24 okt 07, 11:18:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1092788 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #1440 Dátum: 08 ápr 28, 14:27:17 »

Nem lehetne a falunévhez hozzárakni azt, h Bishounen... vagy vmi, h nem a cuki hajú lányokért, hanem a fiúkért vagyunk oda  Hümm-hümm
Naplózva

kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1441 Dátum: 08 ápr 28, 14:33:04 »

Még jó hogy a kis titkárnőm is konyít a japánhoz...  Hümm-hümm
Mindjárt átírom ^^.
De am. a többieknek megfelel ez a név?  Hümm-hümm

---szerk.---
háh... azért sem bishounent írtam..  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 28, 14:35:30 írta kana-chan » Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1442 Dátum: 08 ápr 28, 14:40:54 »

Nekem megfelel ,de az a "falu" jelzőt...nem nagyon tudom.Na jó ,jó lesz az is.De ez a kis falucska nanotechnologiával működik?
Én is kaphatnék valamiféle munkát?
Naplózva

Rekage
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355

What a sick, mazochistic lion..


« Válasz #1443 Dátum: 08 ápr 28, 14:45:06 »

húúh micsoda megtiszteltetés^^ üdv. kolléga! és az újságnak van neve vagy az nem lényeg? mondjuk Otoko no kawaii kaminoke no sato no shinbun/chókan.. lehet h hülyeséget írtam még csak ismerkedek a japánnal...
egybknt nekem megfelel.^^
Naplózva

Egy ember halála tragédia, millióké statisztika.
kuciblog.
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #1444 Dátum: 08 ápr 28, 14:56:06 »

Miért, mi a bajod a falu jelzővel?  Hmm?

Na tessék hölgyeim (meg tőgyeim x'D) egy megható... idézet (vagymi)

" Fizika óra van, én mellette ülök. Nézem a fénylő, fekete haját, a gyönyörű zöld szemét... Ő rámnéz, és mosolyog, de ő nem úgy néz rám, ő csak az úgymond 'legjobb barátom'. Vége az órának, vége a napnak... Ő átjön hozzám elkérni a matekfüzetem. Én odaadom neki, ő rámmosolyog, az arcomra nyom egy puszit,és azt mondja: 'Köszi'. Én el akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt és, hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de ő nem így néz rám és én ezt tudom. Másnap találkozunk a suliban, mellette ülök, sír...sír, mert szakított a barátnőjével. Én megvigasztalom, ő átölel...érzem,hogy majd kiugrik a szívem. Egy órán keresztül a karomban fekszik, aztán rám mosolyog, az arcomra nyom egy puszit és azt mondja: 'köszi'. Én el akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de ő nem így néz rám és én ezt tudom. Telnek a napok, az évek, látom hosszú talárban, az érettségin, látom, amikor átveszi a bizonyítványát. Ő rámmosolyog. Én el akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de ő nem így néz rám,
és én ezt tudom. Együtt megyünk a főiskolára, de telnek az évek, és már a diplomaosztón találom magam. Ő még helyesebb, még szebben mosolyog, még szebbek a zöld szemei. Az utolsó nap ő rámmosolyog, az arcomra nyom egy puszit. Én el akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom hogy csak barátok legyünk, de ő nem így néz rám, és én ezt tudom. Eltelik rengeteg idő, én minden héten beszélek vele telefonon.... és akkor megkapom a szörnyű hírt. Ott állok a koporsójánál, ami nyitva van, látom a fehér arcát.... potyognak a könnyeim....nem mosolyog rám, nem kapok tőle puszit.....el akarom neki mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk... de ő már nem tudhatja ezt... később felmegyek a szobájába, megtalálom a naplóját, és a következőket olvasom: 'Rámosolygok, az arcára nyomok egy puszit. El akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de ő nem így néz rám, és én ezt tudom....' " Sír
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 28, 15:00:36 írta gaara_fan » Naplózva

Rekage
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355

What a sick, mazochistic lion..


