24 jún 16, 08:28:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 412
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Zenék & Klipek & Musicalek  (Megtekintve 814354 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Akatsuki Gaara
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 233


☆ тє¢нσтαқυ ☆ «xχx»яι¢нιмαяυ«xχx»


WWW
« Válasz #2040 Dátum: 09 jan 09, 16:45:21 »

Hitler Sings "The Jeffersons" Theme
x'D ez kész...
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #2041 Dátum: 09 jan 09, 16:48:18 »

a  szorakoztatoipar minden ágát a  közönség  formálja.. nagyon ritka  az  a  zenekar ami nem formálodik át a közönség  hatására..  ottvan  Manson.. a  Slipknot..  a  SOAD.. csakhogy pár "nagy" ot  mondjak.. minden zenekar  válltozik 1  idő után  a  közönsége miatt.. amelyik nem azoknak álltalában be is hal a  "karrierje"
Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #2042 Dátum: 09 jan 10, 11:53:11 »

Ritkával egyetértek, te meg felsoroltad a leghíresebb legeldivatosodottabb zenekarok neveit.

Egyáltalán nem minden zenekar változik, van több tízezer (nem mondok sokat), amik nem változnak, azt a stílust játsszák, amit szeretnek csinálni, és kész. Ja, és ez csak az extreme metál színtér.

Egyet kiemelve, pl. Archhgoat. 2005ös az elsö lemezük, mégis régi garázshangzásu black metál, mint 15 évvel ezelött. Van sok rajongojuk, persze nem annyi, mint az ilyen SOAD, slipi és stb. féléknek, de a felnöttebb, érettebb korosztályból kerülnek ki.

De tudnék még sokat mondani, pl. Warbringer, régi stílusu thrash, pedig nagyon friss banda.

Az ilyenek nem karrierért, és pénzért csinálják a zenét, hanem mert szeretnek játszani. Emellett tisztességesen dolgoznak, ami ugy gondolom becsülendöbb, mint a kib*szottul meggazdagodott "zenészek", unalmas mainstream, hatásvadász klisékkel. Ugy van ez, hogy nem az igazán jó zenészek manapság a híresek, hanem azok, akik eladják magukat és elkezdenek tiniemopunci nedvesítö zenét játszani. Tisztelet a kivételnek.
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #2043 Dátum: 09 jan 10, 12:16:09 »

senki nembeszélt  stílusbeli váltásrol tisztelt  zenetudományi akadémián végzett hallgato...
Slipknot  is  kicsit  kiforrottabblett ahhogy  Manson és  a SOAD is.. nem olyan keményen tolják mint  előtte.. és  igen hiressak.. mert  jo az amit csinálnak..
extreme  metal  meg  igazán igénytelen egy műfaj.. én kb  a  hard technohoz  tudnám hasonlitani.. az ilyeneket  csak  a feltünési viszketegségben szenvedő emberegyedek hallgatnak huzamosabban... szal aki ilyesmit  hallgat az nem az igényességéről híres xD a továbbiakhoz meg csak még 1 X elkell olvasni az elősző háeszeket ^^ 


>  jahh és  mellesleg aki nem  a  pénzért játszik annak az életben nemlessz lemezszerződése  sem  lemeze :'DD ez egy  hülyeség.. attol h valaki pénzért  csinálja  azt  amit  csinál attol még  csinálhatja  szenvedéjjel és beleéléssel.. mertszereti..
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 10, 12:22:45 írta Adachi » Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #2044 Dátum: 09 jan 10, 12:24:19 »

Nyugodjatok meg és hallgassátok meg eztxDD.

http://www.youtube.com/watch?v=gC1xuVCBl4o

Amúgy szerintem valamivel bonyorultabb ennél ezxDD. Egy együttes a saját zenéjét játsza és ehez tartja magát könnyen lehet, hogy a manager vagy a kiadó mondja meg nekik mit tegyenek... különben nem adják ki a zenét. Ők is pénzből élnek és idővel megérzik a szagát isxDD.
Kevés együttes van akik képesek végig menni az úton úgy ,hogy a pénz nem befolyásolja őketxDD.

Ezt is hallgasátok megxDD MOST!xDDD
http://www.youtube.com/watch?v=yVBB2upbVys
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 10, 12:33:23 írta Hiei » Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #2045 Dátum: 09 jan 10, 12:41:11 »

extreme  metal  meg  igazán igénytelen egy műfaj.. én kb  a  hard technohoz  tudnám hasonlitani.. az ilyeneket  csak  a feltünési viszketegségben szenvedő emberegyedek hallgatnak huzamosabban... szal aki ilyesmit  hallgat az nem az igényességéről híres xD a továbbiakhoz meg csak még 1 X elkell olvasni az elősző háeszeket ^^ 

hát te nagyon hülye vagy Szomorú

az extreme metál igénytelen? a legnehezebben eljátszható stílusok bmeg.

pl. vegyük a legdurvábbat, a technical death metált. egy átlag mainstream számban 2-3 gitár riff váltakozik végig. egy tdm-ben ennél sokkal több, ismétlödések nélkül, mellesleg nehezebb is eljátszani sokkal öket.

Muhammed Suiçmez.

A világ egyik legdurvább gitárosa. Kb. az összes ilyen híresebb zenekar gitárosának tudása összeadva is kb. a felét érné el az ö szintjének. Megnézném, hogy azokat valaki 10-15 év gyakorlás nélkül eljátssza simán.

