24 jún 16, 06:32:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 544 545 [546] 547 548 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1202410 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8175 Dátum: 11 júl 28, 17:29:29 »

igen, egyetértek,hogy Zabuzánál más stratégia lett volna, akár egyből a ninja kutya idézés, de talán volt oka húzni az elején, gondolta talán nem lesz rá szüksége.
és már nem azért de az ANBUba nem válogatnak be akárkiket Mosolyog

LordHidan: ha a ninjakutyái elkapnák ahogy Ren mondta akkor tényleg gáz helyzetben lenne. ha mondjuk a kamuit betené Kakashi az kockáztatná a kutyukat de ha a legnagyobb kuty (sajnos neveket nem tok pedig elmondták smirksweat) akkor az leharapja mondjuk a fél kezét, mielőtt Jashinistázni kezdene ikszdé
ugye ahhoz vér kell és a macska-egér harcban így Kakashinak is lehet előnye. ha nincs fél keze, akkor már bonyolultabb megcsinálni az emblémát meg az öncsonkítást. itt jöhet a a fejvadász börtöne jutsu, és a fejét kamuival elküdi máshová ikszdé

igen pár Akatsuki ellen mehetne akár, de ilyen Itachi-kaliberűekkel nehezebb dolga lenne.

"Hidan ismerettsége nélkül semmit sem tudna kezdeni ellene. " már nem azért de pont a Peines harcnál mondja Chouza hogy amíg nem ismeri ki az ellenfél erejét csak kawaramikkal meg kage bunshinokkal trükközik.

Szerintem meg Sharingan nélkül nem tudna 3 elemet, és nem ismerne több, mint 1000 jutsut. onnantól már memória kérdése, miután lemásolta. és igen mondták, hogy egy harcos shinobi nem a jutsujaitól félelmetes hanem az ölési/harci tapasztattól, de már nem azért, de 1000 jutsu lendít valamit a harcon nem?

mellesleg pont azt néztem hogy a vízbörtön jutsuba mér nem fulladt meg Kakashi? nem hogy megfulladt hanem kiselőadást tartott a srácainak, viszont Kisame és  a Gai csapatnál már fulldoklás volt. ennek a jutsunak több fajtája van? (amúgy a mangában úgy látszott mintha ott is víz lenne)
de nem halt volna meg mert ugye megvan az egyensúly az elemek között tehát a víz üti a tüzet, de a vizet üti a föld. mellesleg enmá hogy egyetlen technika sem lett volna jó kiszabadulni. szerintem Kishimoto senpai csak drámai hatást akart, meg hogy megismerjük Zabuzát. (mellesleg én kunait szúrtam volna Zabuza kezébe, vagy csuklóból levágtam volna ha jobb ötlet nincs. ezzel mit értem vola el? mikor törhet meg ez a jutsu?
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8176 Dátum: 11 júl 30, 18:32:34 »

... Szerintem meg Sharingan nélkül nem tudna 3 elemet...

A Sharingannak semmi köze az elemekhez. DNS-szintű képességet, úgy mint a vérvonal képességek, vagy az elemi affinitásokat, nem lehet vele másolni.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8177 Dátum: 11 júl 31, 09:53:48 »

Chakra: igaz de nem úgy értettem biztos tudna, meg lenne hozzá a képessége/hajlama de hogy eltanulja az már más kérdés. a Sharingannal lemásolni a kézpecséteket, azért sokat segít, lehet nem tudna úgy 3 fajta elemi jutsut, ha nincs sharinganja. ez hülyén hangzik de remélem értitek hogy értem, ha nem akkor feladom máshogy nem tok fogalmazni  smirksweat a fogalmazás órát utáltam a legjobban ikszdé sosem ment Pojén
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8178 Dátum: 11 júl 31, 10:42:57 »

Szerintem tegyük tisztába ezt a kérdést. A sharingannak semmi köze a természeti elemek megismeréséhez. Az eddig hallotak szerint minden jouninnak van legalább egy természeti eleme, de nem ritka akinek kettő is van, sőt olyanok is vannak akik már három elemmel is elboldogulnak. Kakashi ez utóbbi kategóriába tartozik. Villám, víz, föld. Tehát három elemet ismer. A sharingan csak ahhoz segíti hozzá, hogy jutsukat, kézpecséteket másoljon le és amelyek nem tartoznak vérvonalhoz vagy egyedi képességhez, azokat tudja is használni ha ő maga rendelkezik az adott természeti elemel. Azt nem tudjuk, hogy ha olyan elemhez tartozik a jutsu vagy kézpecsét amihez nincs affinitása azzal mi történik. Az biztos, hogy használni nem tudja hiszen nem rendelkezik a hozzá kapcsolódó egyik feltétellel.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8179 Dátum: 11 júl 31, 13:33:09 »

