24 szep 22, 13:18:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1307159 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #1860 Dátum: 08 jan 09, 08:27:05 »

jah sztem azt választanak meg hokagénak akit akarnak, Tsunade is missing nin volt asszem. amugy nem chakrától függ, hisz sokkal több van neki mint Kakashinak.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1861 Dátum: 08 jan 09, 13:21:39 »

Tsunade nem volt szökött shinobi...
A Hokage lesz-e Naruto téma nem itt van.
A Hokage lesz-e Kakashi meg főleg nem Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1862 Dátum: 08 jan 09, 13:27:05 »

Sasuke is még csak genin... ha valami csoda folytán mégis valahogy sikerülne visszakeverdni őt Konohába, Narutóval összeállhatnának a chuunin vizsgák erejéig Nevet Plusz valakit még keresnek... mondjuk Kabutót, mert ő is genin xDD
(bocs, asszem megártott a túl sok narancslé)

Amúgy tényleg nem elég az erő ahhoz, hogy chuunin legyen valaki - taktika is kell hozzá... nem véletlen hogy abból a vizsgából egyedül Shikamaru kapta meg a megtiszteltetést Mosolyog
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1863 Dátum: 08 jan 09, 13:32:07 »

Moderátor:
Ennek a találgatásnak semmi értelme... (nem tudunk semmi biztosat, sőt bizonytalant sem) csak felesleges hsz cséplés, semmit nem tesz a Kakashi témához.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1864 Dátum: 08 jan 09, 13:37:00 »

A Rasengant biztos, hogy a tanárától (Yondaime) tanulta, hisz nem sokkal előbb belinkelt kép után (ha már lúd/spoiler, akkor legyen kövér) úgy emlékszem, mintha megjegyezné, hogy igen, tudja, de mivel nincs benne elemi manipuláció és neki per pill. akkor anno arra volt szüksége, kifejlesztette a Chidorit, ami tiszta elemi manipulált technika. Ergo Yondaime megtanította neki, de neki másra volt szüksége, ezért kifejlesztett egy saját technikát.
Ne?

(de ha nem, akkor én miért emlékszem így...? ???)
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1865 Dátum: 08 jan 09, 13:44:36 »

Ezt így konkrétan nem mondja, csak annyit, hogy (ahogy Kakashi,) a Negyedik sem tudta a saját elemét belevinni a Rasenganba. És ha olyan könnyű lenne a természetmanipulásció, akkor nem szórakozott volna annyit a Chidorival.

Naruto manga 321/7-8-9-10
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1866 Dátum: 08 jan 09, 14:05:31 »

Vazz, ha jól látom, akkor mégis lemásolta a Yondaimétől Hehe (10. oldal) bár nem egyértelmű az utalás ???
Mindenesetre ne érts félre, nem azt akartam mondani, hogy "hipp-hopp és kész is lett a Chidori" (xD), hanem hogy mivel túl bonyolult volt és időigényes és stb. stb. (talán Minato tovább tudta volna fejleszteni, ha lett volna ideje, de ez most mellékes, nem témába vágó), és elemi manipuláció mindenképpen kellett valahogy Kakashinak, ezért jobbnak látta, ha kifejleszt valami sajátot, mert az talán egyszerűbb volt, mint elszórakozni a Rasengan továbbfejlesztésével... persze távol álljon tőlem, hogy azt mondjam, a Chidori egyszerűbb, mert az is volt olyan nehéz, biztos vagyok benne...
...
Lehet, hogy a Rasengan nem szereti a villám elemet? :-X (oké, nem témába vágó, gomen... most már befogom^^")
Naplózva

memoryan
Vendég
« Válasz #1867 Dátum: 08 jan 09, 14:41:37 »

Szerintem Naruto a chunin vizsgára beállhatna egy kezdő csapatba vagym már azokhoz akik egyszer buktak, de azért a szaszke, Naruto, Kabuto az sok lenne ikszdé
Naplózva
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #1868 Dátum: 08 jan 09, 15:45:12 »

vagy mondjuk, amikor Sasuke megakarja ölni Itachi-t. akkor
-Hé öcsi, nem megyünk vissza konohába, tudod még csak genin vagy?
-Ja, persze, de kéne még ember.
-Ottvan a 9farkú.
-Akkor még kéne egy ember. Te?
-Én ANBU voltam te hülye! Nyelvesít
-Ja, igaz.
-Csinálok egy geenjutsut, majd ő lesz az.

Így történt, hogy Naruto, Sasuke, és a hamis genjutsu ninja letették a vizsgát ... Nevet
Naplózva
Gibson
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #1869 Dátum: 08 jan 10, 16:03:24 »

Narutonak mostmár télleg jólenne az a chuninná válás....Kiváncsi lenék 1 olyan episode-ra ahol leírják hány sikeres és sikertelen küldetése volt mert szerintem az eddigiek alapján van vagy 10B szintű még 10A szintű...és van 1 pár elrontott is ... mind ezt még lazán Genin korában ...
Naplózva
Gibson
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #1870 Dátum: 08 jan 10, 16:10:57 »

engem néha idegesít h Sakura ilyen lökött Nevet ... mármint h így sasuke meg ugy sasuke bármit csinál kiírtja a fél világot akkor is isten lenne Narut meg megmenti az életét és még 1 köszönöm se jár Nyelvesít...De ha tanulással is el lehet érni azt amit tsunade akkor feltételezem Ino is kemény csaj ... Sőt sok embernek kéne akkor legendásnak lenni
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1871 Dátum: 08 jan 10, 16:11:39 »

Gibson! Ezeket a számokat honnan vetted? Amúgy merem állítani, hogy több volt a sikertelen, mint a sikeres küldetése! Mosolyog
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #1872 Dátum: 08 jan 10, 16:25:51 »

Ja főleg a 'D' szintnél, de a nehezebb küldetések általában fél/sikerrel járnak
Naplózva
DsAdam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 144


« Válasz #1873 Dátum: 08 jan 10, 16:48:41 »

Én nem mondanam hogy sikertelenek voltak a kuldetesei hanem inkabb fél sikert ért el de a narutoban csak sikeres es sikertelen kuldetes van félsikeres nincs.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Norec
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 174



« Válasz #1874 Dátum: 08 jan 10, 18:29:22 »

De csak Sakura tanult Tsunadétöl , Ino nem és ö csak a gyogyitást sajátitotta ell. ( de szerintem nem olyan nagy szinten mint Sakura)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!