24 szep 20, 21:32:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 547 548 [549] 550 551 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1305331 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #8220 Dátum: 11 szep 25, 02:13:13 »

Eddigi fejlődései a Shippuuden eleje óta:

Kagebunshinokat, már az ellenfél képességeinek alapszintű elemzésére is tudja használni. lásd (Kakuzu elleni harc)

lásd manga:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/339/12

A Sennin mód mellé Fukasaku megtanította neki a Béka-Kumitét (egy Taijutsu stílus) amit persze alap formában is képes használni. Ennek köszönhetően kb egy szinten tudna harcolni kakashival, vagy Sasukéval, ha azok nem használnak Sharingant)

Ezzel kapcsolatban itt a mangából
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/452/12

és az animéből egy rövid jelenet:
http://www.youtube.com/watch?v=M0a95hYQZ_Q

Továbbá talán még annyi, hogy az Sennin mód elsajátítása óta némiképp változott a gondolkodás módja is.

Összegezve, jobban tudja elemezni a harcokat (ellenfeleit), valamint ügyesebb (de gyorsabb nem) lett közelharcban.

plusz Ninjutsu terén a Fuuton Rasenshuriken kifejlesztése.

« Utoljára szerkesztve: 11 szep 25, 02:36:27 írta Shiro » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8221 Dátum: 11 szep 25, 07:13:17 »

Szerintem ha narutonak nem lenne kyuubi módja meg sennin módja akkor sasuke 3pontos sharinganjaval lehet egy szint. Amikor megszerezte a sennin módot akkor egy MS Sasuke szintje körül lehetett szerintem. Amikor megszerezte a kyuubi módot akkor egy FMS Sasuke szintjén lehet (FMS Sasukéról még nem tudunk sokat, de manga eleje óta úgy van, hogy ha sasuke fejlődik akkor naruto is fejlődik vagy fordítva, és sasuke mindig egy szinttel előrébb tartott amikor fejlődött lsd. amikor harcolnak a végzet völgyében akkor is fejlődött naruto és sasuke is átkapcsolt magasabb sharinganra, lsd. naruto shippuuden eleje, akkor is mind a ketten fejlődtek, de sasuke még mindig előtte járt szerintem, szóval azt se tartom kizártnak, hogy most FMS Sasuke is egy kicsivel erősebb mint a kyuubi móddal rendelkező naruto vagy pedig egy szint körül ugrálhatnak.)
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8222 Dátum: 11 szep 25, 09:14:02 »

De,mondjuk szerintem egy kicsit fejlődött,mert amikor elfogyott a senin chakra,akkor Pain ellen 1v1 ellen jól tartotta magát szerintem mert Pain nem tudta megütni Narutot,de Naruto se Paint mert kivédték egymás támadását....akkor Pain is ilyen nyomi lenne a Tendo erő nélül??
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #8223 Dátum: 11 szep 25, 09:27:25 »

shiro írta hogy fukasaku megtanította neki a béka-kumitét gondolom amiatt
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8224 Dátum: 11 szep 25, 11:35:35 »

nha már most kezdek felháborodni, mert akkor enyi erővel meg sasuke se tanuljon ú technikákat, meg fms nélkül semmit se érne -.-" .
egyébként mikor zetsu ott volt a naruto vs pain cstánál, későb toobi és sasuke előtt meg jegyezte hogy most naruto erősebb mint söszke
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #8225 Dátum: 11 szep 25, 12:12:56 »

Zetsu azt mondta, hogy TALÁN erősebb Sasukénél.(lásd itt:http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/453/16 )  Naruto, aki személyesen találkozott az Uchihával (aki alig látott valamit, és minden chakratartalékát felélte) mondta, hogy esélye se nagyon lenne ellene.( lásd itt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/488/13 ) Számomra egyértelmű hogy Kyuubi mód nélkül bőven kikapna.

Kagebunshinokkal a part1-ben sem ért sokat, egy egyszerű Gokakyoval elintézte mindet Sasuke. Ugyan most már jobban használja őket, de Sasuke is rengeteget fejlődött. Az Uchiha pedig nem csak a taijutsuja miatt verte Shippuuden elején Narutot, hanem a sebessége miatt, ami - mint Shiro is mondta - semmit nem fejlődött. Pont ennek köszönhetően a Rasenshurikennel sem érne semmit Kyuubi mód nélkül, nem találná el.

"Szerintem ha narutonak nem lenne kyuubi módja meg sennin módja akkor sasuke 3pontos sharinganjaval lehet egy szint. "

A Shippuuden elején ezt nagyon jól titkolta. Nevet Ott nekem úgy tűnt hogy a szemével se tudja követni a mozgását, tehát ebből következik hogy RS-sel sem találná el.

