24 okt 06, 13:22:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1091909 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1110 Dátum: 08 ápr 07, 10:54:29 »

Az nekem is...de azért mert muszáj ráharapnom hogy órán ne röhögjek túl hangosan...
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1111 Dátum: 08 ápr 07, 13:05:27 »

Harapdaljatok magatokat  Hmm? -ilyet nem szoktam tenni es ha rohognom kell akkor a kezemet magam ele teszem  Hümm-hümm
Naplózva

all in
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #1112 Dátum: 08 ápr 07, 14:09:52 »

köszi a fogadtatást  Nevet  hát, hogy én is válaszoljak a kérdésemre (mert nem válaszoltam)én nekem a legjobb az, amikor a két lelkizős barátnőmmel beszélek...(mert vannak nem lelkizősek is Nyelvesít...) nekem az tesz a legjobat, ha kidumálhatom magamból, de azért az edzések is levezetik... Hümm-hümm jah és visszatérve... a szátokat harapdáljátok és bántjátok magatokat??? Ohh My God én ilyet nem zennék... lehet, h azért mert nagyon alacsony a fájdalomküszöböm.... egyszer ütöttem ököllel erőből a falba és hát akkor úgy döntöttem, h az lesz az utólsó is... Pojén Izé José...
Naplózva

"minél jobban próbálsz valamire nem gondolni, annál inkább belemerülsz..." ->ha ezt bárki megdönti tiszteletem az övé Nevet
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1113 Dátum: 08 ápr 07, 17:40:47 »

Az ilyen fajdalom kuszob nalam magas en is idegessegembe mar utottem falba es kinek lett baja hat a falanak , aszem nem mukodott rendesen a kolcsonhatas  Pojén
En megvagyok szokva a fajdalommal mer amikor Taekwondoztam a fiuk rosszak voltak es hat akkor mindenki egyert , egy mindenkier volt  :'X mindenki kapott egy par rugast , de jo eroset mindig kek is lila voltam  Pojén Aztan elment ez a jo edzo es jot egy uj aki meg hulyebb volt nala  >.<# csak verekedtunk es csak verekedtunk .En meg abbahagytam mer nem vitt addig , azon a napon vitte el a tobbieket a versenyre amikor abbahagytam  >.<#
Aze na van lagy oldalam is csak hat mindig felhuznak meg minden es tancolni is jartam csak ott annyira kifulasztottak , hogy inkabb abbahagytam.
Naplózva

wow70
Vendég
« Válasz #1114 Dátum: 08 ápr 07, 19:07:22 »

u te szegény ez szívás
voltak neked jó napjaid is nekem lecserélnék a senseit húznék atlantába... Nevet
Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1115 Dátum: 08 ápr 08, 15:08:35 »

Új téma (amire több választ várok ^^):
Mit gondoltok arról az elég újkeletű "szokásról" , hogy a lányok kezdeményeznek?
Lehet hogy én vagyok konzervatív, de szerintem ez nem helyes dolog.  Neeem
Mióta világ a világ ez a férfiak dolga és ez így helyes.

>Arra is kíváncsi lennék, h. erről a fiúknak mi a véleménye.  Pojén
   
Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1116 Dátum: 08 ápr 08, 15:10:36 »

Mostmar mind1 , hogy ki kezdemenyez a vilag megvaltozott , de ugy szep ha a fiu kezdi az udvarlast es nem forditva  Nevet
Naplózva

all in
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #1117 Dátum: 08 ápr 08, 15:15:49 »

aham, egyetértek! bár , ha körülnéztek a régi szokás, hogy a lányok kicsípik magukat, szépen felöltöznek, stb.... áthelyeződött a fiúkra... szóval a fiúk sminkelik magukat, vasalják a hajukat, stb.... ez számomra olyan kiábrándító, mondjuk anak olyan csajok, akiknek ez bejön, de én ettől egyenelen Lehánylak
u.i.: különben sztem egy csomó fiú nem mer kezdeményezni és ezért sztem egyesek azt remélik, h majd rájuk hajt egy álomba illő lány.... Gondolkozik
Naplózva

"minél jobban próbálsz valamire nem gondolni, annál inkább belemerülsz..." ->ha ezt bárki megdönti tiszteletem az övé Nevet
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1118 Dátum: 08 ápr 08, 15:44:25 »

fuuu én de nagyon utállom a nyomulós lányokat.....
meg sok mindenkit (példa túl hosszú lenne)
bocsi de ezt muszáj volt....


