24 szep 27, 20:23:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1087476 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Ibo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #1980 Dátum: 08 júl 28, 22:22:48 »

és még nem laktatok együtt a pasitokkal... milyen kiábrándító is tud lenni néha, ha a férfi akire felnézel igazítja reggel a szemöldökét a te sminkes tükröd előtt, és 6-szor átöltözik mielőtt elindul dolgozni... és úgy kell kikönyörögni a fürdőszobából, meg az az illatfelhő amit hagynak maguk után (bár azt szeretem  Mosolyog)...
szerintem a férfiak többsége amúgy a hosszú hajú lányokat kedveli. bárkit megkérdeztem, hogy miért, nem tudta megindokolni, de...
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1981 Dátum: 08 júl 29, 09:30:15 »

Jaaj, nekem van egy ismerősöm (pasi) és olyan szinte... mondhatni divatmajom, hogy arra szavak nincsenek (na, ezt jól +aszondtamXD).
A haja rövid szal azt éppen nem vasalja, de zselével, úgy van beállítva mint ahogy nekem volt, mikor anno még rövid volt a hajam (csak neki azért rövidebb). Szolizik éjjel-nappal... már olyan szinten barna, hogy már elkezdett sárgulniXD Olyan szűk farmer van rajta, hogy a telefont nem tudja kivenni a zsebéből ha 1x belerakta és ilyen giccses, flitteres, csillogó vil.kék izompópó van a 70 kilós srácos... Megláttam... mint egy rossz b*zi... nagyon dúrva. nem linkelek már képet mert még a végén lecsuknak személyi jogok megsértéséértXDXD

Nekem a rövig hajúak jobban bejönnek, de ha jönne egy élő Kuran Kaname akkor bárkit kirúgnékXDXD
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #1982 Dátum: 08 júl 29, 10:46:50 »

OMG! Azzal a fiúval se futnék össze az utcán! Technikai KO OMG!!! OMGG!!! o.O"
Naplózva
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #1983 Dátum: 08 júl 29, 12:08:58 »

xD.
Osztalyban is sokat torodnek a fiuk a kulsejukkel, de sikertelenul.xDDD
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #1984 Dátum: 08 júl 29, 16:03:04 »

Jajj osztályba... Mindenkin ien New Yourk-os sapka, többméteres póló... X.X Jajj de én azt a gatyát utálom ami ien trottyos, h a farzseb a póló alatt van X.X Húh suliba az elsősök egy ien nyolcadikosról majdnem lerángatták a gatyáját xD Poén volt, és ott néztük ahogy az elsősök szétszedik a nyolcadikosokat és köztük volt bnőm öccse Nevet

Húh, de ma voltam kometikusnál, hát még mindig szörnyű xP Ma gyantáztattam először, de nem is volt oan vészes mint mondták :S De örültem neki ^^" Húh, de a lábam az már katasztófa volt, szal tökjó h elmentünk. De a képemet megint szétnyúzták :/ Aztán engem cseszegetk, h kenni kéne, meg hónaponta eljárni  Ohh My God Had ne monnya má meg mikor akarok elmenni má nemazé... Majd anyám egyedül akar elküldeni, de eddig is azért rángattam el, hogy beszélgessen addig ő a kozemtikus nővel, me nem akarom h velem "cseverésszen" xP
Naplózva
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #1985 Dátum: 08 júl 29, 16:07:14 »

Nevet Az tokjoo. En gyantaztatni meg nem voltam, csak szemoldokszedesre jarok 1-2 hetente, de most hg kint vok, inkabb magamnak. Eseses nemtom. MEgneztem volna ha leszedig a gatyajat.xDD
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #1986 Dátum: 08 júl 29, 16:10:03 »

