24 szep 25, 16:08:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 543 544 [545] 546 547 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311823 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #8160 Dátum: 11 júl 09, 09:12:24 »

Sakura engem iszonyatosan idegesít.Nem utálom,de pokolian bosszantó.Már a Naruto elején is az volt,a bolond Szöcske imádatával,a Shippu-ban meg már végképp nem tudok kiigazodni rajta.
Norgreid,egyet értek veled.
Őszintén szólva,egy kissé engem is boldogabbá tenne,ha valami fejlődést látnék Sakura ügyei kapcsán. (most nem ez a legfontosabb szál,de jó volna ha ez is lezárulna Szomorú )
Az bosszant a leginkább,hogy gyakorlatilag semmit se tudunk róla,pedig ő is a főbb szereplők között van.
S mivel számomra az egész csaj egy nagy köd a levegőben,eszem ágában sincs pozitív véleménnyel lenni róla... (már elnézést)
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #8161 Dátum: 11 júl 19, 13:57:47 »

Nemtom ki hogy van vele de engem nagyon nem nyűgözött le Naruto kyubi formája vagy nem is az hogy nem nyűgözött le hanem csalódtam. Én már nagyon vártam amikor Naruto a kyubi leplében ott osztja a rasenganokat aztán pedig átvált abba a 6 farkas kinézetbe. Nem értem hogy Narutonak mért külömbözik enyire az ereje a többi bijuuétól (ha ezt már valahol kitárgyalták akkor bocs nem láttam smirksweat)
Valamint még azt nem értem hogy a nyolcfarkú monta narutonak hogy a bijuu formában még árnyékklónt sem használhat mert pillanat alatt a kyubi elszívja Naruto chakráját ennek ellenére most kb. 10 db.-ot létre hozott a mangában amikor bevonult a csatába ez nem furtsa? vagy csak én vagyok ilyen hülye? smirksweat ikszdé
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #8162 Dátum: 11 júl 23, 22:48:51 »

Szerintetek nem lenne erősebb Kakashi ha anno nem kapja meg a sharingan-t?Okés persze mostanra nem lenne ő a híres másoló ninja de tuti "erősebb" lenne mint most.Valljuk be a sharingan csak Uchiha-nak nagy előny, az ő testében nem funkcionál olyan jól.Szerintem ha idáig felnőtt koráig nem azzal foglalkozik hogy felfejlessze a szemét (3 pontos sharingan, MS) akkor ez idő alatt rágyúrhatott volna más dolgokra és simán lehetetne olyan kaliberű ninja mint az apja, akit kb. a Sanninok fölé helyeztek egyszer a mangában.Hiszen 12-13 éves korában már Jounin-ná léptették úgymond elő amikor Naruto-ék kb. csak genin-ek voltak, saját maga által fejlesztett jutsu-ja volt ami simán A szintű.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #8163 Dátum: 11 júl 24, 07:22:05 »

Hááát, azzal a 3 (+1?) elemével így is elég tápos szerintem. Mellesleg sharingan nélkül max úgy lenne ennél erősebb, ha az apja élne. Szerintem. Csak csakramennyiségben és fizikai erőben vannak hiányosságai. Az elsőn nagyon nem változtathat, a másodiknak szintén nincs köze a sharinganhoz. Szal sztem nem lenne erősebb. Meg amúgy Zabuza ellen is a sharingannak köszönhetően úszták meg. És sokszor kihúzta már a bajból (pein, deidara ellen).

"Okés persze mostanra nem lenne ő a híres másoló ninja de tuti "erősebb" lenne mint most" Sztem bőven elég erős. Még hokagénak is választották volna. Csak visszafogja magát. Ha olvasol mangát, akkor várjunk a köd 7 kardforgatójáig, mert Kakashi nagyon bedurvult.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8164 Dátum: 11 júl 24, 07:59:15 »

Nem tudom, hogy erősebb lenne vagy gyengébb, de biztos, hogy teljesen más lenne.
Szerintem a villámon kívül a többi elemet csak azért tanula meg, hogy legyen mit másolni, genjutsu szintúgy.
Szal ember nincs a földön, aki meg tudná mondani, hogy milyen irányba fejlődött volna sharingan nélkül.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8165 Dátum: 11 júl 24, 09:35:02 »

Hát énm  meg pont az ellenkezöjét gondolom mert ez a forma nagyon is jó neki mert ugye a profécia yermeke meg minden akkor hagy legyen már klönleges meg minden.......és amugy is közeli Senju rokon meg a fiatalabb tesó leszármazottja ezért is lehet az hogy ien a formálya de nekem itt END!!! ikszdé ikszdé
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #8166 Dátum: 11 júl 24, 12:45:41 »

