Naplózva

Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2049 Dátum: 08 júl 30, 16:17:44 »

Saphi vak is vagy? =/ ottvagyok én Nyelvesít hát kimás hiányozhatna neked Neeem amugy engem télleg zavar mert ismerőseim közül alig páran magasabbak nálam T__T kiváncsi vagyok h jövöre milesz...mert most 9.be mgyünk és a 6 osztályos igmisekhez azaz hozzánk jön 2 uj osztály...hátha azok már magasabbak lesznek :'D
Naplózva

Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #2050 Dátum: 08 júl 30, 17:44:10 »

Engem az zavar, hg a felsomeretem az mar most S-XS-es , es mi lesz 4 ev mulva?? Nem akarom hg M-nel nagyobb legyen.xD A gatyamerettel meg vukk elegedve (bar sose talalok gatyat). van egy 34-es gatyam, de hatalmas ram.  Hmm?
Furdoruha.. most vettem egy tokjoot :DDD halvanyrozsaszin (nerohogj.xD) es egy cica van a seggen, meg a felso egyik oldalan Nyelvesít ez most teccik. elozoek szarak voltak. Megvok-e elegedve magammal? hmm. Van amikor igen, de amikor jon mamam baratnoje, es elkezdi mondogatni hg hiztam, meg hg kiskoromban milyen vekony voltam, akk egybol nem.xD
Ense ertem hg miert zavar hg magasak vtok. Nem is vagytok azok... Sztem 170 valamennyi pont jo egy lanynak Nevet En a 150 centimmel csak tudom Nyelvesít
Nem szoktam napozni, se szolizni stb.. (bar egyik tanarom rakerdezett telen  >.<# ) de barna vok.  Tokjoo.xD
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2051 Dátum: 08 júl 30, 18:30:11 »

Ém a méretekkel meg vok elégedve ,de a magasággal nem ,olyan pici vagyok az o.társaim mellet a 152 cm-el  :"( én vok a 3. legkisebb ,mert utánam még van két o.társam aki kisebb nálam.
Nekem mostanában azt szokták mondani ,hogy "Pirike te fogytál" xDD.
Naplózva

Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2052 Dátum: 08 júl 30, 18:32:44 »

de..juuj Gaara-fangirl..hallod mijen legyen poloméreted xs-s-es alatt? nincsis annálkisebb...mit akarsz?ikszdé hajaj XDD nekem most M-es...ikszdé hát...elkénee járni futni Hümm-hümm
Naplózva

Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #2053 Dátum: 08 júl 30, 18:54:47 »

jahh. csak hg kesobb akk mekkora lesz?xD mind1/ majdmeglatjuk. nemhalokbele >.<
de orulok hg mas xs-s-es, mert alatta csak gyerekruhak vannak, azok meg irtobenak.xD
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2054 Dátum: 08 júl 30, 19:03:04 »

háát figyejj....nemtom mennyi idős vagy deee én már ijen 13 12 évesen hasonlo testalkattal és magassággal rendelkeztem...csak akkor dagibb voltam x"DD szal.....sztem nemoszt nemszoroz h mijen méretü ruhát hordasz...ikszdé nemtom mér zavar téged h xs-eset hordasz...annálkisebb egyszerüen nincs ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!