24 szep 23, 13:12:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1308450 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #1500 Dátum: 07 dec 14, 20:29:58 »

A nevét nem tudom, de ha az emlékezetem nem csal, egy képregénykockára mutatták az édesanyát is.
Naplózva
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #1501 Dátum: 07 dec 14, 21:08:01 »

jah értem. lehet az a nagy állóképsség narutónál nem is a kyuubitól van... hanem alapba ilyen sokat kibír és azaz erő nem pusztítja el.

még a mangában amikor mennek mondja yamato, "A Kyuubi chakrája méregként hat rá, nem értem Naruto hogy lehet képes kibírni ezt"
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1502 Dátum: 07 dec 14, 21:11:33 »

Van egy olyan orzésem, hogyha Naruto meghalna akkor a Kyuubi simán kitudna szabadulni, így tehát nem azért adja neki vészhelyzetekben a chakráját, mert ő is meg halna hanem ennek valami más oka lehet.
Naplózva

DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #1503 Dátum: 07 dec 14, 21:44:42 »

hmm sztem meg akkor a kyuubi is meghalna. mer még amikor tsunadét keresét, akkor amikor naruto használta először jól a rasengant kaputón ott hozzáért narutóhoz azt majdnem meghalt, és akkor ott mutatták a kyuubit is, hogy "Mi ez, mi történik, miért sötétül el minden??" bár lehet ez csak az animébe volt nemtom
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1504 Dátum: 07 dec 14, 21:54:03 »

Szrintem is meghalna a Kyuubi, mert nem nagyon lenne rá más oka, hogy odaadja a chakráját Narutonak. Bár lehet, hogy valahogyan ki tudták deríteni még kiskorában, hogy ő kibírja a Kyuubi erejét...
Naplózva
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #1505 Dátum: 07 dec 14, 21:57:23 »

hmm aztán kiderülne, hogy az a fanfic ami az oldalon van ami azt irja hogy naruto anyja hordozta a kyuubit, igy narutonak démoni vér is került az ereibe Nevet és ezért birja
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1506 Dátum: 07 dec 14, 22:03:52 »

Fanfictől eltekintve én már gondoltam rá, hogy a szüleitől (vagy valamelyiktől, ha nem is mindkettőtől) örökölhette Naruto az ellenálló képességét... elvégre Örvény-országról amúgy se sokmindent lehet tudni ;D
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1507 Dátum: 07 dec 14, 22:08:34 »

Hát, hacsak azt nézzük, hogy az apja ki... Akkor nem kérdés, hogy mi a helyzet Nevet. Bár tény, hogy az anyjáról nem tudunk semmit...
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1508 Dátum: 07 dec 14, 22:14:59 »

Hmmm ez jó kérdés ??? Ez még eszembe sem jutott. Talán azért nem rakták bele a történetbe, mert Kakashi nem az a lelkizős fajta... Nomeg elég mozgalmas az élete. Tehát valószínüleg nem jut idő a múltjára, illetve a szüleire. A "Fehér Agyarról" sem lehet túl sokat tudni...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1509 Dátum: 07 dec 14, 22:28:03 »

Moderátor:
A Kyuubiról majd inkább a Bijuu és Jinchuuriki témában kellene legközelebb...
Most nem törlöm ezeket a hsz-eket, de legközelebb...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1510 Dátum: 07 dec 14, 22:53:33 »

Feltűnt nektek, hogy Narutonak amennyire nőtt az ereje, amennyit komolyodott a korábbi részekhez képest, de annyira kevésbé is tudja kontrollálni az érzelmeit, és a kyuubi erejét?  ??? Szinte kezd ön és közveszélyessé válni! ;D Remélem hogy csak túlreagálom a dolgokat! ???
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1511 Dátum: 07 dec 14, 23:02:51 »

Nem-nem... ezt én is észrevettem.

Amikor először előtört belőle a Kyuubi ereje (Haku ellen), még akkor sem borult el teljesen az elmélye.
Aztán a Jiraiyával való gyakorlatok során (amikor az idézést tanulta) nem volt semmi gáz, ott egész jól elkezelgette a Kilencfarkú chakráját. Aztán Neji ellen sem volt gond, ott is szépen előhívta. És Gaara ellen is, amikor már fogytán a chakrája, sikeresen merített a Kyuubiéból. Később, mikor Itachi és Kisame értementek, akkor is szépen elő tudta hívni a vörös chakrát, persze azt Kisame Samehadája felzabálta Nevet. Sőt, még Sasuke ellen sem vesztette el az eszét, pedig ott már az első fakor is jelen volt.

A Shippuuden óta feltünt az a forma, hogy a vörös chakra még nem veszi körül Narutót, csak a szeme lesz macskaszerű és vörös, ill. az arcán a csíkok megvastagodnak. De itt még nincs gond, ilyenkor még "van otthon valaki". ^^
Viszont ha csak egy farok is előjön, akkor már elszáll Naruto agya...
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 14, 23:05:53 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1512 Dátum: 07 dec 14, 23:10:56 »

Neten Kakashi apjáról egyetlen képet találtam. Azon is háttal áll. Azt mondják hogy pont úgy néz kimint az apja, akkor ő is maszkot viselt...Mindegy. Egyébként hol mutatták az édesanyját?
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1513 Dátum: 07 dec 14, 23:14:11 »

Elkezelgette? Nem láttad azt a részt amikor Jiraya mutatta a sebet a mellkasán? Aki majdnem kinyírja a mesterét gyakorlás közben, ott nincsennek otthon...  ??? DE a többiben elfogadom a véleményed! (Én csak azokra a részekre gondoltam amelyekben dühében változik át)
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1514 Dátum: 07 dec 14, 23:17:37 »

Azt mondta Jiraya hogy 3 farokig nincsen nagy gond.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!