24 szep 25, 18:12:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 540 541 [542] 543 544 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311950 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #8115 Dátum: 11 jún 16, 08:11:33 »

Juj-juj de jót röhögtem a szén és atomvillanás kombináción  Nevet

Szöcsi óriási változáson ment át, mit számítanak neki a valaha volt kötelékek? Semmit. Ezt már többször is bizonyította. Személy szerint én ennek örülök, jó kis sötét agyú, negatív figura lett/lesz belőle, akit teljes szívből lehet utálni és imádni is. Sasuke sötétségénél már csak a gőgje lehet nagyobb, aminek köszönhetően olyan dolgok hagyják el gyönyörűséges ajkait, hogy néha lefordulok a székről, miközben olvasom... vagy éppen nézem. Az én szemszögemből viszont (lehet elfogultság) de meglehet őt is érteni, akinek meg nem megy, érje be annyival, hogy ŐUchihasága Naruto totális ellentéte és remélhetőleg a végére tökéletes ellenfele is lesz.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 18, 10:40:04 írta Norgreid » Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Makk
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2

Hatszor tíz a huszonharmadikon székely és a fia


« Válasz #8116 Dátum: 11 jún 18, 11:55:04 »

Egyébként egy ideje egyre jobban kezdtem megutálni Sasuke-t és rájödtem hogy nincs miért utálni, mivel egyszerűen nem normális abszolút logikátlanul viselkedik mindig és teljesen kiszámíthatatlanok a reakciói.
Szal lényeg a lényeg dob az agya rendesen.
Naplózva

Reális
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #8117 Dátum: 11 jún 18, 12:56:15 »

Hát én se vagyok egy nagy Sasuke fan , de abban viszont biztos vagyok , hogy a Naruto világában Sasuke kapta a legnagyobb pofonokat az élettől  smirksweat .Ennyi fájdalommal, szenvedéssel és gyűlölettel magában akkor csodálkoznék, ha normálisan viselkedne és beszámítható lenne .
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8118 Dátum: 11 jún 18, 16:39:02 »

Ezt nem gondolnám, hogy ő kapta a legnagyobb pofonokat. Semmivel sem kapott többet mint Naruto. Sasuke saját magát hajszolja bele a pofonokba. Más módon ugyan de mindkettőt kiosztotta a sors. Másrészt számtalan ilyen eset volt, van és lesz. Például Kabuto is ilyen akivel rendesen elbánt a sors. Ilyen volt Nagato és még lehetne sorolni. Ettől még nem szükséges ész nélkül gyűlölködni olyanokra akiknek semmi közük az egészhez. Csak azt érné el vele, hogy még több ilyen személy keletkezne.
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #8119 Dátum: 11 jún 18, 18:24:58 »

Való igaz, hogy ebben a mangában rengeteg ember szenvedését mutatják be (Gaara,Nagato,Naruto stb...), de az én véleményem szerint még mindig Sasuke viszi a pálmát ezen a téren. Azzal , hogy ő hajszolta bele magát abba a sok pofonba, nem igazán értek eggyet, szerintem jöttek azok maguktól is  smirksweat . Azt, hogy miért gondolom ezeket, most nem támasztom alá érvekkel, még a végén előjöhet egyfajta "Narutó vs Sasuke, avagy ki szenvedett többet" téma Nevet .
Viszont ez a lényegen nem változtat, Sasuke jelenleg minden konohai polgárban Itachi áldozatát és szenvedését látja, s ez elég is neki ahhoz , hogy kímélet nélkül lemészárolja az összeset, ami a másik oldal számára nem túl korrekt ikszdé.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 18, 18:25:57 írta mateee-kun » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #8120 Dátum: 11 jún 18, 19:25:56 »

Ezt nem gondolnám, hogy ő kapta a legnagyobb pofonokat. Semmivel sem kapott többet mint Naruto. Sasuke saját magát hajszolja bele a pofonokba. Más módon ugyan de mindkettőt kiosztotta a sors. Másrészt számtalan ilyen eset volt, van és lesz. Például Kabuto is ilyen akivel rendesen elbánt a sors. Ilyen volt Nagato és még lehetne sorolni. Ettől még nem szükséges ész nélkül gyűlölködni olyanokra akiknek semmi közük az egészhez. Csak azt érné el vele, hogy még több ilyen személy keletkezne.

Csak amíg Naruto a megfelelő emberekkel találkozott, adig ez Sasukéra nem mondható el. Kezdve Itachival, aki kezdetektől egy dolgot súlykolt bele, hogy gyenge vagy nincs benned elég gyűlölet, gyűlölj utálj légy sötét. Aztán tartott egy ráadást, majd Orocsi is besegített neki. Madaráról meg végképp nem beszélve. Annyira telenyomta Sasuke fejét minden féle féligasággal, amire Danzou még rá is tett, hogy ihaj. Ellenben Naruto, találkozott Irukával, Kakashival Jirayával, Tsunade, a szülei emlék viziójával is tudott beszélni. Teljesen két utat járnak be.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #8121 Dátum: 11 jún 18, 20:21:04 »

Itachi is megmondta: Sasuke lelke olyan, mint egy fehér lepel, egy megfelelő ember olyan színűre festi át amilyenre csak akarja! Igazad van Bububo a két fiú totális ellentéte egymásnak nem csak kívül-belül, hanem az út is amin járnak, s az emberek, akik befolyásolják őket egyszerűen mások.

