24 szep 27, 20:22:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1087475 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1995 Dátum: 08 júl 29, 17:52:38 »

Gaara-fangirl: nem jó ha az átlag lányoknál erősebb vagy mert a következőket húzzák rád (tapasztalat):
 Jobbra nyíl igazából pasi vagy csak átoperáltattad magad
 Jobbra nyíl átlagon felüli az aggresszivitásod
 Jobbra nyíl Idegbeteg vagy
 Jobbra nyíl Direkt erősítesz, hogy szét tudd verni a fiúket (pedig azért a 16-17 éves fiúk 95%-nál NEM vayok erősebb)
És mindenki eljátsz, hogy retteg tőled, amitől kicsit olyan érzésed van, hogy igazak amiket mondanak (leszámítva az átoperálást, mivel szt tutom, hogy nem igazXD)
Amúgy kicsinek lenni se rossz, mert így nem kell magas srácot keresni magadnak... én pl. egy csomó srácnál magasabb vok és minddig a leghelyesebbek a legkisebbek (kivéve, azt aki most tetszik... ő 190 cmXD)
Am. ha nincs izomzatod azon meg könnyen lehet segíteni... eszel sok fehérjét és eljársz heti 4x konditerembe.... 3 hónap alatt egész jó kis izomzatot fel lehet építeni még akkor is ha 0-ról indulsz... (vegyük őgy, hogy az elsorvadt izmúak -10-esek... az is xar lehet)

Morita: de hogy csináltad, ennyit fogytál hirtelen...? :O Nem akaok vészmadár lenni vagy valami (és nem is akarok okoskodni, de az egyetlen amihez vmennyire konyítok az az anatómia, edzéstervek meg ilyesmik) de ez nem a legjobb jel...
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Rekage
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355

What a sick, mazochistic lion..


« Válasz #1996 Dátum: 08 júl 29, 18:14:48 »

hmm, hát én ugy 2-3 hetente járok gyantáztatni, ezen kívül semmi..

a hajammal teljes mértékig meg vagyok elégedve, mert egyenes, (najó néha annyira h már semmit nem tudok csinálni vele), dús is, csak a színe lehetne olyan gesztenyebarna-fellinges.. most olyan semmilyen színe van, talán azért mert annyit van vízben, biztos nem tesz jót neki a naponta 2szeri hajszárítás, meg a sok klór...  na azért látjátok mégsem teljes mértékben Nevet

testalkatom.. így sem vagyok az a csontsovány, se duci, de ha nem úsznék hetente 11szer biztos az lennék, edzőm még így is azt mondja van rajtam 2-3 kiló felesleg, de az nem nagyon látszik, legalábbis mások ezt mondják Nevet
Naplózva

Egy ember halála tragédia, millióké statisztika.
kuciblog.
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #1997 Dátum: 08 júl 29, 18:18:01 »

Chidori: Ohh hat csak nem hiszik azt hg idegbeteg vagy.xD
Hat gyurjunk vaze, csak lusta vok. ~.~
Najo, nem kell aggodni azert hg magasabb legyen, de akkis. mind1.xD
am Haku mar nem fogyozik. mmint.xD Morita..
Naplózva
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #1998 Dátum: 08 júl 29, 18:32:29 »

Én göndör hülye haj helyett : egyenes, és szépet szeretnék. Nevet
Váll alá érő haj helyett : derégikérőt szeretnék. Nevet
Töredezett helyett : puhát. Nevet
a hajam sajna nagyon lassan nő. Szomorú 3 év alatt rövidről, majdnem derékig nőtt.
A fodrász olyan szinten elbaszta múltkor a hajamat, h tök rövidre levágta, ahhoz képest milye hosszú volt. Most csak váll alá ér. >.<#

Én is volt mikor fogyóztam!
172 cm vok és 59 kg.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1999 Dátum: 08 júl 29, 18:33:20 »

Hát a fogyás igazából nem tudom minek tudató be...nincs olyan étvágyam mint télen de azért van...egyeszrűen keresztül megy rajtam...lehet valami kiválasztási zavar...mindegy...csak kicsit zavaró...mindenkitől megkapom hogy ez már így nem jó...pl Haku-tól a fiúk topicjában..

