24 jún 16, 07:35:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 315 316 [317] 318 319 ... 412
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Zenék & Klipek & Musicalek  (Megtekintve 814262 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
sunyi96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 122


Rejtőzködő fórumozó


« Válasz #4740 Dátum: 12 feb 12, 19:20:33 »

Compact Disco - Sound Of Our Hearts (az idei Eurovíziós Dalfesztiválon ők képviselnek minket, a dal pedig GYÖNYÖRŰ):
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=bwqrTPXjc1w" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=bwqrTPXjc1w</a>

És egy másik Eurovíziós résztvevő,a dánoktól:
Soluna Samay - Should've Known Better:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=WSpfDj9uUJc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=WSpfDj9uUJc</a>
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4741 Dátum: 12 feb 12, 20:26:25 »

Csak három egyszerű lazulós/relaxálós szám amolyan "gépzene". Nevet

Wreckage Machinery - Cold Hands
Grafix - Matter Of Time
Mazzy Star - Into Dust (Inertia Remix)


Egy örök kedvenc:
Youssou N'Dour featuring Neneh Cherry - 7 Seconds
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wqCpjFMvz-k" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wqCpjFMvz-k</a>


Nade én is egy számmal jöttem... nagyon nagyon édi!!!
http://www.youtube.com/watch?v=BxQSEvHdyjQ&feature=youtu.be

Nekem a Depeche Mode-Strangelove cover-jük jobban tetszik.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Yk2ZrS0ZS6g" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Yk2ZrS0ZS6g</a>
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 12, 20:42:54 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4742 Dátum: 12 feb 14, 13:52:26 »

A Two Stpes From Hell elnevezésű duótól hoztam pár számot. A két tag név szerint Nick Phoenix és Thomas J. Bergersen, nos rengeteg zenét komponáltak már meg és mivel alapvetően filmekhez és bemutató videókhoz írják ezeket így annyira talán nem ismertek, mint amennyire lehetnének.
Ilyen filmek például: Itt vannak felsorolva.

Íme ama bizonyos pár szám:
Two Steps From Hell - Friendship to Last
Two Steps From Hell - Mercy in Darkness (Bár ez inkább csak egy Intro vagy Trailer zene.)
Two Steps From Hell - Everlasting
Two Steps From Hell - United We Stand, Divided We Fall
Two Steps From Hell - Dragon Rider

Illetve ajánlanám az egész Archangel albumot.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4743 Dátum: 12 feb 14, 15:29:08 »

Jaj nagyon szeretem, akkor már én is mutatnék pár számot tőlük.  Pirul
Two Steps From Hell - ASAP
Two Steps from Hell - Asimov (Ez nagyon a Transformers zenéjére emlékeztet igazából.)
Two Steps from Hell - Calamity
Two Steps from Hell - Legions of Faith
Two Steps from Hell - Infinite Legends
Two Steps From Hell - White Witch
Two Steps from Hell - The Crossing
Two Steps from Hell - Heart of Courage

Najó abba hagytam. Mosolyog

Nekem a Depeche Mode-Strangelove cover-jük jobban tetszik.
A Másik is Depeche Mode, bár gondolom ezt tudod. Tényleg jó az is, meg is hallgattam. Nevet

Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4744 Dátum: 12 feb 16, 12:44:02 »

Nahát még egy ember aki ismerte, mostanában egyre többel hoz össze az internet.
Jól gondolod. Nevet

Ezúttal a Haibane Renmei nevezetű anime nyitányának a zenéjét hoztam.
Nos, legelőszőr az anime-ben is hallható verziót biggyeszteném be, ami mellesleg egyben az a verzió is amely nekem a legjobban tetszik.
Másodszor azt a változatot ami a teljes hosszúságú dal maga, énekkel együtt.
S végül pedig egy gitárra átdolgozott példányt mutatnék, ha minden igaz, akkor ez egy gitár duó és szerintem jól szólnak.
A hallható dal címe egyébként Free Bird.