« Válasz #1445 Dátum: 08 ápr 28, 15:03:38 »

eztismerem!!!! amikor először olvastam...húúúú nagyon...jó/szép/megható/elgondolkodtató...
Naplózva

Egy ember halála tragédia, millióké statisztika.
kuciblog.
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1446 Dátum: 08 ápr 28, 15:13:13 »

 Sír
Az élet kegyetlenül rövid és kiszámíthatatlan...  Neeem
Az ember pedig gyáva...
Én sem mertem elmondani az egyetlen srácnak akit szerettem, h. mit is érzek valójában...
Pedig nagyjából hasonló volt a helyzet ^^" (csak Ő még most is él szerencsére  Mosolyog ).
Ő volt a legjobb barátom, elmondta nekem h. mikor mi bántja, mikor kibe szerelmes és tőlem kért tanácsot...
El akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de ő nem így néz rám, és én ezt tudom....' " Sír
Nagyjából ugyanez játszódott le az én fejemben is...  :'X
5 évig szerettem a srácot (6.-tól 11. elejéig)
Vagyis épp 1-2 hónapja amikor találkoztunk és beszélgettünk jöttem rá, h. már nem
úgy érzek iránta ^^.
És boldog voltam... szabadnak éreztem magam... és már nem érdekel "mi lett volna ha... " .
Ezért írtam tegnap a dumatopicba, h. egyenlőre elegem van a  szerelemből... ^^
Nem keresem tovább... majd megtalál...  Mosolyog (remélem... ikszdé de ha 60 év múlva itt fogok ülni vénlányként, akkor
megkeresem azt a filozófust aki ezt a "ne keresd és rádtalál" szöveget kitalálta és megfojtom... ikszdé )

>>Ipiri szerintem nincs szükség rá, h. mindenkinek legyen munkája ^^.
Egyébként is megbüntetnek, ha ilyen kisgyerekeket dolgoztatok... ikszdé
Am. addig maradunk falu, amíg a tagok száma el nem éri a 30-at... szóval még egy jódarabig  Mosolyog (vagy örökre... ikszdé )
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 28, 15:43:36 írta kana-chan » Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1447 Dátum: 08 ápr 28, 15:18:41 »

 Sír Engemet is meghatott.Hát...volt ilyen ,eleinte csak tetszett aztán meg volt amikor szerelmes is voltam belé ,de nem...ő is barát volt inkább...aztán tudtam meg ,hogy szerelmes belém  :'X...szegény egy ideig nem is szólt hozzám...aztán kiköltözött magyarba mert meghalt az anyja.
Semmi bajom a falu jelzővel ,csak annyi ,hogy olyan kicsinek érzem a székhelyet  Gondolkozik,mert nekünk nagyobb hely kéne.
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 28, 15:43:33 írta ipirike » Naplózva

gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #1448 Dátum: 08 ápr 28, 15:51:09 »

Velem még szerencsére nem fordult elő ilyen... de olyan szörnyű belegondolni, h ez megtörténhet... havelem ilyen történne, egész hátralévő életemben magamat hibázatatnám, h miért nem mondtam el neki... ez valahogy olyan... borzalmas... főleg ha igazán szeretsz vkit és ilyen történik
Naplózva

Rekage
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355

What a sick, mazochistic lion..


« Válasz #1449 Dátum: 08 ápr 28, 15:56:35 »

igenigen hogy mi a francér nem volt bátorságod.. etc.  ááá nem akakrom  Neeem
Naplózva

Egy ember halála tragédia, millióké statisztika.
kuciblog.
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1450 Dátum: 08 ápr 28, 16:02:45 »

jaaaj, ez nagyon durva...
így már én számtalanszor jűrtam... mármint nem hogy meghalt a srác, hanem, hogy szerettem és nem mertem neki semmit mondani. de ezek után még megfordult a fejemben, hogy átmegyek a szomszédomhoz és elmondom neki mi a helyzet... aztán lesz ami lesz... elvégre 5 éve titkolom szépen, de ha ez történne én nem tudom mit csinálnék...
gaara_fannal értek egyett, magamat hibáztatnám és biztosra venném, hogyha elmondom neki, akkor ez nem történik meg...  Sír Sír Sír

Sztem a falu az jó... egyenlőre:D Bár mondom én, aki még csak ennek a tagja minden rokonság nélkülXDXDXD 
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1451 Dátum: 08 ápr 28, 16:33:01 »

igenigen hogy mi a francér nem volt bátorságod.. etc.  ááá nem akakrom  Neeem
Igen, bevallom gyáva nyuszi vagyok...  Elseggel
Sajnos nem tudom rávenni magam h. színtvalljak... szerintem ez nem is fog változni...  :'X
Sosem voltam kezdeményező típus.  Neeem
De jelenleg még a láthatáron sincs senki... tehát emiatt ráérek aggódni^^.

