24 jún 16, 06:08:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 412
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Zenék & Klipek & Musicalek  (Megtekintve 814064 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Nihilus
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 399


« Válasz #120 Dátum: 07 júl 07, 23:04:53 »

A Linkin új albuma nekem tetszik,simán egyenértékű a máik 2-vel,de nem tudom eldönteni melyik a legjobb...hm,talán a Meteora :Mosolyog Az RHCP-t azért birom mert egyszerűen nem normálisak Nyelvesít Nézd meg a Hump de pump klippjét,é te sem tudod már őket komolyan venni >Nevet De én szeretem a betegesenröhejes doloat,ezért is bírom az RHCP-t...
Naplózva
AtrHkOrd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #121 Dátum: 07 júl 07, 23:14:36 »

Ó a This is The New Shit egy isteni szám! Nekem is az volt a legelső, amit meghallottam (azaz második, első a Tainted Love volt, de az más kérdés, feldolgozás, azzal kapcsolatban meg fenntartásaim vannak), de utána felfedeztem a többi számát is a Művészúrnak. De máig az az egyik kedvencem... mondjuk a budapesti koncert óta a The Love Song árfolyama erősen emelkedett, ugyanis az volt a show nyitódala... frenetikus érzés volt! Meg amúgy is jó az a szám.

A feldolgozásairól annyit, hogy szeretem őket, én ezt az egészet csak Manson "1-ről a 10-re" programjának hívom, azaz rossz, vagy kevésbé jó számból csinál egy bombasztikusan frenetikusat. A baj csak az, hogy sokan csak ezeket ismerik, mert el akarják hitetni az emberekkel, hogy Manson eredetit, egyénit alkotni nem képes, csak feldolgozni tud. És ez hülyeség, akárcsak egy nagycsomó sztereotípia, ami vele kapcsolatban látott napvilágot. Azért az tény, hogy 10 emberből 8 a Sweet Dreams-et említi, ha Mansonról kérdezik. Pedig a saját számai sokkal jobbak. 8)

Amúgy teljesen igazad van th: sokan tényleg nem értik az új sz*rt, csak akarják. ;D
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 07, 23:16:56 írta AtrHkOrd » Naplózva

Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #122 Dátum: 07 júl 07, 23:33:00 »

én speciel nem vok Manson fan de a számait és a feldolgozott számait egyaránt elismerem...Mi a címe annak, amelyika Kaptár című film betétdalaként vállt ismertté? a kedvenc Manson számom! Nevet
Naplózva
th
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2079


Táncoló levélárnyék


WWW
« Válasz #123 Dátum: 07 júl 07, 23:35:04 »

én speciel nem vok Manson fan de a számait és a feldolgozott számait egyaránt elismerem...Mi a címe annak, amelyika Kaptár című film betétdalaként vállt ismertté? a kedvenc Manson számom! Nevet

a resident evil OST-n én ezt a számot találtam Marilyn Manson - The Fight Song (Slipknot Remix)
Naplózva

Gues Who's back?
Fogadott testvéreim Cart, Ss1d, VB, Tapion-sama, Slay és Pandy
A Fórum nemhivatalos megmondó embere
"Mamamamamaaaa"
Azújnevem: "th rizs-kun" by Arvael
Lányom: Đestri
Just Dance
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #124 Dátum: 07 júl 07, 23:35:57 »

köszönöm...hátamatborzongató az a szám^^
Naplózva
AtrHkOrd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #125 Dátum: 07 júl 07, 23:41:07 »

 ;D Az a szám nem túl nagy durranás, bár remix, nem is kell csodát várni tőle. Amúgy egyedül azt tudom, hogy a Tainted Love a Már Megint Egy Dilis Amcsi Film betétdala, hallottam, hogy a Matrix-é a Rock Is Dead, meg a This Is The New Shit (bár én a Matrix-mániából kimaradtam), meg hogy talán a Spawn-é a Long Hard Road Out Of Hell. De a Kaptárról fogalmam sincs. De azt a Slipknot remixet ismerem. 
Naplózva

Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #126 Dátum: 07 júl 08, 03:06:05 »

Satelit...nagyon nyugtató egy zene...hmm...de sajna nincs róla linkem... Szomorú
illetve csak ez a wowos...http://youtube.com/watch?v=_LwJbltMSqw
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 08, 15:44:44 írta Gaara.kage » Naplózva
Necro
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488

Hát.. ő... Nihil? SZOTE OLÉÉÉ


« Válasz #127 Dátum: 07 júl 09, 10:08:24 »

A Summoningal találkozott már valaki? Műfaj: metal, témák: sok-sok gyűrűk ura. Nevet
Most találtam őket. Mosolyog

Hmm... Gondolom mondtam már, de szeressük a Theriont is! Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=DUt3TT-1wXg
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 09, 11:44:35 írta Necro » Naplózva
Gaarahun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 166


« Válasz #128 Dátum: 07 júl 09, 15:27:55 »

ismeritek a magyar együttest? a nevük is jó.... Dísztraktor Nevet várjatok keresek linket

Találtam, ez egy nagyon jó számuk Nevet http://www.youtube.com/watch?v=KVpEZAM4GUA
címe: Beton Szar
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 09, 15:29:15 írta Gaarahun » Naplózva
Necro
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488

Hát.. ő... Nihil? SZOTE OLÉÉÉ


« Válasz #129 Dátum: 07 júl 09, 15:29:08 »

Júj, adjál! Már hallottam róla...ikszdé
Naplózva
Gaarahun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 166


« Válasz #130 Dátum: 07 júl 09, 15:30:23 »

http://www.youtube.com/watch?v=KVpEZAM4GUA tessék belinkelem megint ha nem láttad Mosolyog
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #131 Dátum: 07 júl 10, 02:22:48 »

"Ismeritek a Dzsumbi csajt ? Legtutibb atom zene, maga az isten irta es lepraclizta a világ legkirályabb bandajanak a kiba*zott TIMEnak." Itt 1 link http://www.youtube.com/watch?v=Z56DYo9WGQ8 "a mozib*zi.com-os kis répazabalo csibe p*ncikat meg üzenem elintézzük"

Ez mind igaz es megtörtent esemenyen alapul kiveve amik Jay es Nema Bobot erinti az mind kitalat es teljesen hülyeség Nevet.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Válasz #132 Dátum: 07 júl 10, 08:45:35 »

Hú ezt tényleg nagyon állat.

Na ezt nézzétekm meg: http://www.youtube.com/watch?v=OkCIF2nAFEw
Ez a Death Note első openignjének eredeti változata. Csak a sotrozat iránti tiszteletből nem a vicc topicba raktam.

Ez meg a második outro: http://www.youtube.com/watch?v=Y5SMSnBZ4jA
Ez már jobb de ennnek is érdekes a klippje.

Na és persze itt van a második intro: http://www.youtube.com/watch?v=GuJLcNBQlzg&mode=related&search=
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 10, 08:51:41 írta Balin » Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #133 Dátum: 07 júl 10, 13:02:39 »

Szerintem Balin az a 2. az csak kamu, ezt abbol gondolom ho szinte sehol nem jol tátognak Nevet. Őszintén szolva szerintem a 3. sem az Mosolyog, ez csak ien japok csinalta vicc szerintem ha meg tevede akkor meg eleg szanalmasak Nevet.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Necro
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488

Hát.. ő... Nihil? SZOTE OLÉÉÉ


« Válasz #134 Dátum: 07 júl 10, 13:04:28 »

Hát, ő, na... Az elsőben vannak a leg"érdekesebb" emberkék... :-X
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 412
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!