24 szep 24, 19:28:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310535 alkalommal)
0 Felhasználó és 74 vendég van a témában
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1050 Dátum: 07 nov 23, 22:37:14 »

Hát, elősször is. Igen! Igen! Igen!
Tök jó, hogy van valaki aki végigolvasta amit írtam. Ennek nagyon örülök. Tényleg féltem, hogy senkinek se lesz türelme hozzá. Nevet

Én nem vitatom, Sasuke helyét a sorozatban, sőt! Nagyon is fontos karakter, de az akkor is tény, hogy ilyen szempontból (amit már ecseteltem), nem lehet szépíteni Sasuke egyszerűen hülye!
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1051 Dátum: 07 nov 24, 10:26:20 »

Csak nézzétek meg azt a képet! Annak a személynek van Sharinganja!!! Vagyis semmiképp sem lehet 'Konoha Fehér Agyara'. Mivel nem volt Sharinganja. És tényleg csak egy jó 'hamisítvány', már bos a kifejezésért...
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1052 Dátum: 07 nov 24, 11:14:20 »

Most kezdek gondolkozni, hogy én vagyok lökött, hogy először nem azt hittem, Kakashi apjáról rakott be képet...? Tisztán látszik rajta, hogy Kakashi arca, csak átbuherálva...
Mindenesetre mondom, nem rosszul csinálta meg az illető ??? Nyelvesít
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1053 Dátum: 07 nov 24, 14:22:03 »

hát nemtom, én nem találtam az apjáról képet, bár igaz, hogy nem is nagyon kerestem :-[. De mivel érdekelt, hogy ki volt ő, így utána olvastam, csak ott nem láttam róla képet, így gondoltam, hogy nincs is róla... Egyébként el tudom képzelni, hogy hogy nézhetett ki, mivel van róla szó a Shippuudenben, hogy teljesen úgy néz ki Kakashi, mint az apja...
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1054 Dátum: 07 nov 24, 14:48:27 »

Van róla kép! Ha jól rémlik, a Kakashi Gaiden-ben van róla egy panel... igaz, hátulról, dehát istenem... :-X
...
MEGVAN! ch241-17^^
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1055 Dátum: 07 nov 24, 18:01:04 »

Akkor valószínüleg úgy néz ki, mint Kakashi hátulról... :-X
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1056 Dátum: 07 nov 24, 18:09:33 »

Nyeeem! Mert van egy hosszú lófarka!!! Nyelvesít
Naplózva

Rei-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 251


« Válasz #1057 Dátum: 07 nov 24, 18:15:08 »

Srácok, hölgyek, urak, moderátorok stb... Én itt most véleményt nyílvánítok:) Mifelénk szeressük a jó öreg elkésős, fehér hajú, chidoris, narutosasukesakuracsapatkapitányos, ujdonsült MS-es Kakashit:)
Naplózva
Rei-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 251


« Válasz #1058 Dátum: 07 nov 24, 18:22:27 »

Tetszik a változás a part 1-hez képest belevaló csaj lett. Alakít végre valamit:)
Naplózva
Rei-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 251


« Válasz #1059 Dátum: 07 nov 24, 18:29:00 »

Naruto meg akar felelni másoknak, vagy csak azt akrja hogy fogadják el. De ezt nagyonnagyonnagyonnagyon! Újat viszont nem tudok mondani. Hajrá Naruto! húzz bele Gaara már Kage...
Naplózva
Lavitz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66


« Válasz #1060 Dátum: 07 nov 25, 20:01:40 »

Nem tudom, hogy kell spoiler szöveget berakni szóval az aki nem olvassa a mangát az ne olvassa ezt el:
 Nem tudom ti, hogy vagytok vele de engem érdekel Tobi(Madara) miért mutat érdeklődést Sasuke iránt.
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1061 Dátum: 07 nov 25, 21:00:52 »

Spoilert úgy tudsz írni, hogy a
Kód:
[s][/s]
közé írod amit akarsz és akkor áthúzza mint alább is láthatod.

Az utóbbi azonban érdekes kérdés.
Mondjuk lehet, hogy ismeri is Sasuket régebbről, mármint személyesen, mert a Madara szobor tetején azt mondta, hogy kíváncsi, hogy sólyom lett vagy kígyó maradt vagy vmi ilyesmit. De az is lehet, hogy ezzel csak az Orochimaruval töltött időre utalt. Meg azért az is vicces, hogy mindenkinek Sasukera fáj a foga. Mi olyan nagy szám abban a srácban?  ???
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1062 Dátum: 07 nov 25, 21:26:58 »

Mi az, hogy lehet, hogy utána meghal? Az biztos! Nevet
Ha Hokage lesz, ha nem akkor is tuti, hogy meghal, ő sem halhatatlan, csak nem tudjuk mikor.

De, hogy visszakanyarítsam a beszélgetés folyamát a topicnak megfelelő témába, van egy kérdésem. A NKW oldalán a hozzászólások között felmerült egy olyan kérdés, hogy mi az a jel Naruto ball vállán, a ruháján. Elősszőr nemis vágtam miről dumál a nép, de utánanéztem és asszem rájöttem.
Ez lenne az? http://people.inf.elte.hu/szelkata/talan.jpg

És olyasmit írtak, hogy ez a volt Örvényorzág jele. De hogy jönne az most elő? Mármint értem a kapcsolatot, de ezt ennyierővel arra a hasonló piros jelre is lehetne mondani ami a régi ruhája hátának közepén volt, meg az összes Chuuninos/Jouninos mellény hátán. Ráadásul ezt a ruhát még a Jiraiyaval való edzés alatt vették, mert tönkrement a régi (vaj' miért Nevet). Nem hiszem, hogy sok köze lehet hozzá.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1063 Dátum: 07 nov 25, 21:34:48 »

Való igaz, hogy ezt viseli már a kezdetek óta. Mármint mindegy, milyen ruha vlt rajta ez a jel mindig látható rajta. De mintha a záró pecsét közepén is ez a jel lenne... Vagy én néztem el valamit?
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1064 Dátum: 07 nov 25, 21:38:34 »

Szerintem kétség kívül a Sharinganja, vagyis a vérvonal képessége... Orochimaru is ezért szerezte meg magának. Másnak miért ne kéne egy ilyen veszélyes fegyver?! Plussz nem is egyszer mondták, hogy ha a Sharingannal harcolsz, akkor jobban teszed, ha elfutsz, vagy valami ilyesmi...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!