24 szep 24, 07:18:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1309747 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Luya-chan
Vendég
« Válasz #1245 Dátum: 07 dec 08, 10:44:22 »

Nah szóval...
Sasuke az -egyik- kedvenc szereplőm,szóval bocsi ha elfogult leszek,igyekszem nem túlságosan az lenni. Nyelvesít
Idézetet írta: Miku-chan
Sasukeról, köztudott, hogy nem mutatja az érzéseit, de ez nem ekvivalens azzal, hogy nincsenek neki.
Pontosan...Alapból hűvösen és elutasítóan viselkedik,demikor a félig átváltozott Gaara ellen harcol,azt is mondja,hogy egyszer már mindent elvesztett,nem akarja hogy ez mégegyszer megtörténjen.Kakashi kikötözi a fához,mondja neki,hogy az ő szerettei is mind meghaltak,Sasukén olyan meglepődött-szomorú arckifejezés látható.A Végzet völgyében sok példa van erre: pl. amikor a farönkön vannak,megkérdezi hogy "Miért mész el eddig értem?" s megtudja,hogy Narutonak ez az első köteléke...Mondja Narutónak,hogy "Neked soha nem volt családod,testvéreid,honnan tudod,min mentem keresztül,milyen érzés elveszíteni őket?" Persze hogy rossz Narutonak,mert nem tapasztalhatta meg a szülői szeretetet,de ő később föl tudja magában építeni ezt az érzést Iruka által.Barátai is lesznek később.Sasuke meg már nem akar...nem mer közel kerülni senkihez,azok után,amit Itachi tett vele,nagyot csalódhatott a szeretetbe vetett hitében - Miért okoz fájdalmat valaki azoknak,akiket szeret?Miért csinálta ezt a bátyja? + hasonló kérdések foglalkoztatják.
  Bosszúra éhes...Mégis mit csináljon a történtek után,élje boldogan az életét,mintha mi sem történt volna?!Felejtse el Itachit és ha egyszer mégis találkoznak,meghívja vmire és elcsevegjenek az időjárásról? ikszdé Mindenki úgy éli az életét,ahogy ő akarja(jó,itt nem teljesen,Itachi tette őt bosszúállóvá).Más kérdés,hogy mit ér el azzal,ha megöli Itachit...Csak az üresség marad vagy végre fellélegzik és boldogan éli az életet,megpróbál közeledni a többiekhez?Bár a szüleit+ a többieket már nem támaszthatja fel...
 Emos...Nah ezen mindig kiakadok. -.-" Attól hogy valakinek fekete haja van+ zárkózott,depressziós,még nem emó.
-.- Plusz nem is magát akarja megölni. ikszdé Kiváncsi lennék,ha nem találták volna föl az emot,akkor mi
lenne Sasuke?Goth? Nevet (Gothok rulz :faintos: )

Sasuke-lélekelemzésszerűség by Luya 1. rész vége  :-X
Valamikor ToBeContinued
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1246 Dátum: 07 dec 08, 11:03:16 »

Nem azért, de szerintem, csak akkor tudjuk meg mi ven Kakashi maszkaja alatt, ha meghal.
Ha visszaemlékeztek, akkor Zabuza is takarta az arcát, és mikor leszúrta Gatót, akkor vette le, és hamarost meghalt.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1247 Dátum: 07 dec 08, 11:17:33 »

Szerintem Sasuke magát tette bosszúállóvá és nem pedig Iachi tette azzá. Valószínüleg nem fog boldogan élni, ha véghez viszi a bosszúját, mert igaz nem egy rossz karakter, de túlságosan emberi, tehát nem tudna új célt kitűzni maga elé. Bár van egy másik célja is, hogy feltámasztja a klánt. Ezt még akkor mondta, mikor Kakashi kérte, hogy mutatkozzanak be. Remélem érthető volt, mert lassan magam sem értem miről beszélek Nevet Ja és még valami ez az én saját véleményem...
Naplózva
Lavitz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66


« Válasz #1248 Dátum: 07 dec 08, 11:23:21 »

Ha Sasuke letudja győzni Itachi-t én azt sem tartom kizártnak, hogy Tobi valahogy megfűzi, hogy csatlakózón az Akatsuki-hoz bááár ez csak egy a sok tippem közül Nyelvesít
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1249 Dátum: 07 dec 08, 11:24:39 »

Ha jól emlékszem Zabuza kezei akkor nem funkcionáltak, tehát nem volt más lehetősége, hogy valamennyire kiirtsa az elenségeit, hogy a száját használja, amihez le kellett vennie a kötéseket az arcáról. Kakashi azért ennél sokkal 'ügyesebb'. Már Deidara is megpróbálta felrobbantani, de valahogy neki sem jött össze. Kakashit nagyon nehéz elintézni, mert van neki Sharinganja és mesterien tudja használni. Ember(vagy inkább ninja) legyen a talpán, aki arra válalkozik, hogy elintézze és sikerül is neki. Kábé szerintem egy Kage szintű ninja tudná legyőzni, olyan, mint a Harmadik Hokage. De ha nem is tudjuk meg, hogy mi van a maszkja mögött, Chakrának igaza van, nagyon jól kitudja fejezni magát úgy, hogy nem látjuk a háromnegyed arcát. És ez a lényeg...
Naplózva
Luya-chan
Vendég
« Válasz #1250 Dátum: 07 dec 08, 11:30:19 »

