24 okt 06, 11:16:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1091825 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1035 Dátum: 08 márc 29, 16:41:54 »

én biztos túl válogatós vagyok bár mindig azt mondom hogy én  nem keresem a shift+ő-t (megtaláltam...jó is lenne...de még pasim sincs...de 15 évessen nem is kell elsietni.. Pontosan ...eljön magától)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1036 Dátum: 08 márc 29, 16:43:24 »

Én nem vagyok válogatós...csak amennyire egészséges...
Szimplán nem nagyon járok olyan helyekre ahol bepasizhatnék...
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1037 Dátum: 08 márc 29, 17:12:30 »

Hat 12 evesen sem kell ezen gondolkozni  , hogy pasim legyen majd lessz es kesz... valamikor...
En szulinapra szoktam menni , ott tancolunk , de nem azert megyek oda , hogy pasizzak .
Naplózva

kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1038 Dátum: 08 márc 29, 19:14:36 »

12 évesen még én sem gondoltam ilyesmire ^^"
De eltelt 5 év...........
Habár most sem járok pasizni  :'X .
De nem hiszem, h. a mai szórakozóhelyek valamelyikén találnék rá
a megfelelő emberre.

> nem tudom hol kéne keresni (mert biztos keresni kell, magától nem talál rám....... )
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 29, 19:16:25 írta kana-chan » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1039 Dátum: 08 márc 29, 19:37:40 »

hát én se járo sehova pedig kérdezik mért nem járok már valakivel...néha jó is lenne...de még van időm Pontosan
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1040 Dátum: 08 márc 29, 19:56:26 »

Áááá......... ne is mond.  :/
A rokonok mindig úgy kezdik, h. miért nincs még barátod?
Jövő húsvétkor már külön kocsival hoznak, ugye?  :'X

Most is épp indultunk mamámtól hazafelé,
már becsuktam a kocsiajtót, amikor mama szalad oda,
kopogtat az ablakon és kézzel-lábbal magyaráz.... ^^"
Hát arról volt szó, h. 2 srác megfordult utánnam (legalábbis ezt mondták,
mert én nem láttam).
Öcsém... olyan lelkes volt mindenki, h. nevetnem kellett ^^

Nem az a lényeg h. hányan fordulnak meg utánnad, hanem h. te hány ember
után fordulsz meg.  Mosolyog
Sajnos ez a szám nálam abnormálisan alacsony  :/
De eldöntöttem, h. akkor sem állok össze senkivel csak azért, h. legyen pasim.
Mert anya mindig mondja h. nah.. ez a fiú miért nem volt jó,
ezt mért kellett elküldeni .(nem félreérteni nem mindennaposak a felkérések,
csak néhányszor fordult elő ^^)

Uhh... erről eszembejut a tesco-s pasi......  :'X  :'X
Nem is ismertem, meg vagy 10 évvel idősebb volt nálam, de
segített nekem meg a barátnőmnek előrébb jutni a kilóméter hosszú sorban.
Aztán mikor kiértünk az áruházból megkérdezte járnék e vele......  >.<# .
Hát az durva volt. ^^"
Nektek van hasonló story-tok?
(nem ilyen építőmunkások beszólnak, mert az mindennapos, sajnos )
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1041 Dátum: 08 márc 29, 20:08:37 »

hát ja meg a hulye parasztok(nem a földművesre értve)... de én nem is vagyok elég szép ahoz :/....no volt olyan, hogy rám kényszerítettek egy totál ismeretlen fiút még ősszel, de hát azt se tudom ki ...mondjuk azért jól esett h érdeklődtek irántam Pirul
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayame
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 206


« Válasz #1042 Dátum: 08 márc 29, 21:56:51 »

ismerem az érzést kana-chan Pontosan de manapság olyan nehéz pasit találni aki NORMÁLIS Pontosan
pedig nincs nagy igényem csak annyi hogy:magas, barna haju.barna szemü,kicsit izmos,kedves,meg bizható, Pontosan
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1043 Dátum: 08 márc 30, 10:55:26 »

Nekem is van egy ilyen storym , de ez sokkal durvabb.
Volt egy fiu  edi volt meg minden , 1 evvel kisebb volt mint en , de evel nem is volt baj.Adott nekem mindent barmit megkivantam o megvette (ez jo volt) , az anyjatol elvette az atrany orajat es nekem adta.Egyik nap lehivot jatszani es leterdelt kivette a gyurut es megkerte a kezem , azt hittem ott kapok szivrohamot  :'X  >.<#