Nekem szemöldököm anyám eddig egyszer szedte. Húh, azis mien xar xP

Amm mi mndtuk nekik h szedjék le a gatyáját, tök poén volt xD
Naplózva
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #1987 Dátum: 08 júl 29, 16:12:20 »

lool. Es azert egy elsost nem versz meg. Ördögi Sok kicsi sokra megy.xD
Fura, en szeretem a szemoldokszedest.xD tok jo erzes.^^""
OFF: lol. ez volt a 2000. hszed Nevet
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #1988 Dátum: 08 júl 29, 16:14:41 »

Off: Jaja, tök jó, Kisame vok xD

Húh, és semmien ien kínzást nem szeretek, de kibírom Hümm-hümm A szépségért szenvedni kell xP Pasiknak könnyű, nekik nem kell a lábukat gyantáztatni xP Húh, de mikor a képemet nyomkodta az volt a sz*r h viszketett az orrom és nem vakarhattam meg xD
Naplózva
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #1989 Dátum: 08 júl 29, 16:23:21 »

xD. Pattikinyomosdi. az joo. bar nekem csak keves van, de akkis.xD Egyszer rohogogorcsom volt szemoldokszedes kozben, +meg bnoom is ottvolt nevettetet
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1990 Dátum: 08 júl 29, 16:34:18 »

Tem: hát ne is akarj... nam a látvány miatt, hanem mert rögtön be akarne szervezni egy hálózatépírő céghez (nem írok már nevet) aminek a csatlakozása 25.000 ft (én voltam olyan hülye, hogy beléptem... mondjuk kerestem vele 40.000-et, de nem érte meg mert ki kellett bírnom azt a bizonyos illetőt).

Én ma fodrásznál voltam és jól megszedettem a hajam... most vagy 2 kilóval könnyebb a fejemXDXD olyan sok hajam van, hogy az már félelmetesXD

Most nem tudom, hogy ez ciki-e vagy sem, de én nem járok kozmetikushoz meg semmihez. Havonta nő rajtam egy pattanás, az jól elvan ott magának, kinyomom magamnak (ikszdé furán nézne ki ha egy pati miatt elmennék a kozmetikushoz... lehet kapna egy képetXD), szemöldökömet se nagyon kell szedni, amit kell azt magamnak elintézem (jó a szimmetria érzékem... vagy nem tudom hogy nevezzemXD), gyantázó felszerelés meg van otthon, így nekem nem is kell sehova menni. Így legalább olcsóbb... ikszdé

Nállunk a suliban nem is a divattal van a legnagyobb baj... most rájött a fél osztályra a gyúrhatnék... elkezdtek konditerembe járni, feszt proteint zabálnak és már olyan karjuk, hátuk van, hogy mi csak úgy pislogunk... és felveszik a kis tapadós izompópót és egyész nap keménykednek...
volt szerencsém, hogy az egyik jól vállbavert, nem tudom miért... há' megéreztem, bár meg kell mondjam, hogyha egy sráv vállbaver minden ok nélkül egy lányt... azért az ad róla egy képet, hogy milyen is valójában...
Mindenesetre kezd egy kicsit túlzás lenni rjtuk az izom... az én szemszögemből hamarosan (van aki már most is) elérik azt a határt, amikor már nem tetszik az edzettség és izomfelépítés...

Gaara-fangirl: mazochista vagy???  Nevet Nevet Nevet Nevet (én igenXDXDilletve van egy ilyen beüésem, azért nem kínzom magam, de na...)
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #1991 Dátum: 08 júl 29, 16:40:18 »

Dedee tokjol esik. legalabbis nem faj. Hmm?
Jo neked hg sok hajad van. Az sztem joooou. Ha nekem lenne eletemben nem ritkitanam. Mostmeg hot keves ~.~
Gyurasrol jut eszembe.. Egyszer se tom felhuzni magam, es max fekvotamaszok szama 5.xDDD
Am nem ciki, csak nem bajlodok inkabb vele, nekem nemjo a szimetrierzesem, most is az egyik szemoldokom rovidebb.xDDD De szerencse annyi hajam csak van hg eltakarja az egyik veget, igy nem lehet hasonlitani.xd
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1992 Dátum: 08 júl 29, 17:25:03 »