Jah... és akkor egy kérdés! Szerintetek mennyi idő kell ahhoz, h. valakibe úgy igazán beleszeress?
Mert manapság rengetegszer hallom, h. az emberek különböző bulikban ismerkednek és ha találnak
valakit akkor 2 nap múlva már "dúl a nagy szerelem"...
Szerintem én nem is tudnék olyasvalakibe beleszeretni akit nem ismerek már hónapok/évek óta.... ^^"
Naplózva

Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1452 Dátum: 08 ápr 28, 17:29:19 »

Hát a 2 nap utánban én elég erősen kételkedem... pont ezért nem járok bulizni. A falra mászom attól, hogy elmennek az emberek bulizni (ezzel önmagában nincs baj) de leissza magát a pasiknak a nagy rész, egy az este folyamán kb. 15 lányt kapnak le és másnap nemhogy a nevükre, de még a sajátjára sem emlékszik... tisztelet annak a nagyon kevés kivételnek...
Nekem arra nincs szükségem, hogy ittasan kihasználjon, aztán meg faképnél hagyjon... annyi ilyen van és engem egyszerüen irritál. Na attól meg pláne a plafonon vagyok, hogy elmegy a 11 éve kislány a barátnőivel bulizni (így ezel sincs baj), magassarkúba, amibe járni nem tud, olyan ruhába amilyet én 16 évesen nem vennék fel (márpedig nem mondom, hogy garbós cuccokba járok) és mosolyogva hagyja, hogy a 18 éves részeg pasik kedvükre fogdossák... stb...
A személyes tapasztalataim szerint hónapok kérdése is lehet. Amikor mi ideköltöztünk, ahol most is lakunk ( úgy 5 éve ) megismertem a szomszédomat. Először csak jófej volt... egy-két hónap múlva már aranyos is... rá egy hónap: jó pasi... rá még egy-két hónap és  Ámor Ámor Ámor Ámor Ámor Ámor Ámor Ámor Ámor Ámor   És azóta semmi nem változott csak annyi, hogy megnőtt és még jobban néz ki, mint régen:D
Erre én:  Ká U eS eS Ká U eS eS Ká U eS eS Ká U eS eS
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 28, 17:30:21 írta Chidori-san » Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Hagane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 176


Ai Yazawa Fan


« Válasz #1453 Dátum: 08 ápr 28, 17:32:17 »

Az ilyen party kapcsolatok általában nem tartanak sokáig mert az csak testi vonzalom amire azt hiszik hogy szerelem. Bár ki tudja ha létezik szerelem első látásra...Én nem igazán hiszek benne. Szeritnem is meg kell ismerni és úgy alakul ki egy ugymond igazi szerelem. Viszont egy embert soha nem lehet igazán kiismerni mert mindíg változunk csak az a kérdés jó vagy rossz irányba.
Naplózva

pomegranate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127

Kabalababa XD


« Válasz #1454 Dátum: 08 ápr 28, 17:56:25 »

á igen, már olvastam ezt.. megható.  Szomorú
ááh.. én Kimire szavazok!
/ de ááh.. a mostani haja úgynemtetszik.. levágatta !!!  >Szomorú olyan a haja mint, köcsög Hamiltonnak!... g_f látadmár az új haját? /
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 28, 17:57:44 írta pomegranate » Naplózva

Kócos kis romantika tejfogával a szívembe mart.

Anyum: Zakuro
Apum:Gangstakun
Hugim:Tenchi
Senseiem:Adachi
CHPK 3-as számú tagja ikszdé
Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!