24 okt 06, 11:23:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1091842 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1065 Dátum: 08 ápr 01, 11:59:51 »

Úh, most, hogy mondod...! Nevet Cartról meg kiderült, hogy Paula&Paulina fan xP
Mellesleg mennek az általánosítások is; a közhiedelemmel ellentétben nem minden nő nézi a szappanoperákat (bár az igaz, hogy túlnyomó többségük igen Hümm-hümm ).
Ja, még felvetették, milyen jó lenne, ha a nők is szeretnék a sört (van olyan nő is pedig! xD), csak az nem jutott eszükbe, hogy mégse lenne olyan jó, mert akkor hamarabb elfogyna ugyanakkora adag sör a hűtőből, mint amúgy Nevet xD
---
Tanárok? Na igen... középsuliban nálunk is keringtek pletykák erről-arról a tanárról... Hümm-hümm
Naplózva

jadu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #1066 Dátum: 08 ápr 01, 12:51:13 »

en szeretem a sort Nevet es lany lenni en

egy meleg nyari napon, egy jeghideg sor (vagy viz) ez a ketto ami, visszahoz az eletbe Mosolyog

a masik, meg a 'szoknyas' nok...tisztelet  a kivetelnek...tudom, nem sokan vannak, de megis mit varnak el az olyanok, akik szoknyanak nem minositheto, hanem vastag ov-nek annal inkabb, semmit el nem takaro kis ruhafoszlanyt magukra ejtenek? aztan hogy takarja vmi a testuket felhuznak vmi melltartot is Nyelvesít

es akkor meg ok sirnak, hogy amig vegigkeringoznek az utcan, beszolnak nekik es molesztaljak oket (jobb esetben)  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 01, 12:58:03 írta jadu » Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1067 Dátum: 08 ápr 01, 15:20:33 »

Áááá... azoktól a lányoktól engem is kiráz a hideg.  :/
Soha nem voltam egy nagy szoknyás, de ha néhanapján
felveszek egyet, akkor az minimum térdig ér (szerintem sokkal szebb is, mint azok a "vastag övek" ).
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1068 Dátum: 08 ápr 01, 15:47:54 »

Paula és Paulinat régen én is szerettem (fu én nagy sorozat fun  voltam/vagyok...bár nem is...dél amerikai szappanoperákból kinőttem (utolsó a floriszienta volt..de azt se birtam nagyon) inkább kórházsorozatot meg született feleségeket nézek )
szoknyát nem szeretem mert sajna egy kicsitnagyon x-ek a lábaim Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1069 Dátum: 08 ápr 01, 16:17:49 »

Nekem a Palua és a Palulina volt az egyetlen szappanoperám...
Azt is hellyel közzel néztem...de azt bátyám is...szerintem elég elfogadható volt....
Suliba viszont így soha nem tudtam bekapcsolódni a lányok beszélgetésébe....

Szoknya...szégyenlős garbópárti vagyok így nagyon ritkán hordok...iagzából az is visszatart hogy akárhányszor felveszem a kedven fehér szoknyám nem úszom meg hogy valaki ne tapizzon le....ez csöppet bosszant....pedig az is térdig ér és már régi is....
Van egy bársonyszoknyám is...azt minden télen egyszer felvszem...nem szeretem mert kétszer beleférek...
Meg van egy hosszabb krémszinű szoknyám...azt is szeretem....de csakritkán hordom...mert hajlamos lejönni rőlam egy egy komolyabb lerántás esetén...hál istennek ilyen még nem fordult elő...

Én i sinkább farmerpárti vagyok...ahhoz mennek a kötött pulcsijaim amiket hordok Nevet...meg a nyári cuccaim is Nevet
A farmer egy jó találmány...okos ember volt az illető...
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1070 Dátum: 08 ápr 01, 16:49:14 »

Én is jobban szeretem a nadrágot Nevet De nyáron van, amikor már én se tudom elviselni & akkor bizony szoknyázom Hümm-hümm De... öveket nem találni a ruhatáramban xD
Bevallom, nekem is talán a Paula & Paulina volt az egyetlen szappanopera, amit még hellyel-közzel néztem... a többibe, ha bele is kukkantottam, nagyon nem izé :'X Meg igazán érdekes volt megfigyelni, ahogy a főszereplő két különböző személyt formál meg... ez rettentő nagy színészi kihívás Pontosan Talán ezért is nézelődtem meg, ha épp tudtam, mikor anno megyegetett a tv-ben xD
Naplózva

kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1071 Dátum: 08 ápr 01, 19:41:20 »