..de hogy eltanulja az már más kérdés. a Sharingannal lemásolni a kézpecséteket, azért sokat segít, lehet nem tudna úgy 3 fajta elemi jutsut, ha nincs sharinganja...
Nos érthető mit mondasz, bár a megfogalmazással valóban gondok vannak.
Szóval úgy érted  nem tudná annyiféleképpen használni az elemi jutsuit.. mert olyan sok kézpecsétet ismer, hogy elég sokat tud combozni.. a sharingannak köszönhetően.
Pl. egy olyan szituációban ahol gyorsan kell cselekedni nem fog elmondani egy olyan jutsut mint amit Zabuza ellen használt.. bár tény hogy annyira jó/jól használja az uchiha örökséget.. hogy gyorsabban végzett vele mint az eredeti használó akitől másolta.. kacsint
Egyértelmű hogy Kakashi egy egyedi karakter.. és rendkívül kiemelkedő ninjának mondható.. már ha megfelelően felhasználja a széles körű tapasztalaton és ezáltal tudáson alapuló ismereteit.
No de ha már a Peines harcnál tartunk, igaz hogy már alig emlékszem valamire, de felháborító volt hogy Kakashi szinte meg sem tudott mellette mukkanni. Többet vártam volna tőle, sőt többet várok tőle.
Sajnos le lett butítva hogy Naruto mestere lehessen mégis könnyedén túlszárnyalhassa..(mármint Naruto Kakashit-az egyértelműsítés kedvéért) s igen, Konoha akkori/vagy mondjuk úgy jelenlegi helyzete alapján Kakashi volt az optimális választás.. ismertek nála erősebb egyént a faluban? (Ha Narutot nem vesszük..)
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 31, 13:36:47 írta Ejfel » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8180 Dátum: 11 júl 31, 13:47:33 »

Nem biztos, hogy van nála erősebb de körülbelül olyan erős mint ő biztosan van néhány. Például ott van Gay de az ő előtti időszakból is van ott fekete ló. Például akik a jounin tanácsban ülnek és soha semmit nem látunk tőlük. Másrészt azért tűnik gyengének Kakashi Peinhez képest mert nem rendelkezik különleges képességgel. Lásd az összes többi Kagét. Mind hordoz magában valami különlegességet. Kakashi normális, átlagos jutsukat használ alapvetően. Ami pedig nála speciális az semmi idő alatt leszívja a chakráját. Másrészt nem rendelkezett semmi információval a Peinekről és ezáltal nem is ment semmire az általános jutsukkal. Ezt felismerve kezdte használni a sharingant és így jutottak információhoz  az egyik Peinről ami később nagyon jól jött Narutonak.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #8181 Dátum: 11 júl 31, 14:22:37 »

No de ha már a Peines harcnál tartunk, igaz hogy már alig emlékszem valamire, de felháborító volt hogy Kakashi szinte meg sem tudott mellette mukkanni.

Inkább semmire. Mindent bevetett amit csak tellett tőle, és folyamatosan taktikázott chouji apjával együtt is. Pain mellett ki tudna megmukkani? Nem egy Itachi vagy Tobiról beszélünk. Nem képes legyőzni Top shinobikat, meg nem is ez a feladata.

Nem biztos, hogy van nála erősebb de körülbelül olyan erős mint ő biztosan van néhány.

Gai, a Hyuuga klán tagjai, az ismeretlen Jouninok valamint az ANBU tagok és a vezetője, mert ilyen címeket nem poénból osztogatnak, vannak itt egyenrangú shinobik.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8182 Dátum: 11 júl 31, 14:34:22 »

Egyedül Gai van annyira előtérben hogy meglehessen ítélni.. ez persze egyértelmű volt de senki nem gondolna rá (mint Hokage jelölt) amilyen idióta tud lenni időnként, sajnos őt az érzelmei könnyen elragadják.

Az azért elég nagy túlzás hogy semmire.. szvsz többet is tehetett volna, csak nézd meg azt hogy Konohamaru egy francos rasengannal helyt állt.
Bár nem értek a lovakhoz.. ti úgy is jobban tudjátok.. ha már ilyen szar a memóriám.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 31, 14:35:11 írta Ejfel » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8183 Dátum: 11 júl 31, 16:21:16 »

Ejfel: igen valami ilyesmit akartam de én nem a szavak embere vagyok ikszdé megmutatni meg képtelenség Hmm?
igen tudom mire képes a sharingan -nagyjából- és itt az alapokra gondolok.
szóvaal valami olyasmit akartam hogy -lehet- sokkal nehezebben tanulná meg első víz jutsutját -most tegyük fel tud olyan jutsukat amik föld meg villám eleműek- sharingan nélkül, mert ha lemásolja, akkor megvan a kézpecsét meg minden. enélkül meg fogalmam sincs honnan lehet tanulni víz jutsut. biztos tekercsekbe le van írva vagy nem tom ikszdé gyakorlatban könnyebb elsajátítani sztem Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 31, 16:22:56 írta ^^ » Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8184 Dátum: 11 júl 31, 17:00:34 »

ha írták akkor bocs ikszdé

demost nemazééér...de mivel Madara irányítja -vagyis inkább Kabuchimaru- akkor nem lenne számukra hasznos ez a találkozás... Kabchi arréb húzza a dámában (ikszdé) Itachi és Sasuket elkerüli. jó enm iylen eccerű, de ez olyan ellentétes. Madaráéknak nem lenne hasznuk ebből, de ez a sztoriban olyan fordulat lenne hogy kész padlót fogok Nevet de Sasuke még gyógyulgat, Madara mellett van kendővel a szemén. de ki tudja? bizzuk Kishimoto senseire Mosolyog
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8185 Dátum: 11 aug 01, 06:51:37 »