Én 172cm vagyok és 46 kg
Naplózva
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #2000 Dátum: 08 júl 29, 18:35:12 »

uhh. Az telleg keves. Bar ha igy maradsz az sztem jo. Nevet Es PuSsyCat (xD) 59 vagy most?
Naplózva
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #2001 Dátum: 08 júl 29, 18:35:44 »

OMG! Vagy én vagyok a túl dagatt, vagy te vagy már nagyon sovány!
Inkább az első! xDD
Azt hiszem, most lesz az amikor elkezdek fogyókúrázni, az az koplalni! >.<#  xD

Gaara-fangirl : öszintén modd meg... sok? >.<#
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 29, 18:36:36 írta Tem » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2002 Dátum: 08 júl 29, 18:38:05 »

hmmm vékonynak tényleg szar lenni...rita elvégre láttál nálam nehéz vékonyabbnak lenni sajna ilyen popsi stb nem nagyon van nekem és még emellé izomzat nuku :C meg még hát lábaim is elég csámpásak szal így talán még jobban kitünik és még csodálkoznak rajtam amikor azt mondom h hízni akarok min 10 kgt vagy mikor megfenyegetem abnőm h ha megint kimondja h kövér /nem is az/ megverem
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #2003 Dátum: 08 júl 29, 18:39:10 »

dehogy. Irni akartam hg jo keves, utana irta Mori ( Nevet ) hg o 46 es ezert nem irtam semmit. Am sztem nem sok.
Mind1 nem ertem en ezt. 37 kg vok (ami igy szoban keves sztem ) de ha alakomat nezem, akk sok.  xD
Naplózva
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #2004 Dátum: 08 júl 29, 18:41:31 »

Drága Gaara-fangirl : attól függ hány centi vagy. Mert ha kb. 166 cm vagy és 67 kiló, az már szerintem tudod, h néz ki. xDD
Szal érted...
Am. hány centi vagy?

Morita : téged nem zavar h 172 cm vagy? mert engem nagyon. mindenki tök kicsi (csajok) én meg olyan magas vagyok. >.<#
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 29, 18:43:47 írta Tem » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2005 Dátum: 08 júl 29, 19:07:48 »

nem igazán...körülöttem magas fiúk vannak szóval csak akkor tűnik fel mikor b.nőimmal egytt álunk a tükör előtt...
Amúgy én is akarok hízni...el nem hiszitek mennyi hízlaló kaját eszem...de nem megy...ez van
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2006 Dátum: 08 júl 29, 19:17:33 »

én mondjuk már orvosnál is jártam miatta még kissebb koromban mert nálam a soványság már gondoka okozott egyes dolgok nem ugy működtek ahogy kellet volna
nah meg ő táplálék kiegészítőket írt már x fajtát kipróbáltam de nem naon segít :C pudig én úgy lennék mondjuk 55kg az a célom most haj de ahoz még kell 7kg minimum
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #2007 Dátum: 08 júl 29, 19:17:54 »

Tem nehogy azt hidd hg sovany vok.xD
Nagyon alacsony.. 150 cm  >.<#
lol tom hg nez ki.xD
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2008 Dátum: 08 júl 29, 19:29:11 »

Nah...szóltam Cartnak hogy tessék kibannolni azokat akik húznak engem mert vékony vagyok...és azt mondta hogy rendben van
resszekessenek azok akik fikázzák a vékonyakat...adminunk haragja lecsap rá!
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 29, 19:32:39 írta Morita » Naplózva
Amyra88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #2009 Dátum: 08 júl 29, 19:32:53 »

Egyik volt osztálytársam is volt orvosnál, mert túl sovány, mire hízókúrára fogták és fogyott tőle 4 kilót. Nevet Azóta nem próbálkozik elyenekkel.

Amúgy látom nem csak én nőttem ilyen magasra Nevet Én 177 cm magas vagyok. Mondjuk nekem a legtöbb ismerősöm nagyjából olyan magas mint én (a lányok is), így annyira nem zavaró.
Naplózva

A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak.
- Albert Einstein

A világnak több szerény zsenire lenne szüksége. Olyan kevesen maradtunk.
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!