24 szep 20, 18:36:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 545 546 [547] 548 549 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1305167 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #8190 Dátum: 11 aug 20, 15:47:15 »

De azért nem át h van sütnivalója ahhoz h igazi vezető legyen. Az nem értem h a mester mindig felhozza Narutot valami kemény teknikával pl:rasen shuriken,bölcs mód,róka forma. És az gondoljuk h fuuu na ez durva nem sok esélye van így másoknak aztán a mester rögtön rá cáfol h a legjobbakhoz képes még mindig kevés.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8191 Dátum: 11 szep 03, 18:02:29 »

Am a 3 elemnek semmi köze a sharinganhoz... Hiszen Kakashi egyébként is őstehetség, 5 évesen lett genin, 6 évesen chuunin, 13 évesen jounin, és ugye egy gyereke alapból 7 évesen KEZDI az akadémiát Nevet Még Itachi is később kezdte az akadámiát, mit ő.. (szerintem csak azért erősebb itachi kakashinál, mert neki ott van a m.sharingan, és őt nem is fárasztja annyira...) És Zabuzával sztm azért szenvedett ennyit, mert hatalmas hátrányban volt azzal, hogy 4 ember kellett védelmeznie, mert ha nincs így, akk simán rárobbantja az erdőt, oszt' készen is van xD 2 táposabb Peinnel szemben semmi esélye sem volt, meg a Yahiko-Pein ráadásul a legerősebb volt (láttuk mit csinált konohából...)
 
Azt hiszem a legtöbb ak-s ellen lenne esélye, ha már tudja a képességeiket... Hidan harcászati szempontból kicsit nagyobb mint egy nulla (mert a shippuuden 85. részben jól nyomta a taijutsut kaszástul), de ha nem tudja használni az elmeroggyant szertertását, akkor kb vége is. Az hogy hallhatatlan nem probléba, levágják a fejét, és elássuk jó messze xD Vagy elégetjük, végül is 8 xD
  Itachival... hát... róla tudjuk, hogy halálos beteg, meg félig már vak,meg kakashi már nagyjából tudja, mire kell vigyázni vele kapcsoltaban.. Egy kis szerencsével menne.
 Kakuzu? Hát ő is elég tápos.. Sztm kb. 1 szinten állnak.
Kisamével tök más a harcstílusuk, szal az passz, hogy mi lenne... Kiseme inkább taijutus, kakashi viszont ninjutus típus.
 Sasorival szintán két külön világ. És a két stílus közül (főleg ilyen szinten nyomatva) Sasorié a veszélyesebb, őt csak egy másik bábos győzheti le 1 az 1 ellen.
 Deidarát villám alapú csakrával lenyomná, mint a szél xD
 Tobi?  minden átenged magán. őt nem Nevet
 Zetsuról nem tok sokat, de ha "egyben" van, akk sztm nem sokat tudhat, a Raikage is simán kitörte egy klón nyakát...

Egyébként kakashi szerintem sokkal erősebb lenne, ha néha dühből harcolna. Amikor a háborúban bepöccen, akkor nagyon bedurvul o.O szal sztm dühösen a legtöbb nagyágyút le tudná nyomni seperc alatt Nevet

Meg lehet, hoyg Kaskashinak nem az erő a fő tulajdonsága, de azért amikor Zabuzával harcolt, ott kitámasztotta egy szál kunaival zabuza 10 kilós kardját, úgy hogy az beledőlt a teljes súlyával is. Meg hidan ellen is, aki szintén egy atomnagy kaszával hadonászott, többször hárított egy 20 centis kis tőrrel. Szal azért ő is lenyomna mint minket szkanderben Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 04, 17:03:05 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #8192 Dátum: 11 szep 04, 12:28:57 »

Már régen nem írtak ebbe a témába! Mosolyog Az 515. fejezet óta végre feltűnt Sasuke! Én személy szerint örülök neki, és tetszik az FMS-e is. Remélem mostantól központi szereplő lesz.... Zetsut szépen felégette  smirksweat
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8193 Dátum: 11 szep 04, 17:10:52 »