Pein pedig a képességei nélkül semmi nem volt.

batai15, háborogj nyugodtan, de Sasuke még mindig többet ér MS/FMS nélkül, mint Naruto Sennin mód/Kyuubi forma nélkül.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8226 Dátum: 11 szep 25, 13:01:47 »

Szerintem azért az túlzás, hogy nem nőtt a sebessége. Ha belegondolsz, hogy egy 13 éves kölyök milyen gyors és egy 16 éves milyen, akkor beláthatod, hogy ez nem igaz. Persze itt figyelembe kell venni, hogy Sasuke is idősebb lett. Másrészt a remete mód bőven megdobja az teljes fizikai képességét. Márpedig a fizikai képesség növekedésével együtt jár a sebesség növekedés is. Persze ha valaki nem testépítőnek tanul. Röviden ha össze kellene foglalnom,hogy miben nagyon erős Naruto akkor a következőket sorolnám. Rengeteg chakrával rendelkezik, nagy az ellenálló képessége és talán a legfontosabb az akaratereje és az esetleges váratlansága. Ezeket egészíti ki a remete forma ahol az összes fizikai képessége és a támadásainak hatosugara és ereje is megnövekedik. Továbbá rendkívüli módon érzékelni kezdi a chakrákat és magát a veszélyt. Ennek megfelelően jóval gyorsabb lesz a reakciója is ha ezt a módot használja. Továbbá ott a kyuubi forma ahol  rengeteg plusz chakrával gazdagodik, érzékelni kezdi a rossz szándékot és rendkívülien felgyorsul a sebessége. Másrészt a chakráját képes önállóan irányítani, mozgatni mintha a testrésze lenne.

Naruto nagy hátránya, hogy alacsony az intelligenciája, kevés technikát ismer és rendkívüli módon érzékeny a genjutsukra. Ha nincs sennin mód és a lámpás formája akkor tulajdonképp egy chunin szintjén mozog.

Ha Sasukéhez kellene Naruto jelenlegi állapotát mérnem akkor azt mondanám, hogy fizikálisan, erőben, gyorsaságban, chakra mennyiségben és talán váratlanságban felülmúlja, de intelligenciában - előretervezésben, jutsukban, (és itt főleg a genjutsukra gondolok) nagyon lemarad Sasuke mögött. Még annyit Narutohoz, hogy ő nem megölni akarja Sasuket és emiatt még nehezebb a dolga, hogy legyőzze hiszen akaratlanul is visszafogná magát. Ezek miatt egy kicsit jelenleg Sasuket tartom egy picivel jobbnak.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8227 Dátum: 11 szep 25, 13:12:11 »

Idézet
Még annyit Narutohoz, hogy ő nem megölni akarja Sasuket és emiatt még nehezebb a dolga, hogy legyőzze hiszen akaratlanul is visszafogná magát.

Ez szerintem hülyeség.. szerintem sasuke se megölni akarja a narutot és az eléggé rosz kijelentés, hogy akaratlanul is visszafogja magát a naruto... amikor harcoltak a part1be akkor mondta sasukenak, hogy akkor is vissza viszi konohába ha darabokba kell vinni őt. Meg ott már lehetett látni, hogy bepipult sasukera és mégis elbírta ott verni sasuket. Meg amikor utoljára találkoztak akkor is mondta, hogyha legközelebb harcolnak akkor abba a mind ketten belehalnak. Nekem ebből az jön le, hogy nem akarja a harcot, de ha arra kerül a sor, akkor bele ad ő is mindent meg a sasuke is. Ezért szerezte meg a kyuubi chakrát meg ezért is akarja megtanulni irányítani, hogy teljes erejébe küzdjön meg a sasukeval, és sasuke is ezért szerzett FMS-t mert mondta ő is, hogy teljes erejébe akar megküzdeni narutoval. Szóval szerintem felesleges ezt felhoznod, hogy akaratlanul is visszafogná magát mert szerintem amikor harcolnak akkor mind a ketten teljes erejükből harcolnak egymás ellen. Láthattuk a sima narutoba is, hogy akármikor amikor harcoltak mind ketten vér komolyan vették és ha ott nem avatkozik be a jiraya meg a kakashi akkor egymásnak estek volna chidorival meg rasengannal is.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #8228 Dátum: 11 szep 25, 13:16:55 »

Igen a sima Naruto és a Shippuden között úgy nőtt a sebessége, de a Shippuden eleje óta már nem igazán.

Meg a sebesség pótlására ott van az ügyesség, és klónokkal való kombózás.