Hát én nem is tudom, aláírom, hogy Kakashi rohadt okos, nagyon nagy a harci tapasztalata, jó stratéga, ezért jó lenne Hokagé-nak.De ha úgy  lenne, hogy valaki, megtámadja Konoha-t és neki kéne végül megmentenie, mert a többi jounin, chunnin elesett, hát akkor nagy bajban lenne, mert közel sem olyan erős....Az akatsuki-ból például 1on1-be nem is tudom kit tudna legyőzni, talán Hidan-t vagy nagyon talán Deidara-t a villám eleme miatt.Az a baj, hogy a legnagyobb erőssége egyben a legnagyobb hátránya is neki.(sharingan)
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #8167 Dátum: 11 júl 24, 12:54:37 »

Sharingan nélkül is meglehetősen erős jounin lenne, sok jutsuval, de Zabuza már az elején kinyírta volna.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8168 Dátum: 11 júl 24, 13:01:16 »

Azt azért ne felejtsétek el, hogyha nem kapja a sharingant akkor valószínűleg félig vak lenne. Ez pedig akár tetszik, akár nem csak hátrányt jelentene számára. Az pedig, hogy kevés lenne a chakrája? Szerintem nem. Csak olyanokhoz képest akik eleve nagy mennyiségű chakrával rendelkeznek. Az ő chakramennyisége átlagos mint a ninják 95 százaléka. Mivel a sharingan eredetileg nem hozzá tartozik és azt működésre bírni számára csak még több chakrát emészt fel. Szerintem egy valódi Uchihának ugyan az a sharingan használat sokkal kevesebb chakrába kerül mint Kakashinak. Ezért lehet az, hogy ilyenkor gyorsabban lenullázza magát egy Uchihához képest. Ha viszont nem használja a sharingant akkor semmivel sem rosszabb mint bárki más a chakrafelhasználása. Másrészt még mindig nem tudjuk, hogy ő rendelkezik e valamilyen családi örökséggel. Persze nem a sérójára gondolok. Ezt azért gondolom mert az ő faterja is a nagyok közé tartozott.

Ne gondold. Ha nincs sharingan akkor már az elejétől máshogy építi fel a harcot Zabuza ellen. Lehet, hogy így még jobban is járt volna és nem esik csapdába. És mint tudjuk elég sok elemi képességgel rendelkezik ahhoz, hogy legyőzze Zabuzát. Szerintem erősebb, gyorsabb és intelligensebb Zabuzánál sharingan nélkül is.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 24, 13:08:30 írta rini67 » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #8169 Dátum: 11 júl 24, 13:10:42 »

1. Nem azt mondtam, hogy kevés a csakrája. Ha megnézed a statjait, látszik, hogy szinte minden érték nagyon jó. Csak a csakramennyiség és fizikai erő nem. A többihez képest relatív kevés. Mellesleg a 95%ot hasraütésből mondtad?
2. A családi örökség a "fehér csakrás" kard amit ismerünk. De az ugye eltört. Talán más fegyverrel is tudná használni, de nem találta szükségesnek. A másik "örökség" pedig a csapat ninja kutya.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8170 Dátum: 11 júl 24, 13:58:50 »

Persze, hogy abból mondtam. Sajnos sehol nincs leírva, hogy mennyi az átlagosnak mondható chakra mennyiség. A többi ninját figyelve nagyon keveseknél látszik, hogy sokkal több lenne nekik mint Kakashinak. Ráadásul sokszor nem a mennyiség a lényeg hanem annak precíz mennyiségű felhasználása. Ezt jól mutatta anno a Naruto és Ebu sensei beszélgetése az Ichirakunál. Röviden nem mindegy, hogy egy klón készítésénél  mennyit használsz fel a chakrából. Ebben pedig Kakashi és Sakura is nagyon jó. Tehát hiába kevesebb a chakrájuk ha felhasználáskor kevesebbet használnak egy adott feladathoz mint azok akik többel gazdálkodhatnak de többet is használnak el ugyan ehhez. Kivéve a sharingant mert erről amúgy is tudjuk, hogy zabálja a chakrát még az Uchihák között is. Akkor még az aki nem Uchiha hogyan érezheti magát annak használatakor. A kard lehet ilyen örökség bár ha nem tartotta szükségesnek pótolni akkor szerintem nem is volt olyan jelentősége az eszmei értékén kívül. A ninjakutyák pedig nem igazán örökség. Megvolt a képessége és így vele kötöttek szerződést de köthettek volna mással is. Amúgy látható, hogy az idézett lények valamilyen módon kötődnek egy családhoz. Nagyon meglepődnék például ha Enma a majomkirály nem Konohamaruhoz társulna. Az erőben egyetértünk. Nincs a toppon viszont ő nem is az erőre megy rá hanem a gyorsaságra és a ninjutsura. Márpedig lehetsz te akár milyen erős ha képtelen vagy kikerülni egy nagy sebességgel érkező pusztító ninjutsut vagy egy chidorit.
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #8171 Dátum: 11 júl 24, 14:19:45 »

