24 okt 07, 09:21:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1092744 alkalommal)
0 Felhasználó és 65 vendég van a témában
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1650 Dátum: 08 máj 13, 20:57:41 »

oké Crispy, de én vok a hülyébb... vita nincs >.<# >.<# >.<# :'X
A jól ismert zuhanyrózsa... én azzal valahogy csak fürödni szoktam, ilyen meg se fordulna a fejembe...
Ilyet max. egy dúrvább hentaiba tudnék elképzelni... lehet túl sokat nézett és komolyan vette...
barbit??? na arról még nem is hallottam soha, de azé' az se gyenge... micsoda ötletek vannak... ezek mellett egyébként az uborka és a banán még ugyan lightos...
am. van egy osztársam (és a legjobb bnőm is egyben) ő egy kicsit furi környéken lakik (menekült táror, stb) és vannak ottani érdekes ismerősei... a vibrátort kölcsönadogatják egymásnak (mármint nem a barátnőmmel cserélgetik, hanem a csaj az egyik szomszédjával). azért ez sztem már nagyon extrém vagy nem is tudom mit mondjak rá...
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #1651 Dátum: 08 máj 14, 07:48:42 »

Ez aztán a remek téma x'D Hogy fért fel neki egy zuhanyrózsa x'D OMG! Ez mekkor kamu   Pojén
Meg egy barbie, ját ha ez tetszik neki... cserélgetik a vibrátort, hm, miért nem szereznek akkor már egy pasit  Pojén
Meg ezek az h*lye libák, akik beírnak újságokba, h "13 éves vagyok van egy 25 éves barátom és összeköltöztünk, de mi mi mindig óvszer nélkül csináljük, de találtam a zsebében egyet, ebből tudom, h megcsal" ---> úúúgyan kérem, ez mekkora már... ha ennyi esze van, akkor egézségére
13-17 éves páros, hajrá, ha ez a jó nekik, engem nem érdekel, h ki mit kezd az életével (kiv. ha a közvetelen baráti körömben van... bár az se nagyon zavarna... ha szeretik 1mást)
Naplózva

Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1652 Dátum: 08 máj 14, 08:41:51 »

najó eza vibrátor cserélgetés durva...de aaah ezekre mindig van megoldás és baromi egyszerű...leül és megbeszéli... de neeem hejette egy ujságba irja be...pff
amugy anyu nekünk joo...szal xD ezekszerint beleegyezel a kapcsolatunkba? Hümm-hümm xD
Naplózva

gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #1653 Dátum: 08 máj 14, 08:47:34 »

Ha szeretitek egymást én nem zavar.... akkor hajrá  Nyelvesít
Milyen megértő anya vagyok *hős beállás*
Ja és lányom, ha vmi bajod van nekem mond, el ne egy újságnak xD
Naplózva

Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1654 Dátum: 08 máj 14, 13:12:24 »

hát most na... ha ő a zuhanyrózsát választja most mit lehet tenni végülis... kicsit beteges...
vannak olyaok, akik nem járnak minden második sáccal aki rájuk mosolyog és nem kerülnek velük fizikai kapcsolatba, ezt én elfogadom, megértem, támogatom és betartom (aki más véleményen van azt is elfogadom, úgysincs smmi közöm hozzá, szal ezért ne ugorjatok a torkomnak pls.), de a zuhanyrózsa az azért már egy kicsit dúrva...
de asszem, hogy itt a zuhanyrózsát jobb lenne lezárni, mert belegondolni is morbid... Hmm...

Amgy én ezzel a mjságba íróssal úgy vagyok, hogy soha nem küldenék be egyetlen egy levelet se (max. anime újságba és anime/manga témában) de egyébként rühellek minden ilyen médiabeli sztárpletykát meg minden ilyet... xyz szilinon mellet csináltatott....... kit érdekel? engem nem... valaki mást... jelenlévők?
Az meghogy szavazás, arról "Ön részt venne egy meztelen tömegfotón?" már egyenesen a plafonra küld... mi körük hozzá??? még jó, hogy nem tesznek a szavazatok mellé nevet, címet, telefonszámot. Ez sztem mindenkinek a kis döntése amiről nem kéne szavazást rendezni... pláne nem egyik fő bevételforrám miatt 400.-/sms-ért...XDXDXD

persze ez csak az én véleményem...
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1655 Dátum: 08 máj 14, 15:02:55 »

