24 szep 23, 23:16:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1309177 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1350 Dátum: 07 dec 09, 13:49:29 »

Mindenki azt mondja hogy Sasuke szeme erősebb mint a bátyjáé
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1351 Dátum: 07 dec 09, 13:50:42 »

Itachit nagyon nem érdekelte, hogy hogyan tudná békés úton kifejleszteni. Sőt gyengének tartotta klánt emiatt, hogy nem merik megtanni ezt a "kis cskélységet" az erőért. Sasuke teljesen más tészta. És ha rajta múlik és nem Itachin, akkor nem kell hozzá megölnie a legjobb barátját...
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1352 Dátum: 07 dec 09, 13:53:36 »

Én csak feltételeztem azért mert Kakashi-tól láttunk már sok érdekeset hogy mien dolgokra képes és gondolom ha tudná Sasuke már rég kifejlesztette volna és Manga alapján most nem igen lessz hirtelen erre lehetőség Itachival szemben ha harcra kerül a sor
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 09, 13:54:13 írta narut0 » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1353 Dátum: 07 dec 09, 13:54:19 »

HA Itachi és Sasuke megküzdenek a majd akkor valószínűleg egyikőjük meghal. Mondjuk ha Itachi győz akkor nem, de nem ez a lényeg. De így akkor semmi értelme az egész NArutonak és be lehetne fejezni. De Sasuke tuti nem fogja megölni Narutot az Ms-ért. És kétlem hogy a Hebi bámelyik tagját barátjának tekintené.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1354 Dátum: 07 dec 09, 13:56:14 »

Hmm. én nem arra gondoltam hogy harc alatt ha arra kerül a sor Sasuke nem fog meg állni egy pillanatra sem MS-t fejleszteni mert arra nem lenne idő
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1355 Dátum: 07 dec 09, 13:58:02 »

Szerintem mostmár ahoz, hogy Itachit megölje Sasuke, nem fog kelleni a MS. Sokat fejlődött és szerintem hatványozottan erősebb lett...
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1356 Dátum: 07 dec 09, 14:02:16 »

Nem nagyon látom az értelmet abban amit írtál, nemhogy pont kellenei fog az Ms hogy Iatchi legyűrja az öccsét?
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1357 Dátum: 07 dec 09, 14:03:32 »

Ez csak természetes hogy fejlődött különben nem lett volna értelme az egésznek de én akkor is még mindíg hajlok rá Itachi-ról se lehet tudni egy komolyabb harcot láttunk tőle Kakashi ellen ott se mutatta a teljes erejét.
Szóval lehet itt még meg lepetés. De igen Sasuke Sharinganja valóban sokat fejlődött de az MS meg MS és az ellen nagyon nehéz harcolni
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1358 Dátum: 07 dec 09, 14:06:02 »

Obito meg inkább Narutóra hasonlít Nevet Jól kijöttek voltan egymással sztem...
Öh, de ne kanyarodjunk el a témától... vagyis Kakashitól^^"

Kétségtelen, hogy Obito több mindenben felnyitotta Kakashi szemét, illetve a legfontosabb dolgokban, hogy a barátai és társai, meg úgy alapjában véve az (emberi) élet milyen fontos. A ninja is végsősoron emberi lény, pont ezért van hiba abban az elképzelésben, hogy kiirtsák belőle az érzelmeket és saját maguk elé helyezzék a küldetés sikerét.
Talán nem is jött volna erre rá Kakashi, ha Obito nem mondja azt a Fehér Agyarról, amit, illetve ha utána nem halt volna meg, talán nem lett volna ekkora hatással Kakashira - posztomusz ;D
Nem szép dolog ilyet mondani, de be kell látnunk, hogy mindennek van valami célja/oka, ami történik...
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1359 Dátum: 07 dec 09, 14:09:06 »

Az tény hogy Kakashi most egy gyilkológép lenne ha nem lett volna Obito monológja és tényleg Obito halála kellett ahhoz hogy rájöjjö fontosak az emberi kötelékeke és hogy az apja miért tette az amit tett.
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1360 Dátum: 07 dec 09, 14:47:02 »

Vagy titokban tartották a kapcsolatukat mint Asuma és Kurenai és nem akarták később felfedni, ki az Apa. Ami, ha megnézzük a falusiak reakcióját az események után, tényleg így is történt, ne?
Elvégre igaz, hogy jinchuuriki, de Yondaime fia, azért ennyire talán nem lettek volna kegyetlenek vele. Ellenben egy ismeretlen, Örvény-országbeli kunoichi "névtelen senki" fia, naná, hogy mindjárt nem lesznek olyan elnézőek vele... értitek, mire akarok kilyukadni...?


Ui.: "névtelen senki" - azért is írtam idézőjelbe, mert nem az én gondolataimat tükrözi, csak próbálok utalni rá, talán a falusiak így tekintettek rá... fene se tudja ;D
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1361 Dátum: 07 dec 09, 14:52:15 »

Értem én de így viszont ugye hatalmas megpróbáltatás és szenvedés kísérte végig míg meg nem nőtt
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1362 Dátum: 07 dec 09, 14:54:25 »

Minden esetre Naruto nem tudja hogy ki is az ő felmenője, és szerintem ez nagyon rossz. És igazán rossz hogy nem mondták meg neki. Hiszen ez azért sokat javított volna az önbecsülésén. És ha már a Negyedik fia amit a Harmadik jól tudott igazán szentelehett volna neki egy kicsit több figyelmet.
Naplózva
Luya-chan
Vendég
« Válasz #1363 Dátum: 07 dec 09, 15:02:53 »

Elvégre igaz, hogy jinchuuriki, de Yondaime fia, azért ennyire talán nem lettek volna kegyetlenek vele

Háát,Gaararól mindenki tudta,hogy a Kazekage fia,mégis hogy bántak vele... ;D
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1364 Dátum: 07 dec 09, 15:04:39 »

jaja egyetértek Part 1 be ki nem állhattam állandóan Narutonak sírt hogy így hozza vissza meg úgy ő meg ló...... sem tett a dologért de mostmár shippibe nincs gondom vele
Naplózva
Oldalak: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!