24 szep 23, 17:13:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1308710 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Trixie
Vendég
« Válasz #1440 Dátum: 07 dec 11, 02:18:28 »

na...miután végre rájöttem h kell ide írni..(jólvanna késő van) annyit kérdeznék:ki a sensei magyar szinkronhangja??! mert TUDNOM KELL =^^=   ....az apja pedig anno egy bevetésen a barátait tartotta inkább szem előtt és nem a szabályokat ezért sok shinobi meghalt...ennek a súlyát nem tudta elviselni.Kakashi pedig emiatt sokáig ragaszkodott a szabályokhoz de ugye végül belátta h a csapatmunka a legfontosabb!^^ és így lett belőle ez a kedves,lökött és rendkívül ügyes Konohai Jounin...igen,az S rangú... *nagyvigyor*

[a csatolmányt egy admin törölte]
Naplózva
Katon
Vendég
« Válasz #1441 Dátum: 07 dec 11, 02:36:17 »

Moderátor: (Chakra)
A magyar szinkronszínészek listáját áthelyeztem a Általános Naruto témák > Naruto a TV-ben témába.
Ott megtalálod, Trixie kacsint
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 11, 03:11:28 írta Chakra » Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1442 Dátum: 07 dec 11, 14:56:54 »

Na, megvolt!

google >> Mi az EMO >> <enter>!

Nos utánaolvastam ennek az emo dolognak (elég rendesen a mélységeibe is belemenve)! És szerintem Sasuke nagyon NEM EMO. Sem stílusilag, sem gondolkodásmódilag, sem életfelfogás területén.
Sasuke az Sasuke, van egy visszafogott komolyabb behatású "kicsit" fellengzős stílusa és egy határozott célja és ennyiben ki is merül. Sasuke nem emo, az emo ama értelmében amiben itt sokan gondolják.
Az tény, hogy úgymond érzékeny lelkivilágú, amit iszonyatosan leplez (ha nem így lenne nem lett volna az a kitörése Naruto felé a Végzet Völgyében, hogy "te nem tudod min mentem keresztül...").
DE NEM EMO.

ui: egy jó kis szlogent olvastam az egyik ezzel kapcsolatos oldalon: EMO is a type of music, not a type of person.
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 11, 15:12:48 írta Miku-chan » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1443 Dátum: 07 dec 11, 16:18:47 »

Egyébkénnt Sasuke mégsem rohangálha rőzsszínben. A kék az jólkiemeli a szeme és a haja színét Nyelvesít. Ráadásul csak így lehet meg benne az a világ legjobb pasija feeling, amit szerintem egészen jól teljesítettek.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1444 Dátum: 07 dec 11, 16:32:07 »

Hát kábé a haja szerintem ugyanolyan, mint a ruhája színe. Nomeg a kék még szép, hogy kiemeli a kéket Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1445 Dátum: 07 dec 11, 23:11:14 »

Moderátor:
Ezt az EMO-s dolgot itt hanyjuk annyiban. Mostantól strigula ját érte.


... Nomeg a kék még szép, hogy kiemeli a kéket Nevet

Pedig én azt hittem Sasukénak nemcsak a haja, hanem a szeme is fekete. Nyelvesít Pont mint a bátyjának és az édesanyjuknak...
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 11, 23:12:08 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1446 Dátum: 07 dec 11, 23:13:18 »

Háát, ha megnézed egy kicsit figyelmesebben, akkor meglátod, hogy az igazából sötétkék. Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1447 Dátum: 07 dec 11, 23:42:43 »

Fekete az... de lehet függ a kontaklencséjétől is. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1448 Dátum: 07 dec 12, 02:39:01 »

Sasukenak tényleg kék a haja (legalább is olyan beütésű - mint azok a hajfestékek amik feketének tűnnek de ha rásüt a fény látszik, hogy sötétkék), csak nem mindig rajzolják olyannak. Van az a jelenet, mikor visszaemlékezik és a "kicsi" Sasuke az apja meg az anyja a konyhában vannak és Sasuke kérdi hogy milyenfajta sharinganok vannak. Ott tök jól látszik, hogy olyan a haja mint az anyjáé, alias kék. Itachinak meg olyan mint az apjáé ilyen szürkés feketés semmilyen.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1449 Dátum: 07 dec 12, 07:21:58 »

Na végre! Köszönöm Miku-chan. Egyébként, Chakra, ha utánanézel (bár kétlem, hogy ne tetted volna meg), akkor látni fogod, hogy csomó helyen sötöétkéknek írják, és nem feketének. A szemeszíne pedig olyan Kakashis (a jobb szemére gondolok Nevet), elég hasonló a szemszínük is...
Naplózva
Anna-chan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #1450 Dátum: 07 dec 12, 10:33:37 »

Én is bírom Narutot, annyira kis hiperaktív, hogy az már egyszerűen édes!  Nyelvesít
És az, hogy megpróbálja magát elfogadtatni az emberekkel, csak még kitartóbbá teszi...  Nevet
NARUTO 4EVER!!!
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 12, 15:23:53 írta Dei » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1451 Dátum: 07 dec 12, 17:33:19 »

Sasuke pont úgy néz ki mint az anyja. (Bal oladli kép) Bár ezen nem látszik de tényleg kék haja és sötétkék szemei vannak. Csak mikor ilyennek rajzolják, Van amikor kék a fajpántjuk van amikor fekete és kétlem hogy kapnának váltás fejpántot hogyha véletlenül összekoszoplnák vagy valami.
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #1452 Dátum: 07 dec 12, 17:47:37 »

Viszont gondoljunk bele, hogy sokszor az animeszereplőknek bár sötétkéknek látszódik a hajuk, valójában fekete. Szerintem Sasukének fekete a haja, csak bizonyos fényhatások miatt látszódhat sötétkéknek.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1453 Dátum: 07 dec 12, 20:18:11 »

De akkor Itachinak miért nem látunk a hajába kékes beütést. Ő csak fekete?
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #1454 Dátum: 07 dec 12, 21:11:02 »

Hát, általában 2féle fekete van, a kékesfekete, meg a barnás/szürkésfekete... ettől függetlenül mind2en lehetnek fekete hajúak, max. kicsit más árnyalatúak.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!