Hát nem tudom egyesek miért vannak fennakadva néhány év különbségen... O.o
Amíg nem a csaj az idősebb addig nincs gond... x'D
Köztudott tény h. a férfiak kb. 4-5 évvel le vannak tőlünk maradva... ikszdé
Tehát egy 20-21 éves pasi kb. olyan  értelmi szinten van mint most én... ikszdé  Nevet (jó esetben.. ikszdé )
Viszon én ennél idősebbet nem mernék bevállalni.. ^^
Szerintem min. legyen velem egyidős vagy esetleg néhány évvel idősebb (max. 3-4)...
De ez egyéni vélemény. Mosolyog  Nem ítélek el senkit... (nekem is van olyan barátnőm, aki velem egyidős
és 26 éves pasija van ^^ )

Új téma: hm... lehetne az, h. ki milyen kiegészítőket, ékszereket szeret/szokott viselni? ^^

Én spec. legtöbbször semmit... ikszdé
Valahogy reggel mindig elfelejtem...  Hümm-hümm
Mondjuk fülbevaló mindig van rajtam (mert azt nem szoktam levenni.. ikszdé )
Am. nyaklánc és gyűrű... de egyszerre 1 nyaklánc és egy gyűrű ^^
Többre szerintem nincs szükség.  Mosolyog (meg egyébként is elhagynám... x'D )
Aztán öv... van pl. egy szegecses meg egy pillangós fekete övem  <- hát ez a 2 a tipikusan nem tart
rajtam semmit kategória... ikszdé Tényleg csak dísznek van... (persze vannak rendes öveim is ^^ )
Hm... elég sokszor hordok hajráfot v. csatolom fel a frufrumat hullámcsattal...
Hajpántot nem hordok mert úgyis lecsúszik és iszonyat idegesítő egy valami... ikszdé
Azt hiszem egyenlőre ennyi!  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 14, 15:12:04 írta kana-chan » Naplózva

gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #1656 Dátum: 08 máj 14, 15:26:21 »

Egy-egy karkötő, de egyszerre max2-3, és az csak úgy, h összeillenek  Pojén
Öv, cuki barna, vagy egy kendő
Hajráf, ha nem törtem volna el mind a kettőt x'D
Hajpánt nagyon ritkán, mert az egyik túl tág, a másik meg tűl szoros és azért esik le  Pojén
Csat: néha  Pojén
Naplózva

Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1657 Dátum: 08 máj 14, 16:12:57 »

kiegészítők... Gondolkozik Gondolkozik
hát a fülemben eredetileg van 6 lyuk furva, de ebből már sztem 3-on át se menne a fülbevaló, mert nem hordom régóta (kb. fél-1 éve). az alsó 2 lyukba csüngős fülbevaló van, amikor nem felejtem el felvenni (általában elfelejtem) és még van az egyik fülembe felülre lőve egy lyuk... azt nem szoktam kivenni, csak nagyon ritkán.
nyakláncom nincs túl sok, mert elhagyom vagy elszakad. jelenleg 2 van, amit szeretek és hordok is, de azt is csak ha nem felejtem elXDXDXD (elég feledékeny vagyok :'X )
karkötőt gyakrabban hordok és van 3 karperecem is, de azok idegesítenek mert csörögnekXD
övet én is hordok, van arany, ezüst, rózsaszín (utálom a rózsaszínt, de övben felveszem) és piros... meg barna is, de azt nem szeretem...ikszdé
hát, a köldökpiercing az mindig a helyén van, abból van 3 db és azokat variálom amikor egyet megunok...
hajpántot néha hordok, de csak ha nincs időm hajat vasalni már 3 napja és már eléggé visszaugrott ahoz, hogy zavarjon. hullámcsatot régen mindig mostanában nem jellemző, de megesik ha összeofogom.
ohhh... és persze szoktam hordani néha a nadrágomon az naruto chibis kulcstartóimat Nevet Nevet Nevet
hát nekem nagyjából ennyi Mosolyog
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1658 Dátum: 08 máj 14, 16:47:53 »

Áh... én is vettem most con-on egy chibi Kakashi-t (nem volt Sasuke  Neeem )
és eddig nem tudtam, hogy hova rakjam fel... de ez egy tök jó ötlet...  Nevet
Az meg nem fog érdekelni, hogy ki mit szól hozzá... (eddig se érdekelt... )

