24 szep 23, 15:29:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1308622 alkalommal)
0 Felhasználó és 40 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1470 Dátum: 07 dec 13, 20:03:29 »

Nos igen, Kakashi a hajával tényleg egy kicsit madárilyesztősre sikeredett de nem baj nekem akkor ő a favorit. Minden esetre nem hinném hogy ő egy művészlélek.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1471 Dátum: 07 dec 13, 20:16:21 »

Kitudja? Lehet, hogy ő írja meg a következő köteteket Nevet Bár nemhinném, hogy lenne ideje művészkedni...
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1472 Dátum: 07 dec 13, 20:17:34 »

Múltkor megnéztem néhány korai részt... még amikor Narutóékat vizsgáztatja, hogy geninek lehessenek egyáltalán... tudjátok, csapatmunka, miegyéb Nevet
És ott akkor felröhögtem, mikor Naruto egy sértést vágott Kakashi fejéhez a hajával kapcsolatban! Hehe A legfurább az volt, hogy észre sem vettem, mikor először néztem még anno ezt az epizódot xD
De nekem nagyon tetszik a haja^^ Tök jó lenne beletúrni :-[ Nevet

Már miért ne lehetne művészlélek? Nevet
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1473 Dátum: 07 dec 13, 20:20:07 »

Nem tom. Nem hinném hogy az. A beletúrással egyetértek. Ez is hiú vágyaim egyike.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1474 Dátum: 07 dec 13, 20:21:21 »

A maga módján mindenki az. De ha tényleg meg akarjuk tudni, akkor kérdezzük meg tőle. Tééélleg... Ha összefutunk, megkérdezem tőle Nevet De ha azt nézzük, hogy bánkósik a múlt miatt, akkor igenis, hogy az, mert valahogy csak emésztgeti...
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1475 Dátum: 07 dec 13, 20:24:52 »

Édesem ha mindenki aki bánkódna a múltja miatt az művészlélek lenne akkor... hát ide nem tom mit akartam írni. Mindegy. Az a lényeg hogy szerintem ő megmarad az olvasásnál és nem áll neki írni. Bár sosem lehet tudi. Lehet hogy a valóságban mondjuk atomfizikus és a Pentagonnak dolgozik. Ja és ha találkozol vlele akkor kérd már el nekem a telefonszámát. ikszdé
Naplózva
Bigi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 275


« Válasz #1476 Dátum: 07 dec 13, 20:55:37 »

Szerintem véretlennek tarja hogy hasonlít rá, vagy nem is gondolkodott még rajta. Amúgy szerintem nem is baj hogy nem mondták meg neki hogy ki az apja, mert már attól is nőtt az egoja hogy Jiraiya megemlítette hogy hasonlít Yondaiméra, akkor mi lett volna ha megmondják neki hogy ő volt az apja? :-X
Naplózva


"A szakír egy olyan fakír aki szatír."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1477 Dátum: 07 dec 13, 21:09:33 »

Ezt már írtam valahol, de szerintem kiskorában jót tett volna az önbecsülésének.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1478 Dátum: 07 dec 13, 21:14:48 »

Csak azon gondolkozzunk el, hogy miért nem dicséri meg senki sem, csak legfeéjebb önmagában, vagy nagyon ritkán. Mert akaratlanul nagyon egoista lenne, legalábbis így tűnne a környezetének, pedig csak elismeri, hogy igaza van annak aki mondta neki. De mivel ez elég idegesítő lenne számukra, ezért inkább csak magukban nyugtázzák, hogy igen ez a mi Narutonk Nevet
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1479 Dátum: 07 dec 13, 21:24:01 »

Naruto csak egy van az örök kedvenc  Nevet
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1480 Dátum: 07 dec 13, 21:42:42 »

Furcsa, hogy ezt mondod, pont az írókat szokták legkevésbé a művészek közé sorolni xD (amit egyébként őszintén nem értek, miért, de mindegy).
Na, most, hogy ilyen jól elkanyarodtunk a témától, igyekszem visszaevezni: Kakashi elég kreatív, mint tudjuk és azért alkotott már (pl. új jutsut xP), szóval szerintem művészlélek Nevet (na, ez most igen bénácskára sikeredett, de nekem akkor is az jön le, hogy ő egy művészlélek^^)
Naplózva

Bigi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 275


« Válasz #1481 Dátum: 07 dec 13, 22:03:29 »

Lehet hogy jót tett volna az önbecsülésének, de lehet hogy akkor nem lenne olyan amijen, habár fene se tudja Mosolyog
Mindenesetre engem érdekel hogy mi lesz a reakciója amikor megmondják neki hogy ki az apja Nevet
Naplózva


"A szakír egy olyan fakír aki szatír."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1482 Dátum: 07 dec 13, 22:03:29 »

Áthelyezve a Shippuuden témából:

Nem tom jó helyen írok-e, de tudni szeretném miért mondja Naruto az animében minden szövege végén, hogy dattabajó? (vagy valami ilyesmi)  ??? Ha eltévedtem volna ezer bocs! :-[ Előre is köszi!
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1483 Dátum: 07 dec 13, 22:06:11 »

Én csak akkor mondanám meg neki, ha már elérte a célját, vagyis ő lett a legerősebb Hokage. Méghozzá azért, hogy nehogy azt higgye, hogy ez csak természetes, ha a felmenőit nézi. Márpedig, szerintem eléggé elszállna magától, ha megtudná. Tehát ha azt akarjuk, hogy normális legyen a végkifejlet, akkor reméljük, hgy csak a legvégén derül ki...
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1484 Dátum: 07 dec 13, 22:10:02 »

Hát, ha van valami amit nem szivesen viselnék Kakashiról, az a sérója. Bár lassan nekem is olyan lesz, mint neki  :naruto_fain: De nemtom. Ahogy látom kezd nagyon olyan érzésem lenni, mintha Konohában lennék és épp azt hallgatnám, hogy a lányok istenítik Sasukét  ;D De hál' Istennek nem vagyok rá féltékeny Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!