24 szep 24, 03:21:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1309546 alkalommal)
0 Felhasználó és 69 vendég van a témában
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1290 Dátum: 07 dec 09, 02:47:25 »

Ezt csak mellékesen jegyzem meg, de maga Kakashi is megkérdezte  a shippudenben Itachitól, hogy mennyire romlott már meg a szeme.
kakashi meg azért tudta kifejlezteni az MS-t, mert egyszerűen zseni. Narutonak szerintem nem sikerülne, hiába nagy a chakraja.

(hmm... megfigyeltétek már hogy a Narutoban Kakashin kívűl szinte csak olynokra mondják, hogy igazi zseni már gyerekkoruk óta, akiknek szemteknikás vérvonalképssége van? Sasuke, Neji)
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1291 Dátum: 07 dec 09, 03:01:23 »

Mi a lópikula ez az emo dolog, mert én már annyiszor olvastam itt ezt, és annyira nem tudom, hogy mit jelent. Az egoistát azt vágom, de emo? Erről mindig az emu jut eszembe, de az kicsit más, ha jól sejtem. Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1292 Dátum: 07 dec 09, 03:39:41 »

Gugliba beírod, hogy
mi az EMO
és <enter> kacsint
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 09, 03:40:23 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1293 Dátum: 07 dec 09, 09:27:20 »

Ah, öregem. Nem tudom felfogni, hogy miért gondoljátok úgy, hogy emos Sasuke. Az emo egyik lényege, hogy fájdalmat érezzen az illető, vagy nem? Nomeg attól, hogy kicsit sepis, még nem fogja vagdosni magát meg ilyenek. Egyébként sem gondolja, hogy neki milyen sz*r élete van, vagy hogy őt nem szereti senki. Éppen az a lényeg, hogy Ő nem akar közel kerülni senkihez. Na ezt jól elmagyaráztam, de remélem, aki elolvassa az érti valamennyire Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1294 Dátum: 07 dec 09, 09:54:58 »

De Kakashinak csak az egyik szemében van MS. Tehát ha arra meg is vakul még ott a másik. Egyébként a normál Sahringan állapotban látnak. Hiszen Itach se megy neki minden fának amikor harcolt. Szóval szerintem Kakashinak nem nagyon van mitől tartania. Nekem csak annyi a kérdésem hogy honnan szerezte a MS-t. Hiszen neki már nincsenek igazi barátai.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1295 Dátum: 07 dec 09, 09:57:01 »

Swzerintem Sasuke tényleg minden csak emo sem. Nem nagyon látnám hogy 20 kilós és az a hobbija hogy magába karcolja hogy "halál". Szimplán csak egoista meg flegma meg Itachi megölésén kívül nagyon más nem érdekli és kész.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1296 Dátum: 07 dec 09, 10:11:14 »

Hát élete fő célja tényleg az, hogy megölje a bátyját, de közben kialakultak olyan kötelékei, amik fontosak számára. Igaz, hogy lemondott róluk, azért, hogy sokkal közelebb kerüljön a főcéljához, de attól még gondolom érdekli más is...
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1297 Dátum: 07 dec 09, 10:23:21 »

Ez igazi titok. Legalábbis még... Előbb-utóbb kiderül, de most még csak azt tudjuk, hogy van. Mindenbizonnyal magától fejlesztette ki, mivel sok a különbség az övé és Itachié között. Kakashié tud nyitni egy dimenzióörvényt, amibe át tud transzportálni bármit. Itachi nagyjából a Genjutsujához használja. Kakashi pupillája is más, mint Itachié, ami arra utalhat, hogy máshogy tett szert rá, vagyis lényegében ez egy Mangekyou Sharingan version 2 Nevet ...
Naplózva
nonomage
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 182


WWW
« Válasz #1298 Dátum: 07 dec 09, 10:35:20 »

szerintem csak simán megtanulta
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1299 Dátum: 07 dec 09, 10:36:52 »

Akármennyire is zseni Kakshi a vérvonalképességeket nem lehet csak úgy megtanulni... De legalább biztosak lehetünk benne, hogy mostmár nem csak a Raikiri az egyetlen sajátfejlesztésű technikája...
Naplózva
nonomage
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 182


WWW
« Válasz #1300 Dátum: 07 dec 09, 10:42:09 »

csak a sharingant nem lehet meg tanulni , de kakashinak már volt sharinganja így megtanulhatta mert végül is az ms csak egy másik módja.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1301 Dátum: 07 dec 09, 10:47:41 »

És szerinted az nem számít vérvonalképességnek, amit csak abból lehet kifejszeszteni  :naruto_kerdes:
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1302 Dátum: 07 dec 09, 10:50:43 »

Kakashinak az MS-ja másfajta mint Itachié ez tény. Nem tom olvastad e a Tengu elméletet de abban benne van hogy a Ms-nam három faltája van. Itachi bír az Tsukoyomival Kakashi ha jól vettem ki az Amaretsuva. (szóljon valaki ha hülyeséget írok). És még van egy harmadik fajta. De abban én isbiztos vagyok hogy ez nem olyasmi amit csak úgy meg lehet tanulni.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1303 Dátum: 07 dec 09, 10:59:32 »

Hát Kakashi valahogy megtalálta a módját, hogy anélkül legyen neki, hogy megölte volna a legjobb barátját, aki elvileg már halott, itt Obitora gondolok. Szerintem Kakashi ezt a dimenziókapus dolgot hozzáadta a MS képességeihez , mert nem tudom honnan tudhatná Kakashi, hogy milyen képességei vannak a MS-nak, hacsak nem olvasta az Uchiha klán titkos tekercsét, vagy mijét...
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1304 Dátum: 07 dec 09, 11:03:48 »

Szerintem se az az esti olvasmánya de a képességeket nem ő választja hanem kapja, Ráadásul Obitot már tényleg elég nehéz megölni. Akkor is ha ő Tobi. Mindegy. Azt hiszem ezt az MS témát soha nem fogjuk befejezni kivéve ha kijönn az a manga ahol mindent megmagyarázznak.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!