24 szep 24, 21:20:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1310581 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1035 Dátum: 07 nov 22, 23:15:39 »

Hát most néztem meg azt a részt, amiben Sasuke elhagyja a falut. Szerintem Kakashi elfelejtette azt, hogy Sasuke nem Ő. Mert ha visszaemlékszem a mangára, akkor ott tényleg hasonlított rá, de Kakashi nem csalódott a szeretteiben/szerettében... Szerintem innenetől ki lehet találni, mit akarok kihozni ebből...
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1036 Dátum: 07 nov 22, 23:41:59 »

Miku-chan! Végig olvastam a kis "regényedet" Nyelvesít és igazad van... EGY RÉSZBEN! Én még csak ott tartok, ahol Sasuke elhagyja a falut. Szerintem a hülye enyhe kifejezés. Sasuke egy IDIÓTA! Lehet, hogy azért mondom ezt, mert még a részek hatása alatt vagyok(mivel az imént fejeztem be), de ez a véleményem és egyre jobban ez lesz! Pedig ő is az egyik kedvenc karakterem... Részemről érthetetlen, hogy egy ember aki mindent megkapott, illetve jóformán ezüsttálcán hoztak elé mindent ennyire elszúrja nem csak a saját, de a mások életét is. A faluban a csajok megőrülnek érte, sőt nem csak a falusiak... :Mosolyog  Van egy olyan barátja, aki bármit megtenne érte(itt inkább Narutora gondolok, Sakura elvakult a szerelem miatt), mindenki tiszteli, erre ő észre sem veszi, csakhogy Itachi így, Itachi úgy... Én megértem, hogy a történetben nagyon fájdalmas az élete, de akkoris. Erről egy barátom "bölcsessége" jut az eszembe: "Mindig az kell, ami nem lehet a tied." Igaz, Kakasi is mondta neki, hogy gondolkozzon el azon, hogy a bosszú nem vezethet jóra, de Kakashi nem ment át azon, amin Sasuke... Irigy Narutora, mert megdolgozott a "sikeréért"(mármint Naruto), de neki eszébe sem jutott volna, hogy tegyen azért, hogy "sikeres legyen". Ez alatt értem azt, hogy erős is legyen és hogy tiszteljék a céljait, illetve céljaiért... Mert én úgy látom, hogy erre megy ki igazából a játék... Sasuke nem csak azt irigyli Narutoban, hogy van egy csomó jó technikája, de azt is, hogy egyre többen kedvelik és, hogy a céljai elérése mellett még jut ideje a privát dolgaira is. És ezen felül, ha valami van akkor mindenki őt védi... Sajnálom, ha ezzel megbántottam valakit, de per pill ez a véleményem Sasukéról.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1037 Dátum: 07 nov 22, 23:59:21 »

Nekem a "sima" Narutoban nem volt valami szimpi karakter, mert mindig Narutot bántotta mindenért... Lehet, ha egy kicst Sasukét is meglegyinti, nem megy el. Egyébként a Shippuuden-es már tényleg normálisabb, mint a fiatalabb...
Naplózva
Lavitz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66


« Válasz #1038 Dátum: 07 nov 23, 13:50:36 »

 Sziasztok még új vagyok a fórumon de leírom a véleményem Sasukérol(a kedvencem Itachival):
Ahogy halottam a Japánoknál a bosszút teljesen máshogy értelmezik. Ott ha valakit sérelem ér akkor annak az a kötelessége, hogy vissza szerezze a becsületét. És ha belegondolunk valamilyen szinten Sasuke eléggé hasonlítható ehhez a elvhez és elvileg aki ebben sikerrel jár azt tisztelik és becsülik. Tehát nem csoda, hogy japánoknál Sasuke az egyik legkedveltebb karakter(egy angol fórumon láttam egy japán top 10 karakter listát ahol 2 ilyen óta Sasuke vezet de nem tudom, hogy ez mennyire nagy lista japánoknál)Mosolyog Amúgy elismerem, hogy amit Sasuke tett nem helyes de ha bele gondolunk Sasuke-nak sokkal jobb lett igy a története plusz én személy szerint őrülök,hogy elhagyta konohát mert sok erős/látványos Jutsut tanult igy(És tud kigyokat idézni ami a kinai horoszkopom és én amugy is kedvelem a kigyokat : ) lehet konohában is erős lett volna de annyira nem mint oronál. Meg ha ott maradt volna akkor valoszinüleg csak Chunnin lenne amivel nem menne sokra Itachi ellen sajna :/ És igy legalább nem olyan randa Konoha ruhája van mint Shikamarunak ( igaz a mostani se valami jól kinéző ). Azért bevallom, hogy örülnék ha a végén vissza térne konohába és mondjuk össze jönne Ino-val Nevet

