24 szep 24, 15:31:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310301 alkalommal)
0 Felhasználó és 66 vendég van a témában
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1110 Dátum: 07 nov 28, 14:58:21 »

Szerintem feléledt bennük a sharingan. ???
Elvégre miért ne ébredt volna föl?
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
nikifan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


« Válasz #1111 Dátum: 07 nov 28, 16:01:58 »

én sasukét nagyképűnek tartom
de gaara meg oroshimaru tök cukik imádom őket
Naplózva
nikifan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


« Válasz #1112 Dátum: 07 nov 28, 16:03:28 »

Naruto lehet hogy meggondolatlan de erős ninja imádom
Naplózva
Rei-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 251


« Válasz #1113 Dátum: 07 nov 28, 17:26:57 »

Az a jelkép nem biztos, hogy utal valamire szerintem Kishimoto csak szereti a spirálokat:) Mert hát Rasengan, azok a jelképek a konohai ninják hátán, és olvastam, hogy az Uzumaki név egy szójáték ami szintén spirális gömbre utal...
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1114 Dátum: 07 nov 28, 18:26:41 »

Hmm. Hát őszinte legyek nekem nem a szívem csücske ez a Sasuke gyerek ámbár úgy igazából bajom nincs vele egy picit egyetértek sai-al mikor azt mondja egy gyáva ..... aki el futott Oro-hoz h erőt szerezzen
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1115 Dátum: 07 nov 28, 19:21:59 »

Ha jól tudom, a Sharingan nem olyan, mint a Byakugan, hogy a klán minden tagjának meg van. Viszont Sasuke apjának meg van ez a képessége és még egy csomó Uchihának. Viszont azt olvastam valahol, hogy Itachi azért tartotta őket gyengének, mert nem voltak képesek, illetve hajlandóak megszerezni a Mangekyou Sharingant, mivel mint tudjuk ahoz meg kell ölnöd a legjobb barátodat... És szerintem Itachi azért mondta Sasukének azt, hogy azért végzett mindenkivel, mert kiváncsi volt mire képes, mert talán cukkolni akarta Sasukét...
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1116 Dátum: 07 nov 28, 20:06:45 »

Ha tényleg van valami a háttérben, akkor persze, hogy cukkolni akarta, hiszen végig arra ment még a későbbiek folyamán is, hogy Sasuket arra ösztönözze, hogy erősebb legyen és mi lenne jobb cél, mint arra hajtani, hogy erősebb legyen Itachinál, akit a klán legnagyobb zsenijének tartottak.! De ezt még nem tudjuk, csak azt, hogy Itachi azt mondta, hogy azért tette mert kíváncsi mire képes és folyamatosan Sasuke szemére hányja, hogy gyenge.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1117 Dátum: 07 nov 28, 22:39:45 »

A Naruto vs. Sasuke harc közben, mikor mondja Naruto, hogy Sasuke neki olyan, mint egy testvér, az jutott eszembe, hogy ez ugyanaz a helyzet, mint a kis Sasuke és Itachi közötti dolog... Mivel Sasuke is túl akarta szárnyalni Itachit, (még mindig, de most csak erősebb akar nála lenni) és most Narutoval volt ugyaebben a helyzetben. Mármint most Naruto a kis Sasuke és Sasuke Itachi... Már ha értitek mire gondolok. Bár lassan kezd eljutni az agyamig, hogy miért ment el Sasuke Orochimaruhoz. Mármint ha megnézem, hogy Naruto egy hónap alatt jócskán lehagyta Sasukét, még úgy is, hogy megtanulta a chidorit... Hát erre csak annyit tudok mondani, hogy igen értem...
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1118 Dátum: 07 nov 29, 13:59:45 »

Hihi. Akkor nem csuda, hogy nem látod az összefüggést. Szerintem még az se nagyon látja, aki követi a shippuudent. A Tengu-elméletre alapozni szerintem a későbbi manga chapterek alapján lehet igazán. De én alapjáiban nem nagyon szeretek erre az elméletre támaszkodni, kíváncsi lennék honnan van, ha maga Kishi-mester vetette papírra akkor elkezdenék én is kombinálni, de amúgy nem nagyon van értelme.

Arra visszaérve, hogy Itachinak tervei vannak Sasukeval. Arra jutottam, hogy lehet, hogy Itachi tervez valamit, viszont én nem venném biztosra, hogy az majd biztosan bejön neki. Sasuke már nem az a kisgyerek, mint aki a Narutoban volt. És minden erejével Itachi ellen dolgozik, nem fog bedőlni minden csapdájába és úgy ugrálni ahogy ő fütyül. Szerintem Itachi legnagyobb hibája, hogy lebecsüli Sasuket, anélkül, hogy ismerné az igazi erejét.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1119 Dátum: 07 nov 29, 16:59:51 »

Moderátor:
Itachinak és a Tengu elméletnek van külön témája.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1120 Dátum: 07 nov 29, 17:48:28 »

No, a legújjabb dolog ami eszembe jutott, hogy mennyire meglepődtem rajta az az, hogy én kicsit néztem azért, mikor kiderült, hogy Kakashi kb 12 évesen fejlesztette ki a chidorit, vagyis 12 éves korára. Erről mindig eszembe jut, mikor a szélelem edzés alatt mondta Narutonak, hogy, ha olyan könnyű lenne egy új gyilkos jutsut kitalálni, akkor nem szórakozott volna annyit a chidorival. LOL én azon mindig olyan jót nevetek! Nevet
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1121 Dátum: 07 nov 29, 18:00:05 »

A Chidorival tényleg sokáig szórakozhatott - ha még emlékszel a KG-ből, akkor ott még nem tudta elsajátítani... csak miután megkapta a sharingant... kellett az hozzá, hogy tökéletesíteni tudja. Addig mindig félúton elfogyott vagy mi ;D
Naplózva

Miku-chan
Vendég
« Válasz #1122 Dátum: 07 nov 29, 18:05:52 »

A technika jól működött, csak az volt a gond, hogy amíg nem volt sharinganja, addig nem tudott olvasni az ellenfél mozdulataiból, "nem látta előre" mi fog történni és az ellenfél simán kitérhetett a támadás elől. Azért mondta Kakashi, hogy Obito fejezte be a jutsut, mert mikor sharingannal használta, akkor tökéletesen működött.
A chidorit végülis csak olyan shinobi tudja alkalmazni, akinek van sharinganja.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1123 Dátum: 07 nov 29, 22:40:14 »

Hát ja. Viszont, nemtom emlékeztek-e, de Kakashi is olyan volt, mint Itachi. Úgy értem, hogy ő is 13 évesen már Jounin volt. Elég durva, de szerintem nincs mit csodálkozni azon, hogy kitudta fejleszteni a chidorit. Nome az apja sem volt utolsó a ninják sorában...
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #1124 Dátum: 07 nov 30, 12:36:52 »

sztem köze sincs a sharinganhoz :-[ mert akkor Naruto se tudná a Rasengant, pedig hasonló technika... az csak 1 véletlen h Sasuke-nak van Sharinganja.. sztem perce... 1 szimpla egyedi technika amit eddig csak kakashi tudott, és sztem Gaara volt az oka h megtanította neki... mivel azt a homokpajzsot nem törte vna át sehogy
Naplózva

Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!