24 szep 20, 08:25:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 560 561 [562] 563 564 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1304758 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8415 Dátum: 11 dec 23, 19:25:36 »

(ezeket a fejezeteket is lefordítottátok? :O mm tudtam, h 181-től van, de azthittem valamiért, hogy az a shippu eleje. na, asszem megvan a ma esti programom ^^)
na ja xD azért nemrossz. de tényleg nem semmi, hogy a gyerekek csak úgy laknak valahol. és narutót egyáltalán ki nevelte fel? nemhiszem, hogy 2napos korában már bevásárolt magának xD
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 23, 21:06:26 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8416 Dátum: 11 dec 23, 22:05:26 »

Válasz erre a hsz-re:

Nem szakadtak azok fel szerintem, csak megvastagodtak, hogy még bestiálisabb ábrázatot adjanak Narutóbak. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8417 Dátum: 11 dec 23, 22:07:08 »

Naruto témájában már sokat elmélkedtünk erről. Úgyhogy inkább a Narutóval kapcsolatos részt ott folytassuk. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Morause
Vendég
« Válasz #8418 Dátum: 11 dec 23, 23:12:44 »

De ez részben Sasukéra is igaz... mikor megölték a családját akkor lett emoboy és fordult magába sz*rt rá magasról mindenre! Nem hiszem h egyáltalán ahhoz is volt kedve h egyen. (nekem nem lenne pedig nagy kajás vagyok) De ezen én is sokat gondolkoztam, szinte már az elején mikor elkezdtem nézni, de sasuke még tényleg érthető viszont narutonál már nálam is kiégett a biztosíték! Gondolkozik
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #8419 Dátum: 11 dec 23, 23:17:07 »

Szászke nem hülye gyerek.
Tudta hogy a célja eléréséhez muszáj táplálkoznia...Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8420 Dátum: 11 dec 24, 00:19:44 »

ezzel a 'nem hülye' dologgal tudnék vitatkozni  Ördögi
de lényeg a lényeg, sasuke már biztos tuti jó szakács ^^ szal ha a bosszúállás-projekt elbukik, ramenesnek még elmehet  Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8421 Dátum: 11 dec 24, 00:29:23 »

Idézet
ezzel a 'nem hülye' dologgal tudnék vitatkozni

Ezzel szerintem nem lehet, hisz bebizonyosodott, hogy nem hülye. Gondolom azért vitatkoznál ezzel mert nem követte bátya felfogását, ettől még nem hülye:) Sima narutoba is ő gondolkozott egyedül a teamból meg danzou vs sasuke harcnál is bebizonyosodott, hogy gondolkozik, meg deidara vs sasuke harcnál. Hülyének tényleg nem hülye, de a bosszúvágytól néha másként dönt mint aki higgadt és gondolkozó természetű (pl. itachi)
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8422 Dátum: 11 dec 24, 13:36:28 »

Sasuke szemében meg mindenki hülye aki gynge ikszdé vagy csak simán Naruto...
Amúgy régen sokat használta az idióta szót Narutora de nem azt, higy 'baka', hanem valami mást úgy montha asszem hogy "szkrátonkácsé" ikszdé ezt hogy írják?? ikszdé
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #8423 Dátum: 11 dec 24, 13:55:16 »

Igen, valóban valami ilyesmit mondott mindig Narutonak, bár én sem tudom hogy irják. Viszont ha jól emlékszem az nem idiótát jelent hanem örök vesztest. Sasukére stílusára vall  smirksweat
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8424 Dátum: 11 dec 24, 14:16:59 »

Néha idiótának is fordították nem tom, eleinte a Hidden Leaf team fordítását néztem animéban asszem Gondolkozik szal aki tudja az mondja má meg ikszdé
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8425 Dátum: 11 dec 25, 09:05:12 »

Off: hamisjoe, ezt most mire mondtad? WTF?

On: most olvasgatom mi történt a chuunin vizsgán..szegény Sasuke lett a kis Ibiri kun ikszdé most még annyit látni Sasukeból hogy gőzölög mert az átokpecsét kiütötte a kis munyót. hm.

Mod.:
Nem dupla hsz, csak töröltem közülük.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 30, 13:17:40 írta Chakra » Naplózva

Shakura321
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #8426 Dátum: 11 dec 28, 17:07:39 »

Sziasztok!
Az én kedvenc szereplőm Naruto, főleg a Shippueden-ben.  Mosolyog
A sima Naruto-ben kicsit idegesítő, és arról már ne is beszéljünk, hogy milyen arcokat tud vágni.  ikszdé
De a Shippueden-ben Naruto nagyon király!!  Nevet Kezdjük ott, hogy több esze van  ikszdé,  megtanult egy csomó új és szuper technikát (például: Fuuton, Rasenshuriken), sokkal jobban néz ki *.* és a harcokban is sokkal taktikásabb. NaruShaku/ShakuNaru tök jó. Szerintetek összejön majd Naruto és Shakura??  Nevet A NaruShasu/ShasuNaru is jó. Alig várom, hogy Naruto és Shasuke harcoljanak.  Mosolyog Amúgy szerintem a japán szinkron sokkal jobb mint a magyar szinkron.
A magyar szinkronban nem úgy ejtik ki egyes szereplők nevét ahogyan kell. Azoktól a "SZASZUKE"-tól a falra tudnék mészni!  Technikai KO >.<# Naruto japán hangja amúgy is nagyon jó!!  Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8427 Dátum: 11 dec 30, 23:53:36 »

nekem sosem volt, és soha nem is lesz a kedvenc szereplőm. a part1-ben kifejezetten rühelltem. a rinyálása meg, meg a 'Szászkeee, gyeree visszaaaAAAaaaAAAaa', meg az 'Adjátok visszza Gaarát', meg a hasonló,huszonszázötször elismételt dumái az idegeimra mentek. ja, meg persze mindenkit megtérít. de mostanában azt vettem észre, hogy egészen megkedveltem. na jó,mondjuk úgy, hogy megszoktam xD de már nem kapok idegbajt tőle. meg nem is akarom már hogy meghaljon Nevet oké, nem tagadom, kedvelem már, igaz, nem fullfav.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Nusiii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 25

Őrült Ruki fan.


« Válasz #8428 Dátum: 12 jan 02, 10:56:49 »

Idézet
Sasuke szemében meg mindenki hülye aki gynge ikszdé vagy csak simán Naruto...
Amúgy régen sokat használta az idióta szót Narutora de nem azt, higy 'baka', hanem valami mást úgy montha asszem hogy "szkrátonkácsé" ikszdé ezt hogy írják?? ikszdé
Igen. Nevet És 'Usuratonkachi'. Így írják xD
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8429 Dátum: 12 jan 02, 11:26:43 »

ugye valamelyik fejezetben volt, hogy szöcske beszáll a harcba... de ha van esze, kihagyja. az p célja konoha, és ott is főleg a két vénség skalpja. ha van egy minimális esze, akkor őket sunyba levadássza, aztán go konoha, ahol nincs egy darab ninja se kb., de olyan tuti nem, aki föl tudja venni a kesztyűt vele. Meg én örülnék, ha megölné a 2 vén szatyrot, mielőtt lekapcsolják..
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 560 561 [562] 563 564 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!