24 okt 07, 09:20:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1092736 alkalommal)
0 Felhasználó és 62 vendég van a témában
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1635 Dátum: 08 máj 13, 19:19:28 »

hát az, hogy 6 évesen gyereket csinálnak, az azért nem egy túl lehetséges dolog. Általában olyan 11-14 éves korban kezdenek el a nők menstruálni és ez az a kor ahonnan már képesek lennének megtermékenyülni éés gyereket szülni... Ez előtt ez gyakorlatilag lehetetlen... persze javítsatok ki ha tévedek és azóta változtak az dők és az orvostudomány egy új szintre lépett és ez nem így van. Tudtommal a nemeket már lehet befolyásolni, de 6 évesen egy gyerek... húzós lenne... nem állítom, hogy egy annyi idős gyerek egyáltalán túlélné a szülést... nem szültem még de aszongyák (szépen magyarosan) hogy eléggé fájdalmas... és egy akkora gyerek mégiscsak kisebb...
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 13, 19:20:58 írta Chidori-san » Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1636 Dátum: 08 máj 13, 19:20:27 »

Lefelejtettem a kb.-t  :'X.
Az itteni cigányoknak...hát láttam egy cigányt aki kb. egyidős velem és kb. egy 5 éves gyermeke volt  :/.És szokták mondani ,a felnőttek ,hogy azok milyen fejlettek  :/..szal na.
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 13, 19:21:15 írta ipirike » Naplózva

seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1637 Dátum: 08 máj 13, 19:22:22 »

Hát ha az valóban az ő gyereke akkor az illető valami evolúciós csoda  Hmm?
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1638 Dátum: 08 máj 13, 19:23:49 »

hát mivel Te 12-13 (legyen 13) éves vagy, és ha az illető veled egy idős és 5 éves a gyerek azt azt jelenti, hogy 8 évesen szült - 9 hónap kihordási idő akkor olyan 7 éves volt... ebben az esetben megintcsak ott vagyunk, hogy ez lehetetlen... nem hiszem, hogy ennyire koránérett volna. a 10 év még megesik nagyon ritkán, de a 7... pffff..... sztem valaki más gyereke volt, vagy találta vagy mit tudom én, de nem hiszem, hogy ő szülte...
am... gomen.... de ebbe muszály belekötnöm, mert nem túl valóságos.

------szerk------
francba... hogy valaki mindig megelőz... éppen ki akarom élni azt amit tudok és okoskodni egy sort, erre mindig megelőz valaki -.-" -.-"
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 13, 19:24:39 írta Chidori-san » Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1639 Dátum: 08 máj 13, 19:26:24 »

Hallottam amikor a kis gyermek mondta ,hogy mama -románul...de én csak igy ránézésre néztem 12-nek...nagyot néztem és mondtam ,hogy "ez az anyja" és rámondta az ismerősöm ,hogy lehet még korban is egyidősök vagyunk...azért lehet ,hogy amikor terhes lett 8 éves volt  Hümm-hümm-de még kisebb volt ,mint én.Én annyinak néztem,de nem tom az igazi korát.Szal inkább hagyjuk  :'X.
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 13, 19:29:23 írta ipirike » Naplózva

Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1640 Dátum: 08 máj 13, 19:33:08 »

 :'X :'X :'X oké...
de 8 évesen akkor se leetett terhes  Nyelvesít Nyelvesít Nyelvesít
de nem kötekszem, mert még a végég ki leszek utálvaXD
na akkor kéna valami új izgi téma:D
valaki? valamit?
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1641 Dátum: 08 máj 13, 19:39:57 »

Szal én a kinézete alapján itéltem...máskor nem teszem xD .Csak kisebb volt ,mnt én...meg na és nem is annyira értek ezekhez a dolkoghoz,de mind1.
Más téma?-hmm...Nem tok olyan témát amit nem beszéltünk/ek ki és nem lenne túl intim xD.
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 13, 20:23:41 írta ipirike » Naplózva

Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1642 Dátum: 08 máj 13, 19:59:43 »

jaaaj, Te kis huncut  Mosolyog Mosolyog Nevet (huh, ma tényleg jó napom van... ezt a szót évente 1x ha használom-.-'')
hát ami a témát illeti elég sok minden ki volt már tárgyalva Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik
nem is tudom mi lenne nagyon izgi... itt az anime és a manga nem érdekesség, nincs suükség rá, hogy elmondjam mi az, mint az ismerőseim között, szal az kilőve...
kislányok hülyeségie kilőve...
bulikák kilőve...
pasik kilőve...
suli szintén...
 Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik
tippem sincs... téma kitalálásában nem vagyok túl jó.
 Ötlet testékszereket és tetkókat már kibeszéltük? nem emlékszem rá...
vagy ki hova megy nyaralni? -.-"
nah... tőle is csak ennyi tellet... milyen izgi -.-"
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1643 Dátum: 08 máj 13, 20:06:24 »