Én csak egyvalamit nem vágok.. Ugye elvileg úgy lehet megszerezni az ms-t, hogy megölöd a legjobb barátod. Na de amikor madara elregéli szöcskének az igazságot, akk mondja, hogy itachi azért akart akkor meghalni, amikor sasukéval küzd, hogy "egy hozzá közel álló halálával felébredjen az ms-e" Ez szerintem jobban stimmel, mert ugye shisuit sem itachi ölte meg, mégis felébredt neki. De akk miért az első verziót terjesztik nagyban a népnek...? ?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Putir
Vendég
« Válasz #8194 Dátum: 11 szep 04, 17:24:10 »

nem megölni kell csak egy lelki trauma azt akkor is megkapja
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8195 Dátum: 11 szep 05, 13:46:38 »

De Itachi ugye úgy tervezte, hogy szöcske nem tudja az igazságot róla, és úgy hogy lett volna már taruma neki, amikor "ő öli meg"? Sasuke röhögve körültáncolta volna a holttestét, ha abban a hitben marad, hogy a bátyja gonosz..
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8196 Dátum: 11 szep 05, 16:59:42 »

Tetszik a levezetésed..
Egyébként ez nem ide tartozik, szóval off.. de sokan említettétek hogy Itachi halálos beteg, nekem ez elkerülte a figyelmem? Mikor és hogyan derül ez ki?
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #8197 Dátum: 11 szep 05, 17:03:08 »

Tobi mondta Sasukénak. És látszott is rajta.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8198 Dátum: 11 szep 06, 03:15:34 »

Nem biztos, hogy negatív lelki nyomás kell hozzá. Talán csak nagy érzelmi feszültség. A sima Sharingan felébredéséhez sem kell konkrét negatív esemény, lásd Obito vagy Sasuke.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8199 Dátum: 11 szep 06, 06:36:47 »

Obitónak akkor éledt fel, amikor kiszúrták Kakshi szemét, Szaszkénak meg (először) akkor, amikor a bátyja lemészárolta a klánját... Szerintem az nem az örömől jelenik meg  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 06, 16:16:19 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #8200 Dátum: 11 szep 06, 11:33:38 »

Arra azért kíváncsi lennék hogy Kisi mivel magyarázza Sasuke szemének féléven át tartó gyógyulását. Ugye bár, Kakashi szemét harctéren kicserélte egy 8-9 éves ápolónőjelőlt 5 perc alatt. És már használta is. Akkor itt van Madara. Ugye Sasuke berakta Itachi szemeit. Madara elugrot kinyírta Konant, beültette a Rinnegant elkezdte a háborút. Sasuke meg bekötött szemmel gyógyult mint akinek nincs jobb dolga. (pedg lett volna  Ördögi) Értem én, hogy karakter pihentetés, és a drámai hatás végett várakoztatás, a megfelelő pillanatra, és a többi szereplő forgatása is. Na de ez írói kifogás. A sztoriban mi a magyarázat erre a hosszú lábadozásra. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 06, 11:35:26 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8201 Dátum: 11 szep 06, 11:53:55 »

Nem tudom, hogy honnét jött ez a fél éves gondolatod. Gondolom kicsit szándékosan eltúloztad. Például ez a mostani háború is csak most lépett be a 2. napjába. Szerintem ez az egész időkiesés Sasuke szempontjából nem haladta meg az egy-két hetet. Másrészt a két beültetés egyáltalán nem hasonlítható össze. Kakashinál egy üres helyet kellett kipótolni míg Sasukénél teljesen másról van szó, mivel itt a két szemet valamiképp egyesíteni kellett. És mivel valószínűleg magasabb rendű Sasuke szemhozzáadása ezért annak megoldása és gyógyulása is hosszabb ideig szükséges. Ez olyan mint a jutsuk közötti különbség. Az egyszerű jutsu pillanatok alatt végrehajtható míg egy bonyolultabb, nagyobb támadóerővel rendelkező létrehozása több ideig tart.
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #8202 Dátum: 11 szep 06, 13:46:07 »

Igaza van Rininek. Attól mert nekünk eltelt (több, mint) félév, a háborúból egy hét sem telt még el. Tehát Sasuke lábadozása sem tartott nagyon sokáig. Egy FMS és egy sima Sharingan között pedig ég-föld távolság különbség van.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #8203 Dátum: 11 szep 06, 13:47:40 »

ezt akartam írni de annyit tennék hozzá hogy kakashinak egy szemet kellett de sasukénal 2-őt
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #8204 Dátum: 11 szep 06, 14:10:09 »

az hogy 2 az nem nagy dolog mert kakashinak a gyogyúlás 0 volt 1 szemmel úgyhogy 2vel se lenne több
Naplózva
Oldalak: 1 ... 545 546 [547] 548 549 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!