24 szep 24, 17:25:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310357 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1080 Dátum: 07 nov 27, 11:03:20 »

Itachi mondja Sasukének... valamelyik visszaemlékezősbe, de hogy hol... :-X De talán többen is felrémlik ez a jelenet... eh... egybe néztem az egészet, nem tudom megkülönböztetni az egyes epizódokat, gomen^^"
Naplózva

yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #1081 Dátum: 07 nov 27, 11:04:41 »

a negyediknek nem volt ideje megtiltani Nevet Én úgytom h a Harmadik mondta
Naplózva

DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #1082 Dátum: 07 nov 27, 11:12:12 »

hmm én ugy tom, hogy a 4. nem megtiltotta hanem azt mondta, hogy tisztekjék hősként amiért elzárva tartja megában a démont.
Naplózva
Lavitz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66


« Válasz #1083 Dátum: 07 nov 27, 12:01:38 »

Itachi nem csak szimplán legyengézi?  ???
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1084 Dátum: 07 nov 27, 15:35:11 »

Itachi azért "gyengézi le", hogy összetöje az önbecsülését és még jobban az erő hajszolására kényszerítse.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #1085 Dátum: 07 nov 27, 15:41:48 »

azzal a cuccal kapcs naruto ruciján:
már sokan fölvetették h lehet h az a klánjának a jelképe. sztem nem. mért horaná naruto a ruháján a saját klánja jelképét, ha nem is tud semmit a családjáról? honnan tudhatná, hogy van-e klánja? sztem ez elég abszurd.
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1086 Dátum: 07 nov 27, 16:22:00 »

A Negyedik nem mondott senkinek semmit, csak azt SZERETTE volna, ha hősként tisztelik Narutot,azért mert belé van zárva a démon. És a Harmadik hozta a törvényt, miszerint nem lehet beszélni Naruto és a Kyuubi kapcsolatáról.
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1087 Dátum: 07 nov 27, 16:31:46 »

Nyilván a Hang négyese mondja, hogy ő a leggyengébb, mikor mennek érte, nem? De szerintem, mindenki aki ezt vagy ilyesmitmond Sasukenak csak azért mondja, hogy felcukkolják, ahogy Chakra is mondta. Azért azt el kell ismerni, hogy Sasuke ott van szakmailag a shippudenben meg főleg, de megkell nézni kik azok akik legyengézték. Itachival szemben jó hogy gyengének tűnt, mert mikor találkoztak, Sasuke még sima genin volt, és a sharinganjat se volt "teljes" ezzel szemben Itachi már JÓVAL meghaladta a jhonin (eztmost hogy írják?) szintet, a sharinganjaról ne is beszéljünk. Azt meg Oro is elismerte, hogy azért küldte a hang négyesének minden tagját, hogy Sasuke egész biztos gyengébnek érezze magát, ráadásul a négyes is csak adta alá a lovat.
Naplózva
R4z0r
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 432


« Válasz #1088 Dátum: 07 nov 27, 17:40:48 »

Hát igen evvel csak Mizuki nem volt tisztába >Nevet
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1089 Dátum: 07 nov 27, 17:59:37 »

A Negyedikutolsó akarata volt, hogy Narutot hősként tiszteljék, mivel a testében van a Kyuubi. A Harmadik hozta a törvényt, hogy nem beszélhetnek arról, hogy Naruto egy Jinchuuriki(remélem jól írtam Nevet). A jelkép biztos nem a klánja jelképe, csak felvetettem, mivel logikus lehetne, ráadásul, ha csak ez maradt neki a családja után, akkor miért ne hordaná magával mindenhová, de mivel ezek fikciók, ezért... Egyébként felrakom a pecsét képét... Nézzétek meg. Ott van feketén fehéren Nevet
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1090 Dátum: 07 nov 27, 18:08:52 »

Jólvan. Mindenesetre azt mondom, hogy Sasuke kicsit beképzelt, mert féltékeny lett Narutora. Sőt, mikor megküzdenek a kórház tetején, akkor még ki is jelenti. Nem tartja egyenrangúnak magával, jóval magaalá sorolja. Míg  kábé Naruto úgy néz rá, mint ő kissebb korában Itachira(még mielőtt nem írtotta ki a családját). Még jó, hogy Naruto simán túlszárnyalta Sasukét, mivel azon dolgozott, hogy ő elismerje...
Naplózva
Lavitz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66


« Válasz #1091 Dátum: 07 nov 27, 18:50:54 »

Végül a Valley of End-nél elismeri Naruto erejét bár az nem jelent sokkkkat.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1092 Dátum: 07 nov 27, 18:55:31 »

Csak annyit, hogy talán pont ennek az "elismerésnek" a hatására sikerül aktiválnia a 3. pöttyöt a Sharinganjában...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1093 Dátum: 07 nov 27, 19:00:07 »

Ezt, hogy érted? Fejtsd ki légyszi.  :Mosolyog
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1094 Dátum: 07 nov 27, 19:02:26 »

Igen, de ez szerintem egy általános jelkép, ami szimbolizál valamit, mert egy csomó ember viseli.
Amúgy Chakra elméletéhez annyit fűznék hozzá, hogy szerintem az örvény országbeli Ninják menekültként jöttek Konohába,
az meg befogadta őket.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!