24 jún 23, 20:39:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 412
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Zenék & Klipek & Musicalek  (Megtekintve 829299 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #105 Dátum: 07 júl 05, 13:03:53 »

nah, emberek mit talált a "jóöreg" Gaara.kage???? Na? Senki többet harmaccor?
akkor elmondom: Sash-Ecuador!!!!!!!!!!!!!!!! Ki emlékszik? a nagy diszkós évekre? Boccaccio??
(tuggyátok pécs és környékén lévő diszkó, ami leégett-.-) Nevethttp://youtube.com/watch?v=IkqUptcTvYY
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 05, 13:08:17 írta Gaara.kage » Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #106 Dátum: 07 júl 05, 14:18:59 »

főleg magyar "zenészeket" hallgatok pl.:Bércesi Robi(hiperkarma,blabla na meg az 1szálgitáros estékamik reggelig tartanak) és még sorolhatnék egy csómó zenekart de csak 1et mondok 30y.+mégy1et kispál és a borz Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #107 Dátum: 07 júl 05, 15:23:31 »

A Hiperkarmát én is szeretem, csak nem szoktam róla beszélni, mert senki nem ismeri. Nagyon alternativ, de jó. Bár először azt hittem, hogy ész nélküli hadarás. Nevet
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #108 Dátum: 07 júl 05, 17:23:23 »

nem hadarás csak elvont Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #109 Dátum: 07 júl 05, 17:32:49 »

Tudom, azért írtam oda, hogy először. Kár, hogy ennyire ismeretlen, pl. én csak egyszer láttam tőlük klippet a tv-ben.
Naplózva
kowi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 96

2012.05.19. !!


« Válasz #110 Dátum: 07 júl 05, 20:40:47 »

De jó, megtaláltam a kedvenc Linkin Park számomat a 2. cd-jükről, a Pusing Me Axay remixét, hatalmas szám, hallgassátok meg: http://www.youtube.com/watch?v=RbkNSlwd3P4
Naplózva

"Az igazi rocksztár az első próbán meghal..."
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #111 Dátum: 07 júl 05, 20:49:06 »

ez az egyik kedvencem...pill és link... Nevet
http://youtube.com/watch?v=F6sQp0OPUvQ
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #112 Dátum: 07 júl 05, 22:56:19 »

koncert karma a popojegyében(popsi) Nevet
---
http://hyperkarma.extra.hu/

>> Duplapostot kerüljük!
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 05, 23:00:06 írta vanbastel » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
AtrHkOrd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #113 Dátum: 07 júl 06, 10:05:50 »

Csak azért, hogy képbe kerüljek most olvastam át ezt a témát elejétől végéig és néhány dologra reagálnék:


- A Linkin Park király! Nevet Szerintem a Meteora egy 100%-os album, ami azt jelenti, hogy minden szám egytől-egyig jó és nem kell szelektálni, hogy "ez most nagyon tetszik, örök kedvenc, de a 3.4. már nem olyan jó... de ez az 5. már megint világsláger, a 8. viszont nem az én világom, stb.) Az új albumot még nem sikerült meghallgatni, de amint a Vorlonok sziveskednek letolni a millió évekkel fejlettebb valagukat torrentről, rajta leszek az ügyön.

(Linkin Park-ról jut eszembe: észrevettétek, hogy minden albumukon törvényszerűen a 6. számban futniuk kell? Hybrid Theory: 6. Runaway; Meteora: 6. Easier To Run) Nevet (Bár nem tudom az új albumon is megvan-e még ez a tendencia)

 
- A rap igazán nem az én világom. Ugyebár a bemutatkozásomban is említettem, hogy szeretem ha valaki kreatív, amiből következik, hogy az igazi egyéniségeket kedvelem... no már most amit az én említett műfajjal való felszínesebb megismerkedésem után kijelenthetek az az, hogy a raperek ennek tökéletes ellentétei: amit eddig láttam vagy hallottam, az alapján mindenki mindent mindenhol ugyanúgy csinál. Meg nem tudnám őket különböztetni! Persze kivétel itt is akad: Eminem, aki egy "üdítő színfolt" ebben a stílusban és itt nem kell rosszra gondolni; egyszerűen csak arra értem, hogy neki van karaktere, jó humorérzéke és saját megszólalása. Nem utolsó sorban pedig a zenéi is túl mennek az "ettől még nem lövöm főbe magam" kategórián. A klipek pedig NO KOMMENT, némelyikük egy egész (fénykorát élő) Gálvölgyi Show-val felér. Szóval a rap-ről nekem ez a kis magánvéleményem, amin természetesen kész vagyok változtatni és hangsúlyozom: nagyon nem ástam magam bele a témába, csak a legismertebb klipeket és számokat hallottam, amik alapján ezt most itt kijelentettem. (Persze az, hogy nagyon nem merültem bele se véletlen)