Olvasgatom ezt a hszedet és egyre jobban felb*sz. Azért ez már szánalmas, hogy minden mélyebb ismeret nélkül leigénytelenezni a legnehezebben eljátszható stílusok egyvelegét...
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 10, 12:42:54 írta Seed » Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #2046 Dátum: 09 jan 10, 12:42:14 »

az igénytelenség nem abban nyilvánulmeg  h micsinálnak  a  bandatagok hanem h mit  adnak elő ^^
szoloban  akármilyen jol ha  összerakva  a szám  1  rakás  semmit  mondo összevisszaság.. és  az ilyen zenére  mint  mondtam álltalában a feltünésiviszketekséggel szenvedők kaphatok.. mertigyprobálnak meg  kitűnni  a többi ember közül...
Manson is beteg zenét játszik.. meg  maga  az ember  se  normális.. mégis  hallgathato zenét  rak össze...
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 10, 12:44:42 írta Adachi » Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #2047 Dátum: 09 jan 10, 12:43:49 »

az igénytelenség nem abban nyilvánulmeg  h micsinálnak  a  bandatagok hanem h mit  adnak elő ^^

lóf*szt. az, ami kevésbé befogadhatóbb mint a táncikálós mainstream fosok, nem igénytelenebb. szánalmasan hülye vagy hozzá, bocs. Szomorú legalább ne okoskodnál akkor róla. most nagyon felb*sztál ezzel. Szomorú

"szoloban  akármilyen jol ha  összerakva  a szám  1  rakás  semmit  mondo összevisszaság.. "

ez meg téged minösit. lehet, hogy neked összevisszaság, de sokan vannak, akik bele tudnak látni.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 10, 12:48:19 írta Seed » Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #2048 Dátum: 09 jan 10, 12:50:57 »

én nem táncikálos fosokrol beszélek hanem emberi igényeségről.. éstéged nem a  hozzáértésem ****  fel hanem az h  leszolom azt  amit  hallgatsz..
de  ugyebár ez  egy forum.. és  másnak is  lehet véleménye.. ezt  felkell válalni ha  hozzászolsz bármihezis..
és attol h én nem  wikiről meg  egyéb nagyokos helyekrő másolom be a  baromságokat  mint  egyesek attol még  énis  éjjelnappal hallgatok zenét  és igencsak  válltozatost.. halgatok elég brutal  death ot és black et is..  de  amit  az én szervezetem nemfogadbe  azt  nem fogadja be..
lehet  h nem értek hozzá.. nemjárok zenesuliba és  hasonlok..  de  legalább a saját  véleményemet  irom  le...
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 10, 12:51:57 írta Adachi » Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #2049 Dátum: 09 jan 10, 12:52:54 »

?!!!!! : D : D

nem használok wikit a véleményem elmondásához ··

nem az b*sz fel, hogy leszólod, hanem hogy ugy szólod le, mintha jobban értenél hozzá mint én (ami nem így van), és mikor megvédem azt amit leszóltál és én szeretek, felhozod ironikusan a zeneiskola témát.
Naplózva
Nihilus
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 399


« Válasz #2050 Dátum: 09 jan 10, 12:53:24 »

Hülye vagy, Adachi, bazdmeg.
Az extreme metál teljesen komplexebb, mint hogy igénytelennek lehessen nevezni.
Én hallgattam már eleget, és nekem elhiheted, hogy egy olyan témát fikázol, amelyről fingod sincsen.
A SOAD meg a Slipknot jó zenét csinálnak, hallgatható, de hogy jobbnak nyilvánítod ezeket a nu metal/power metál egyszerű hangzású fostalicskákat, mint az extreme metált, az kibaszottul szánalmas, komolyan. :|
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #2051 Dátum: 09 jan 10, 12:56:52 »

ismerlek már annyira  htudom h igyvan xD ésmellesleg pároldallal ezelőtt te  magad  irtad h ilyes oldalakrol szerzed a "tudományod"
és akármitismondassz számomra  igénytelen marad ^^ ezen azsemváltoztat  h  leszánalmasozolzarozol :'DD
vélemény az vélemény ^^


>  hirtelen mindenki ilyen okoslett ? Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 10, 12:58:18 írta Adachi » Naplózva
Nihilus
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 399


« Válasz #2052 Dátum: 09 jan 10, 12:58:28 »

>  hirtelen mindenki ilyen okoslett ? Szomorú
Én mindig is okos voltam, veled ellentétben.
Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #2053 Dátum: 09 jan 10, 12:59:50 »

Mhmm, régebben bandák történetét olvastam el ott. Azóta már áttértem az Encyclopedia Metallumra, ami sokkal kiterjedtebb. Mellesleg, a stílusokról történö véleményemben szereplö dolgok nem szerepelnek ilyen helyeken olyan részletesen, ahogy én leírom.

">  hirtelen mindenki ilyen okoslett ? Szomorú"

Hát ebben a témában okosabb mint te. Igen.
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #2054 Dátum: 09 jan 10, 13:02:02 »

Megint tiszta hülyeségeken veszekedtekxDDD.

Ahány ember annyi stílusxDD mindeki azt hallgat amit szeret és attól még az amit nem hallgat se lesz rosszabb csak számára emészthetetlenxDD.
Nem nagyon tudok mit mondani a Death Metalról mert nem hallgatomxDD.
Nem a zenében van a hiba Ada azért mert te nem szeretedxDD. Seed neked pedig mondom nem Adában van a hiba azért mert neki nem tetszikxDD.

Ez egy ilyen világ a gettóban nem nő virágxDD. Bár asszem ez olyan mint raper létemre nekem 50 centxDD. Én is utálomxDD túl populáris és túl sz*rxDD.

Ám, attól még elfogadom, hogy valaki szeretixDD.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 10, 13:02:49 írta Hiei » Naplózva
Oldalak: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 412
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!