A poweruppok nélküli Narutot hasonlítani a poweruppokkalm ellátott Sasukéhoz, kb olyan mintha egy tűzoltó brigád kimenne eloltani egy égő házat, de nem lenne oltóanyaguk.  ikszdé
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #8229 Dátum: 11 szep 25, 13:18:08 »

"rendkívüli módon érzékeny a genjutsukra"
ez annyira igaz mint minden emberre kb. sima genjutsuból kitud törni ms-sből meg nem ,de abból nagyon senki se tud
egyébként az hogy tudja írányitani a kyuubi csakrát csak nekem olyan mint amilyen a fillerben a rejtett csillag falusiak?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8230 Dátum: 11 szep 25, 14:14:25 »

Mach5 - Sasuke viselkedése és mondandója pedig ezt sugallja. Persze, nem mindenáron akarja megölni Narutot de a falut kiakarja irtani. Márpedig Naruto elé áll akkor mit gondolsz mi lesz? Felhagy a falu elpusztításának tervével? Kétlem. Márpedig naruto biztos, hogy megteszi ezt. Viszont Naruto "megmenteni" próbálja Sasuket. Tehát nem elpusztítani. Ez pedig egyértelműen azt mutatja, hogy nem tudja szándékosan elpusztítani ha van lehetősége ezt elkerülni. Ez arra utal, hogy ha olyan helyzetbe kerül, hogy amikor megtehetné akkor visszafogja magát.

Shiro - A sebesség növekedése egy bizonyos korig állandó, ha ilyen irányú edzéseket végez valaki akkor pedig ugrás szerint kezd növekedni. Ez körülbelül átlagosan 28 éves korig növekszik. Ezután stagnál majd csökkenni kezd. Tehát náluk is még jó ideig nőni fog ez a sebesség. A más jellegű sebesség növekedés pedig már a jutsujaiktól és beállítottságuktól függ. Alapesetben mindegyik ninja lehet nagyon gyors ha a lábukba koncentrálja a chakráját. Ezt láthattuk már a mangában is. Az ütés is lehet nagyon erős ha a kezébe koncentrálja a chakráját. Azt kell elérni, hogy mindenfajta jutsu használata nélkül váljon erősebbé és gyorsabbá. A raikagék ismerik már ezt a módszert. Naruto csak akkor válik ilyenné ha használja a sennin módot vagy átvált lámpásba. Naruto majd akkor lesz kész a saját végső képességével, amikor képes lesz egyszerre használni mindkét módot és ezeket összeolvasztja.

Nem mindenki olyan érzékeny a genjutsukra mert ha így lenne akkor már régen az Uchihák lennének a világ urai. Szerintem jól látható az eddigiek alapján, hogy a genjutsu és az intelligencia nagyon összefüggő dolog. Naruto még az átlagnál is érzékenyebb. Jóval komolyabban érinti azokat akik alacsony intelligenciával rendelkeznek. Nem is igen tudnak kitörni belőle az ilyen személyek. Ha viszont van társad  és az észreveszi ezt, akkor légyen az bármilyen genjutsu akkor könnyű megtörni a genjutsu erejétől függetlenül.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8231 Dátum: 11 szep 26, 10:25:25 »

Mod.:
Érdekes eszmecsere, csak enyhén témában nem illő helyenként.
Maradjunk csak Narutónál.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8232 Dátum: 11 szep 26, 17:03:21 »

egyébként csak nekem tűnt fel, hogy ugye Itachi a simanarutóban is már 2-3 éves rendelkezett MS-sel. a shippu előtt eltelt 2-3 év, és akkor már vérzett a szeme. ez össz-vissz 4-6 év, szal enniy idő alatt vakult bele félig, pedig ő is nyomatta agyba-főbe, a látottak alapján (csak a sima narutó 81-86. rész között 2 tsukoyami, és egy amateratsu). És sasuke meg miután megszerezte maximum a harmadik használat után már alig látott, és már elősre is vérzett a szeme... ez nekem kicsit úgy tűnik, mintha Kishi azt akarta volna, hogy minnál hamarabb bent legyen Itachi szeme... :S
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Putir
Vendég
« Válasz #8233 Dátum: 11 szep 26, 17:07:57 »

sasuke közel sem volt olyan szinten mint itachi úgyhogy ő szerintem hamarabb kimerült tőle meg minden
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #8234 Dátum: 11 szep 26, 17:23:27 »

egyébként csak nekem tűnt fel, hogy ugye Itachi a simanarutóban is már 2-3 éves rendelkezett MS-sel. a shippu előtt eltelt 2-3 év, és akkor már vérzett a szeme. ez össz-vissz 4-6 év, szal enniy idő alatt vakult bele félig, pedig ő is nyomatta agyba-főbe, a látottak alapján (csak a sima narutó 81-86. rész között 2 tsukoyami, és egy amateratsu). És sasuke meg miután megszerezte maximum a harmadik használat után már alig látott, és már elősre is vérzett a szeme... ez nekem kicsit úgy tűnik, mintha Kishi azt akarta volna, hogy minnál hamarabb bent legyen Itachi szeme... :S

Olvasod a mangát? Ha igen akkor láttad volna hogy Sasuke milyen elmebeteg módon használta a M.S-t, túlfeszítette a korlátait alig néhány fejezet alatt. Itachi tisztában volt a mellékhatásával, és a stílusának is köszönheti hogy ilyen sokáig megmaradt a fénye.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 547 548 [549] 550 551 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!