24 okt 06, 11:17:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1091829 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1050 Dátum: 08 márc 30, 21:29:45 »

Látom mindenkit nyúznak a rokonok ( ez olyan megnyugtató  Nyelvesít ).
Egyébként szerintem a mostani "rendszer" jobb.
Ki tudja még 18-20 évesen eldönteni, h. kivel élné le szívesen az életét??
(zárójelben viszont megjegyzem, h. néha azért hiányzik a pasi az életemből)
de csak naaaaaaaagyon ritkán..... ^^
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 31, 12:28:15 írta kana-chan » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1051 Dátum: 08 márc 30, 21:31:40 »

na de akkor nem is voltak vállások igaz max agyonverte a pasi a nejét...
nekem akkor hiányzik mikor látom hogy mások milyen jól megvannak
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1052 Dátum: 08 márc 30, 21:36:21 »

nah már látommiért halt ki a duma topic x'D hátnemtom..nekem is vannak érdekes történeteim x'D azé legjobban sztem mégis csaakkorilyedtem meg amkor Árkádba (AArvael tuggya holis xD) egy csávó nem éppen flörtölései szándékokkal közeledett hanem erőszakkal( nem nemi sima testi) de aztán kiélte magát a csokinkon x'D lehet h ezmost tök röhejesen hangzik de nekem eléggé a lelkembe tiport h egy tök idegen f*szi ott bedurvult. nemtom mi lett vlna ha nincs ott nővérem pasija hmm. mondjuk nővéremet nem rázta meg nagyon az eset ő csak ideges volt. de én brrr. azt amikor 2odszorra összetalálkoztunk a csávóval a biztonsági őrök megkönyörültek rajtam látva h nembirom abbahagyni a sirást és elvitték >.<# szoval lényegamilényeg egy nyomulos kis segget lelehet koptatni addig amig nem probál meg bántani.
Naplózva

Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1053 Dátum: 08 márc 30, 21:41:24 »

Látom mindenkit nyúznak a rokonok ( ez olyan megnyugtató  Nyelvesít ).
Jaj, komolyan, már csak ez a mondat hiányzott innen x'DD
És Kana-chan, viccelsz? Hogy tudnánk eldönteni, mikor azt se tudjuk 18-20 évesen még, hogy egyáltalán milyen szakirányba induljunk el? x'DD
Crispy, azért remélem, rendben vagy Technikai KO Az ilyenek szörnyűek... nos, ha belegondolok, hogy nincs nővérem (így pasija se), se bátyám, akkor néha elég ijesztő tud lenni egy ilyen helyzet :'X >.<#
Naplózva

Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1054 Dátum: 08 márc 30, 21:44:01 »

nanáá hogy rendben vagyooook azaz eset nem törhet meg és azóta is fáradhatatlanu irom az xD-ket.xDXDXDXD nekem sincs bátyám viszont egy ijen rettenthetetlen (és igazábol baromi gyenge) nővérem van x'D
Naplózva

kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1055 Dátum: 08 márc 31, 12:38:45 »

Nekem nincs bátyám és a hugomnak (12 éves) sincs pasija. -> én nyertem..  >.<#
De egyébként tényleg nagyon meg lehet ijedni az ilyen beteg alakoktól.
(Hál' istennek a tescos pacák inkább nevetséges volt, mint félelmetes  :'X )
A többi próbálkozót meg ismertem, szóval tőlük se ijedtem meg. ^^

Egyébként nem tartjátok igazságtalannak, h. a nők mennyire ki vannak szolgáltatva
az ilyesminek? Mert engem nagyon idegesít, h. a férfitársadalom (legallja), hogy kihasználja az erőfölényét.
Gondolkoztatok már rajta mi lenne, ha mi lennénk erősebbek? ^^
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 31, 13:01:51 írta kana-chan » Naplózva

Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1056 Dátum: 08 márc 31, 13:05:59 »

Világbéke! Nevet
... Nem, most komolyan... ismeritek a Sliders c. sorozatot? (aki nem: párhuzamos világok közti utazások kalandjairól szól egy kis csapat szemszögéből)
Na, ebben volt egy olyan epizód, mikor egy olyan világba kerültek, ahol a nők voltak a vezetők, stb. stb., a férfiak meg el voltak nyomva... kb. mint nálunk még a XIX. sz-ban (inkább elején), csak fordítva Hümm-hümm Jó, aztán az epizód végére ott jöttek, hogy férfiaknak is jogokat, meg egyenjogúságot, de most ettől eltekintve... az volt a legfurcsább a kis csapat számára, hogy ebben a világban nem voltak háborúk Hümm-hümm
Jó, nem mondom, hogy ezt így megvalósítható, de szép az alapgondolat szerintem Nevet