így már jó???
lányom mondtam már h anyád nem ismeri az abc-t.....
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 08, 16:01:39 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
all in
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #1119 Dátum: 08 ápr 08, 15:51:23 »

egyet értek... nekem az osztályomban van egy csaj, aki..... leírni is sajnálom a nevét...  Pojén az a csaj vmi hihetetlen, szegéy fiúnak szava se lehet... odamegy hozzá... átöleli...aztán mefogja a srác kezét és rárakja a saját segére... és ők csak barátok.... elgondolkodtató Hümm-hümm
Naplózva

"minél jobban próbálsz valamire nem gondolni, annál inkább belemerülsz..." ->ha ezt bárki megdönti tiszteletem az övé Nevet
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1120 Dátum: 08 ápr 08, 15:58:24 »

Az ilyentől tudnék hányni  :/
Nincs is rosszabb, mint egy ilyen ragadós csaj, ráadásul
szerintem ez a fiúknak is csak egy ideig vicces (utánna már kellemetlen, h. nem tudod levakarni magadról, ugye admin bácsi?  Nyelvesít )
Tudni kell különbséget tenni flört, kedvesség és nyomulás, pofátlanság között. ^^

> Anyum a muszáj pontos "j"  <- nekem meg ezt volt muszáj.. ikszdé
>> Anyu én múltkor felajánlottam h. megtanítom, de sokalltad az órabérem... ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 08, 20:36:10 írta kana-chan » Naplózva

all in
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #1121 Dátum: 08 ápr 08, 16:02:17 »

jaja, sztem is... de ahogy mondtad a fiúk egy idő után megunják mald és olyan lányok kellenek  majd nekik akik nem olyan könnyűvérűek Nevet Nevet Nevet vaggy mégsem? biztos ők is szeretik a kihívásokat.... legalábbis remélem, mert én aza hódítsanak meg tipus vagyok... Nevet
Naplózva

"minél jobban próbálsz valamire nem gondolni, annál inkább belemerülsz..." ->ha ezt bárki megdönti tiszteletem az övé Nevet
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1122 Dátum: 08 ápr 08, 18:03:04 »

Igen, igen... meg ha belegondolunk, szerintem nem véletlenül alakult ez így ki végül, ahogy kialakult az évszázadok során (évezredekről nem beszélek, mert ott még sűrűn-sűrűn voltak matriarchiális társadalmak, de lásd, hogy átalakult szinte mindenhol a Földön mára... szinte...)... Hümm-hümm
Szóval én részemről inkább kivárok... meg szerintem a kezdeményezés nem is illik hozzám Pirul
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1123 Dátum: 08 ápr 10, 12:35:09 »

Kezdeményezni...nos ha odamegyek a fiúhoz beszélni abból ált. fantasztikus baráti kapcsolat lesz...
De rámászni valakire azt nem merném... nem tartom magam annyira konzervatívanak de ebben megingathatatlan vagyok....legalábbis most...
Deúgy nézek egy nagyot néha hogy egy két o.társam csakúgy szedi föl a pasikat...
Szegény haveromnak a kezén az egyik el is nyomott egy csikket...
Naplózva
all in
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #1124 Dátum: 08 ápr 10, 15:53:39 »

uhh.. az fájdalmas Hmm? különben nekem is van egy olyan barátnőm, aki eléggé ilyen típus volt, de szerencsér ez ma már máshogy van... korához képest nagyon érett a lány és ezért olyan dolgokon esett már át amin más sztem 20-25 évesen él át. Ezért az utóbbi időkben nagyon visszahúzódó lett, és most meg olyan tanácsokat tud adni, és annyira őszinte... Mosolyog imádom Nevet Nevet
Naplózva

"minél jobban próbálsz valamire nem gondolni, annál inkább belemerülsz..." ->ha ezt bárki megdönti tiszteletem az övé Nevet
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!