24 szep 24, 05:18:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1309655 alkalommal)
0 Felhasználó és 45 vendég van a témában
Mangekyou Sharingan
Vendég
« Válasz #1275 Dátum: 07 dec 08, 14:29:09 »

ez már nem a régi kicsi Sasuke
     Ez már a BOSSZÚÁLLÓ Sasuke. Akit csak egy dolog érdekel: A BOSSZÚ!!!
Naplózva
Lavitz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66


« Válasz #1276 Dátum: 07 dec 08, 14:59:37 »

Meg lehet még Konohában Sasuke azért nem akart barátokat, hogy nehogy megint az legyen mint a klánnál, hogy számára fontos embereket veszít  el  ???
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1277 Dátum: 07 dec 08, 18:03:39 »

Mangekyou Sharingan akkor nem figyeltél. Már ez elhangzott egy párszor, de mindegy. Ezt Sasuke ki is jelentette, mikor a már átalakulóban levő Gaaraval harcol Naruto. Akkor mondja neki, hogy "Ajánlom, hogy mentsd meg Sakurát, mert nem akarok megint számomra fontos személyeket elveszíteni..." vagy valami ilyesmit, de akkor kimondta őszintén, hogy mi a szitu.
Naplózva
Mangekyou Sharingan
Vendég
« Válasz #1278 Dátum: 07 dec 08, 18:19:06 »

Bocs én azt a részt pont nem láttam Szomorú
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1279 Dátum: 07 dec 08, 19:07:24 »

az tényleg jó belépő:D nekem is jól jönne egyébként érdekel mi lehetett Sasuke jutsuja amit nem engedett neki Oro végrehajtani a kis Sharingan bajnokunknak
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1280 Dátum: 07 dec 08, 19:24:04 »

Igen. Gondolom az Uchihák nem ugráltak örömükben, mikor megtudták, a kis Kakashi megszerezte a sharingant így saját magának kellett rájönnie a mikéntjére, ráadásul az mangekyou-ja, ha megnézitek, másképp néz ki, mint Itachié és azt hiszem, talán említette is, hogy maga fejlesztette ki... vagy valami ilyesmi ;D

Mindenesetre még valaminek ellentmondanék ( :-X ): memoryan, "Kakshi az MS-t nem nagyon  használhatja, mert megvakul, vagy mi lett, mert legutóbb is kózházban kötött ki! Viszon Itachi gont nélkül használhatja nagyobb baj nélkül" Enyje, akkor Kisame mire céloz mindig, amikor aggódik Itachi szemei miatt? xD (pl. amikor Itachi Kakashival harcolt az első sorozatban, akkor is megjegyezte Kisame, hogy Itachi nem használhatja túl sokat és látszott is, hogy megterheli a szemét; ahogy az is, mikor Jiraiya elől sikerült nagy nehezen elmenekülniük. Akkor is látszott, mennyire leterheli. Az egy dolog, hogy a teste Uchiha, ezért valamivel jobban bírja, de azért ő is emberből van és igen leterheli őt is a sharingan, főleg a MS használata... ;D )
Naplózva

nonomage
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 182


WWW
« Válasz #1281 Dátum: 07 dec 08, 19:58:15 »

naruto amúgy ninjutsu beállítottságú. Vagy nem? (bár ez elég egyértelmű)
100 % hogy ninjutsu tipusú.
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 08, 20:53:49 írta nonomage » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1282 Dátum: 07 dec 08, 20:13:28 »

Egyébként Kakasit már  sima Sharingan használata is leterheli, ha túl sokáig használja (első Kakashi vs. Zabuza harc), és nem tudom, hogy mevakul-e, csak azt tudom, hogy kábé ugyanaz lenne az eredmény, mintha megpróbálbá az ötödik chidorit egy nap, vagyis lehet, hogy belehalna, sőt a Sharingan használatába bele is halna...
Naplózva
nonomage
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 182


WWW
« Válasz #1283 Dátum: 07 dec 08, 20:26:24 »

de én azt vettem észre hogy mindenki máshogy használja a általában ms-t pl.itachi genjutsu
sasuke:teleport
kakahi:dimenzió bigyó
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1284 Dátum: 07 dec 08, 20:28:13 »

szerintem az mer mondjuk genjutsu használatához nem konyit semmit taijutsu-t meg nem olyak sűrűn de azért használ.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1285 Dátum: 07 dec 08, 20:35:05 »

Hát gondolom ez azért van, mert mindhármuk azt használja a MS képességeiből, amire azt mondja, hogy igen erre biztosan szükségem lehet. Bár mikor Jiraiya sarokba szorítja Itachiékat, akkor használja egy másik képességét a MS-nek (már ha jól emlékszem)... Gondolom Kakashi is tudná még használni néhány technikához, csak megterhelő lenne számára, vagy mi...
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #1286 Dátum: 07 dec 08, 21:29:05 »

Saskének van MS-je  :o :o

Szerintem nincs és nem telportációra használja, hanem az egy jutsu!


Nah mind1 ha tévedtem, tévedtem
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #1287 Dátum: 07 dec 08, 21:31:54 »

A taijutsu, az a pusztakezes harc, azért ő azt is alkalmazza ám Nyelvesít , csak nem valami nagy tai tutsu mester
Naplózva
nonomage
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 182


WWW
« Válasz #1288 Dátum: 07 dec 08, 21:39:51 »

én úgy értettem hogy mire fogékony pl.:sakura genjutsu tipusú
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1289 Dátum: 07 dec 08, 21:58:57 »

akkor inkáb ninjutsu beállítottságú Naruto barátunk szerintem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!