24 szep 25, 16:17:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 542 543 [544] 545 546 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311845 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #8145 Dátum: 11 jún 25, 20:59:35 »

Tawnahroore, egy dolgot kihagytál a felsorolásból. Az egész úgy indult, hogy még nem is ismerték, de már tolták a hype-ot neki mert a nagy mészárlás egyetlen túlélője, erre tett rá az alapjáraton induló uchiha név, ugye a falu egyik legerősebb klánja. Ha való életből keresel példát akkor a mai agyonsztárolt parasztokat tudom felhozni mint Bieber kisasszony, vagy akár a Fluor-SP páros. Nem ismerik, csak látják mégis rajonganak értük. Egy elhasznált zsebkendőért vagyonokat fizetnek... Tipikus megszállottság. Ez volt gyerekként! Az meg, hogy mi maradt Sakurában ezekből nem tudom, de nem egészséges már. Az meg, hogy ki szép már nézőpont kérdése, mert egy manga/animéről beszélünk, ahol a főszereplőnek állati bajsza van (bocs a fanoktól de ez valahol mindíg baszta a csőröm).
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8146 Dátum: 11 jún 26, 16:13:08 »

Most néztem a Naruto Shippuudent ahol a sasuke vs itachi van és van visszaemlékezés ahol mondja itachi a sasukenak, hogyha felébreszti a mangekyou sharingant akkor hárman lesznek akik mangekyou sharingannal rendelkeztek. pedig tudtommal ott van a Madara,Madara öccse, Itachi, és azt mondta sasukenak, hogyha felébreszti a mangekyou sharingant akkor hárman lesznek akik használták. Szóval valami nem stimmel nem? Mert akkor négynek kéne lennie nem háromnak.
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #8147 Dátum: 11 jún 26, 16:39:55 »

Gondolom, csak az élőket számolja, ezért három. Madara öccse ugye rég elhunyt.És amúgy sem csak ők tudták használni egyedül, az Uchiha klán sok tagja rendelkezett a magekyouval.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8148 Dátum: 11 jún 26, 16:45:53 »

Amúgy az FMS az két mangekyou sharingan egybe olvadásával jön létre nem? Mert amikor itachi harcol sasukeval akkor sasukenak még csak sharinganja volt és mégis tetette hogy elakarja venni a szemeit, hogy megkapja az FMS-t. Ezek szerint akkor ha sima sharingant elveszi akkor is megkaphatja az fms-t?
Naplózva
miki
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 134



« Válasz #8149 Dátum: 11 jún 26, 22:44:49 »

Ilyenre még úgy emlékszem nem volt példa, de elvileg lehetséges, mert csak fel kellene ébresztenie az új szemben a MS-t, és akkor már FMS lenne. És elvileg, mivel már volt MS, ez menne a feltétel nélkül is. Ha nem így van, kérem javítsatok ki.
Naplózva


Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8150 Dátum: 11 jún 26, 22:52:26 »

Idézet
Ilyenre még úgy emlékszem nem volt példa, de elvileg lehetséges, mert csak fel kellene ébresztenie az új szemben a MS-t, és akkor már FMS lenne. És elvileg, mivel már volt MS, ez menne a feltétel nélkül is. Ha nem így van, kérem javítsatok ki.

De akkor az uchiha mészárlás során miért nem szerzett két sharingant és ültette be rögtön?
Naplózva
miki
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 134



« Válasz #8151 Dátum: 11 jún 26, 23:26:33 »

Itt most nem az volt a kérdés, hogy milyen úton szerzi meg a FMS-t Itachi, hanem, hogy lehetséges-e, hogy Szöcsi sima sharinganjaival is FMS-e lesz.
Plusz azért nem oldhatta meg ilyen könnyen, mert testvér szeme kell FMS-hez, ha jól tudom.
Naplózva


Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #8152 Dátum: 11 júl 01, 17:06:23 »

Am lehet hogy csak nekem esett ki, de vki tudná linkelni, hogy mikor láthattuk, hogy Sakura lelép a köd 7 kardforgatója elől, és beáll orvosnak? Csak mert nem hiszem, hogy ilyesmit láttam volna. Vagy már Sakura is képes teleportálni? Nevet
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #8153 Dátum: 11 júl 01, 20:06:42 »

Nos valójában nem láttuk , de az át rendeződéskor mert asszem volt olyan , de anélkül is mehetett ha segítségét kérik sok sérült miatt , vagy így volt eltervezve , hogy eddig és eddig velük marad utána meg megy nővért játszani.
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #8154 Dátum: 11 júl 02, 00:37:41 »

Egy kis észrevétel a legújabb manga epizóddal kapcsolatban...