Végülis gondolhatta volna,hogy "teszek a ha meg akarsz ölni,gyűlölj,vess meg... szövegedre Itachi" ,bár ha a "kedves bátyó" nem mondja ezt,Sasuke akkor is valószínűleg bosszúálló lett volna. :-X Neked is igazad van. Mosolyog
Jelentkező az biztos sok lenne a klán feltámasztására.  Nevet >Nevet Bár ahhoz sok év kell,hogy újra létrejöjjön egy normális létszámú(mint régen) Uchiha-klán  :-X
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 08, 11:31:00 írta Luya-chan » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1251 Dátum: 07 dec 08, 11:55:01 »

Hát izé... Ha jól emlékszem a nagy harc után(Sasuke vs. Naruto), mondta, hogy "nem parancsolsz nekem!", vagyis szinte azt mondta, hogy teszek arra, mit akarsz, hogy legyek erős...
Naplózva
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #1252 Dátum: 07 dec 08, 12:04:39 »

hmm azé, amikor gaarát mentették meg és narutoban az idegességtől elszabadult a kyuubi, akkor jiraiya pecsétje nélkül már nem nagyon szerepelne kakashi ...
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1253 Dátum: 07 dec 08, 12:38:40 »

Hát szerintem kitalált volna valamit. Bár a pecsét nélkül elég nehezen menekült volna meg, az tény.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1254 Dátum: 07 dec 08, 12:41:20 »

Csak eszembe jutott, hogy azon nagyon röhögtem, mikor Naruto kéri Kakashit, hogy tanítsa meg neki is a Chidorit és akkor mennyire erölködik. Szinte már könyörög saját magának, hogy szikrázzon a keze...  :naruto_taps: :naruto_lol:
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #1255 Dátum: 07 dec 08, 12:58:09 »

Kakshi az MS-t nem nagyon  használhatja, mert megvakul, vagy mi lett, mert legutóbb is kózházban kötött ki!


Viszon Itachi gont nélkül használhatja nagyobb baj nélkül
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #1256 Dátum: 07 dec 08, 13:01:17 »

Ha Sasuke letudja győzni Itachi-t én azt sem tartom kizártnak, hogy Tobi valahogy megfűzi, hogy csatlakózón az Akatsuki-hoz bááár ez csak egy a sok tippem közül Nyelvesít

Szerintem nem fog belépni, mert ő nem gyülűl mindenkit -kiv. aki az útjáb áll!

Szerintem Tobi és Saske együtt foganak garázdálkodni!
Naplózva
Chidori
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #1257 Dátum: 07 dec 08, 13:08:39 »

Mindenkivel egyetértek aki Sasuke mellett érvel, de nem azért mert ő a kedvenc karakterem. Akkor is a kedvencem lenne, ha arra látnék nagy esélyt, hogy soha a büdös életben nem térne vissza Konohába és ha utálná Narutoékat.  Viszont ezekre szerintem kevesebb esély van, mint arra, hogy egyszer láthatjuk őt és a Kakashi Teamet együtt, egy oldalon. Sasuket gyerekkorában óriási sokk érte, több oldalról is. Nem csak a szülei lemészárlását és a klánját vesztette el, hanem csalódott abban aki számára talán felért egy "Adonisszal", egy Istennel.  Mindig is olyan akart lenni mint a bátyja, valszeg mi is  óriásit csalódtunk volna, hogyha rájöttünk volna, hogy bizony imádott tesónk a másik végéről égeti a gyertyát és egyáltalán nem olyan mint amilyenekké mi akarunk válni.  Sasuke bosszúálló lett és aki az útjába mer állni az megkapja a magáét. Narutoék is megkapták, de ez még nem jelenti azt, hogy nem szereti őket. Sőt szerintem ezt még csak meg sem szabadna kérdőjelezni. A Naruto part 1-ben számtalanszor bizonyította Sasuke, hogy mennyire fontos neki Naruto és Sakura. Pár példát fel is soroltatok, nem térnék ki ezekre. Sasuket most elvakítja a bosszú, kevésbé gondol a jó dolgokra, a régi emlékekre. Közel van a bátyához, most csak ez jár a fejében. Ez még nem jelenti azt, hogy az esetleges bosszú után ne térne vissza belé a "régi" Sasuke. Sajnos én nem olvasok mangát és a shipuból sem láttam még sok részt, így nem akarok előre ítélni, nem tudom, hogy milyen Sasuke jelleme MOST... de már így előre, szinte információ nélkül kizárnám annak a lehetőségét, hogy benne csak a gonoszság lapul és semmit nem jelent számára a Team 7.

A "nekem meg te nem parancsolsz" jelenetnél meg egyértelműen kibukott az, hogy Sasuke nem fogja és nem is akarja megölni Narutot, mégha csak így tehet nagy mértékű erőre szert. Megtehette volna, megölhette volna akkor és ott...de nem tette. Igaz, ez már rég volt, de a szép és jó emlékek sosem törlődnek ki senkiből, én bízom Sasukeban.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 08, 13:09:13 írta Chidori » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1258 Dátum: 07 dec 08, 13:13:08 »

Csak azért, mert ő nem Uchiha, vagyis neki ez több chakrájába kerül, mint egy Uchihának. Naponta háromszor tudja használni, ha jól tudom. De alényege az, hogy mivel ez a képesség agyon kimeríti a chakráját ezért, ha sokat, vagy sokáig használja, akkor nem tud mozogni egy ideig. Mivel ugye a chakra fizikai illetve szellemi energia/állóképességból áll. Remélem jól mondtam...
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #1259 Dátum: 07 dec 08, 13:16:02 »

Aha, akkor ha Naruto is kapna karácsonyra egy sharingant, akkor sokkal többet és jobban hazsnálhatná, mint Kakshi, mert neki sokkal több chakrájan van, nem is beszélve a Kyuubiról
Naplózva
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!