Éppen egy motor verseny zajlik...persze inlegális ,de erről jutott eszembe ,hogy kinek tetszenek a motoros csávok?-azokkal a motor szerető meg a kurávs bőrdzsekiben?
Ja és én meg ,biszti nem...de ezen se gondolkodtam...a fiúkon se nagyon gondolkodom.
Naplózva

Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1644 Dátum: 08 máj 13, 20:17:49 »


2. ossza ki, hogy mit akar egy 13 évestől 18 évesen. nem talál magának vele egykorú bnőt?


eelnézést hogy idepofátlankodooom. csak azt szeretném ehez hozzászolni hoogy ha nem volt még ennyivel idősebb pasid akkor nem kéne hozzászolnod. thx.
Naplózva

Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1645 Dátum: 08 máj 13, 20:39:11 »

Crispy: itt most nem a korkülömbségen volt a hangsúly... alapból azzal volt a gondunk, hogy 13 évesen mit akar még... a legtöbbb... ismétlem... a legtöbb csajnak ennyi idősen még barája sincs (legalábbis az én kb. 800 fős ismeretségi körömben nem volt jellemző, márpedig akadnak furcsább egyének) nemhogy még azon gondolkozzon, hogy jó ötlet-e vele lefeküdni.
a korkülömbséggel mellesleg úgy vagyok, hogy az lényegtelen. ha valaki tetszik és szeretem nem izgat, hogy 9 év van közöttünk... mint ahogy erre már volt példám... de ez nem 13 évesen volt és nem küldtem levelez az újságank, hogy szerintetek feküdjek-e le vele... mellesleg nem tettem, de ez nem is ide tartozik XI
szal lényeg, ami lényeg, nem pont azt akartam a dolgogból kihozni, amire Te gondoltál...
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1646 Dátum: 08 máj 13, 20:41:32 »

Na látom a férfi topiknál is meg van a téma  ^^+
Amúgy abban egyetértek Crispy-vel, hogy lehet egy kapcsolat jó és tartós is, attól hogy meg van a korkülömbség.
Már csak közeli haveromból kiindulva aki 19 és már lassan 2 éve meg van a 14 éves barátnője. Szóval nem kell ilyen előitéletekkel élni.
Hm Chidori-san valahol azért megértem a te bizalmatlanságodat is a pasik iránt, de hidd el nem mind csak megrontani akarják a lányokat  :/
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1647 Dátum: 08 máj 13, 20:44:03 »

hááátizé... akkor elégé félreértetöen irtad....mert abbol hogy "nem talál magának vele egykorú bnőt?" nekem más jön le...deee lehet nekem van hülye logikám :'X amugy lényegtelen cak ez igy sziven ütött egy kicsit xD
Deee één értem miért gondolkodik ezen már csak azt nem hogy mér küldi be egy ujságba... xD meg azér itt a megoldás is egyszerü...megmondja a pasinak h nem akar azt csé...
Naplózva

Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1648 Dátum: 08 máj 13, 20:48:16 »

hm... igazad lehet seiri, de láttam ezt-azt, amibő egy jó kis statisztika jött ki... nem túl bizalomgerjesztő...
de mint írtam, nekem nem a korküldömség volt a bajom ezzel a levéllel, a saját példámat látva is láthastjok ezt, hogy az zavar a legkevésbé...
jaja, én is pont most olvastam a férfi topicot, de gondolmo ők is a miénket, onnan indult a dologXD csak attól parázok 1x félkómában, hajnalban bele ne írjak valamit, mert keverem egy másik topiccalXD az ciki lenne...

Crispy: eh... az a mondta tényleg kétértelmű volt, de nem úgy gondoltam. nem Te, én vok a hülye... Nyelvesít  Mosolyog
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1649 Dátum: 08 máj 13, 20:52:07 »

najjooo mindeketten hülyék vagyunk Hümm-hümm pacsipacsiölell. x"D nah am azééé a zuhnyrozsa feldugáson jokat szakadtam x"D
én IMbe olvastam egyszer h egy csaja  barbit dugta fel..és ijen Tüncike válaszol rovat volt és irta hogy az ő kis Donatellácskája mégcsak jácik a barbikkal de ezentúl jobban figyel rá x"D
Naplózva

Oldalak: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!