Annyira utálom az olyan kis k*csögöket akik beszólnak csak mert animés vagy..  :/
Pl.: Nekem fel van írva lefestővel a padomra h. Sasuke. (kicsik ezt ne csináljátok utánnam...
használjátok csak rendeltetésszerűen azt a lefestőt!  Pontosan  XDXD ) <- a mi padjaink már úgyis mindegy... ikszdé
Nah.. és feléírta egyik osztálytársam h. Csaruto meg Csacsashi sensei (persze ezt csak poénból... hosszú lenne
elmagyarázni h. miért pont cs-vel írta le... ) én meg odaírtam h. "Az Naruto ti balfékek! ikszdé " ...
Szóval ilyenekkel h*lyéskedtünk (ha már évvégén úgyis mi takarítjuk a padokat akkor ennyi jár  Nyelvesít )...
Erre jött egy tuskó (amúgy sem bírom a képét, mert akkora paraszt hogy az valami hihetetlen...  :/ )
és odaírja nekem a következőt : " Te egy dedós csicska Kúrva vagy! "  (értitek hosszú ú-val... ikszdé )
Hát mikor megláttam, legszívesebben felálltam volna, odamentem volna hozzá
és akkora taslit adtam volna neki, h. Hortobágyig meg sem áll... (Hát igen, stílusosan... a paraszt lakjon
Hortobágyon... x'D )
De végül úgy döntöttem h. csak ennyit írok oda: " Az a helyzet h. nem izgat a véleményed! Ez van. "
Még csak azt sem mondtam h. tanulj meg írni, olvasni mielőtt elkezdesz nekem üzengetni a padon...
(Pedig ez nagyon kikívánkozott  Pojén )
De jólnevelt kislány vagyok  Hümm-hümm meg vagyok olyan értelmes h. nem keveredem vitába ennyire h*lyékkel...
Egyenlőre legalábbis...
Mert ha még egy ilyet kapok, nem fog érdekelni h. fiú, 1 fejjel magasabb és sokkal erősebb...  :/
Úgy leosztom, h. meg se tud majd szólalni...
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 14, 16:51:21 írta kana-chan » Naplózva

Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1659 Dátum: 08 máj 14, 18:08:47 »

Kana én is ilyen vagyok... mármint én is kiosztok akárkit, sőtt én még neki is megyek. Én nagyon aggresszív vagyok, nem a legjobb tulajdonság. Az egyik tanárom elkezdett egyszer égetni az egész osztály előtt, ha nem állam volna 2-es jegyre akkor a következőt tettem volna fel neki: A munkaköri leírásba beletartozik a diákok megalázása?
Már el is kezdtem igazából, minden lesz*rva, csak bnőm lecsapott, hogy fogjam be... így utólag belegondolva, jobb is hogy nem mondtam...ikszdé
Én amúgy már megneveltem az osztályt és tudják ha valami a japánokat az animeket vagy a mangákat szídje az meg fogja szívni. lehet nem rögtön, de jön majd úgyis az én utsámba... kellett egy fél év, de azóta nem szívóznak veleXD bár a mangát mangónak hívják, de abba még nem halok beleXD
anyáék szoktak még vele szívózni, de még neki is ugráltam egy sort... csak széen, kedvesen stílusosan de célozgatva kiosztottam... nem vette a lapotXDXDXD bár egy-két dolgot elismer velük kapcsolatban (varrónő és magyaros ruhákat varr... a merupuriben vanna zsinóros ruhák... azok tetszenek neki Mosolyog )
az én padom tele van firkálva kanjikkal... nah... unatkoztamXD és a füzeteimet firkálom amúgy.

A Csacsuró is jól hangzik, biztos megvan a története:D Nekem multkor odajön 1ik oszttársam, hogy: Mi ez? Naturo?
 No comment No comment No comment  no comment

szóval vannak érdeken dolgok. am. Kana, ne is törődj vele mit mondanak, mert nem tudnak semmit... én még 5-6 éve hallgatom a hülyeségeket, de 1-2 emberrel még meg is szeretettem... nem fan, de szeretiXD
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Rekage
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355

What a sick, mazochistic lion..


