24 szep 24, 15:25:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310255 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1125 Dátum: 07 nov 30, 12:42:54 »

Na, ne keverjük a Rasengant a Chidorival... éppen, hogy úgy írhatóak le, mint egymás ellentétei... míg a Rasengan csak a formai összetételt használja (ki), addig a Chidori csak az elemit >> ezért lehetne mindkettőt továbbfejleszteni... illetve lehet is Nevet

Öööö... Itachi 13 évesen nem ANBU kapitány volt? Úgy értve, volt egy csapata meg minden? Kakashi akkor meg jounin volt... ja, és ezen mindig összekavarodok, mikor így olvasgatom, de... nem úgy van, hogy az ANBU a jounin felett áll rangban...? (az most mellékes, hogy Kakashi ANBU volt és most jounin... speckó eset Nevet )
Csak mert van, hogy mindig olyasmibe botlok, ahol másképp használják, aztán ilyenkor mindig kicsit elbizonytalanodom ;D

A homokot meg tényleg nem lehetett volna mással szétszedni, mint valamilyen villám elemű technikával -szvsz ugyebár a Raiton a leghatékonyabb a Doton ellen.
A Chidori meg addig nem ment rendesen Kakashinak, míg nem lett sharinganja. Obitoé nem volt még teljesen kifejlődve akkor, mégis sokat jelentett, hogy tökéletesíteni tudta a technikát... asszem... öh... ja :-X
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1126 Dátum: 07 nov 30, 14:34:10 »

Igen Itachi tényleg 13 évesen lett ANBU ez igaz, de előtte Jounin volt és azt mondtam, hogy már ennyi idősen az volt, de igazad van. Nos szerintem a chidorit már nem lehetne tovább fejleszteni, mivel csak a Sharingan kellett hozzá, hogy tökéletes legyen... Nomeg, ha lenne még mit javítani rajta, akkor nem mondaná azt, hogy ez az egyetlen technikája, amit maga fejlesztett ki, sőt akkor nem is használná egyáltalán. Legalábbis szreintem, mert Kakashi általában elég megfontolt a technikák használata terén...
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1127 Dátum: 07 nov 30, 22:12:41 »

Ha jól emlékszem, akkor amikor Narutót edzi a Shippuudenben Kakashi, akkor pont azt magyarázza, hogy a Rasengant pl. azért lehet továbbfejleszteni, mert a formai összetétele 100%, míg az elemi 0... ebből lesz ugye Naruto egyedi jutsu-ja, a Rasenshuriken...
És akkor ott meg is jegyzi, hogy pont ellentéte a Chidorinak, ami 100%-ig elemi összetétel és formailag 0. Ergo a Chidorit is még lehetne tökéletesíteni... ha Kakashi nem állandóan a könyvét bújná és lustálkodna vagy épp a MS-ját fejlesztgetné Nyelvesít Vagy esetleg szükség lenne rá :-X


És igen, ez az egyetlen technikája, amit maga fejlesztett ki... illetve most már a MS-ból is van egy verziója - szerintem arra utalhatott a Shippuuden elején, mint új technika, amit kifejlesztett, mikor a csapata nem figyelt rá :-X

Mindenesetre oké, értem már, mit akartál mondani az Itachi-ügyben... gomen xD
Naplózva

DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #1128 Dátum: 07 nov 30, 22:24:00 »

Na szerintem is azért kell, a Sharingan hozzá hogy olvassa a mozdulatait!! Sasukénak is mondta egyszer amikor tanitotta, hogy csak Sharingannal használja. Hát meg naruto rasenganja... sokszor ki is kerülték Nevet
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1129 Dátum: 07 nov 30, 23:05:06 »

Mindenesetre szerintem nem is nagyon kell új technikákat kifejlesztenie, mivel már az első részekben is mondja Zabuza, hogy több, mint 1000 jutsut ismer és szerintem egyiksem lehet túl gyenge... Úgyhogy szerintem elég, ha magát edzi, hogy tudja megfelelően használni azokat. Kakashinak csak arra kell figyelnie, hogy mindig ugyanolyan kivételes shinobi legyen, mint amilyen eddig volt. Bár szerintem ez nem fenyegeti a történetet :naruto_mosoly:
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1130 Dátum: 07 dec 01, 17:18:02 »

Szerintem tévedtek a chidorival kapcsolatban.
Nem is ellentéte a rasengannak csak egy másfajta technika, akkor már inkább vetélytársak.
Mikor Kakashi magyaráz Narutonak, akkor pont mond egy olyat, hogy a chidorihoz is elemi és formai manipuláció is kell, elősször meghatározza az elemét (villám), majd a formályát (hogy milyen erős és hosszú legyen).

