24 jún 23, 03:33:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 136 137 [138] 139 140 ... 412
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Zenék & Klipek & Musicalek  (Megtekintve 827312 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #2055 Dátum: 09 jan 10, 13:03:23 »

Nem a zenében van a hiba Ada azért mert te nem szeretedxDD. Seed neked pedig mondom nem Adában van a hiba azért mert neki nem tetszikxDD.

Pontosan.


Nem az idegesít, hogy nem tetszik neki, hanem hogy ugy fikázza, mintha sokkal jobban értene hozzá és örületes marhaságokat mond róla.
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #2056 Dátum: 09 jan 10, 13:06:58 »

látszik az előadásmododbol.... tényleg.. csak ugy árad  belőled  az értelem xD
ugytámadsz mint  1  gyerek akinek elvették a  játékát xDDD
de  mellesleg  nekem ennyi elégisvolt.. nemszeretném ilyen csökönyösség  és vitaképesség miatt bannoltatnimagam..
tetszik ? hát  hallgassátok.. linkeljétek...  de  kiváncsi vagyok az ezrek akik idejárnak és  meghallgatják a linket hány másodbercig  birják azt épp aktuális mjuzikot :'DDD


>  bocs  mindig  elfelejtem azt  a  ****  zenetudományivégzetséget amit olynehezen megszereztél Szomorú

>  mégmindig  csak véleménynéltartok Hiei Nevet... de kiisaz aki hülyézik..szánalmasozik stb ?  Gondolkozik... lehet Nevet komolyan.. tényleg  én kibirom... majjdha  mutatsz nekem 1  diplomát kacsint

>   nem.. sokkalinkább ugycsinálok mintaki elmondja  a saját  egyéni véleményét Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 10, 13:07:43 írta Adachi » Naplózva
akakashi26
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 198


« Válasz #2057 Dátum: 09 jan 10, 13:08:35 »

Demizson--> http://www.youtube.com/watch?v=54Hpe163xpg
beszarás ikszdé szerintem jólett
Just lose it--> ez alapján a demizson ikszdé http://www.youtube.com/watch?v=HdG1_7aGl8I
Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #2058 Dátum: 09 jan 10, 13:11:04 »

Már nekem fáj a belöled áradó hülyeség.

">  bocs  mindig  elfelejtem azt  a  ****  zenetudományivégzetséget amit olynehezen megszereztél Szomorú "

Na most, ez nem gyerekes? Minden hozzászólásodban ellövöd, miután észérvekkel megvédem az általam kedvelt zenei stílust a te rohadtnagy marhaságaidtól.

Mond, hogy nem tetszik, de ha azt mondod rá, hogy igénytelen, stb. vagy süket vagy, vagy retardált.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2059 Dátum: 09 jan 10, 13:19:07 »

Zenei ízlésről inkább ne itt vitázzunk... Mindeninek más... Főleg mert olvasni is fáj a kakaskodást...

Hallgassuk inkább ezt: Marilyn Manson - rock is dead

Általában útálom Mansont mint embert a stílusa, a megjelenése, meg a polgárpukkaszó hülyeségei miatt, a zenéit se nagyon hallgatom, de ez okés... Lhet hogy valakinek nem tetszik, lehet hogy fos, de amilyen hülye vagyok, ez a szám kivételesen bejön..
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 10, 13:21:13 írta Gabesz » Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2060 Dátum: 09 jan 10, 13:29:13 »

De azért ada teljes mértékben másról beszéltünk
Az, hogy egy zenekar figyelembe veszi a közönség igényeit is, vagy az, hogy egy zenekar CSAK a közönség igényeit nézi, nem ugyanaz. Vannak a Seed által is említett bandák, akik tényleg kitartanak amellett, amit ők akarnak és amit ők szeretnek. Akinek tetszik, tetszik, akinek nem, nem kötelező...ezért is van kisebb táboruk.
Amiket felsoroltál, tény, hogy változtak, formálódtak, de egyrészt mindegyik elindult valahonnan és meghagyta azt az egyedi stílusát, ami az együttest azzá teszi, ami

Skillet és hasonló zenekarok esetében nem volt egy alapkoncepció, megalakultak és onnantól kezdve csak a közönség kívánságainak a kielégítése volt a cél...