Kakashi az akatsukin belül senkit nem tudna legyőzni mert gyenge. Deidara elintézi C4-gyel Hidan ismerettsége nélkül semmit sem tudna kezdeni ellene.

Szerintem sharingannal sokkal erősebb mint nélkül lenne mert a raikirit is azzal fejlesztette tovább vagyis normális szintre.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #8172 Dátum: 11 júl 24, 15:12:50 »

LordHidan ekkora böszmeséget is ritkán hall az ember...
Deidara C4-ét felhozod, oké, de akkor hozd már fel a Kamuit is, elkapja vele Kakashi Deidara aranyos kis fejét, és csókolom, le van hozva a meccs.
Konan ha nem készül elő azzal a Tobigyilkos skilljével, akkor őt is lehozhatná Kakashi, nagyobb támadóerőt nem képvisel Konan, inkább az alattomos fojtogatós technikái miatt olyan "erős".
Hidan (gondolom kedvenced, úgyhogy ezt zokon veszed) nagyjából semmit sem ér, ha elkapják. Kakashi ráküldi a kutyáit (lsd: Zabuza vs Kakashi), és csókolom, Hidan nem bír mozdulni...
Kakuzu ellen érdekes harca lenne, ha jól használja a 3 elemét, akkor 3 szivet "könnyebben" le tud kapni, 2-t meg maximum leKamuizik. Tudtommal annyira képes Kakashi. Bár lehet itt kikapna.
Sasori 100 bábja ellen nem hiszem, hogy van sok esélye, de a másik 2 módban még nyerhet.
Zetsu nem mutatott még nagyobb támadásokat, úgyhogy őt nem részletezem.
Kisame elszívja a chakrát, úgyhogy tőle kikapna, hacsak nem képes valami nagyobb taijutsura.
Peint, Itachit, Tobit meg nem sok személy verné le, úgyhogy tőlük természetesen kikapna.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 24, 16:12:48 írta renato » Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #8173 Dátum: 11 júl 24, 15:31:46 »

Pont arról beszéltem amit rini is mondott és részben igazat is adok neki, hogy egy sima meg egy sharingan szemmel tényleg jobban  járt mint simán csak egy szemmel.Ha nem lenne sharingan tuti hogy tovább bírná chakra-val, erőnléttel a csatákat ami azért nagyon fontos.Egy stratégának pont az idő a fontos, nem arra épít, hogy egy perc alatt lerendezze az ellenfelét.És tényleg Zabuza ellen is másként indít biztosan ha nincs sharingan, teljesen máshogy alakulnak a dolgok.
Naplózva
pappsebi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72



« Válasz #8174 Dátum: 11 júl 28, 13:27:13 »

Hogyha már mondták bocs mert nem volt lelki erőm végig olvasni 250 oldalt az elején azt írták sasuke-nak nem lesz MS-e Sasuke vs Itachi harcban sasuke kinyiffantja itachi-t és utána sasuke-t elvitte tobi és megmutatja sasuke-nak tobi a sharinganját és ekkor itachi mangekyou sharingan kinézetű lesz sasuke szeme és amaterasu-val rátámad tobi-ra persze nem direkt tobi valahogy kivédi és ezután magyaráz valamit már nem emlékszem mit jah és sasuke  volt a kedvencem dmost már nem mert ahol én tartok sz***t lesz de nem mondom miért mert nem akarok spolierezni ha ez az volt ezer bocsánat  bow bow
Naplózva


,,Gyenge vagy. És hogy miért? Mert hiányzik belőled a gyűlölet.''-Uchiha Itachi
,,Bármi áron megszerzem az erőt, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy el kell adnom magam az ördögnek...''-Uchiha Sasuke
Oldalak: 1 ... 543 544 [545] 546 547 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!