24 szep 24, 05:22:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1309690 alkalommal)
0 Felhasználó és 71 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1260 Dátum: 07 dec 08, 13:21:22 »

Nekem van egy olyan érzésem, hogy ő is kitudná fejleszteni a Mangekyou Sharingant, csak ki kéne találnia, hogy hogyan. Eddig, mindig azt tette, amit más mondott és így szerzett erőt, de mint láttuk Narutonak ki kellett találnia, hogyan tudná megoldani az adott technika használatát. Nekem csak ez egy tüske, hogy mikor eljött az idő, hogy megdolgozzon nagyon keményen az eőért, amire 'annyira vágyik, hogy már a szájában érzi az ízét ' Nevet, inkább a könyebb utat választotta. De biztos vagyok benne, hogy nem ölné meg Narutoékat. Nekem az jutott még eszembe, hogy mi van azzal, amit az apja mondott Sasukének: 'Ne akarj többé olyan lenni, mint a bátyád!'. Szerintem erről kellett volna megközelítenie a dolgot, nem pedig az ellenkőzéjről...
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1261 Dátum: 07 dec 08, 13:24:13 »

Aham. De vajon mi marad neki ha végéhez ér a céljának? A nagy üresség ;D ezekután meg már mér térne vissza faluba ahogy ismerem ugy is találna magának új célt

Az EMO-s dolog sztm is hülyeség nagyon.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1262 Dátum: 07 dec 08, 13:27:18 »

A Sharingant meg kell tanulni használni. Mert habár van, meg szép, meg ilyenek, de ha nem tudod szinkronba hozni a tested azzal, amit a Sharingan 'dekódol', akkor hasztalan az egész. Naruto is meg tudná tanulni, de nem vagyok abban biztos, hogy ez túl jó dolog, hogy a Kyuubi is birtokkosa lenne a Sharingannak.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1263 Dátum: 07 dec 08, 13:35:59 »

Sasuke egyáltalán nem emo-s. Csak nem akar megint fájdalmat érezni. Csak elégtételt akar és ennyi. Szerintem visszatérne a faluba és estleg 180 fokos fordulatot venne és elkezdene szocializálódni egy kicsit (de jó is lenne). Kiváncsi lennék rá, milyen is az a Sasuke, aki nem fordul magába, hanem törődik másokkal és ezt a tudtukra is adja. Bár lehet, hogy akkor leveszítené a személyisége a varázsát...
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1264 Dátum: 07 dec 08, 13:53:58 »

Bocs, de a sharingan vérvonalbeli képesség, aminek aza a lényege, hogy NEM lehet megtanulni.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
memoryan
Vendég
« Válasz #1265 Dátum: 07 dec 08, 13:55:15 »

Tényleg, akkor Kakashi hogy fejlesztette ki az MS-t
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1266 Dátum: 07 dec 08, 13:56:33 »

Neki már eleve meg volt a sharingan, amit műtéttel szerzett meg (lásd:KG) és ebből valahogyan. Igazából nem tudjuk.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Rei-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 251


« Válasz #1267 Dátum: 07 dec 08, 13:59:58 »

Hát igen Kakashi ajándékba kapta a sharingant a (volt) legjobb barátjától. Azt, hogy az MS-t hogy fejlesztette ki  már találgatjuk egy ideje:)
Naplózva
Rei-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 251


« Válasz #1268 Dátum: 07 dec 08, 14:03:09 »

Nos az a Sasuke aki nem fordul magába, és kimutatja az érzelmeit, az már nem is Sasuke. Mintha Naruto egyszercsak nem akarna Hokage lenni.... Szerintem ha sikerülne megölnie Itachit akkor elgondolkodna, hogy hopsz, most meg mi legyen??
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1269 Dátum: 07 dec 08, 14:03:33 »

Azt hittem, hogy memoryan arra gondol, hogy Naruto is valahogy úgy kapná a Sharingant, mint Kakashi. És azt mondtam, hogy használni kell meg tanulni, nem kifejleszteni...
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1270 Dátum: 07 dec 08, 14:05:03 »

Szerintem ez lenne az igazi fordulat, ha csak nyugtázná, hogy a bosszú letudva, aztán visszamenne Konohába, mintha mi sem történt volna, vagyis amit már elmondtam egyszer...
Naplózva
Luya-chan
Vendég
« Válasz #1271 Dátum: 07 dec 08, 14:09:29 »

Örülök hogy egyetértetek ebben a Sasuke nem emos dologban.  Mosolyog

Az tényleg fura lenne...remélem hogy nem ez fog megtörténni,sőt nem hiszem Mosolyog "Sziasztok,megjöttem,Itachit már megöltem,olyan boldog vagyok;mint a konohai nap,ragyogok"  :tko:
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1272 Dátum: 07 dec 08, 14:13:35 »

Hát nemtom. Akkor legyen olyan Kakashi style... Az csak jó lehet ??? Hiszen sok dologban hasonlítanak...
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1273 Dátum: 07 dec 08, 14:18:03 »

igen-igen én sem örülnék neki elég furán nézne megjönne a faluba mintha az elmúlt években semmi sem történt volna 
sztm már úgy se lenne semmi sem olyan mint régen örökké meg nem lehet üldözni hogy vissza térjen a faluba előbb utóbb bele kell törődni hogy ez már nem a régi kicsi Sasuke
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1274 Dátum: 07 dec 08, 14:23:20 »

Oké. Csak annyira kiváncsi lennék rá, milyen volt azelőtt... Van egy képem, amin Sasuke Itachi hátán kapaszkodik, és tök boldognak látszik rajta. Kicsit olyan szívszorító a dolog...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!