24 szep 24, 17:30:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310379 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
Bigi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 275


« Válasz #1095 Dátum: 07 nov 27, 19:44:47 »

Lehet hogy tévedek, de szerintem a vállán lévő jelkép nem ugyanaz mint amit amit a hátukon hordanak a konohai niják. És lehet hogy nem a klánja jelképe, de csak van valami oka hogy miért hordja ???
Naplózva


"A szakír egy olyan fakír aki szatír."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1096 Dátum: 07 nov 27, 19:55:13 »

A 132. rész végén Sasuke aktiválja az Átokpecsétet, mert a nélkül nem tudta több Chidorit. Elkapja Narutót és megpróbálja átszúrja a "csicsergővel", ami majdnem sikerül is, ha Naruto nem tolja el egy kicsit, de még így is a jobb válla bánja. Ekkorra már Naruto is kezd átmenni a Kyuubi formájába. Sasuke egy kis gigaropogtatással is próbálkozik, de majdnem a csuklója bánja kacsint  Ezzel a tettel Naruto végre megérti, hogy Sasuke már nem tréfál és akár a csapattársát és barátját is elpusztítja, csak hogy bosszút álhasson Itachin. Naruto előhívja a Kilencfarkú chakráját, Sasuke meg les mint mozis a lyukon (itt mindíg felmerül bennem a kövezkező mondat: "Ezt megsz*vtad, k*cs*g!" ^^).
A 133. részben Sasuke kap a képébe rendesen és kezd neki derengeni, hogy nem ő itt az egyedüli nagy szám. Aztán a cölöpökön állva mindketten elmondják a monológjukat és Sasuke (talán) végre felfogja miért is akarja Naruto megállítani. Nem tűnik közömböznek az ügyben, de ekkorra már elhatározta magát. Felköti a homlokvédőjét, amivel elismeri Narutót egyenlő ellenélként, de az is lehet, hogy csak azt elhatározását akarja nyomatékosítani: "... már túl késő, Naruto ...", esetleg egy végső "búcsúajándékként" Narutónak (ezt nem tudom pontosabban leírni, nézzétek meg párszor a jelenetet és megértitek^^). És akkor jelenik meg a 3. pötty is a Sharinganjában (133. rész, kb. 7:20).



u.i.: Tudom, hogy ez mehetett volna az "Általános Naruto témák > 130-134. részek, avagy Sasuke és Naruto harca" témába is, úgyhogy a harcal kapcsolatos regálásokat oda várom. ^^ Csak a Sharinganja miatt írtam ide. ^^
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 27, 19:58:12 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1097 Dátum: 07 nov 27, 20:34:24 »

Hát nemtom. Mert a harc után mikor már egyedül megya Hangba, akkor még utoljára eszébe jut Itachi, mert gondolom, hogy azt hiszi, meghalt Naruto, viszont mikor kinyitja a szemét, hirtelen ő(talán érezte Naruto chakráját, vagy lehet, hogy tudta, nem halt meg... Fogalmam sincs) azt mondja, hogy nem parancsolgathatsz, mármint az emlék Itachinak. Csak azon gondolkoztam, hogy ez eszébe juthatott volna előbb is... Mármint, hogy másképp is hatalmat szerezhet magának, nemcsak a haraggal...
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1098 Dátum: 07 nov 27, 20:39:04 »

Biztos, hogy tudta, hogy nem halt meg Naruto.
És eszébe jutott, hogy másképp is szerezhet erőt, ezért nem ölte meg Narutot!
Meg a "másképp" alatt nem a haragra gondolt, hanem arra, hogy nem öli meg a legjobb barátját, ahogy azt Itachi tette.
Nem akarja követni a bátyja "nyomdokait", hiszen azellen lázad, harcol.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1099 Dátum: 07 nov 27, 20:47:24 »

Szerintem mikor megfogadta, hogy megöli a bátyját, már akkor a nyomdokaiba lépett. Mivel ha sikerül is kinyírnia Itachit, csak annyit ér el vele, hogy véghez viszi a tervét, vagyis kiszelektálja a klán gyenge elemeit(legalábbis nekem ez így jött le, mert azért ölte meg a klánt, mert gyengének tartotta őket). És még egy kérdés. Amikor megismerik Kakashit és van ez a bemutatkozós rész, akkor mondja, hogy bosszút áll és feléleszti a klánt. Arra nem gondolt, hogy nemcsak az az egy célja van az életének, hogy boszúállót játszon, hanem van még egy célja? Mármint mi van azzal, hogy felélesztem a klánom?!
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1100 Dátum: 07 nov 27, 20:59:27 »

Hohohóóóóó! Áljon meg a nászmenet!
Hogy Itachi kiszelektálta a család gyenge tagjait? Itachi egyetlen önző és egoista céllal irtotta ki a klánját, hogy felmérje, hogy képes-e rá, hogy meddig bír elmenni (legalábbis jelenlegi információink szerint Itachi ezt állítja, hogy később mit hoz ki Kishi-mester a dologból az más tészta).
És Sasuke ezen van kiakadva! Nem elég, hogy kiírtotta a klánt a bátyja, de ráadásul egy ilyen önző cél érdekében!

