24 szep 23, 15:31:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1308638 alkalommal)
0 Felhasználó és 51 vendég van a témában
Bigi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 275


« Válasz #1485 Dátum: 07 dec 13, 22:10:18 »

De lehet hogy mostmár kicsit komolyabban fogná fel és talán nem szállna el magától...annyira :Mosolyog
Hogy miért mondja azt hogy dattebayo, hmm foggalmam sincs, egy angol oldalon azt olvastam hogy igazábol jelentése sincsen, amolyan töltelékszó féle lehet. De lehet hogy tévedek :-X
Naplózva


"A szakír egy olyan fakír aki szatír."
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1486 Dátum: 07 dec 13, 22:11:40 »

Gabesz: "dattebayo" illetve "ttebayo" előbbi a létigére vonatkozik, utóbbi minden igére... és mint az igék mind-mind a mondatok végén vannak Japánban... Nevet
Tulajdonképpen ez csak egy beszédstílus, de hogy milyen és kik használják, azt meg ne kérdezd :-X Nincs külön jelentése tudtommal...
Remélem, tudtam segíteni^^
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1487 Dátum: 07 dec 13, 22:26:42 »

Én csak akkor mondanám meg neki, ha már elérte a célját, vagyis ő lett a legerősebb Hokage. Méghozzá azért, hogy nehogy azt higgye, hogy ez csak természetes, ha a felmenőit nézi. Márpedig, szerintem eléggé elszállna magától, ha megtudná. ...

Vagy esetleg az lenne az első kérdése, hogy: "Apa, miért pecsételted belém a Kyuubit...?"
És én inkább erre a verzióra tippelek. A jellemrajza alapján Naruto már eleget szenvedett ahhoz, hogy ne szálljon el az agya...
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 14, 00:15:31 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1488 Dátum: 07 dec 13, 22:31:00 »

Szerintem, éppen azért szállna el, mert keveset dícsérték meg, illetve kevés olyan dolog van az életében amivel büszkélkedehet(legalábbis ezt érezheti, mert ezt táplálják iránta az emberek)...
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1489 Dátum: 07 dec 13, 22:47:48 »

Egyetértek Chakraval valami ielymire gondoltam én is de akkor már nem írom le ugyanazt
Naplózva
Trixie
Vendég
« Válasz #1490 Dátum: 07 dec 13, 22:56:21 »

ööö itt törölve lett vmi???
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1491 Dátum: 07 dec 14, 00:14:43 »

Moderátor:
Talált, süllyedt...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #1492 Dátum: 07 dec 14, 17:42:07 »

Gabesz: "dattebayo" illetve "ttebayo" előbbi a létigére vonatkozik, utóbbi minden igére... és mint az igék mind-mind a mondatok végén vannak Japánban... Nevet
Tulajdonképpen ez csak egy beszédstílus, de hogy milyen és kik használják, azt meg ne kérdezd :-X Nincs külön jelentése tudtommal...
Remélem, tudtam segíteni^^



én úgy tudom hogy ez egy... knm szép hosszú szó következik... "mondatnyomatékosító" szó. Nevet de rövidebb változatai is vannak (pl a hikaru no goban hikaru néha odateszi a mondatai végére h datteba)
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1493 Dátum: 07 dec 14, 17:50:25 »

Nem tudom, lehet... de majd köv. félévben, mikor úgyis sok időm lesz, mert nem lesznek japán óráim, akkor majd megkérdem a különtanáromat (ha sikerül addig megfelelőt találnom + elég money-t összeszednem :-X :-[ ), hogy hogy is van ez Nevet
Mindenesetre addig is lehet, hogy úgy van, ahogy mondod, de szerintem akkor is stílusbeli sajátosság xP Majd meglátjuk Nevet xD
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1494 Dátum: 07 dec 14, 18:19:45 »

Mondjuk arra én is kiváncsi lennék, hogy miért pecsételte belé a Kyuubit dattebayo Nevet De nem hinném, hogy az ok annyira titkos lenne. Szerintem csupán azért, mert ha más gyermekét választja, nem a sajátját, akkor nem lett volna a legerősebb Hokage. Így viszont Ő is az lesz.
Naplózva
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #1495 Dátum: 07 dec 14, 19:32:00 »

hmm sztem meg azért, mert más gyermekébe nincs joga belepecsételni... mit tett volna "csá, kölcsön kaphatom a fiad, mert tod egy hatalmas róka megtámadta a falut, és bele akarom zárni a lelkét, ja amugy ezután mindenki szörnynek fogja hívni a fiad, és kiközösítik." Nevet:D
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1496 Dátum: 07 dec 14, 19:40:16 »

Félreérted. Nagyjából én is ezt mondtam, csak kicsit gondoltam elfilozofál rajta az, aki olvassa...
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1497 Dátum: 07 dec 14, 19:54:23 »

Amúgy ezen én is sokat gondolkoztam és az egyik, amire jutottam, az az, amit Ti is mondtatok: hogy más gyermekébe azért... na, mindegy :-X A másik, ami még eszembe jutott: hogy esetleg már akkor kiderült Narutóról, hogy a teste/chakrája képes lenne kiállni a kyuubiét? ;D
Nem tudom, az animében volt-e már róla szó, amikor Jiraiya magyarázta a 4-farkú kyuubis verziót, mert itt picit megkavarták a mangával a dolgokat, de ott említi, hogy amikor átváltozik Naruto, akkor... hát, normális ember nem lenne képes kiállni a kyuubi iszonyat chakráját és pusztítását ;D tehát a fiú saját ereje áll ellen neki és nem hagyja, hogy megölje őt az az erő...
Nemtom, érthetően írtam-e le, mire is akarok kilyukadni :-X
Naplózva

Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1498 Dátum: 07 dec 14, 20:06:40 »

Ó, hírek Jiraiya könyvéről, amit Kakashi olyan előszeretettel olvas: úgy tűnik (ha hiteles az angol fordítás, de azért majd megvárom a scanlationt a legújabb mangafejezetről :-X), hogy idézem: "erotikus regény" a műfaja.
Szegény Jiraiya próbálkozott mással is, de ezek voltak inkább a befutók, úgyhogy ezeknél maradt :-X :-[
Naplózva

memoryan
Vendég
« Válasz #1499 Dátum: 07 dec 14, 20:17:47 »

Jah meg ehez sok anyagot tudott gyüjteni  Nevet

Jól elkenyarodtunk a témától



Na ez már idevág: ki (volt) Kakashi anyja?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!