24 szep 22, 12:36:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1307123 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1875 Dátum: 08 jan 10, 19:26:49 »

Az adatkönyv szerint a "sima" Naruto végén (amikor Sasuke meglép, és nem a fillerek után):

D: 7
C: 1
B: 1
A: 2
S: 0
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gibson
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #1876 Dátum: 08 jan 10, 20:00:07 »

csak azért mondom mert Genin szinten hány Jounin szintűt vert meg .... pl a Csillag falus küldetés alatt,  bocs ez off lesz de ha a Kazekage visszaszerzése nem S szintű akkor mi lehet az S szintű ... csak kérdés nem mellre szívni
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1877 Dátum: 08 jan 10, 20:08:19 »

Bocs, de most nem a Chidori/Raikiriről fogok beszélni, hanem egy kicsit visszatérnék/áttérnék a Sharingan témához. Tehát azon gondolkodtam, hogy Kakashi Sharinganos szeme mint rendes szem is funkcionál, vagy csak mint sharingan? Tehát eredetileg arra a szemére vak, vagy lát rá rendesen? Mert akárhányszor használja a bal szemét, mindig váratja az ellenfelét. Ez most azért van, mert chakrát gyűjt, hogy használhassa, vagy csak hatásfokozás?
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1878 Dátum: 08 jan 10, 20:17:51 »

Gibson! Naruto nem kapott a hokagétől még konkrét parancsot gyilkosságra! (úgy tudom az az S szint)
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1879 Dátum: 08 jan 10, 20:24:01 »

Kakashi bal szeme nem funkcionál rendes szemként, ezért takarja le a  szemét a homlokvédőjével, ha nincs szüksége a sharinganra. Szerimtem a sharinganos szemével is lát rendesen, csak ha sokat használja, kimeríti a chakráját.  ???
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1880 Dátum: 08 jan 10, 20:33:56 »

Gibson, ezek mind-mind fillerek, amiket felsoroltál.
Mizuki kétszer is szerepelt, de csak az nem volt filler, ami még a sorozat elején volt... az meg nem volt semmilyen küldetés...
És ha megnézed, Chakra pontosan elmondta, hogy épp, amikor Sasuke meglép (és nem sikerül visszahozni), azután készültek az adatok. Nos a Shippuuden-beli Naruto ereje már más tészta... Hümm-hümm
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1881 Dátum: 08 jan 10, 21:08:51 »

Erre én is gondoltam, hogy a chakra felhasználása miatt van letakarva a Sharinganos szeme. De nem értem, hogy ha mindig működik, akkor miért kell chakrát gyűjtenie mielőtt használja, vagy tényleg valami hatásfokozás?

UI.:
Bocs az ismétlésért, de az olyan bunkón hangozna, ha beírnám, hogy lásd előző hozzászólásom
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1882 Dátum: 08 jan 10, 21:11:42 »

Nem hangzana az bunkón... én is úgy szoktam, minek ismételni, aki akar visszaolvas.

Én eddig úgy vettem észre, hogy csak az MS-hez kell chakrát összpontosítani, a "Copy ninja" megy anélkül is.

De ez már kezd egy kicsit tényleg Kekkei Genkai - Sharingan lenni... Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
memoryan
Vendég
« Válasz #1883 Dátum: 08 jan 10, 21:14:48 »

CSak egy kérdés ehez a témához:

Kakashi sharingánja akkor is be van kapcsolva, ha el van rejtve, tehát nem azért takarja el mert sok chakrát használ, mert így is használ igaz használat közben több chakrát használ, de akkor is használ chakrát, ha el van takarva ugye?

Ui.: az Kakashi sharingánja, annyira nem OFF ugye?
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 10, 21:15:22 írta memoryan » Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #1884 Dátum: 08 jan 10, 21:19:02 »

Csak egy kérdés a hivatalos könyv szerin Gaara megmentése nem 'S' volt, de Gaiéknak /Konohamarunak/ azt mondta, hogy 'S' szintűre mennek
Naplózva
Csiti
Vendég
« Válasz #1885 Dátum: 08 jan 10, 21:21:14 »

Használnia kell, mert különben nem lenne érterlme eltakarni.  A lényeg, amit én eddig kiszedtem harcaiból és Kakashi Gaidenből, hogy a sharigan mindig megy, de ha letakarja ugye akkor becsukja a szemét, így nem használja. Mert a szemünk igazából csak akkor van "kikapcsolva" ha be van csukva. Szóval levonva  a konklúziót pihenteti a szemét és tartalékolja a chakráját.

Még előző "témához": szeintem Kakashinak le kellett másolnia valakiről a Rasengant, mert neki ha jól emlékszem nincs szél elemű chakrája így megtanulni nem tudja. A bökkenő csak az, hogy nem hinném hogy a Yondaiméről msáolta lée, mert 1, akkor a shariganja még teljesen kezdetleges és a mostanihoz képest gyenge volt,  a msáik meg hogy valószínűleg neki is kellett egy hozzászokási időszak a félszemhez.
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1886 Dátum: 08 jan 10, 21:23:14 »

szerintem se Minatótól tanulta el, de a rasenganhoz nem kell szél elemű chakra, szal simán megcsinálhatta.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1887 Dátum: 08 jan 10, 21:26:08 »

Miért kéne szél elem a rasenganhoz? Kakashinak ezt nem kelett lemásolni senkitől, mert simán meg tudta tanulni!
Egyszerű chakraáramoltatás az egész! Kakashi jó a chakrája irányításában, tehát képes erre!
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1888 Dátum: 08 jan 10, 21:28:54 »

Citi írta, hogy mivel nincs szél elemú chakrája nem tudja megtanulni.
Erre reagáltam.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1889 Dátum: 08 jan 10, 21:30:10 »

Ez vagy baki, vagy Tsunade összekeverte a besorolást...  ??? Vagy tényleg S szintű volt a küldetés...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!