>En egyet ertek Kanaval mert en utanam is sok fiu fordult meg es hat en meg nem is nagyon gondolkozom ezeken.
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 30, 10:57:52 írta ipirike » Naplózva

Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1044 Dátum: 08 márc 30, 12:30:48 »

kana én is tudom mire gondosz... nekem több ilyen esetem is van. 16 vok és egyszer a trolimegállóban egy kb. 30 körüli csávó elkezdett nézni.  a trolin nem volt 1-es hely, a lábam szétment a csukától szal leültem egy kettesre. a csávó folyamatosan bámult és mellémült. na mondom, k*rva jó... felállok, hogy leszálok a következőnél, erre ő is feláll. itt már úgy volt vala, hogy a telefonomba be volt ütve a 107, csak a hívásindító kellett. megyek dierkt lassan, lemaradtam tőle, erre megált kirakatot nézni (sötétben, nem látszott semmi és ímúgyse volt ott semmi extra) mellékjön és megszólal: csinos vagy! (a hangjától a hideg rázott)
mondom: kösz
- nem iszunk meg valamit?
- nem
erre ráméz bevág egy ilyen pszihopata vagy nem is tudom milyen mosolyt és elmegy mellettem. még vagy 2x visszafordult, de azt hittem követ hazáig... mondanom sem kell, hogy város szélén lakok, csoda h utcai világítás van...

akkor volt olyan, hogy 2 b.nőmet és engem a menekültek szólítottak le, akik mellesleg magyarúl se tudtak, de a csók szót tökéletesen ismerték... :/ megkérdezték a nevünket és az oh szócskával mondogatták: Oh, Kitty...  WTF?

múlt nyáron mamánál dolgoztam (dekoratőr) és bejött vami hapsi, aki k*rvának nézett (farmer halászgatya, narancssárga ujjatlen felső, picit kivágott, smink semmi) és el akart hívni magával, hogy még fizet is.
amior legközelebb jött, már 2 (dekor) szike volt mellettem, hogyha közelebbjön én esküszöm kinírm. utána kiderült, hogy ő nem magának akart engem, hanem a fiának... hozzá akart adni a 17 éves fiához... normális ez???

meg volt még 1-2, de az tény, hogy mindenki meg van őrülve... bulizni én se járok, mert nem hoz lázba, hogy a bunkókabbak részegen heverésznek mindenhol, mindenfélét mondanak, de amikor másnak délután felébre nemhogy a tiédre de még a saját nevére sem emlékszik... nem tom, ezt én valahogy szánalmasnak tartom... inkább várok, csak találok valami normális pasit...
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1045 Dátum: 08 márc 30, 20:41:24 »

Jól van, kezdek megnyugodni, mégsincs velem semmi baj, ahogy itt olvasom a hsz-eket x'D

Ilyet sztorik... hát, ha valaki így megpróbál szólni nekem, úgy teszek, mintha nem hallanám (bár van, amikor tényleg nem hallom és csak utólag esik le, de... :'X ), aztán picit gyorsabb tempóra váltok és megpróbálok eltűnni... Nemtom, a frászt tudják néha rám hozni :/
Szerencsére nem történik meg olyan sokszor Hümm-hümm (bár az egyik trolin sötétedés után pont ilyen beszólások miatt nem szeretek utazgatni :'X múltkor meg a sült csirkés lakókocsis üzletből szólt ki valaki - ráadásul a saját utcánkban! WTF? )

Bulizgatni én se jártam sose (amúgy se vagyok nagyon eljárós típus x'D), leginkább azok miatt az okok miatt, amiket Ti is felsoroltatok... meg szerintem aki pasi és olyan helyre megy, nem feltétlenül komoly kapcsolatot keres magának :'X