« Válasz #1660 Dátum: 08 máj 14, 18:14:05 »

én nem nagyon szoktam semmi kiegészítőt hordani, de általában van a hajamban egy hajcsat, mert különben szétáll mint.. mint egy.. mint egy csillag xD de komoylan kb. olyan... engem lededóznak, hogy narutot nézek... de vannak páran akik nézik, de csak a jetixen.. és hogy ő már minden részt látott meg h ő a neten nézi... azt megkérdeztem hol azt mondta beírja góógül-be.. de szegény jetixesek nem veszik észre hogy ott milyen szar, mert nincs viszonyítási alapjuk..



Hát nem tudom egyesek miért vannak fennakadva néhány év különbségen... O.o
Amíg nem a csaj az idősebb addig nincs gond... x'D
Köztudott tény h. a férfiak kb. 4-5 évvel le vannak tőlünk maradva... ikszdé
Tehát egy 20-21 éves pasi kb. olyan  értelmi szinten van mint most én... ikszdé  Nevet (jó esetben.. ikszdé )
Viszon én ennél idősebbet nem mernék bevállalni.. ^^


Szerintem min. legyen velem egyidős vagy esetleg néhány évvel idősebb (max. 3-4)...

én szerintem kell legalább 1 év korkülönbség ahhoz, hogy a pasik egy szinten legyenek veled... legalábbis én nem tudnám elképzelni magam egy korombelivel sem.. (najó 12 vagyok de akkor is..)
de az már gáz hogyha egy 14 éves csaj 30 éves pasival jár :/
nem a barátnődre értettem kana... ha TÉNYLEG szeretik egymást, akkor minden rendben van.. sztem^^

engem az usziba szokott megbámulni nagyon egy faszi (mostanában nem csak engem), olyan 30-40 év körüli, és komolyan azon gondolkodtam ma is, hogy beszólok neki h "Elnézést magát nem tanította meg az anyukája, hogy nem illik másokat bámulni?!" vagy hogy "Legyen szíves ne bámulni, mert k*rvára idegesít!!" ne mégsem, de álltam a tekintetét, és nagyonkeményen visszanéztem rá!! azzal az ördögi gonosz sötét nézéssel^^
Naplózva

Egy ember halála tragédia, millióké statisztika.
kuciblog.
Zakuro
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117


« Válasz #1661 Dátum: 08 máj 14, 18:28:00 »

Fiatalabb korban tényleg elég lényeges a korkülönbség de idősebb(27-) korban már nemigazán számít ez. Bár véleményem szerint aki ennyi idősen nem talált magának egy normális pasit, annak már nem számít annyira a korkülönbség.

A velem egyidős fiúk(nem mind) még azt sem tudják mitől lány egy lány. Ezzel ellentétben a legtöbb lány osztálytársamnak van/volt már fiúja.
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1662 Dátum: 08 máj 14, 18:55:44 »

nyőőő izééééé Rekage kérdemééén....holáll kana barátnője meg  pasija a 14-30 felállástol....zgyanis a barátnője gondolom 17a pasija meg 26..szal baromi mesze vannak....amuuugymeg nah......a fiúk 17-18 éves korukra érnek meg szal azalatt sztem kevés az esély egy normál kapcsolatra ezééért járokénis 3ésfélévvel idösebb pasikval készpaszennyi téma lezárva köszönjük.


>és kiegészitő nagyjábol nulla...max aza karkötő amit barátnőmtől kaptam ^^ xD
>>énmeg egy olyan helyen lakoom ahiol vlahola  közelbe sztem ije munkásszálló van vagy nemtom....csakmert kurva sok munkás van.... x"D és azért mindenki tudja h a rosszabbik fajtának nemkicsit szokása bámulászni az emberkéket... xD
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1663 Dátum: 08 máj 14, 20:08:41 »

Kiegészító...hát van egy fülbevalóm...
van egy ezüst karkötőm..de azt is csak ritkán hordom...csak ha eszembe jut...
Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1664 Dátum: 08 máj 15, 06:54:51 »

Én se teljesen vágom, h. hogy jön az én barátnőm a 14-30-as felálláshoz... x'D

ugyanis a barátnője gondolom 17a pasija meg 26..szal baromi mesze vannak....
Hát jah.. így áll a helyzet.. ^^

Nah... látom a kiegészítős téma nemsok mindenkit mozgatott meg... ikszdé

Hm.. mi legyen még?...  Gondolkozik
Áh... nehogy már nekem kelljen kitalálni... ikszdé én most 1 napos betegszabadságon vagyok...
(Majd ha eszembejut vmi értelmes szerk.-em a hsz.-t  Pojén )

Naplózva

Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!