24 szep 25, 16:20:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 412
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Zenék & Klipek & Musicalek  (Megtekintve 892876 alkalommal)
0 Felhasználó és 111 vendég van a témában
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #90 Dátum: 07 júl 03, 01:21:26 »

albumok sajna még nincsenek...csak számokat hallgatok tőle, nagy mennyiségben... Nevet Annyira imádom, h nemigaz! Nevet és valóban a könyveket, amelyek ilyen formában íródtak, azokat tényleg...nem is aztmondanám, hogy filmszerűbbé...számomra inkább azt engedte meg, hogy egybeolvadjak a könyvvel...élethűbbé varázsolja...vitathatatlan tény, hogy az effektek ezért vannak, szerepjáték közben is a KM egy effektel simán felkelti az izgalmakat a játék iránt, ha monoton az előadás... Mosolyog
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #91 Dátum: 07 júl 03, 01:24:48 »

számomra inkább azt engedte meg, hogy egybeolvadjak a könyvvel...élethűbbé varázsolja...

Pontosan! Teljesen belevisz, belecsusszant!

Zene: Erának azért az első lemeze visz minden pálmát sztem! Remélem lesz még sok zenéje/jük, azt se tom hány személyről beszéljek :-X
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #92 Dátum: 07 júl 03, 01:27:27 »

hát Era az énekes is és az a vocal is...akik nemtom hányan vannak, de iszonyat jó hangulatot teremtenek...
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #93 Dátum: 07 júl 03, 01:32:20 »

Nem semmik az tény...
Teljesen új világ... annyira seretnék odamenniii... :-* egyszer sikerült valami érdekeset ezen zene hatására álmodni... fantasy világba röppenni:D
Annyira meg kéne írni néhány ilyen álmot. *lusti-lusti*
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #94 Dátum: 07 júl 03, 01:42:25 »

lusti-lusti, züm-züm...Jah, igen! Nevet Nevet egyébként meg igen...amikor szerepeztem könyvbe is ilyen zenét hallgattam...meg van néhány jó film is, amiben nem egy Era szám van...példának okául: Felpörgetve... Mosolyog
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #95 Dátum: 07 júl 03, 01:47:38 »

Komoly? Meg kell néznem!
Izé...öö...múltkor is megígértem egyet,h megnézek, de még nincs meg :-X de meg fogom...

Ömm... a filmzenék közül a Crash vagyis az Ütközések zenéje nagyon jó még! Nem tom,h ki látta, de életem legjobb filmje! Elsőszámú kedvenc!
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #96 Dátum: 07 júl 03, 01:56:09 »

még nem láttam, de biztosan fenn van a www.pof.hu n majdd letöltöm, a meine favorit movie
(szép angol német) most van egy pár, de legjobban a Felpörgetve jön most be...és persze a másik filmzenéje...
pill és link... Nevet
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #97 Dátum: 07 júl 03, 22:56:35 »

Hohó:D Hallgat vki MUSE-t? Mert ez a zene még nagyon nyami:p
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
kowi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 96

2012.05.19. !!


« Válasz #98 Dátum: 07 júl 04, 10:18:17 »

Nekem a gyerekkori kedvencem a Linkin Park! még talán elsős voltam, amikor az In The End premierklipp volt, akkor szerettem meg őke, most hogy kijött az új album, azon a legjobb talán a What I've Done és a Given Up! Am. meg mást is hallgatok, pl magyar rapp/hip-hop (Fankadeli, Deego, Hősök, Anonim MC, Deniz)
Naplózva

"Az igazi rocksztár az első próbán meghal..."
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #99 Dátum: 07 júl 04, 13:27:01 »

most nálam a... nemistudom...mi ez? Jah igen... Queen megy.. Nevet
Naplózva
AtrHkOrd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #100 Dátum: 07 júl 04, 23:01:14 »

A Linkin Park is meg a Queen is nagyon jók! Én a Linkin Park-al kezdtem a zenével való ismerkedést, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül. A favorit már 3 éve töretlenül Marilyn Manson, ismertebb nevén Brian Hugh Warner. :)Imádom azt a zenét, de a Rammstein is megér egy misét. Holnap, amikor már nem leszek 5/6 részt kómás megismertetek veletek egy külön fogalmat, melyet sokan csak úgy ismerünk: BOKAZSÍR. (egy Rammstein-TATU mix, de amennyira bizarul hangzik, olyannyira jó!)
Naplózva

Necro
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488

Hát.. ő... Nihil? SZOTE OLÉÉÉ


« Válasz #101 Dátum: 07 júl 04, 23:19:45 »

Ez több mint bizzar. Valahogy nem tudom elképzelni...
...Habár... Mióta hallottam egy Death Metal ( 8) ) stíusban előadott Britni szpírsz számot, már semmi sem lehetetlen. Nevet
Naplózva
AtrHkOrd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #102 Dátum: 07 júl 04, 23:29:01 »

Pedig hidd el, hogy tényleg nagyon jó! Nevet

Én amikor nem ismertem az eredeti Rammstein számot, amiből készült (Mein Herz Brennt), teljesen elhittem, hogy ez egy eredeti duett és készül a 3. világháború orosz-német szövetséggel! Annyira passzol és dallamos, hogy tényleg jó hallgatni. Egyébként ezt a számot egy ismerősöm mutatta meg a dragonballsite fórumán, tőle ered a fertőzés, ha valakit, hát akkor őt kell izolálni! Bokazsír pedig azért lett, mert a refrénje orosz és tisztára úgy hangzik, mintha azt énekelnék, hogy "bokazsír bokazsír...". De nem beszélek róla tovább, itt egy link, ami az összes érzékszervet ingereli, ugyanis "klip" is van hozzá. (FELELŐSSÉGET NEM VÁLLALOK ESETLEGES MENTÁLIS, FIZIKAI KÁROKÉRT!)

http://youtube.com/watch?v=KBHJoT-J3cw

Az a szám véletlenül nem a "Baby One More Time" volt a Children of Bodom előadásában? Mert az nagyon ott van a szeren! 8)
Naplózva

Necro
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488

Hát.. ő... Nihil? SZOTE OLÉÉÉ


« Válasz #103 Dátum: 07 júl 04, 23:41:38 »

Hát, izé. Érdekes átértelmezés. Nevet (jé, tényleg bokazsír!) De nekem ez 2 szám összevágásának tűnik. A klipben meg a Rammstein egyéb klipjeinek keveréke található.

Ja, a Children of Bodomos sem rossz, de én erre gondoltam:
http://youtube.com/watch?v=nypusXmF5BI
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #104 Dátum: 07 júl 04, 23:50:29 »

Hali all, 1 kis ajandek ha meghalgatnatok Sonnykraft albumat, ne gyülöljetek tom ho ti nem az ien zenet csipitek de hat "müvelödjetek" Nevet.
http://www.romlotthazai.hu/main.htm
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 412
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!