Nah... újabb hülye kérdésem érkezik......
Mit csinálnátok, ha egyszer olyan helyzet adódna, hogy 2 srác rivalizálna értetek?
(tegyük fel h. egyik iránt sem vagytok közömbösek) <- csak hogy nehezítsük  Nyelvesít
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1072 Dátum: 08 ápr 01, 19:55:46 »

pf...szerencsére még sose kerültem ilyen hlyzetbe (hogyha lessz pasim elég egy db) nos nem nagyon tudom tényleg nehéz kérdés ha csak külsőre tetszenének nemtom talán elősször játszanék velük egy kicsit áh de nem én nem vagyok ilyen gonosz ilyet sose tennék inkább hagynám az egésszet vagy nem tudom nehéz így hogy nem vagyok abban a helyzetben szerintem akkor is mindig azt cselekedném amit abban  a pillanatban legjobbnaktartok...ha szertném őket akkor örökre bánnám ha utánna akármelyik is megutálna szóval inkább elősszö alapossan átgondolnám utánna finoman közőlném a választásom de nem kötném annak az orrára hogy járok valaki mással hanem szép finoman adagolnám míg végül megtartom a barátságot is és lessz pasim is ja és azt akivel barátok maradtunk bemutatnám egy barátnőmnek
de végül is nem tom mint írtam nem voltam még sose ilyen helyzetbe és szerintem akkoris éllőben teljessen máshogy cselekednék
(mondjuk igaz szerelmesnek úgy se lennék mindkettőbe szerelme merthát én azt vallom h az életben szerelem csak egyszer jön el...de nekem még annyira tervezni se kell...)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
jadu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #1073 Dátum: 08 ápr 01, 20:54:22 »

velem mar megesett...

en megmondtam nekik, hogy van egy masik is...marmint aki erdeklodik Mosolyog szval, az oszinteseg...mindig ez a kulcs, a megoldas...

hmmm, azert egyszerre kettovel nem lennek..barmennyire is tetszik az otlet  Angyal szoval termeszetesen majd valasztani kell, de amig meghozod a dontest, hagyni kell oket, had udvaroljanak...ettol hizik az ember maja Kúl
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1074 Dátum: 08 ápr 02, 09:50:51 »

velem is megestett. xD és nagyon rossz volt megmondani nekik, hogy hagyjanak békén.  Neeem Talán azért, mert az egyikkel eléggé jóba voltam.  :/ De én csak barátságnak tekintettem.  :'X
Így meg kellett mondani mind ketttőnek, hogy hagyjanak.  :/ az egyik, még msot sem szál le rólam. a másikkal, akivel eleve is nagyon jóba voltam, pedig megmaradt a régi barátság.  Nevet aminek nagyon örülök. xD
Nah meg van mégegy emberke, akit meg szívből utálok, de úgyszintén nem hagy békén. :F Pedig már sokszor tartottam ott, hogy ha mégegyszer hozzám szól, felpofozom. xD  Nevet
Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1075 Dátum: 08 ápr 02, 11:13:16 »

Hat en mar jartam ugy Kana , es verekedes lett a vege.
De volt ennel nagyobb problema , hogy 3 fiu volt  >.<# , nekem meg mind kozombos volt , inkabb mndet lekoptattam  Ördögi
>De van egy fiu aki tetszik , egy osztalyba jartunk csak miutan meghalt az anyja elkoltozot magyarorszagra.Es o is szerelmes belem , de nem tom , hogy en mondjam meg neki , hogy tetszik vagy hadjam , hogy o beszeljen eloszr?-na ez az en kerdezem  :'X
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1076 Dátum: 08 ápr 02, 14:33:17 »

Hu ipirike...12 évesen jól nyomod....

Nekem is volt olyan hogy két fiú volt...mindkettőnek nemet mondtam...egyik se jött be....egyik szimplán zavar...a másik meg hát jóban voltunk de nem akartam semmit....szal én még mindig Bridget Jones klub tag vagyok Nevet
DE az idő mindent megváltoztat...remélem...
El kéne mennem már egyik barátomhoz a teákért amit ígért...tök rendes srác...csak úgy ad nekem teakülönlegességeket...mondja hogy direkt vett Jázminteát hogy megihassuk...jaj de nagyon szeretm őt...csak még idő nem volt rá eddig...nah de majd kerítünk már...
Tök jó lakása van egy ébként...anyuja lekberendező és kicsit olyan Távol-Keleti stílusban van berendezve az egész...de nagyon modern...mindig 3x körbecsodálom ha nála vagyok...
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1077 Dátum: 08 ápr 02, 14:41:56 »

Morita az csak 1 eset volt  :'X
Van tobb fiu rajongo ,de az en szivem mase  Hümm-hümm  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 02, 14:43:15 írta ipirike » Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1078 Dátum: 08 ápr 02, 14:56:27 »

Ti hogy rázzátok le a fiúkat ha mondjuk a barátnőitekkel akartok megvitatni valamit?

Mi vagy azt mondjuk hogy lányos téma...de van egy-két fiú akinek nem esik le...olyankor jön a lány wc-be menés...bár van egy kettő akinek az se lenne akadály...
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1079 Dátum: 08 ápr 02, 14:59:02 »

Jaj tudom milyen az ha a fiuk egyfeszt a hatadnal halgatozik  >.<#
Hat mi egyszer szepen kerjuk , ha nem valik be jon a pofon , ha ez sem akkor en jovok  Ördögi -na jo csak vicceltem szal , ha a pofon nem valik be akkor bevetjuk a harcmuveszetunket  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!