Az anbu az felette van a jouninnak, vagyis pontosabban, csak az lehet anbu, aki már jounin, de nem muszály, meg nem is lesz minden jouninból anbu. Az anbu az egy specko ninja, valami elite féleség.
És, Itachi szerintem is anbu kapitány volt 13 évesen.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1131 Dátum: 07 dec 01, 17:48:58 »

Moderátor:
A Chidori és a Rasengan technikai elemzését a saját témájukban tárgyaljátok.
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 01, 17:49:33 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1132 Dátum: 07 dec 01, 20:17:32 »

BOCS, DE EZT MÉG MUSZÁJ IDEÍRNOM. 13 évesen lett ANBU-s vagyis 13 évesen már Jounin volt  Nyelvesít!!! Csak ezt mondtam! Egyébként nem tudom iért olyan fontos összehasonlítani a két technikát, mivel egyik sem a másikból jött, vagyis felesleges. Kakashi ezt tudja és kész. Kicsit idegesítő, hogy néha olyan tudálékos Narutoval szemben, de attól tök jó fej és kitűnő ninja. Ja és tökre érdekel, hogy mi van a maszkja alatt ???
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1133 Dátum: 07 dec 01, 21:08:02 »

De hisz azt mindenki tudja! Egy másik maszk! Nevet
Naplózva

memoryan
Vendég
« Válasz #1134 Dátum: 07 dec 01, 21:23:42 »

 Nevet Az van, de egy csomó helyem azt írják, hogy rendes arca van -bár :-[
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1135 Dátum: 07 dec 01, 23:07:33 »

 :naruto_ideg: nem úgy értettem :naruto_ideg: Most komolyan, hogy néz ki Kakashi??? Tudom, hogy elég jóképű lehet, de mivel fiú vagyok ez nem izgaz annyira. Csak szeretném tudni, hogy néz/nézhet ki... És igen láttam már azt a retusált képet, de az nem kielégítő. Mikor meg akarták tudni Narutoék, és gondolkodtak rajta, az vicces volt, de kiváncsi vagyok. Legalább annyira fel vagyok erre spanolva, mint akkor Naruto is Nevet
Naplózva
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #1136 Dátum: 07 dec 01, 23:55:08 »

sztem már annyira beizzadt a sok maszk alatt hogy ha levenné a maszkot még a kyuubi is kipusztulna Nevet:D xD
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1137 Dátum: 07 dec 02, 00:12:01 »

Enyje, ez nem volt szép :-X

Egyébként vicces volt, mert mikor majdnem lecsúszott valamelyik iménti Shippuuden részben a takarója az arcáról, komolyan elkezdtem úgy mocorogni a monitor előtt, mint Naruto a képernyőn Nevet Persze aztán leesett, hogy ez sem segít, de hátha... xD
Mindenesetre a legközelebbi kép, ami hivatalos, maszk nélküli, de persze a keze ott van, de azért még így is több látszik az arcából, mint egyébként, az a 294. manga fejezet borítóján van Mosolyog (hehe... tényleg jóképű^^)
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1138 Dátum: 07 dec 02, 00:24:39 »

Én mondtam, és tudom miről beszélsz, mert én is majdnem kiestem a székből, annyira látni akartam, de nem láttam Nevet, úgyhogy ez is egy újabb csalódás, illetve "sikertelen küldetés"... De azért lassan magam is el tudom képzelni, hogy hogy néz ki, mert eléggé minőségien van megrajzolva és van néháy olyan közeli is róla, amin látszik, hogy miközben beszél, mozog a szája. Én személyszerint hasonlónak képzelem, mint a Negyediket...
Naplózva
nonomage
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 182


WWW
« Válasz #1139 Dátum: 07 dec 02, 12:50:37 »

na sasuke az akit nagyon nem kedvelek . mindig csak őt keresik.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!