Edit: tojok rá, hogy 15 új hsz érkezett azóta xD

Edit2: Már ne is haragudj Ada, de
a. Miért is baj, ha valaki utánaolvas annak, amit szeret? Akár google-ban, akár wikin. Azt meg te is látod, hogy amit seed írt az EGYÉNI véleménynyilvánítás, nem kimásolt szöveg
b. olvasva teljesen megértem Seed-et. Sokat beszéltem vele erről a témáról, kifejtettem, hogy NEM TETSZIK ez a stílus, nem hallgatom, mégsem tekintem igénytelennek...nem tudom megérteni, ergo véleményt sem nyilvánítok róla, mert ez éppoly gyerekesség, mint az általad 5-ször elsütött poén, hogy Seed-nek van -e végzettsége, avagy sem.

Tessék, nekem van, közlöm veled, konzervatóriumot végeztem, linkelhetnék Mozartot. Nem érted, nem is akarod megérteni, kiröhögnéd és valószínű -ahogy te fogalamztál- az idelátógató több ezer ember kiröhögné. Oldalakkal ezelőtt olvastam egy hsz-t, miszerint: "Klasszikus zene, hallgassátok :'D"
Nem tudom, hogy ki írta, nem bántani akarom őt, és arra sem esküszöm meg, hogy ez így volt szúrúl szóra...mindenesetre elkeserítő, hogy ma már  aklasszikus zene röhejes és ciki. Pedig AZ aztán igazán igényes zene...persze neked nem tetszik, ergo szar...ehh, fölösleges is tépnem a szám
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 10, 13:47:30 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
akakashi26
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 198


« Válasz #2061 Dátum: 09 jan 10, 13:31:39 »

Seed én csak beraktam, nem én csináltam ... ezért van ez a topic vagy nem Szomorú neharagudjatok rám Neeem én csak szimplán hülye vagyok, de nem vagyok roszgyerek Neeem

Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #2062 Dátum: 09 jan 10, 13:34:01 »

Seed én csak beraktam, nem én csináltam ... ezért van ez a topic vagy nem Szomorú neharagudjatok rám Neeem én csak szimplán hülye vagyok, de nem vagyok roszgyerek Neeem



Te meg mi a kivert f*szról beszélsz? Ohh My God

Nem hozzád intéztem szavaim. ··
Naplózva
akakashi26
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 198


« Válasz #2063 Dátum: 09 jan 10, 13:36:55 »

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa >.<# oksa jólvan Nyelvesít
hátigen látod, télleg hülye vagyok, és most kajába fojtom magam és a hülyeségem bye bye
Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #2064 Dátum: 09 jan 10, 13:39:29 »

Na, egy kis zene:

http://www.youtube.com/watch?v=2rmuKUSlV6U

véleményem szerint a legjobb számuk, régi, zuzós, perfekt.
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2065 Dátum: 09 jan 10, 13:49:28 »

Szeretem ezt a bandát...amúgy előző postom editálva lett lentebb Mosolyog
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #2066 Dátum: 09 jan 10, 14:16:39 »

Emelkedett, orgonás, ugyanakkor a vokálból adódóan gonosz hangulatu zene: http://www.youtube.com/watch?v=dwbdGkDPJLY csak ez az egy ilyen számuk van, a többi zuz.
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #2067 Dátum: 09 jan 10, 14:20:18 »

sztem  Ritka félreértettél.. mellesleg a klasszikussal semmibajom mert  !hallgathato!
 :O bullet.. bullet joféle... demivel  énis  linkeltem már korábban faW ot  igy értelmetlen lenne még 1X

joval nyugisabb...
http://www.youtube.com/watch?v=RXMqrbi-rSY
és 1  kicsit pörgősebb Mosolyog
http://www.youtube.com/watch?v=1q-k-uN73Gk
Naplózva
Nihilus
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 399


« Válasz #2068 Dátum: 09 jan 10, 14:40:43 »

Nyilvánvaló, hogy egyikőtök se ismeri az egyik kedvencemet, a japán Gallhammert.
Blackened Doom Metal-t nyomnak, szerintem elég jól.
És ezt még csak megtetézi, hogy 3 szép japán lány alkotja a bandát, akik kb. most lehetnek 20 évesek. ikszdé
Szerelmes vagyok. ikszdé

Gallhammer - World To Be Ashes
Gallhammer - Blind My Eyes

Európában turnéznak, remélem jönnek ide is. Nevet
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #2069 Dátum: 09 jan 10, 15:00:13 »

hmm.. érdekes
háténnekem elősször  mint csaj énekes .. ez  a kis drágaság jutott  eszembe  Pirul
http://www.youtube.com/watch?v=mZM-d2qD15E&feature=channel
ésugyan toom h  másoknak  nemfog tetszeni de szarok rá Nevet xDDD
http://www.youtube.com/watch?v=0t0FGyhB6C8&feature=related
Naplózva
Oldalak: 1 ... 136 137 [138] 139 140 ... 412
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!