Íme a három verzió a fentebb látható felsorolással megegyező sorrendben:
Anime verzió
A teljes dal
Gitár verzió
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4745 Dátum: 12 feb 16, 14:11:20 »

OH de hát kérem, ez természetes hogy ismerem. Nevet  Pirul

Szép a szám amit mutattál, nagyon tetszik, főleg az animés verzió, de leginkább az eleje, az éneklős szerintem nem az igazi, de a gitáros is szép.

Én is hoztam két számot, vagyis igazából ez egy szám, de ketté van osztva mert kicsit hosszú, így nem hinném hogy sokan meghallgatnák majd, de ... reménykedni lehet. ^.^

Nem tudom kiszokott itt egyáltalán Chanel show-kat nézni, érdemes, mert nagyon szép, és amit most hoztam az a zenéje a tavaly tavasz-nyári kollekció bemutatójának. Úgy tudom ezt külön a show-ra komponálták, és egyszerűen gyönyörű szerintem.  Pirul

Chanel Spring Summer 2011 Soundtrack Part 1
Chanel Spring Summer 2011 Soundtrack Part 2
(Ha nem gond én is így linkelek, eddig soha nem tettem így, de az előző hsz-ben megtanultam hogyan kell heo által, és nagyon tetszik. Pirul)
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 16, 14:15:50 írta Minagi » Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4746 Dátum: 12 feb 16, 14:25:46 »

Haibane renmeit nemrég láttam a normál verziója tök jó, hogy ének is van benne *-*

Two Steps from Hell meg alap Nevet Én is nagyon szeretem, de most nem tudnék linkelni, meg nem is akarok, így is túl sok van már itt Nevet
Na jó, csak egy kettőt ami kimaradt ikszdé
Invincible
Protectors of the Earth
Moving Mountains
Black Blade
False King
Starvation
Na jó leállok mert kezdem én is elragadtatni magam ikszdé

Szerk: Minagi beírtál elém Nevet Na szóval nekem pont az éneklős tetszik a jobban, bár lehet azért mert nekem az az új. Az anime openingjéből pont az éneket hiányoltam >.<#
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4747 Dátum: 12 feb 16, 14:41:59 »

Najó letöltök még pár albumot tőlük, mert azért néhány kimaradt, ahogy látom heo által megadott oldalból.
Úgy tűnik nem tudja az ember megállni hogy ne mutasson tőlük pár számot... >_<
--------------
Én még nem láttam az animét bár benne van a listámban igazából ha újra kezdek animéket nézni.
Hehe sajnálom. Nevet
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4748 Dátum: 12 feb 16, 15:10:52 »

OH de hát kérem, ez természetes hogy ismerem. Nevet  Pirul

Én is hoztam két számot, vagyis igazából ez egy szám, de ketté van osztva mert kicsit hosszú, így nem hinném hogy sokan meghallgatnák majd, de ... reménykedni lehet. ^.^

Nem tudom kiszokott itt egyáltalán Chanel show-kat nézni, érdemes, mert nagyon szép, és amit most hoztam az a zenéje a tavaly tavasz-nyári kollekció bemutatójának. Úgy tudom ezt külön a show-ra komponálták, és egyszerűen gyönyörű szerintem.  Pirul

Chanel Spring Summer 2011 Soundtrack Part 1
Chanel Spring Summer 2011 Soundtrack Part 2
(Ha nem gond én is így linkelek, eddig soha nem tettem így, de az előző hsz-ben megtanultam hogyan kell heo által, és nagyon tetszik. Pirul)

Persze, nyilván azért lepődtem meg, mert természetes, de legalább gyűlnek a jó emberek. Mosolyog

Végig hallgattam, szóval reményeid meghallgattattak. Nevet

Bevallom férfiasan, először azt hittem elírtad a channel szót Nevet, de utána rájöttem, hogy a márkára gondolsz, gondolom leesett, hogy nem szoktam ilyeneket nézni, de a zene jó volt, legalábbis nekem tetszik.
(Már miért lenne gond? Személy szerint én örülök, hogyha háromnál több szám esetén inkább csak linkelve van, átláthatóbb és kevesebb idő alatt is tölti be a böngésző az oldalt.)