- GREEN DAY: Be kell vallanom, hogy nálam egy szám sokszor nem a minősége miatt válik emlékezetessé, hanem azért, mert éppen olyan emlékem, élményem kapcsolódik vele össze, ami miatt azt milyenségétől függetlenül megszeretem vagy éppen megutálom. Józan ésszel életbe nem hallgatnék Flashdance - What A Feeling-et vagy Shakira - Objection-t, de mivel a 2001-es, 2002-es nyaramra emlékeztetnek, amikről jó emlékeket őrzök, szívesen meghallgatom őket, mert buli, nosztalgia. Na már most ennek másik véglete a Green Day: a számok jók, de mégse tudtam megszeretni őket, sőt volt, amikor kifejezetten utáltam az együttest, mert egy elég nehéz szakaszom kötödőtt össze velük és a hideg kiráz, mikor meghallom a Boulevard of Broken Dreams-et (ami már alapból depressziós, nemhogy a hozzá kapcsolt emlékek)... Viszont a U2-s duójuk, a "Saints Are Coming" abszolúte bejött.   

Nos nem tudom kihagytam-e valamit, egészen biztos, mert erről a témáról sokat lehet beszélgetni, de majd esetleg később beírom.
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 06, 10:12:18 írta AtrHkOrd » Naplózva

Karasu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 505


« Válasz #114 Dátum: 07 júl 06, 15:44:04 »

AtrHkOrd: a Linkin Park új albumán (Minutes to Midnight) a 6. szám címe What I've Done - nincs meg a tendencia Nevet Egyébként az előző albumaik szerintem jobbak voltak, bár ez sem rossz...
Naplózva

愛してる acid


"Think different... just like everyone else."
kowi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 96

2012.05.19. !!


« Válasz #115 Dátum: 07 júl 06, 17:02:13 »

Ezzel egyetértek, bár a 2. sztem picit fölösleges volt a sok remix miatt... de azon is, mint mindegyiken, voltak jó számok...
Naplózva

"Az igazi rocksztár az első próbán meghal..."
Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Válasz #116 Dátum: 07 júl 06, 17:04:06 »

A linkin parkról annyit , hogy azóta, hogy kihozták az első remix albumukat aztóa nem hallgatom őket.

« Utoljára szerkesztve: 07 júl 06, 19:04:22 írta Balin » Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #117 Dátum: 07 júl 06, 19:25:47 »

Mindenki a Linkin uj albumaval zaklat erre mondom jo meghalgatom, és szerintem eggyaltalan nem jo, asszem 1 szam volt ami tetszett.
Amugy en regen nagy RHCP fan voltam, bar növerem ragasztotta ram mondjuk azt a uj szamukat nekik se szeretem.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #118 Dátum: 07 júl 07, 00:09:55 »

Meteora Forever! egyik legjobb, az újakban meg csak csalódni lehet! :'(
Naplózva
th
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2079


Táncoló levélárnyék


WWW
« Válasz #119 Dátum: 07 júl 07, 22:38:21 »

hát erre én is csak igenelni tudom munkába menet többször végighallgattam az új Linkint és nemigazán jött be az album öszvissz 1-2 szám violt ami frankó de a többi hol maradnak a One Step Closer, Crawling, Breaking The Habbit, Papercut, szóval az első 2 albumhoz hasonló számok....RHCP meg divat zene lett!..sajno ez van nembirom amikor valaki 2 szám alapján arról magyaráz nekem h mekkora jó az RHCP
mint amikor manson kijött a This is the New Shit c számával és miel a mátrix OST-n volt az összes fasza csávó ott nyomultrá közben azt sem tudták h igazából róluk szól a szám Nevet
Naplózva

Gues Who's back?
Fogadott testvéreim Cart, Ss1d, VB, Tapion-sama, Slay és Pandy
A Fórum nemhivatalos megmondó embere
"Mamamamamaaaa"
Azújnevem: "th rizs-kun" by Arvael
Lányom: Đestri
Just Dance
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 412
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!