ikszdé
JÓ????????? Tudod milyen xar????????? Miután megmososd, 3 nap mire megszárad és úgy beáll, mint pumukli haja... vagy mint Chubakka, csak az arcod nem szőrösXD Én a felét szívesen neked adnám Nevet
De amúgy az a poén, hogy akinek sok haja van keveset akar, akine kevés, az sokat akar. Akinek egyenes a haja, hullámosat akar, akinek hullámos vagy göndör az egyeneset akar.
Nekem is hullámos már-már göndör hajam van és fesz vasalom, de mivel rengeteg hajam van így negaon nehézXD Szóval semmi nem jó úgy ahogy van... de ez sztem nem csak a hajra igaz...
Ha végigmész minden testrészen, sztem a felének az ellenkezőjét akarod...
Mondjuk pl. én a magasságommal éppen jól elvagyok (172 cm) azon nemváltoztatnék... kissebb nem aarok lenni, de azért nagybb se:D
A hátam jó lenne ha nem lenne ilyen széles (így hála ennek, tiszta pasis vagyokXDXD)
Hasam jó lenne ha laposabb lenn, mint mondjuk kb. 3 éve...
Combom is lehetse vékonyabb és a kézinek hála tiszta izom, ami egyáltalán nem nőes... olyan focista beütése van...
Mellbőség... háá' azzal sincs semmi bajom (nem írok már méretetXD)
De a lábam is nagy (41-42) az is lehetne kisabbXDXDXDXD
Csontozat: túl erős a csontozatom (jópár fiú osz.társamnál is erősebb) de vágülis az annyira nem zavar, testsúlyt azért növeli jelentősen...
Izomzat: az se túl nőies, de ha beszólnaklegalább az illetőbe jól bele tudok rúgni, szal azzal sincs bajom (kivéve trapézizom... az túlzás, hála a kézinakXD)
Most ezt így felesleges volt leírnom, goman, csak mondtam 1-2 példát, hogy semmi se jó úgy ahogy van... de minden ismerősöm így van ezel... mindenki változtatna valamit... van aki mindentXDXD
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #1993 Dátum: 08 júl 29, 17:37:28 »

Nekem sok es egyenes haj kell (habar most is egyenes, de ezzel nekem nincs bajom.)
Meg pont forditva, en erosebb akarok lenni, hg zsir helyet izom legyen Nevet
Magassagon szaar, naon kicsi (jooo, meg csak 13 vok, de akkis :'( 150 centii .xDDD )
Hatam az jou.xD
Hasam az attol fugg mennit kajalok be.xD
Comb az nagyonnemteccik ^^"
Kovetkezo pontot atugorjuk.xD
Labam... Am joo. 37es, de ugyis nagyobb lesz Szomorú
Cssontozat norma, izomzat 0..xDD
Nah lool ezt muszaly volt Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1994 Dátum: 08 júl 29, 17:40:59 »

Én is ma voltam kozmetikusnál...szépen legyantázott mit ne mondjak...comb, fazon, hónalj, kar, szemöldök...amúgy a fazont leszámítva nagyon jól tűröm...

Hmmm...nos én meg betegesen vékony vagyok...főként most...rengeteget lefogytam...van egy gatyám amit tavaj úgy vettem meg hogy éppen belementem, most meg lötyög rajtam, egy kis rövidnadrág ami tavaj nem jött rám, nah az is lötyög most rajtam...szóval combomom az jóformán nincs...a karom is szörnyen vékony...egy kicsit nagyobb kéz simán átfogja...a bordáimon zongoráni lehet, amúgy az fürdésnél mókás nagyona hasam az amit szeretek, mert az lapos és izmos is viszonylag...melbőség...olyannal nem igazán rendelkezem lévén hogy annak jó része zsírszövet és nekem olyan nem igazán van...a lábam az meg 39-40
nekem szörnyen gyenge az izomzatom...mindenhol...valjuk be fizikailag egy kicsit selejtesnek születtem...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!