24 szep 20, 10:38:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 558 559 [560] 561 562 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1304884 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #8385 Dátum: 11 dec 19, 20:46:38 »

mikor meghalt ... pfuuu Jiraya a masodik kedvenc, Kakashi az elso, es egymas utan a ketto... hat durva volt. most nezem ujra azokat a reszeket. nagyon jol kuzd, eleg jol birta Pein ellen.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #8386 Dátum: 11 dec 19, 21:39:01 »

Kakashit nagyon szeretem részemről amikor meghalt nagyon megijedtem nem akartam hogy ő is úgy végezze mint Jiraya amúgy szerintem hihetetlenül tápos karakter. Jobb lett volna ha egy ideig ő lett volna a Hokage dehát ez nem így történt Nevet
Naplózva

Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #8387 Dátum: 11 dec 19, 21:41:33 »

Én Sasukét nem szeretem erős de unszimpatikus a számomra és ez a nyálverés miatta a számomra már unalmas. Az hogy Itachi már körülbelül a halálán van és feláldozza magát az öccséért az nem róható fel Sasuke sikereinek. Jól állta a sarat de esélytelen harc lett volna.
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8388 Dátum: 11 dec 20, 20:25:57 »

"Jobb lett volna ha egy ideig ő lett volna a Hokage"

Hát szerintem abszolút nem Hokage-féle Kakashi sensei ^^ persze okos meg jó stratéga, de nem hiszem hogy alkalmas lett volna :/ egyzserűen nem illett volna hozzá. bár akkor legalább olvasgathatott volna ikszdé
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8389 Dátum: 11 dec 20, 20:42:01 »

Olvasni valóban olvasgathatott volna csak nem azt amit szeret olvasni. Így pedig már nem is annyira vonzó ez a kage pozíció. Nevet
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8390 Dátum: 11 dec 20, 20:50:18 »

Ya Nevet a Godaime is rosszul volt már a sok papírmunkától, de jutott bőven Shizunenak is ikszdé mondjuk esténként pár üveg Sake mindent megoldott ^^" Hát Kakashit nem tudnám részegen elképzelni Nevet meg abban a kage kalapkában ikszdé hát nem neki való meló, de megoldotta volna valahogy..
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8391 Dátum: 11 dec 20, 20:51:13 »

Kb annyi kedve volt hozzá mint Son Gokunak a szurihoz (csak Kakashi nem futott el   >.<# )
Mondjuk +néztem volna hokageként, de az nem lett volna jó ha úgy végezte volna mint az elődei...  smirksweat
Az a kérdés h Kishi hogy oldotta volna +, mert ha kiakarják faragni a hegybe az arcát akkor le kellett volna lepleznie a kinézetét, és a kage talira (mindre) nem lehetett takart arccal menni (lehet h ezért nem lett hokage)

Kakashi esetleges részegsége? Na arra kiváncsi vagyok, sztem elég viccesen viselkedne (v perverzen mint Jiraya mert éljen a szaké gátlásoldó ereje  Pojén ), v bealudna, a titkár/titkárnője (aki Shizune szerepét tölti be) + benyitna és rákiabálna h ébresztő, ittvannak a papírok Kakashi samaaa...   Nyelvesít  a kage kalapot+ nem kötelező hordani, Tsunade se hordja.
apropó titkár: ha Kakashi lenne a hokage ,akkor az övé ki lenne?
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 20, 21:24:59 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #8392 Dátum: 11 dec 20, 22:43:41 »

Szerintem Yamato tökéletes titkára lenne Kakashinak. Már azért is fizeti a rámenjét, mert ex anbu vezető... egy olyan szitut eltudnék képzelni, hogy Kakashi véletlenül elrontja a falu költségvetését és Yamatotol kér lóvét Nevet vagy megtámadják a falut Kakashi lerendezi a támadókat és "megkéri" Yamatot, hogy hozza rendbe a házakat és akkor a háttérben látszik a lerombolt lángoló utca Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8393 Dátum: 11 dec 21, 12:41:29 »

kakesz: ez marha nagy ikszdé de sztem is Yamato lenne...vagy Anko ha nagyon ki akar vele cseszni Ördögi

amúgy a kage kalaphoz: egy barátom megrajzolta Itachit kageként Mosolyog tök jó lett ^w^ majd megkérem hogy rajzolja meg Kakashit is ikszdé
Naplózva

Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #8394 Dátum: 11 dec 21, 14:03:25 »

Kakashi szerintem Jiraya perverz könyveit olvasgatná ahelyett hogy dolgozna Nevet Helyette a titkára csinálna mindent és az ünnepségekre is több órás késéssel érkezne... Nevet
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8395 Dátum: 11 dec 21, 20:32:57 »

még a saját temetéséről is lekésne, de remélem ilyet mi nem látunk ^^" amúgy sztem Anko lenne akkoriss a titkára xD
húúú jön egy Kakashi-Gai filler, remélem jó lesz ikszdé alig várim X3
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8396 Dátum: 11 dec 21, 21:44:22 »

amúgy a kage kalaphoz: egy barátom megrajzolta Itachit kageként Mosolyog tök jó lett ^w^ majd megkérem hogy rajzolja meg Kakashit is ikszdé
tedd be a rajzot *w* léccilécci
és kageként meg itt van, találtam: <link törölve>
szerk, hogy ne legyen fulloff:
én nagyon kíváncsi lennék az ANBUS múltjár *O* remélem egyszer kishi megcsinálja Nyelvesít

Mod.:
Legközelebb csak a képet linkeld, az oldalt ne. Ez itt nem a reklám helye. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 23, 18:44:56 írta Chakra » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8397 Dátum: 11 dec 21, 21:54:55 »

talán ezért hisszük azt? xD
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/540/3
mert ott van a háttérban
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #8398 Dátum: 11 dec 21, 22:22:17 »

Az anbus mult engem is érdekelne néhány olyan rész mint az Obitós volt  amikor Kakashi megkapja a szemét.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8399 Dátum: 11 dec 22, 00:21:37 »

Amúgy ahogy elnézem kakashi erősödött a pein harc óta vagy tévedek? Most már szerintem van olyan erős mint kakuzu vagyis döntetlent bírna szerintem vele játszani 1 vs 1be. Ahogy elnézem kakashi rutinosabb lett és mintha jobb is lenne az állóképessége. Szóval a jelenlegi kakashi aki a mangába szerepel szerintem kakuzuval lehet egyszintű.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 558 559 [560] 561 562 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!