Szép a szám amit mutattál, nagyon tetszik, főleg az animés verzió, de leginkább az eleje, az éneklős szerintem nem az igazi, de a gitáros is szép.
Haibane renmeit nemrég láttam a normál verziója tök jó, hogy ének is van benne *-*

Szerk: Minagi beírtál elém Nevet Na szóval nekem pont az éneklős tetszik a jobban, bár lehet azért mert nekem az az új. Az anime openingjéből pont az éneket hiányoltam >.<#

Minagi-val értek egyet, az énekes verzióban szerintem az a probléma, hogy a bár szép hangú hölgy gyönyörűen énekel, de valamilyen oknál fogva úgy van megoldva a keverés, hogy a hangjával elnyomja a hangszereket és ezt én nem szeretem, de ettől függetlenül is tetszik a szám.

Habár ez nem az anime ajánló, de, ha van egy szabad délutánod, akkor mindenképpen nézd meg, akár valamelyik testvéreddel, nem túl akció dús, de az érzelmi skálát nagyon jól bemutatja és igencsak érezteti a nézővel is.
Ezáltal nagyon könnyedén átélhető a történet akár több karakteren keresztül is, de nem ajnározom itt tovább, inkább valami zenét kellene még mutatni. Mosolyog

Nos, akkor íme a zenék, habár lehet, hogy már voltak.
Enigma - Return To Innocence
Placebo - Every You, Every Me
De La Soul - It's All Good (Feat Chaka Kahn)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4749 Dátum: 12 feb 16, 16:51:46 »

Végig hallgattam, szóval reményeid meghallgattattak. Nevet
... gondolom leesett, hogy nem szoktam ilyeneket nézni, de a zene jó volt, legalábbis nekem tetszik.
Nagyon örülök hogy végig hallgattad. Mosolyog Pirul Na meg hogy tetszett is!
Néha érdemes, leginkább a számok miatt, nagyon jók szoktak lenni néha. Mosolyog

Idézetet írta: heo
Habár ez nem az anime ajánló, de, ha van egy szabad délutánod, akkor mindenképpen nézd meg, akár valamelyik testvéreddel, nem túl akció dús, de az érzelmi skálát nagyon jól bemutatja és igencsak érezteti a nézővel is.

Akkor mindenképpen megnézem, egy ideje gyűlik már a listám igazából hogy miket szeretnék majd megnézni ha megint elkap az anime nézés láza, de ez sem most lesz igazából.... -.-

Ettől az Enigma számtól amit mutattál mindig kirázz a hideg. Nyelvesít

Nade hogy még zene is legyen: Pirul
Billy Idol - Rebel Yell
Scooter - Rebel Yell (Jaj de rég hallgattam Scootert Nevet ... a klipjei ne lennének ennyi bénák -.-')
Moby - Graciosa

Ezeket most találtam igazából, de nagyon tetszik:
Dark Rap Violin Beat - Silent Massacre
Egy kis hegedű, Rap/Hip-hop
Ez is hegedű kicsit Hiphoppal(Az eleje tetszik a legjobban)
Őt még régebben láttam, a multi-funkci lány
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 16, 16:59:27 írta Minagi » Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4750 Dátum: 12 feb 16, 18:30:45 »

Nahát, Billy Idol, rég hallgattam már, nekem a kedvencem tőle a Sweet Sixteen.
Billy Idol - Sweet Sixteen

Scooter-től igazából csak egy szám tetszett és az elmúlt 6-7 évben nem is hallgattam meg tőlük semmit, de abban a számban is leginkább csak egy rész, méghozzá amikor azt üvölti, hogy Fire, nos abban a pillanatban átkapcsol az agyam. Néha csak hangulatilag, de általában inkább egy másik világba, méghozzá fantáziaharcok földjére, ahol én vagyok a legyőzhetetlen hős, gondolom ez csak amolyan gyerekkori ábránd, de attól még tetszik.
Scooter - Fire