Egyébként igazad van... de... hehe... ha megnézed, mit írtál: "a férfitársadalom legalja"... szóval szerencsére léteznek kivételek... bár jól elbújtak Hümm-hümm
Naplózva

Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1057 Dátum: 08 márc 31, 13:47:00 »

amugy ma pont igy röhögtünk barátnőmmel buszmegállóba mer megállt pár ilyen hmm hogyfejezzem ki magam? ikszdé fuxos cigány ( netalálok máskifejezést xD) és igy kérdezik h holvan az arany jános utca. mondtuk h nemtudjuk demégvégig se montuk már elmentek  Hmm? ... namind1 és h milenne ha ig..gondolom mindenki ismeri a hejzetet: **emberke megáll a menő kocsijával buszmegálló melett**-na jössz egy jörre cica? **a szokásos kérdés ugye** és mitszolnának ha azt mondanánk h Peeeeersze!!! ? dobnának egy hátast az tuti xD
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1058 Dátum: 08 márc 31, 16:04:04 »

nálunk osztálytársnőmtől ezt általában megkérdezi az osztálytársam....kapkodja a puberta....no de a lényeg vagy nagy bajba keverednél vagy elfutnának mint a féllős nyuszik...
na képzeljétek fogalmazást írtunk na milyen témát húztam..na senki........
....hát...................................................................................álmaim pasia
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
WillOfFire
Vendég
« Válasz #1059 Dátum: 08 márc 31, 21:59:46 »

Na, azt hiszem röviden én is hozzászólnék a témához.
Apróbb kivételekkel nekem tetszene a társadalom úgy, ahogy van, abszolút nem érzem magam elnyomottnak.
De most komolyan, ne legyünk már feministák! Mosolyog
Erő...jah, plusz még nekünk kellene kezdeményezni, megvédeni a másikat, azért lennének bőven elvárások, ha szerepet cserélnénk. A öhmmm...kisebbségi egyedek mindig így "udvaroltak", és persze soha nem a saját nemzetségüknek, de ez más téma.
Hogy mi lenne? Mosolyog Próbáld ki, a nyílt utcán nem hiszem, hogy elfajulna a dolog.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1060 Dátum: 08 márc 31, 22:08:18 »

hát talán nem... na azt szerintem meglátni h ki az akinél igen, de lehet h mégse
juj jut eszembe egyszer ránkszált a barátnőmel egy pedofil emberke 50 körüli
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1061 Dátum: 08 márc 31, 22:24:14 »

Ja igen... egyszer veszek fel szoknyát az életben, akkor is valami öreg vénség szól be nekem :'X >.<# Legalábbis régebben mindig így jártam :'X Pirul
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 31, 22:24:45 írta Arvael » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1062 Dátum: 08 márc 31, 22:26:49 »

nálunk egyre több pedofilt venni észre buszos öregemberkék az utcán....még a tanárok közt is van aki ilyn hajlammal rendelkezik
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
WillOfFire
Vendég
« Válasz #1063 Dátum: 08 márc 31, 22:43:06 »

A tanárok között mindig akad egy-két pedofil lelkületű egyed. Nevet
De azért a legtöbbnél ez kimerül bámulásban, azzal meg szerintem olyan sok kárt nem okoznak, főleg amíg csak az órán nézegetik a diáklányokat.
Egyébként egyik oktatóm szerint nyáron azért van sok baleset, mert a nők szoknyában járnak.
Férfi az illető...talán képes megítélni a saját nemét, de a nők sem jobbak. Ők meg magukat nézegetik. :'X
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #1064 Dátum: 08 ápr 01, 11:48:31 »

Heh, hát nálunk suliban - még ált. - volt két tesitanár... khm... nem szerettünk közel menni hozzájuk xD
Lehet, hogy nem tapi volt, engem már nem érdekel, de az, hogy folyton a vállunkra kellett tenni a kezüket, vagy a fejünkre az kiborító volt.. Mintha tartóoszlopok lettünk vna v mi.

ikszdé Komolyan a dél amcsi szappanoperákról diskurálnak a csak ffi topicban?? XDXDXDXD Jól beindult  Nyelvesít
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!