24 szep 19, 18:41:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 570 571 [572] 573 574 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1303575 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
malakian666
Vendég
« Válasz #8565 Dátum: 12 feb 14, 12:06:27 »

A klónok is ugyanolyan lusták Nevet Összevesznének, hogy ki menjen edzeni, ki egyen rament, és ki csinálja a papírmunkát Nevet
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8566 Dátum: 12 feb 15, 19:45:34 »

Egyet kell értenem malakiannal, előbb tudnék 1000 Narutot nyomakodva elképzelni a ramen standnál, mint egy jól szervezett és megosztott csapat Naruto klónt, akik papírmunkát végeznek. Bár ha csinálna annyi klónt, mint papírt, akkor csak pár perc lenne a munka ^^
Naplózva

naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8567 Dátum: 12 feb 15, 22:27:52 »

Naruto sebessége(Kurama chakrálya és remete forma nélkűl),hol van kb. Sasuke sebességéhez képest(pl. amikor elsőnek találkoznak a shippuudenben) ?
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8568 Dátum: 12 feb 15, 22:30:45 »

Ez a kérdés inkább a "Ki győzne csatában?" témába illik. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8569 Dátum: 12 feb 15, 22:38:32 »

De oda nemtudok mit irni erről 3 sort mert az ő harcukat már kiszlkáztuk...csak még erről konkrétan nem volt szó...
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8570 Dátum: 12 feb 15, 22:46:34 »

Hát, a "3 sort nem tudsz írni" dologban nem tudok segíteni. Nevet Viszont az itt Naruto témája. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #8571 Dátum: 12 feb 17, 20:43:00 »

naruto konoha 1.számú önfejű,kiszámíthatatlan,keményen dolgozó(rock lee mellett) ninjája.Bírom őt.Makacs és megrendíthetetlen.Jó látni hogy most már nem egy gyengusz legyecske a többiekhez képest mint régen.   
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #8572 Dátum: 12 feb 17, 20:49:43 »

Azért régebben se volt olyan gyengus, hisz a chunin vizsgán legyőzte Nejit, aki akkoriban, az ő korosztályában a legerősebbnek számított Mosolyog
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
malakian666
Vendég
« Válasz #8573 Dátum: 12 feb 17, 22:52:39 »

Ott volt neki a róka, soha nem volt gyenge, első résztől Kage Bunshin, még Sasukét is elintézte vele (amikor felvette az alakját, és Sakurának udvarolt).
Naplózva
Septi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #8574 Dátum: 12 feb 18, 23:36:44 »

A csapatvezetős témához hozzászólva... nekem erről az jutott eszembe, mikor Shikamaru még a sima Narutóban valami olyasmit mondott, hogy Narutóban van valami, ami miatt mindenki vakon követi őt.
Persze ez nem jelent semmit. Egy vezetőnek tényleg rengeteg képesség birtokában kell lennie. De én azért jó pár példát fel tudnék hozni Naruto mellett.Nevet Bár az is lehet, hogy csak túlságosan elfogult vagyok.Nevet Végül is Naruto az egyetlen szereplő, akit sikerült a szívembe zárni. A többieket is csak miatta szeretem.Mosolyog Úgyhogy elvárható, hogy kiálljak mellette.^^  Pirul

És Naruto tényleg nagyon hasonlít Ridokou senninre...  kacsint Azok a kis fülecskék.Nevet Mármint szerintem a szarvszerű valamik azok a róka fülecskéi lennének.Nevet Aranyos.Mosolyog
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #8575 Dátum: 12 feb 18, 23:50:14 »

Azok a szarv szerű valamik a haja. Nevet Nekem is ő az egyik kedvenc szereplőm és nem értem, hogy sokan miért nézik agyilag zokninak, hisz már többször is bizonyította, hogy van esze. Az idiotizmusából is visszavett a sima Naruto óta, de még mindig mutatja ennek a jeleit, aminek örülök, mert enélkül Naruto, nem lenne az aki. Egy szóval én bírom Narutot minden hülyeségével. Nevet
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #8576 Dátum: 12 feb 19, 01:09:54 »

Sokan nézik Narutot hülyének de ez miatt ne őket okoljátok.
Az igazi büdösök azok aki az animet készitik és telepakolják borzasztó rossz fillerekel. Ezzel is Narutot butitva.
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #8577 Dátum: 12 feb 19, 19:27:23 »

Biztos hogy tudná irányítani hiszen ez EMS tudja és Sasuke EMS-e szerintem túlszárnyalja majd az öreg madaráét.....de kérdés h megtenné-e? mert h sasuke stílusa nem ilyen.....elkapja a rókát és irányítja??? dehogy....ő a saját erejéből győzné le narutót vagy bárkit a jutsuival a vérvonalával........sztem kizárt h irányítaná (de persze nem rossz felvetés h a kapcsolat Kurama és Narutó között mondjuk megtörné a "varázst" amit az EMS okoz, de szerintem kizárt h ere kerülne sor)
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Sanyi 8
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #8578 Dátum: 12 feb 19, 23:45:55 »

Az lehet szerintetek, hogy kicsit előrenézegettem videókat meg ilyesmi és, hogy Naruto a kyubi miatt sahringamot hasznaljon majd?Mosolyog
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8579 Dátum: 12 feb 20, 10:02:50 »

Nem. A kyuubinak és sharingannak egyáltalán semmi köze egymáshoz. Az egyik egy szörny a másik pedig egy vérvonal képesség.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 570 571 [572] 573 574 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!