Nemrég amikor Naruto megpróbálta a sima Rasengant a 9 farkú chakra módban, akkor a Bijuu bomba kezdett kirajzolódni. Utána leszögezték, hogy így a sima Rasengan nem fog menni. Viszont a legújabb részben csak úgy dobálja a sima Rasenganokat, sőt még a Rasenshurikent is... Mintha Kishi elfeledkezett volna a pár résszel korábbi eseményekről.... Vagy csak én siklottam el valami fontos infó felett.. Mindenesetre érdekes dolog ez. Valaki valami ötlet?

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/519/20
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 02, 00:40:14 írta Sobbi » Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #8155 Dátum: 11 júl 02, 08:37:52 »

Igen ezen agyaltam én is, csak tovább mentem a shurikenig, hogyan csinálja meg. Arra jutotam, hogy mivan akkor ha a róka chakrája hozzá adódik a sajátja mellé, és Naruto chakráját szívja a róka. Namost  ha hozáadódik, akkor nem csak a róka, hanem a saját chakráját is képes használni. Az edzésen a bijuu chakrából próbálta létrehozni a rasengant. De mivan akkor ha nem a róka chakráját, hanem a sajátjából csinálja a rasengant, és akkor még érthető is a szél elem hozzáadásával hogyan sikerült ilyen könnyen megcsinálnia a mini shurikent is. Amit linkeltél abban Bee mondja is hogy a bijuu chakra 2 részből tevődik össze, aminek 8:2 arányban kell megjelennie a bombában.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8156 Dátum: 11 júl 04, 06:21:16 »

Erről inkább ebben a témában beszélgessetek: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=53.0
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #8157 Dátum: 11 júl 04, 12:43:43 »

Bee azt mondta, hogy a fekete chakra a pozitív a fehér a negatív. Amikor Naruto legyőte a rőkát, de még nem pecsételte le, akkor fekete gömbbel akart Narutóra támadni. Meg is jegyezte Naruto, hohy bár kihúzta a chakráját még így is erős. A pozitív chakra maradt a rókában? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 05, 09:18:25 írta hamilton » Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8158 Dátum: 11 júl 05, 06:56:14 »

Nem hanem a negtiv.Tudod elmagyarázta az a béka amelyiken volt a kulcs a róka ketrecéhez,hogy ki kell húzza Naruto a pozitivat,az elmét vagyis a negativ chakrát pedig lekell választania a pozitovrol(nem pont igy,de ezt mondja dióhélyban).Az már az elmélye vagyis a negatív chakrálya volt.
Naplózva

Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #8159 Dátum: 11 júl 09, 08:55:42 »

Sakura miatt kár bosszankodni, ő a javíthatatlan kategóriában ücsörög már egy ideje és van egy olyan érzésem hogy ott is marad még egy darabig. Vagy örökre.

Nos én jelentem voltam már szerelmes és az baromira nem úgy működik ahogyan ebben a mangában is. Meg úgy általában a médiában. Most persze lehet vitatkozni mi az igazi szerelem, de szerintem az egyoldalú rajongás, a vágyódás nem az. Lehet vak vagyok de sohasem láttam volna, hogy Sasuke viszonozta volna ezen heves érzelmeket, Sakura neki egy bajtárs volt, fontos barát, de nem több. (most várom a támadókat, tiszta célpont vagyok, de engem meggyőzni nem tudtok  Nyelvesít)

Ergo adott egy lány aki odáig van egy fiúért, de az sosem tett felé kétértelmű gesztusokat sőt, az utóbbi időszakban 3X is szívesen átsegítette volna a túlvilágra, nemhogy még gyermekei anyjának tegye meg. Most vagy tényleg az lesz, hogy Sakura átkerül az ellentáborba és anti Szöcskés lesz (hehe...soha) vagy pedig végig ezt az idegesítő, érthetetlen stílust nyomja tovább, amiből egyértelmű lesz, hogy Kishi nem szeret vele törődni, legalábbis az utóbbi időkben nekem nagyon ez jött le. Persze szép dolog az álmainkhoz ragaszkodni, de mindennek van egy határa, amit viszont már Sakura igencsak hátrahagyott. Számomra idegesítő az, ahogyan Sasukéhez viszonyul, semmi fejlődést nem látok ebben a témában vele kapcsolatban, még mindig ott vagyunk ahol elkezdtük.

Nem szeretem ezt a csajt és kész. (bááár azért még reménykedek egy pártfordulásban)
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 09, 08:58:01 írta Norgreid » Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Oldalak: 1 ... 542 543 [544] 545 546 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!