24 szep 25, 18:18:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 541 542 [543] 544 545 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311967 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #8130 Dátum: 11 jún 19, 18:09:48 »

Ahhoz, hogy ez bekövetkezhessen Baa-channak el kell tűnni az útból és akkor még mindig vannak mások akik pályáznak erre a címre.

Azért azt ne felejtsük el, hogy Sarutobi már nem volt hokage, mikor a róka megtámadta a falut. Minato már nagyban a negyedik felíratú köpenyben mászkált akkor. A 3 meg Minato halála után ugye visszavállalta a hokage szerepet. Az meg már csak hab a tortán, hogy Tsunade szintén benne van már a korban, ergo Ő is szögre akaszthatja a kalapot ha akarná. Naruto pedig bír már akkora presztizzsel a falu vezetői fele, hogy megkaphatja a címet és akkor még nem is beszéltünk a felmenőkről. Kakashit is így akarták kinevezni. Bár a IQ szint erősen Naruto ellen húzza az igát, de ez már részlet kérdés!

Hirariko: Naruto 2 sokszor emlegetett kijelentését szimplán összehoztam egy mondatba, és az olvasott katyvasz jött ki belőle Mosolyog
Naplózva
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #8131 Dátum: 11 jún 19, 21:47:25 »

Igazából azon múlik az egyik főszál(Sasuke féle), hogy mit fog beszélni Itachival, azon az 1 dolgon, én jelenleg azt is elbirom képzelni, hogy Itachinak nem sikerül meggyőznie Sasuket, hogy hagyjon fel ezzel a hadjárattal.

OFF: A 3. meg a 4. anno nem együtt voltak hokagek, mint asszem anno az 1 meg a 2.(de lehet hülyeséget mondok).
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #8132 Dátum: 11 jún 21, 10:40:18 »

Veled vagyok!! Őszintén reménykedem benne, hogy Szöcskét már nem téríti senki sehová. Milyen lenne már, ha ennyi agyament papolás és őrült cselekedet után megbánna mindent és bekopogtatna Konoha kapuin bocsánatért esedezve? Nem hinném, hogy csak buliból lett átformálva a karaktere olyanná amilyen jelenleg is,  Kishinek mindenféleképpen ki kell még hoznia egy Sasuke vs. Naruto harcot.
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #8133 Dátum: 11 jún 21, 10:59:55 »

Ugyan már. Ha vesszük a bűnlajstromát, akkor lazán a legkeresettebb bűnözők közt van. Sztem nem hogy Konohába, de bármelyik másik faluba be nem tehetné a lábát. Mit tehetne? Max ha Naruto hazaviszi, és megbánna mindent, maradhatna Konohában, de a falu 99 % rühelné, és legszívesebben a halálát kívánná. A kage találkozó miatt, egyik falu se tűrné el a létezését. Konoha egy része Danzuo párti volt, tehát ők se örülnek neki. Élete során eddig csak a Orochimaru ellen elkövetett gyilkosság volt az egyetlen világnak is hasznos cselekedete, meg max a bátya megölése.
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #8134 Dátum: 11 jún 21, 15:49:11 »

Kishi már kijelentette egy interjúban (reméljük hiteles), hogy Naruto vs Sasuke lesz a vége ... szerintem egy olyan nagy jelenetet nem hagyna ki, mint az Itachi & Sasuke találkozás. És ha bekövetkezik, akkor sok fan nagyon fog örülni, teljesen más hangulatban telne a beszélgetés, el sem tudom képzelni, már nagyon várom Hümm-hümm

OFF
Az meg már csak hab a tortán, hogy Tsunade szintén benne van már a korban, ergo Ő is szögre akaszthatja a kalapot ha akarná.
Milyen benne van a korban?! Nevet Tsunade örök fiatal  Pojén
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #8135 Dátum: 11 jún 22, 04:58:03 »

Ugyan már. Ha vesszük a bűnlajstromát, akkor lazán a legkeresettebb bűnözők közt van. Sztem nem hogy Konohába, de bármelyik másik faluba be nem tehetné a lábát. Mit tehetne? Max ha Naruto hazaviszi, és megbánna mindent, maradhatna Konohában, de a falu 99 % rühelné, és legszívesebben a halálát kívánná. A kage találkozó miatt, egyik falu se tűrné el a létezését. Konoha egy része Danzuo párti volt, tehát ők se örülnek neki.
Konoha sem kért bocsánatot Sasuke szüleinek likvidálásáért, szal attól sem kell tartani, hogy Sasuke fog bocsánatot kérni. Sasuke eddig, pár szamurájt ölt le, valamint a gyökér Danzou-t. MEg az általad említett am is körözött bűnözőket. Az h a kagetali jelenetet rendezett meg olyan, hogy kit érdekel? a faluk eddig is háborúztak, mindenféle fegyverrel, ölték egymást, most egy asztalnál űlnek. Hidd el ha békét akarnak, akkor az nem Sasukén fog mulni. Hanem azon h elfelejtik hogy a másik falu, pár éve még őket irtotta. Ha meg Naruto lesz a Hokage, akkor Konoha arra megy amerre ő fütyül.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #8136 Dátum: 11 jún 22, 07:25:32 »

az a helyzet, hogy nem sok értelmét látnám egy olyan befejezésnek, ahol Sasuke 'megjavul'. arról szól az egész, már az elejétől kezdve, hogy Sasuke és Naruto összemérjék az erőjüket, és nyilvánvaló, hogy lesz egy végső összecsapás. vagy meghal az egyik, vagy meghalnak mindketten.
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #8137 Dátum: 11 jún 22, 07:53:02 »

