24 szep 20, 20:21:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 548 549 [550] 551 552 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1305244 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8235 Dátum: 11 szep 27, 13:24:58 »

Persze, hogy olvasom  kacsint Tényleg elmebeteg módon használta, de csak ennyitől nem lesz 6 évből max. 1 hónap....  Gondolkozik
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8236 Dátum: 11 szep 27, 13:57:19 »

Idézet
Persze, hogy olvasom  kacsint Tényleg elmebeteg módon használta, de csak ennyitől nem lesz 6 évből max. 1 hónap....  Gondolkozik

Sasuke vagy 3x használta orrba szájba a ms-t úgy, hogy elejétől a végéig és minden jutsut bevetett. Itachi szerintem nem szorult rá arra, hogy ilyen rövid időn belül ennyiszer használja az ms-t ennyi ideig. Szerintem ő inkább Sharingannal harcolt a többiek ellen, és ms-t csak akkor használhatta, ha valakit leakart hamar verni(lsd. Kakashi ellen használta a tsukoyomit mert megakarta mutatni, hogy milyen az ereje) Itachi nem hinném, hogy harcolt olyanok ellen akikhez olyan sok ideig kellett volna használni az ms-t meg olyan sokszor mint sasukenak. Sasuke amint megszerezte már rögtön ms-el harcolt végig. Killer-Bee ellen csomó ideig használta az MS-t, Danzou ellen is, kagek ellen is, Kakashi ellen is. Itachit meg csak kétszer láttuk használni és az a kettő kb. lehetett össz vissz 10mp használat. Sasukenak ezeken a harcok alatt vagy 20-25percig használhatta összesen szerintem.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8237 Dátum: 11 szep 28, 06:11:22 »

Nem kell ezen csodálkozni, Sabaku. Még Tobi is figyelmeztette, hogy vegyen vissza, vagy belevakul. Nem tette, megtörtént.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #8238 Dátum: 11 szep 28, 18:07:28 »

Szerintem Sasuke sem lett volna rászorulva annyira, mert sok más technikája volt/van... de ő mindenhol csak MS, MS, MS...
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #8239 Dátum: 11 szep 28, 18:21:23 »

Hát ha megnézed kik voltak az ellenfelei, akk láthatod hogy az MS nagyon is kellett, a nélkül nem is élte volna túl eggyik harcot sem. Lehet hogy sok technikával rendelkezik, de azokkal mit sem ér olyanok ellen mint Bee vagy "A".
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8240 Dátum: 11 szep 28, 18:41:31 »

Idézet
Hát ha megnézed kik voltak az ellenfelei, akk láthatod hogy az MS nagyon is kellett, a nélkül nem is élte volna túl eggyik harcot sem. Lehet hogy sok technikával rendelkezik, de azokkal mit sem ér olyanok ellen mint Bee vagy "A".

Azért bee ellen szerintem ért volna valamit az amit itachi ellen bevetett a vége felé. Az a villámféleség amit ő irányít a természeti erőből.
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #8241 Dátum: 11 szep 29, 23:08:16 »

A Kirinhez viszont meglehetősen brutális mennyiségű előkészület kell, Gouryuuka no jutsuval a természeti viszonyok megváltoztatása, az ellenfél figyelmének elterelése, és utána lehet csak ráirányítani, már ha hagyják, hogy (szerintem legalábbis) 5-10+ másodpercig arra koncentrálj, márpedig Bee eléggé kétlem, hogy leült volna újságot olvasni, mint tette azt Itachi, aki kíváncsi volt, hogy az öcsikéja mivel rukkol elő Mosolyog Tehát a Kirin bár nagyon erős, de éles 1v1 csatában szerintem majdhogynem használhatatlan.
Naplózva

mr.busta
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Válasz #8242 Dátum: 11 szep 30, 06:46:45 »

Biztos vagyok benne h a Kirint tudja használni amúgy is...amikor Narutoék elmentek orochimaru rejtekhelyére, akkor ott is felrakta a kezét, szerintem a Kirint akarta használni és Orochimaru rászólt, hogy ne használd azt a jutsut. Nem hiszem, hogy akkor lett volna olyan jutsuja sasukenak, - a kirinen kívül - amire oro ezt mondja
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #8243 Dátum: 11 okt 01, 11:22:40 »

Danzou Fuuton technikái ellen bevethetett volna pl több Katon-t... Bee figyelmét pedig elterelhette volna a Taka többi tagja, ha tényleg "időigényes" a jutsu Mosolyog Egyébként nem hiszem e, hogy még most sincs Sasuke a mangában Szomorú
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8244 Dátum: 11 okt 02, 20:58:09 »

De Beet élve kellett elfogni, a Kirin meg, ha nem használsz Itachi Susannoojához fogható védelmet (mert az ővé még fel van spécizve azzal a tükörrel, meg a karddal), akkor 101%-ig halálos.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #8245 Dátum: 11 okt 02, 21:12:29 »

Azért Bee egy Biju Bobával vagy a Gyorsaságaval simán hárítja Mosolyog
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8246 Dátum: 11 okt 03, 06:11:43 »

Irány a "Ki nyerne csatában?" téma. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8247 Dátum: 11 okt 14, 07:42:36 »

Mostmár ha nemsokára vége lessz a háborunak,akkor Naruto tanulhatna meg pár új jutsut...vagyis szél elemes jutsukat,felfedezhetnék a többi elemi affinitását is......meg megtanulhatna valami teleport jutsut,meg a rassengant egyaga megcsinálni klónok nélkül...mert szerintem így elég gagyin néz ki,hogy überproszupererős,és a rassenganhoz klónok kellenekXD
Naplózva

Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #8248 Dátum: 11 okt 14, 12:27:13 »

Szerintem már így is elég sok rasengan technikát tud. Pein/Kyuubi elleni harcnál elég sokat bemutatott, a legtöbbet persze Remete formában tudja használni. Kizárt h szél jutsukat tanuljon. Bőven elég neki a rasengan is. De amúgy gondolom, a legtöbben észrevették, hogy Naruto a Kyuubi chakraformában képes volt klón nélkül is létrehozni a Rasenshuriken-t. Csak akkor nem megy neki amikor "alap" formában a saját chakrájából hozza létre.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Putir
Vendég
« Válasz #8249 Dátum: 11 okt 14, 12:59:35 »

ez nem igaz mert olyankor azért megy klón nélkül mert a palást csakrábol kezeket formál és így fölös a klón
Naplózva
Oldalak: 1 ... 548 549 [550] 551 552 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!