Éjfél, egy Isteni Birodalom Peint azért ne helyezzünk egy szintre azzal a Peinnel, akivel Konohamaru "harcolt" (most nem ugrik be a neve). Oké, ha elkap, akkor elveszi a lelked(?), de ahhoz közel kell lenni és meg kell ragadni az ellenfelet.
Az Isteni Birodalom ezzel szemben a Shinra Tensei-t és Banshou Ten'nint közel és távolharcta is használhatja.
És ugye Kakashinak 2 Pein ellen kellet harcolnia... míg Chouji apja ki nem lapította az egyiket. Nevet

(Plusz ugye ott van az a dolog is, hogy az Isteni Birodalom Yahikóból készült, ő "különleges" és kiemelkedik a Peinek közül.)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #8186 Dátum: 11 aug 11, 21:31:45 »

Csak nekem tűnik úgy h a mester Narutot még mindig nem vitte a legjobbak szintjére.
Jó jó igaz h a képességei már megvannak hozzá (bár szerintem még ez is kevés lesz Kabu és Tobi ellen).
De ha nem kezd el a csatatéren gondolkodni úgy mint pl:kakashi-shikamaru (vagy legalább megközeliteni a két személy elemzési stratégiai képességeit) addig nem tudom öt elképzelni vezérként vagy vagy a legjobbak közé berakni.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8187 Dátum: 11 aug 12, 00:32:46 »

Szerintem nagyon sokat fejlődött a logikai készsége vagy épp az elemző készsége.. a legerősebb ilyen tulajdonsága az ember ismerete.
(Szóval az izgága gyerekből lassan érett ember válik.)

Hozzáteszem pont az egyszerű gondolkozásmódja vitte őt legtöbbször sikerre. Vagy épp a vak szerencse/ösztönösség.
Mondjuk a Peines harc során is bizonyította hogy jók a reakciói/ötletei. Alapvetően az is az ő ötlete volt hogy ott hagyott három klónt a "másik" világban, ami által fenn tudta tartani a bölcs formát.

Jelenleg még én sem egyeznék ki a vezérséggel, de nem is szükséges. Adj neki még egy pár évet és simán felnő egy ilyen felelősségteljes pozícióhoz.
Egyébként ahhoz hogy Hokage lehessen szerinted teljesen ki kell vetkőznie magából? Jiraiya is csak látszólag volt idióta, valójában nagyon is helyén volt az esze ha pl.:harcról vagy stratégiáról volt szó, és simán felkérték Hokage-nak, holott.. tudták az öregek hogy képtelen lenne a papír munkával foglalkozni, vagy egyéb kötelességeket magára erőltetni. (mondjuk ebből a szempontból Tsunade sem sokkal jobb)
Naplózva
kovifeco
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


« Válasz #8188 Dátum: 11 aug 14, 20:00:04 »

tényleg taktikusabb lett,már legalább a chunnin vizsgán a kiba elleni küzdelem óta fejlődik.ma pl pein elleni harcot láttam és eléggé okos volt már.lassan a végén shikamarut is beéri.bár szerintem tényleg eléggé tápos karakter még ha főszereplő is.jinchuuriki,4th hokage fia,egy sannin és kakashi is edzi,és mind közül a legerősebb bijuu van benne.emelett szintén erősek a barátai is szóval ha neaggyisten bajbakerülne akkor is a barátai simán kihúzzák a bajból vagy legalább annyira szétüttetik magukat hogy naruto kyuubivá is alakul.elhiszem hogy főszereplő de ennyire bika azért ne legyen.ha valaki ennyire erős akkor aligha kéne neki sok próbálkozás hogy az ellenfeleit mind legyőzze de ezeket a helyzeteket is lebutítják annyira hogy veszítsen.de ez nagyon szembetűnő hogy 10 résszel ezelött hogy küzdött most meg simán padlóra kerül mintha még csak 12-13 éves lenne aki alig tud valamit.(komolyan ennél csak úgy ehetne táposabb hogyha kakashi,sasuke vagy valaki nekiadja a sharinganját.na az már.... Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8189 Dátum: 11 aug 15, 16:03:03 »

Azért ne feledd, hogy most Nagato ellen küzd. Aki nem beteg, tud járni, egy testtel használni Pein hat útját, van Rin'neganja, és sebezhetetlen. Mosolyog

Nem kell ott szerintem Narutóban Shikamaru vagy Kakashi elmeszintjére emelkedni, hogy jó vezető legyen. Ők lángelmék, pont az eszükért "tartják őket". Nevet Tsunade sem egy néz ki egy született taktikusnak, mégis jó Hokage. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 544 545 [546] 547 548 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!