Ha már úgy is benne vagyok az anime-s zenékben, akkor íme még egy. Ez nem más, mint ami a Toriko jelenlegi és egyben harmadik endingje. Sajnos az általam bemutatni vágyott videót eltávolították szerzői követelések miatt, de ennek ellenére itt van egy rövidebb verzió.
Nem tudok különösebben semmit sem írni magáról a számról, egyszerűen csak tetszik
Leiri Leo/Ieiri Leo - Sabrina

Szerk.:
A hegedűs részt elfelejtettem leírni.
Ez az egyik kedvenc hangszerem, de sajnos nem tudok rajta játszani, nos, végülis mindegy. Az első szám az nagyon tetszett míg a második kettő nem annyira, talán az a legmegfelelőbb kifejezés, hogy nem elég dinamikusak.
Ennek ellenére a harmadik számnak a középső harmada az elég jó. A lány pedig nem semmi. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 16, 20:45:33 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4751 Dátum: 12 feb 16, 20:23:23 »

Ez a Billy Idol szám is jó, még van egy kedvencem csak most nem jut az eszembe -.-' nade majd talán holnapra meg is találom.

Scooterhez nagyon sok emlék fűz igazából, sok nosztalgikus emlék jön elő mikor hallgatom Nevet egyik testvérem hallgatta sokat és általa én is. Bár nem tudom csinál e még számokat, már jó ideje semmi jó úJat nem hallotam tőle... De már öregszik. De szetem a mikrofonját. Az a szám egyébként nagyon jó, meg ahogy a Firet kiabálja.Nyelvesít

A hegedüs számok közül nekem is az első tetszik a legjobban, de a második se rossz, bár értem miiért írtad amit írtál.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 16, 20:24:36 írta Minagi » Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4752 Dátum: 12 feb 17, 22:11:10 »

Ha már tegnap is volt Enigma, akkor hoztam ma is még kettőt.

Enigma - Silent Warrior
Enigma - MMX The Social

Valamint egy általam nagyon kedvelt indián együttes(?) zenéjét.
Sokat láttam őket itt Miskolcon egy időben, remélem a Kocsonya fesztiválon megint itt lesznek.

Amawa's - The secret of the indians
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4753 Dátum: 12 feb 17, 22:40:47 »

Én a Balatonnál szoktam őket látni. Nem azért írtam mint hogy a kettő kizárná őket, csak ... érdekesség képen. Nyelvesít
De most egy olyan gépnél vagyok ahol nincs hangfal.  Sír (Ahogy írok csinálok magamnak zenét... még nem az igazi. >_<)

De jöttem én is számmal, remélem még nem mutattam őket, ha igen akkor nagyon rég és senki nem emlékszik rájuk. smirksweat
Shiro Sagisu - Orbit (Kido)
Shiro Sagisu - Cycle of Rebirth (Rinne)
Jerry Goldsmith - It's a long road ->Ez egy nagyon epikus szám!
Ayreon - Merlin's will

Tuti mutattam Ayreont még régen a The Human Equation c. albumukból, de próbálok emlékezetből olyat tenni amit eddig nem. (Még két másik albumuk is meg van, de az a kettő nem fogott meg annyira anno mint ez... de régen is hallgattam őket egyébként. Pirul)
Ayreon - Love
Ayreon - Loser
Ayreon - Realization

És végére egy kis...
Def Leppard - Pour Some Sugar On Me
Def Leppard - Animal
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4754 Dátum: 12 feb 18, 00:34:28 »

A Def Leppard azonnali khm megszerzésre került, az összes album.

Az Ayreon is tetszik, jó ez a musical szerű album, kár, hogy a végén a "fickó" beszívja.

A Casshern-nek igazából az anime-je érdekelne, főleg a 35 részes TV sorozat, de a 4 részes OVA (A 24 részes 2008 sorozat nekem is megvan.) se lenne rossz, de sehol sem találom őket, na mindegy majd talán egyszer. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 18, 11:51:16 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 315 316 [317] 318 319 ... 412
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!