Kana-chan esete a Nagyijával viszont ismerős... akárhányszor beszélek vagy találkozok apámmal (szüleim elváltak, szóval annyira sűrűn azért ez nem történik meg), egy kérdés tuti felmerül és már néha a hajam tépném legszívesebben:
- Na és, van már pasid?
 Technikai KO Komolyan, egyszer már heccből is benyögöm neki, hogy van, legalább nem zaklat apám ilyesmikkel xD Esetleg ha hív, lerázom, hogy randim van Nyelvesít ... Bár itt meg az a gáz, hogy utána meg tuti arról kezdene faggatni, milyen volt a randi, meg ki az, meg meséljek x'DD Gah! Ördögi kör >.<# x'D
Ja, meg Mama is (apai nagyanyám) megjegyzi néhanapján... "Hát én nem értelek Téged, nézd meg, Juditnak* mindig van barátja, mindig randizik, Te meg miért nem...?" (Judit: unokatesóm, fél évvel fiatalabb nálam) ... Na már most Juditnak a pasi-ügyeit képtelenség átlátni, mert egyik héten ez, a másikon az... Hümm-hümm Hát köszönöm, inkább kivárok egy komolyabbat Mosolyog
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1046 Dátum: 08 márc 30, 20:51:52 »

ez az apás dolog ismerős nekem is (meg a nagyis is csak nálam dédis ...aki mindig mondja neki milyen is volt 70 évvel ezelőtt ) apás ügyre visszatérve (valahogy apummmal úgy vagyok mint te Arvael) az is mindig megkérdezi: no és pasid már van? no oszt jön a csend és a nem ezután var totál más téma: de ha majd lessz poasid bemutatod...vagy már van csak nem akarsz szólni? mert már igazán járhatnál valakivel (Istenem 15 vagyok)
na de a nagynénim az is egy külön eset mindig keresi melyik pasival illek össze de a legjobb ha ketten vannak hogy unokatesómmal együtt legyünk (már randi irodát nyithatna)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1047 Dátum: 08 márc 30, 21:04:35 »

Nagyi (másik, anyai) nagyon aranyos volt a héten Nevet Egyik rokonnal való telefonbeszélgetés után Ártatlanul belekezdett egy történetbe, hogy képzeljük el, hogy xy kicsodája meg a z-nek a kicsodája ( Technikai KO Nagyiék nyolcan voltak testvérek... tudjátok, ki tud annyi rokon észben tartani >.<# ), szóval a lány egy kicsivel fiatalabb nálam (én 21 leszek) és hát a múlt hónapban házasodott! Ó és hogy ez milyen jó, meg hogy nekem is már hogy kéne, meg hogy már nekem is lehetne már férjem...
Jaj mondom kösz x'D Ilyen dumáktól a falnak megyek... nem azért, mert ne szeretnék valamikor megállapodni, de szvsz mindenkinek megvan a saját tempója... aztán meg az önbecsülését se túlzottan ápolja szvsz valakinek, ha állandóan ilyesmikkel szekálják (most tök mindegy, hogy pasi-ügy, munka-ügy, tanulás-ügy), ha állandóan ilyenekkel traktálják... szegény Nagyim pedig ilyesmibe profi, hogyan törjük le vlki önbizalmát Technikai KO (élő példa édesanyám: mindig nekem kell leállítani Nagyit, mikor valami hülyeséget beszól Anyunak >.<# nem bántásból akarja, de olyan hülyén jön ki... meg vannak olyan vélemények, amiket meg kell tartanunk saját magunknak^^")
...
Gomen, picikét elkanyarodtam a pasi-témától Pirul

Amúgy Noemimi-chan... hát a Dédi... meg 70 évvel ezelőtt... tök más világ volt! 18 körül már házasodtak, gyereket szültek + mikor vlki megszületett, már majd' egész élete látható volt, meddig jut, mikor mit csinál... ma már teljesen más a világ, nagyon bizonytalanná és képlékennyé vált az egész Hümm-hümm Plusz ez a házasodási-dolog is hátrébb csúszott... De ez mindig is így volt... (felhozhatnád ilyenkor neki, hogy a középkorban már 15-16 évesen házasodtak, az őskorban meg már 12 évesen szültek a lányok x'DD)
Ahogy az életkor kitolódik, ezek a dolgok, az élet ritmusa is változik... Hümm-hümm
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1048 Dátum: 08 márc 30, 21:12:57 »

hát ja keresztapum 35 és még mindig nem házas őt bezzeg senki sem kínozz ezzel a témával halálra (már megunták)...esetemben csak most kezdődik
ja amit mondtál már mondtam neki...dehát...nehe.. 
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1049 Dátum: 08 márc 30, 21:16:15 »

x'D
Jaj, ilyenek ezek a Nagyik, legyenek Dédik vagy sem x'D
Hmmm... akkor sok sikert a harcban a rokonok ellen! Nekem is elkélne egy adag türelem és lelkierő x'D
Naplózva

Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!