Ui: Sry, hogy ilyen hosszú lett :/
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1039 Dátum: 07 nov 23, 14:26:28 »

hát nemtom, hogy ez a "cél szentesíti az eszlözt" dolog jó ötlet lenne... Mindenesetre én úgy látom, hogy azért ment el Konohából, mert nem tudott gyorsan, és hatékonyan 'felerősödni', ami nálam azt jelenti, hogy nem mondta neki senki azt, hogy gyere, most megtanítalak az összes gyilkoló technikára, amire szükséged lehet Itachi ellen. De elfelejtette azt, hogy nem állhat bosszút csak úgy, mert nem ez a ninja kötelessége. Elhiszem, hogy elképzelehetetlen fájdalom gyötri, de attól még nem lehet féltékeny A barátjára! Nem lehet ennyire magánakvaló!!!
Naplózva
Lavitz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66


« Válasz #1040 Dátum: 07 nov 23, 15:28:38 »

Tényleg nagy baromság volt Sasuke-tol, hogy elhagyta Konohát (az a Itachival való találkozás nagyon betett sajna Szomorú ) de szerintem jól tette Kishi, hogy igy csinálta meg Sasuke-t mert pl én nem tudtam volna sehogy elképzelni amikkor mentek Gaara-t megmenteni pl a Sasori harcban de pl a Kakuzus harcnál se. Sajnos viszont szerintem Sasuke meg fog halni Kabuchimaru keze által Szomorú Sai-t azért rakta be szerintem Kishimoto, hogy legyen valaki Sasuke helyett + halála után ne csak 3emberböl álljon a Team 7 Szomorú De titkon remélem Sasuke-nak lesz valami köze Uchiha Madara-hoz Mosolyog
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1041 Dátum: 07 nov 23, 16:22:05 »

Mikor a futót kísérték az egyik küldetésen és harcoltak az eső ninjákkal, Sasuke teljes letargiába eset, hogy Naruto törte szét az első Hokage kardját, de az már nem jutott el az agyáig, hogy csak azért mert Ő, SASUKE MEGREPESZTETTE. Narutonak egyedül esélye se volt, ez akkora csapatmunka volt mint a huzat!

Asszem ez a küldetés filler nem?
Vagy rosszul tudom?
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Fenyeskard
Vendég
« Válasz #1042 Dátum: 07 nov 23, 18:03:41 »

Üdv!
nem tud valaki valamit Kakashi faterjáról,és hogy honnan lehetne róla többet megtudni? ?

[a csatolmányt egy admin törölte]
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1043 Dátum: 07 nov 23, 18:22:53 »

Nos szerintem a Kakashi Gaident kéne elolvasnod.
Itt vannak:
http://www.naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=363
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #1044 Dátum: 07 nov 23, 19:15:06 »

Azt a képet ismerem! Nevet Nevet Nevet

Megvan, csak kisebben.
Nem tudom hogy csinálták, de a tesóm szerint az Gai arca.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1045 Dátum: 07 nov 23, 21:40:16 »

Hát nemtom, hogy mennyire publikus ez ebben a topicban... Mármint Kakashi faterja
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1046 Dátum: 07 nov 23, 21:43:58 »

Nos, nemtom, de az egyik kedvenc karaktereim közé tartozik, csak nem tudom felfogni, hová tűnt a "nem érdekel semmi, csak a bosszú" hidegvére. Nagyon zavar, hogy ennyire féltékeny Narutora(illetve volt, még ott tartok, ahol megküzd Narutoval a kórház tetején)...
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1047 Dátum: 07 nov 23, 22:25:24 »

Az nem eredeti, csak megmahinált egy képet egy rajongó valami programmal - hozzáteszem nagyon ügyesen Nyelvesít De még egy-kettő ilyesmire rá lehet bukkanni Nevet
Naplózva

Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #1048 Dátum: 07 nov 23, 22:27:21 »

Szerintem az nem is a faterja, csak találgatás milyen lehet a maszk alatt Kakashi arca^^
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1049 Dátum: 07 nov 23, 22:28:52 »

Igen, pontosan az Nevet
Amikor Kakashi Itachival harcotl (82. rész talán????), akkor láthatjátok ezt a képet - természetesen maszkosan Mosolyog (ha jól rémlik, akkor van vlhol... nemtom, mert egybe néztem azokat az epizódokat is, aztán így már összemosódnak, de azt hiszem, vlmikor akkor van Mosolyog )
Naplózva

Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!