Bububo: Ha Sasuke azzal kezdi, hogy ti sem kértetek bocsánatot, akkor elküldik a fenébe. A Kagetali nem olyan kis esemény, hogy ezt ennyiben lehetne hagyni. A falvak békére törekedtek, és látható volt, hogy pár ember nem nagyon ujjongott Sasuke láttán. Az öreg Raikagenak még a kezét is leszedte. Mivel Zetsuval együtt harcolt, ezért feltehetőleg társnak tekintik őket, és Zetsu azért  szívatta a kagékat. Valamint orvgyilkosságot akart intézni Bee ellen, és ezzel bizonyította, hogy az  akatsuki tagja. A nagy nemzetek mindegyike háborúban áll az akatsukival, emiatt Sasuket is bűnösnek itélik. Nem mellesleg ha Sasuke támadásba lendül, akkor biztos jó páran meghalnak.

Igazad van Bogcsiika. Nincs értelme most jóvá tenni Sasukét.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #8138 Dátum: 11 jún 22, 09:06:57 »

Azért nem mindegy mi lesz még, mert ilyen ész járással mint ami neki van én már nem tudom mit fog tenni. Most azért ilyen mert Madara be avatta a nagy titokba a klán tragédiáját illetően. Ám mi miatt következett ez be? Mert a Róka megtámadta a falut. De azt nem tudja , hogy Madara irányította a Rókát. De ha ezt megtudja , már tuti ellene fordul mert minden az ő hibája, és Kishi sem hagyná ki , hogy ezt megtudja majd Sasuke. De a harc ugyanúgy meglesz maximum más célokért megy majd. Naruto már nem tudja őt megváltoztatni csak fel nyitni a szemét.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #8139 Dátum: 11 jún 22, 10:02:54 »

Max ha Sarutobi vagy a konohai fejesek tudomást szerezhettek arról, hogy a róka irányítás alatt állt. Madara nem biztos, elfogja ismerni, Naruto meg ha előáll, hogy beszélt a Yondaime-val akkor lehet elsőnek hülyének nézi majd Sasuke. Szóval nagyon sok, kézzel fogható bizonyíték nincs. Vagyis ha van, akkor az öregek között kell keresni!
Naplózva
miki
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 134



« Válasz #8140 Dátum: 11 jún 22, 12:31:05 »

Ilyen helyzetben az is megtörténhet, hogy maga a Kyuubi fogja elmondani Szöcsinek. Mivel már találkoztak, simán elképzelhető, és akkor a róka említette is Madarát.
Naplózva


viking60i
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 32



WWW
« Válasz #8141 Dátum: 11 jún 24, 14:19:22 »

Jaja teljesen igazad van azért ez már szánalmas hogy ennyire ragaszkodik egy olyan emberhez aki lazán megölte volna ha nincs naruto.
Naplózva

"És most a világ megismeri a fájdalmat...SHINRA TENSEI"
"Karyuu no..."
" A világ nem fog változni nélkülünk ahogy mi sem nélküle. Ne érdekeljen mit tesznek a többiek, mert ha beállsz a sorba te sem leszel más csak rabszolga! "
http://narutoshinsedai.hungarianforum.net/
by én
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #8142 Dátum: 11 jún 24, 22:51:56 »

Nem voltatok még igazán szerelmesek... Azért nem értitek Sakurát... Nem értem Kishi-donot, hogy mit akar ezzel a szerelmi szállal...
Na a lényeg, hogy Sakura az a tipusú szerelmes, aki a végsőkig vak, de ha elmúlik a köd, akkor Sasukét megutálja de kegyetlenül...
Naplózva
miki
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 134



« Válasz #8143 Dátum: 11 jún 25, 10:38:53 »

Ez így oké, csak nem tudom mit kell szöcsinek tennie ahhoz, hogy elmúljon a köd. Kb. meghalnia.
Naplózva


Tawnahroore
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 17



« Válasz #8144 Dátum: 11 jún 25, 19:48:37 »

Addig stimmel, hogy Sakura szerelmes, bár én szerintem ez elég kiforratlan. Kislányként még megértem, hogy beleesett Sasukebe a kinézete miatt, egye fene, talán még a tehetsége imponált, de a személyiségét rejtély, hogy mikor szerethette meg. Amikor csöndes és magának való volt (mert az aztán népszerűvé tesz a lányok körében), amikor megsértette a csapatbaválogatás napján, amikor megríkatta a kegyetlensége a Halál erdejében (és senki ne mondja, hogy az Uchiha akkor befolyás alatt állt, én a normál állapotából is kinézem, amit ott művelt), amikor összevesztek azon, hogy kiszálljon-e a chunin vizsgán, amikor a csapattársa ellen fordult és majdnem végzett vele? Ha egy ilyen nulla belső értékkel rendelkező személyt szeret ilyen végletekig, akkor számomra sosem lesz egy szimpatikus karakter.
Mondjuk az én képemmel ez furán jöhet, hisz Lee épp olyan alaptalanul szeretett Sakuraba (sőt, Sakura még csak nem is számít szépnek, legfeljebb neki és Narutonak), de az egy jól kivitelezett szál volt, amit kár volt nyom nélkül veszni hagyni, a lány szívügye pusztán idegesítő, és sokak egészségére káros.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 541 542 [543] 544 545 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!