Véleményem szerint ő így "tökéletes" ahogy van, mindenki máshogy reagál a tragédiákra s neki ez a szerep jutott. A végletek embere.
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Tawnahroore
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 17



« Válasz #8122 Dátum: 11 jún 18, 20:53:02 »

Hát nem tudom ki nyerné a pofon az élettől versenyt ebben a történetben, de abban az egyben Sasukenek igaza volt, hogy Narutonak soha nem kellett semmit se elveszítenie, egészen addig míg a társa Orochimaruhoz nem szegődött. Ettől kezdve ő is hozott már felelőtlen döntéseket.
De Sasuket én érdemesebbnek tartom összehasonlítani Gaaraval. Mindketten egyetlen embert akartak igazán szeretni, de az aztán hátba szúrta őket. Meg lehet nézni Garaat azután, hogy találkozott Narutoval. Sasuke csak attól örültebben viselkedett mennél többet volt vele egy csapatban. A bosszújáért Sharinganostúl járult Orochi elé, aki egyértelműen beteg célokra használta volna föl az ő csillag-szemét.
Nem mintha most a bosszúja elérése után ép elmével cselekedne. Abban reménykedem (innentől mangásoknak), hogy nemsoká összefut Itachival, aki majd megmondja neki "kösz, hogy hozzájárultál ahhoz, amit az életem árán is próbáltam elkerülni, a háborúhoz!"
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #8123 Dátum: 11 jún 18, 21:14:56 »

Pedig csak azt tette, amit Itachi a kezdetektől mondott neki. Állj bosszút. Nevet Bár Narutot nem ölte meg, holott Itachi azt is mondta neki. Szóval azért annyira mégsem volt "gonosz". Nevet
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #8124 Dátum: 11 jún 19, 07:03:21 »

Vicceltek? Egyértelműen Sakurának volt a legfájdalmasabb gyerekkora, máig nem értem hogyan tudta túlélni, hogy a magas homloka miatt cikizték és nem viszonozták a szerelmét. (oké ez most gonosz olt de nem hagyhattam ki Ördögi)

Na arra aztán kíváncsi leszek mi történik akkor amikor összefutnak Itachival. Kishi csak nem hagyja ki ezt a csattanót! Egyenlőre még ötletem sincs, hogy hogyan fog erre reagálni, de van egy olyan tippem, hogy azután mindenáron leakarja majd ereszteni Kabuto vérét.
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #8125 Dátum: 11 jún 19, 07:58:16 »

Sasuke találkozása Itachival? nem sok harcot várok, sokkal inkább egy felvilágosítást Itachi részéről, mit miért. A teljes igazat csak az Ő szájából fogadom el. Ha ezt eltudja mondani, akkor Sasuke is sokban fog változni, olyan nincs, hogy ne... Nem szeretném, hogy igazam legyen, de Sasuke vagy mártír lesz a sorozat végére, vagy pedig meg fog térni. Egyiket sem szeretném, de ha meghal, akkor Naruto követni fogja, mert ugye nem lehet Narutoból hokage, ha még a barátját sem tudja megmenteni!
Naplózva
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #8126 Dátum: 11 jún 19, 14:43:06 »

Ronyszkusz: Oké, hogy nem lehet akkor hokage ha nem tudja meg menteni a barátját, de ebből miért következik az, hogy megfog/kell hallnia? Gondolkozik Ezt nem értem Nevet
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8127 Dátum: 11 jún 19, 15:01:38 »

A megmentést kétféle képen is értelmezheted. A halál is lehet egyfajta megmentés Sasuke számára a rosszabb sors elöl. Az meg, hogy mindig azt mondja, hogy hokage lesz az egy álom számára egyenlőre. Tehát egyáltalán nem biztos, hogy ez bekövetkezik. Az idő és az események megadják a választ. Ahhoz, hogy ez bekövetkezhessen Baa-channak el kell tűnni az útból és akkor még mindig vannak mások akik pályáznak erre a címre. Lehet, hogy csak tiszteletbeli címre pályázik. Sasuke viszont egyre mélyebben süllyed a dágványba. Az előző opening éppen ezt próbálta bemutatni nekünk. Röviden a zseni hogyan süllyed és a tehetségtelen/lenézett hogyan emelkedik a magasba. A végén úgyis az lesz, hogy kiderül, nem is volt ő olyan rossz fiú csak hát a sors?
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8128 Dátum: 11 jún 19, 15:30:23 »

Akkor most a mangába Bee és Raikage lariatjából Bee jött ki győztesen,allor az azt jelenti,hogy Bee erősebb a 8 fakú ereje nélkűl,mint Naruto a 9 farkú erejével vagy mi a szösz????
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #8129 Dátum: 11 jún 19, 16:30:37 »

Nem, ez csak egy jelképes dolog volt. Ha a Hachibi erejét használta volna, akkor úgy jött le volna mindenkinek, hogy a Hachibi verte le a Raikagét és nem Bee. Így viszont megtudtuk, hogy anélkül is elég erős.

Ami Narutót illeti: ő még nem igazán tudja úgy használni a Kyuubi erejét mint ahogy azt kellene. Pár csata múlva lehet, hogy ő lesz a leggyorsabb shinobi, de egyelőre még nem az.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 540 541 [542] 543 544 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!