És Sasukén látszik a Shippudenben, a mangában, hogy nagyon nem olyan mint a bátyja és nem lett belőle gyilkológép, mert hihetetlenül erős, de nem ölt meg senkit, még csak csak nem is okozott életveszélyessérülést senkinek az edzése és később a Hebis kóbórlása folyamán
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 27, 21:01:35 írta Miku-chan » Naplózva
Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #1101 Dátum: 07 nov 27, 21:09:04 »

Tehát még van esély hogy visszavigyék, mert nem annyira gonosz? :Mosolyog
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1102 Dátum: 07 nov 27, 21:16:24 »

Ezen gondolkoztam én is ??? mindenesetre Naruto kedvenc karakter Mosolyog
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1103 Dátum: 07 nov 27, 21:48:39 »

Had kérdezzem meg, hogy miért olyan fontos az a jelkép?
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1104 Dátum: 07 nov 27, 21:55:08 »

Azért, mert azt mondta a visszaemlékezésben? Mert mikor mennek felelősségre vonni Itachit, hogy miért nem volt ott   az előző napi gyűlésen, tisztán kijelenti, hogy a klánt gyengének tartja és nem tartozik bele... Szerintem ez eléggé megmutatja, miért tette, amit tett... De mivel ez Sasukéról szól ezért remélem igazad van... Bár Kakashi is megmondta neki, hogy ha a bosszút véghezvitte, semmi sem marad. És azt nem értem, hogy mi van a Shippuuden legelső részének első 7-8 percével, mikor azt mutatják, hogy Sasuke átszúrja a kardjával Narutot, vagyis a hangok ezt sejttetik, mivel nem mutatják konkrétan... Azt légyszi magarázd meg!
Naplózva
Bigi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 275


« Válasz #1105 Dátum: 07 nov 27, 22:21:34 »

Nekem csak izgatja a fantáziámat hogy mi lehet az :-X Egyszer úgyis kiderül hogy fontos-e Nevet De az is eszembe jutott már hogy Kishimoto csak úgy oda rajzolta és semmi jelentősége nincs ???
Naplózva


"A szakír egy olyan fakír aki szatír."
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1106 Dátum: 07 nov 27, 22:26:29 »

szerintem ugyanaz, mint ami a konohás mellények hátán szokott lenni. Én nem hiszem, hogy különösebb jelentősége lenne.
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1107 Dátum: 07 nov 27, 22:43:06 »

Kedves takemitsu, a remény hal meg utoljára. Én nagyon bizakodom, de nem tudom, hogy Kishi-mester mit tartogat számunkra és Sasuke számára. Nevet

Six, hát az a 8perc egy nagyon fontos jelente az egész sorozatnak, "filmvászonra" több mint valószínű,hogy csak jövőre kerül, a magyarázkodásba viszont nem mennék bele, hosszú is lenne, meg többremész vele, ha magad jársz utána, javaslom töltsd le a mangát. A legutóbb leadott anime rész, a 285. mangachapternek felel meg, ha más nem onnan folytasd a történetet, mert nem éri meg kihagyni a köztes részt, hidd el! De mellesleg a 306. chaptertől kezdődik az a stori, amibe belekukkanthattunk, a shippuuden első részében.
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #1108 Dátum: 07 nov 28, 14:41:00 »

Hát igen, az egyik kedvenc szereplőm:P
Uzumaki Naruto! A part2-ben vagyis a Shippudenben szívtipróan jól néz ki..bocs asszem szerelmes vagyokxD
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #1109 Dátum: 07 nov 28, 14:46:49 »

shadow=red,left]Egyébként szerintem sokan olvashatták hogy (vagyis remélem igaz) Itachi kiírtotta a klánját mert úgy érezte ők nemis igazi Uchihák....bennük a Sharingan sem ébredt fel stb.. Sasut meg hagyta futni:P
És már Saske készül is a bosszúra! Nevet[/shadow]
Naplózva
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!